2020-10-20   13:32:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamu klo 10:00

Document
Results
Vantaan Pärskeet
Organizer:
Place: Myyrmäki Vanders
Pool: 25m Competition Date: syys 7, 2019 to syys 7, 2019
Event 14, 100m Sekauinti Miehet 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Daniel Kajava 2007 Vanders 211 1:24.48
50m: 38.97
100m: 1:24.48
(45.51)
2 Joona Korte 2007 Simmis Grani 152 1:34.16 +9.68
50m: 43.53
100m: 1:34.16
(50.63)
3 Lauri Rantsi 2008 Vanders 142 1:36.41 +11.93
50m: 44.11
100m: 1:36.41
(52.30)
4 Konstantin Terekhov 2008 Vanders 117 1:42.78 +18.30
50m: 47.67
100m: 1:42.78
(55.11)
Event official at: 7.9.2019 12.13.23
Event 14, 100m Sekauinti Miehet 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Antti Musikka 2005 Vanders 401 1:08.19
50m: 31.26
100m: 1:08.19
(36.93)
2 Johan Hujanen 2006 Simmis Grani 261 1:18.61 +10.42
50m: 36.03
100m: 1:18.61
(42.58)
3 Sampo Nord 2005 Vanders 252 1:19.53 +11.34
50m: 36.43
100m: 1:19.53
(43.10)
4 Tiger Tran 2005 Simmis Wanda 252 1:19.55 +11.36
50m: 38.42
100m: 1:19.55
(41.13)
5 Henri Hietto 2005 Simmis Wanda 244 1:20.42 +12.23
50m: 36.52
100m: 1:20.42
(43.90)
6 Valtteri Muranen 2005 Uimaseura Aquila 237 1:21.21 +13.02
50m: 36.60
100m: 1:21.21
(44.61)
7 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda 226 1:22.47 +14.28
50m: 40.51
100m: 1:22.47
(41.96)
8 Tomas Lipponen 2005 Simmis Grani 203 1:25.47 +17.28
50m: 39.65
100m: 1:25.47
(45.82)
9 Joonatan Lipiäinen 2005 Simmis Wanda 195 1:26.64 +18.45
50m: 37.69
100m: 1:26.64
(48.95)
10 Juho Kotamäki 2005 Simmis Wanda 189 1:27.62 +19.43
50m: 39.97
100m: 1:27.62
(47.65)
11 Dominic Konstantinov 2006 Vanders 161 1:32.43 +24.24
50m: 41.43
100m: 1:32.43
(51.00)
Event official at: 7.9.2019 12.13.23
Event 14, 100m Sekauinti Miehet 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jesse Lintusalo 2004 Vanders 339 1:12.13
50m: 32.57
100m: 1:12.13
(39.56)
2 Justus Holtari 2004 Simmis Grani 332 1:12.60 +0.47
50m: 33.46
100m: 1:12.60
(39.14)
3 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda 262 1:18.56 +6.43
50m: 36.11
100m: 1:18.56
(42.45)
4 Miko Mikkola 2004 Simmis Wanda 257 1:19.04 +6.91
50m: 35.78
100m: 1:19.04
(43.26)
Event official at: 7.9.2019 12.13.23
Event 14, 100m Sekauinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Tapio Junninen 1995 Vanders 682 57.13
50m: 26.83
100m: 57.13
(30.30)
2 Erik Nurmi 2001 Vanders 675 57.32 +0.19
50m: 26.01
100m: 57.32
(31.31)
3 Kasper Envalds 2001 Vanders 520 1:02.53 +5.40
50m: 28.87
100m: 1:02.53
(33.66)
4 Aarne Myllynen 2002 Järvenpään Uintiklubi 386 1:09.08 +11.95
50m: 30.72
100m: 1:09.08
(38.36)
Event official at: 7.9.2019 12.13.23
2019-09-07 12.13.58 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner