Results for LYHYEN RADAN MASTERSMESTARUUSKILPAILUT 2010
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Virallinen |
Kilpailu | Lyhyen radan Mastersmestaruus | Tulostuspäivämäärä | 27 maaliskuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 15:38 | |||
Järjestäjä | RiUS |
Laji 2, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Olga Pozdnyakova | 1975 | Neva Stars | 28.58 | ||||||
2 | Minna Sellman | 1983 | Swimming Jyväskylä | 29.00 | ||||||
3 | Vladimira Belik | 1985 | Helsingfors Simsällskap | 29.58 | ||||||
4 | Anu Ahlroos | 1981 | Keravan Uimarit | 29.60 | ||||||
5 | Marjukka Lyytinen | 1982 | Kuhmon Kiva Uintiseura | 30.21 | ||||||
6 | Pirta Hotulainen | 1974 | Cetus | 30.36 | ||||||
7 | Virpi Westerback | 1969 | Vetehiset | 30.46 | ||||||
8 | Kaisa Vuorio | 1967 | Helsingfors Simsällskap | 30.48 | ||||||
8 | Eeva Asp | 1982 | Seinäjoen Uimarit-58 | 30.48 | ||||||
10 | Satu Hyvärinen | 1967 | Rauman Uimaseura | 30.50 | ||||||
11 | Heidi Martin | 1983 | Swimming Jyväskylä | 30.80 | ||||||
12 | Tiia Sievilä | 1985 | Keravan Uimarit | 30.89 | ||||||
13 | Marikki Forell | 1969 | Järvenpään Uintiklubi | 31.02 | ||||||
14 | Petra Thodin | 1968 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 31.06 | ||||||
15 | Claire Gould | 1973 | Helsingfors Simsällskap | 31.14 | ||||||
16 | Milla Isoaho | 1981 | Seinäjoen Uimarit-58 | 31.63 | ||||||
17 | Anu Ilander | 1968 | Vetehiset | 31.79 | ||||||
18 | Eeva Järvenpää | 1984 | Octopus Lohja | 32.07 | ||||||
19 | Stina Karhapää | 1978 | Tuusulan Uimaseura | 32.36 | ||||||
20 | Päivi Soininen | 1974 | Seinäjoen Uimarit-58 | 32.39 | ||||||
21 | Outi Kaarnamo | 1969 | Tuusulan Uimaseura | 32.42 | ||||||
22 | Leena Brooke | 1960 | Helsingfors Simsällskap | 32.49 | ||||||
23 | Maija Hakola | 1981 | Kokkolan Työväen Urheilijat | 32.65 | ||||||
24 | Nanna Holmberg | 1983 | Helsingfors Simsällskap | 32.66 | ||||||
25 | Ingrid Tourula | 1962 | Nummelan Kisaajat | 33.15 | ||||||
26 | Leenamaija Keskinen | 1967 | Aurajoen Uinti | 33.23 | ||||||
27 | Tiina Pietikäinen | 1972 | Haapajärven Kiilat | 33.32 | ||||||
28 | Annika Aspholm | 1963 | IF Åland | 33.85 | ||||||
29 | Anu Sipinen | 1979 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 33.91 | ||||||
30 | Maarit Teriö | 1974 | Haapajärven Kiilat | 34.08 | ||||||
31 | Katja Mikkola | 1971 | Kouvolan Uimarit | 34.33 | ||||||
32 | Vera Tarasova | 1969 | Neva Stars | 34.51 | ||||||
33 | Minna Aalto | 1979 | Cetus | 34.63 | ||||||
34 | Katri Loipponen | 1965 | Lahden Kaleva | 34.76 | ||||||
35 | Marja Falenius | 1977 | Tuusulan Uimaseura | 35.05 | ||||||
36 | Minna-Maija Bull | 1971 | Tuusulan Uimaseura | 35.14 | ||||||
37 | Roosa Voima | 1977 | Helsingin Uimarit | 35.36 | ||||||
38 | Meiju Kosonen | 1985 | Poseidon | 35.52 | ||||||
39 | Taina Miekka | 1959 | Porin Uimaseura | 35.84 | ||||||
40 | Natasa Mojskerc | 1981 | S.C.Pingviinit | 36.00 | ||||||
41 | Krista Käkelä | 1975 | Tuusulan Uimaseura | 36.18 | ||||||
42 | Liisa Tirkkonen-Grönholm | 1963 | Lappeenrannan Kisa-Toverit | 36.24 | ||||||
43 | Marjut Hyvönen | 1966 | Tuusulan Uimaseura | 36.26 | ||||||
44 | Karita Haapasalo-Tuomaine | 1972 | Keravan Uimarit | 36.36 | ||||||
45 | Isa Pietilä | 1978 | Octopus Lohja | 36.55 | ||||||
46 | Sanna Lauslahti | 1966 | Cetus | 37.08 | ||||||
47 | Katja Kanerva | 1963 | Tuusulan Uimaseura | 37.26 | ||||||
48 | Elina Pekansaari | 1985 | Vetehiset | 37.47 | ||||||
49 | Natalia Belinskaya | 1954 | Neva Stars | 37.64 | ||||||
50 | Pirkko Kiiski | 1954 | Swimming Jyväskylä | 37.70 | ||||||
51 | Sirpa Visakoski | 1952 | Aurajoen Uinti | 37.77 | ||||||
52 | Maritta Kurki | 1952 | Lahden Kaleva | 37.84 | ||||||
53 | Kerstin Rehnström | 1957 | Ekenäs Simsällskap | 38.13 | ||||||
54 | Hanna Kangassalo | 1978 | Keravan Uimarit | 38.15 | ||||||
55 | Miisa Weuro | 1970 | IF Åland | 38.46 | ||||||
56 | Anne Hoffren | 1962 | Tuusulan Uimaseura | 38.50 | ||||||
57 | Minna Karhama | 1966 | Poseidon | 38.79 | ||||||
58 | Suvi Vepsäläinen | 1969 | Brahean Uimarit - Lieksa | 39.05 | ||||||
59 | Heli Paalosalo | 1938 | Porin Uimaseura | 39.43 | ||||||
60 | Saija Tynkkynen | 1971 | Simmis Wanda | 39.51 | ||||||
61 | Pirjo-Leena Pitkänen | 1945 | Swimming Jyväskylä | 39.55 | ||||||
62 | Eeva Kirjavainen | 1962 | Vetehiset | 39.72 | ||||||
63 | Hilkka Salo | 1944 | Mikkelin Uimaseura | 41.41 | ||||||
64 | Tiina Tihlman | 1959 | Helsingfors Simsällskap | 41.54 | ||||||
65 | Marjatta Koivisto | 1952 | Vetehiset | 42.09 | ||||||
66 | Pirkko Siikarla | 1946 | Porin Uimaseura | 42.42 | ||||||
67 | Mirja Liehunen | 1966 | Tuusulan Uimaseura | 42.73 | ||||||
68 | Anja Selenius | 1938 | Punkaharjun Urheilijat | 46.47 | ||||||
69 | Anna Pyrrö | 1941 | Swimming Jyväskylä | 48.73 | ||||||
70 | Lea Varvio | 1936 | Tampereen Uimaseura | 57.74 | ||||||
71 | Soile Sillanpää | 1946 | Helsingfors Simsällskap | 1:01.40 | ||||||
- | Svetlana Nyman | 1975 | Riihimäen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Hanna-Leena Niemelä | 1975 | Haapajärven Kiilat | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Hanna Ampula | 1976 | Haapajärven Kiilat | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.17.24 | Tulostuspäivämäärä | 27 maaliskuu 2010 |
Lisenssi: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 15:38 |