2020-10-30   17:13:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamu klo 10:00

Document
Results
Vantaan Pärskeet
Organizer:
Place: Myyrmäki Vanders
Pool: 25m Competition Date: syys 7, 2019 to syys 7, 2019
Event 7, 400m Vapaauinti Naiset 14 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Essi Ahvenainen 2005 Vanders 485 4:58.46
50m: 34.15
100m: 1:10.87
(36.72)
150m: 1:48.16
(37.29)
200m: 2:26.55
(38.39)
250m: 3:05.20
(38.65)
300m: 3:43.54
(38.34)
350m: 4:21.46
(37.92)
400m: 4:58.46
(37.00)
2 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders 442 5:07.67 +9.21
50m: 34.77
100m: 1:12.82
(38.05)
150m: 1:51.72
(38.90)
200m: 2:31.23
(39.51)
250m: 3:10.36
(39.13)
300m: 3:50.01
(39.65)
350m: 4:29.51
(39.50)
400m: 5:07.67
(38.16)
3 Ada Oila 2005 Vanders 394 5:19.84 +21.38
50m: 35.41
100m: 1:15.43
(40.02)
150m: 1:56.26
(40.83)
200m: 2:37.27
(41.01)
250m: 3:18.15
(40.88)
300m: 3:59.52
(41.37)
350m: 4:40.26
(40.74)
400m: 5:19.84
(39.58)
4 Hilda Kupila 2006 Vanders 382 5:23.09 +24.63
50m: 35.44
100m: 1:15.71
(40.27)
150m: 1:57.16
(41.45)
200m: 2:39.37
(42.21)
250m: 3:21.38
(42.01)
300m: 4:02.85
(41.47)
350m: 4:43.53
(40.68)
400m: 5:23.09
(39.56)
5 Lumi Nokso 2005 Uimaseura Aquila 361 5:29.08 +30.62
50m: 34.56
100m: 1:13.52
(38.96)
150m: 1:54.71
(41.19)
200m: 2:37.71
(43.00)
250m: 3:21.48
(43.77)
300m: 4:04.43
(42.95)
350m: 4:47.04
(42.61)
400m: 5:29.08
(42.04)
6 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani 361 5:29.23 +30.77
50m: 36.57
100m: 1:18.37
(41.80)
150m: 2:01.31
(42.94)
200m: 2:44.18
(42.87)
250m: 3:26.77
(42.59)
300m: 4:09.23
(42.46)
350m: 4:50.66
(41.43)
400m: 5:29.23
(38.57)
- Iina Rissanen 2005 Vanders DNS
Event official at: 7.9.2019 11.08.15
Event 7, 400m Vapaauinti Naiset 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eevi Peltonen 2004 Uimaseura Aquila 436 5:09.26
50m: 34.07
100m: 1:12.38
(38.31)
150m: 1:52.27
(39.89)
200m: 2:32.89
(40.62)
250m: 3:12.90
(40.01)
300m: 3:53.52
(40.62)
350m: 4:32.73
(39.21)
400m: 5:09.26
(36.53)
Event official at: 7.9.2019 11.08.15
Event 7, 400m Vapaauinti Naiset 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Maria Yritys 2002 Kampuksen Plaani 563 4:43.98
50m: 32.19
100m: 1:07.17
(34.98)
150m: 1:42.78
(35.61)
200m: 2:18.76
(35.98)
250m: 2:54.53
(35.77)
300m: 3:30.89
(36.36)
350m: 4:07.72
(36.83)
400m: 4:43.98
(36.26)
2 Tuisku Grundström 2002 Vanders 485 4:58.29 +14.31
50m: 33.42
100m: 1:09.64
(36.22)
150m: 1:46.74
(37.10)
200m: 2:25.05
(38.31)
250m: 3:03.72
(38.67)
300m: 3:41.93
(38.21)
350m: 4:20.86
(38.93)
400m: 4:58.29
(37.43)
Event official at: 7.9.2019 11.08.15
2019-09-07 11.08.38 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner