Results for Holdstævne Årgang (Øst)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 2 (Finaler) - Officiel |
Stvne navn | Holdstvne for rgangssvmmere | Udskriftsdato | 15 september 2019 | |||
Stvne by | Birkerd | Udskriftstidspunkt | 09:14 | |||
Arrangr | Dansk Svmmeunion og Sigma Swim | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 14 september 2019 |
Lb 2, 50m Frisvmning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 0 | Opnet | Status | ||||
1 | Casper Puggaard | 2005 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 25.11 | ||||||
2 | Sebastian Sand Gottlieb | 2005 | Sigma Swim | 26.71 | ||||||
3 | Hector Kaltoft | 2006 | Sigma Swim | 26.96 | ||||||
4 | Daniel Bastholm | 2005 | GTI | 27.01 | ||||||
5 | William Bog Andersen | 2005 | Gladsaxe Svmmeklub | 27.13 | ||||||
6 | Joachim Poulsen | 2006 | Kge Svmmeklub | 27.24 | ||||||
7 | Gustav Steen Andersen | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 27.45 | ||||||
8 | Magnus Steen Andersen | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 28.59 | ||||||
9 | Christian Kjr Bollesen | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 28.70 | ||||||
10 | Mads Srensen | 2005 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 28.82 | ||||||
10 | Maximillian Udar | 2006 | Gentofte Svmme Klub | 28.82 | ||||||
12 | Frederik Aarup-Andersen | 2006 | Gentofte Svmme Klub | 28.88 | ||||||
13 | Rasmus Fabricius Pedersen | 2005 | Hrsholm Svmmeforening | 29.04 | ||||||
14 | Andreas Hammer Dohn | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 29.08 | ||||||
15 | Magnus Tullberg | 2005 | Sigma Swim | 29.40 | ||||||
16 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Svmmeklub | 29.44 | ||||||
17 | Jens Christian Koefoed | 2006 | Helsingr Svmmeklub | 29.46 | ||||||
18 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | GTI | 29.48 | ||||||
19 | Andreas Kelstrup Schou | 2005 | Gladsaxe Svmmeklub | 29.74 | ||||||
20 | Lucas Linderoth | 2007 | Sigma Swim | 29.85 | ||||||
21 | Andreas Bendtsen | 2007 | Helsingr Svmmeklub | 30.72 | ||||||
22 | Mathias W. Rasmussen | 2005 | GTI | 30.83 | ||||||
23 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 31.31 | ||||||
24 | Kristoffer Fjeldsted | 2008 | Kge Svmmeklub | 31.39 | ||||||
25 | Anders Rye Gefke | 2008 | Helsingr Svmmeklub | 31.48 | ||||||
26 | Carl Johan Mllenbach | 2006 | Gentofte Svmme Klub | 31.75 | ||||||
27 | Hannibal Wamberg | 2006 | Gentofte Svmme Klub | 32.31 | ||||||
28 | Carl S. Srensen | 2006 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 32.36 | ||||||
29 | Alexander Hartvigsen | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 32.50 | ||||||
30 | Oscar Berthelsen | 2005 | Helsingr Svmmeklub | 32.96 | ||||||
31 | Philip Schou Christiansen | 2006 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 34.09 | ||||||
32 | Andreas Ellgaard Svedal | 2006 | Gentofte Svmme Klub | 35.38 | ||||||
33 | Damian Dembinski-Eker | 2006 | Hrsholm Svmmeforening | 35.96 | ||||||
34 | Luca de Masi | 2008 | Helsingr Svmmeklub | 36.88 | ||||||
- | Linus Klarskov Vidovic | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 33.94 | EXTRA | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 15 september 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerd | Udskriftstidspunkt | 09:14 |