Tulokset NIU mästerskapen
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 4x100m IM Medley Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
|
|
|
4:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
Stefan Varga |
2000 |
AH3500 |
|
26.42 |
58.12 |
|
|
|
58.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
|
27.84 |
1:00.13 |
|
|
|
1:58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
|
31.56 |
1:07.02 |
|
|
|
3:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
|
32.81 |
1:09.35 |
|
|
|
4:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väsby Nya Gymnasium mix |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
|
|
|
4:16.09 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
|
30.49 |
1:01.70 |
|
|
|
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
|
28.15 |
1:00.73 |
|
|
|
2:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
|
29.55 |
1:05.39 |
|
|
|
3:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
|
32.51 |
1:08.27 |
|
|
|
4:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
19 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
|
|
4:17.47 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
|
27.91 |
1:05.51 |
|
|
|
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
|
28.32 |
1:04.77 |
|
|
|
2:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Christopher Andrén |
2000 |
AK0100 |
|
26.81 |
1:01.00 |
|
|
|
3:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
|
29.67 |
1:06.19 |
|
|
|
4:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Polhemskolan mix |
18 |
Polhemskolan |
|
|
|
|
|
4:19.36 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
|
27.64 |
1:02.60 |
|
|
|
1:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
|
31.05 |
1:08.85 |
|
|
|
2:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
|
27.67 |
1:00.59 |
|
|
|
3:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
|
29.99 |
1:07.32 |
|
|
|
4:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sandagymnasiet mix |
18 |
Sandagymnasiet |
|
|
|
|
|
4:19.52 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
|
31.12 |
1:06.21 |
|
|
|
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
|
31.08 |
1:06.66 |
|
|
|
2:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
|
29.26 |
1:03.37 |
|
|
|
3:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Henrysson |
2003 |
AE5303 |
|
28.48 |
1:03.28 |
|
|
|
4:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Solna Gymnasium Mix |
18 |
Solna Gymnasium |
|
|
|
|
|
4:23.13 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
|
27.75 |
1:00.41 |
|
|
|
1:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
|
32.54 |
1:10.59 |
|
|
|
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
|
32.31 |
1:09.94 |
|
|
|
3:20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
|
28.48 |
1:02.19 |
|
|
|
4:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Malmö Idrottsgym. Mix |
17 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
4:25.67 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
|
30.33 |
1:06.80 |
|
|
|
1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
|
32.24 |
1:10.44 |
|
|
|
2:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
|
32.57 |
1:10.17 |
|
|
|
3:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
|
27.20 |
58.26 |
|
|
|
4:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
ProCivitas Mix |
18 |
ProCivitas |
|
|
|
|
|
4:26.23 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
|
29.02 |
1:04.08 |
|
|
|
1:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
|
29.31 |
1:06.89 |
|
|
|
2:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
|
28.89 |
1:02.50 |
|
|
|
3:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
|
32.79 |
1:12.76 |
|
|
|
4:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Fredrika Bremergymnasiet Mix |
17 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
|
|
|
4:30.70 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
|
32.52 |
1:11.80 |
|
|
|
1:11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
|
29.15 |
1:02.34 |
|
|
|
2:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
|
33.72 |
1:14.44 |
|
|
|
3:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
|
28.78 |
1:02.12 |
|
|
|
4:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sthlm Idrottsgym. Mix |
18 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
4:31.71 |
+17.09 |
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
AV9703 |
|
31.18 |
1:04.64 |
|
|
|
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
|
31.28 |
1:07.69 |
|
|
|
2:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
|
33.87 |
1:13.24 |
|
|
|
3:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albin Eriksson |
2003 |
AF3503 |
|
28.88 |
1:06.14 |
|
|
|
4:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sven-Erikssongymnasiet |
18 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
|
|
|
4:32.39 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
David Reinholdsson |
2002 |
AI3502 |
|
28.96 |
1:02.08 |
|
|
|
1:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Engström |
2001 |
AM1701 |
|
31.09 |
1:08.08 |
|
|
|
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
|
31.72 |
1:10.67 |
|
|
|
3:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
|
31.07 |
1:11.56 |
|
|
|
4:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ehrensvärdska gymnasiet mix |
17 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
|
|
|
|
4:33.19 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
|
31.20 |
1:09.19 |
|
|
|
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
|
33.69 |
1:13.10 |
|
|
|
2:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Micin |
2002 |
AX3902 |
|
30.01 |
1:06.64 |
|
|
|
3:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Svensson |
2003 |
AB9103 |
|
28.66 |
1:04.26 |
|
|
|
4:33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Uddevalla gymnasium mix |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
|
|
4:34.39 |
+19.77 |
|
|
|
|
|
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
|
30.51 |
1:02.16 |
|
|
|
1:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlie Tranberg |
2002 |
AK5102 |
|
30.57 |
1:07.67 |
|
|
|
2:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
|
32.39 |
1:13.32 |
|
|
|
3:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
|
32.53 |
1:11.24 |
|
|
|
4:34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tibble mix |
18 |
Tibble Gymnasium |
|
|
|
|
|
4:36.25 |
+21.63 |
|
|
|
|
|
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
|
32.06 |
1:12.13 |
|
|
|
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor Karell |
2003 |
AF7103 |
|
31.81 |
1:08.46 |
|
|
|
2:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
|
32.68 |
1:09.80 |
|
|
|
3:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
|
29.29 |
1:05.86 |
|
|
|
4:36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 400m Medley Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Hassling |
2000 |
Filbornaskolan |
|
689 |
4:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Falk |
2003 |
Polhemskolan |
|
583 |
4:41.88 |
+15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christopher Lindholm |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
579 |
4:42.44 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Melinder |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
575 |
4:43.05 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Filip Salbrink |
2002 |
Polhemskolan |
|
559 |
4:45.77 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Karl Liljegren |
2001 |
ProCivitas |
|
519 |
4:52.93 |
+26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ian Hangård |
2002 |
Polhemskolan |
|
512 |
4:54.36 |
+27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gustav Englund |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
508 |
4:54.98 |
+28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gabriel Eriksson |
2004 |
Sandagymnasiet |
|
491 |
4:58.34 |
+31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
488 |
4:59.06 |
+32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Bo Beckman |
2002 |
ProCivitas |
|
468 |
5:03.17 |
+36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
444 |
5:08.48 |
+41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linus Thörn |
2002 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
426 |
5:12.92 |
+46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
404 |
5:18.35 |
+51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jonathan Nilsson |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
387 |
5:23.04 |
+56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Simon Andersson |
2003 |
Uddevalla gymnasium |
|
356 |
5:32.14 |
+1:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:18:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 400m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Annie Hegmegi |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
650 |
4:58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexandra Vartiainen |
2001 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
606 |
5:05.85 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tova Andersson |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
603 |
5:06.47 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
584 |
5:09.77 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
Polhemskolan |
|
578 |
5:10.84 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
567 |
5:12.75 |
+13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
529 |
5:20.14 |
+21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
526 |
5:20.60 |
+21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Moa Karlsson |
2002 |
Polhemskolan |
|
520 |
5:21.90 |
+23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Telma Maltesjö |
2002 |
Filbornaskolan |
|
518 |
5:22.28 |
+23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Louise Peacock |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
491 |
5:28.06 |
+29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emilia Ström |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
449 |
5:37.99 |
+39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Haglund |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
447 |
5:38.64 |
+39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
392 |
5:53.65 |
+54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:18:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jens Christiansen |
2001 |
Polhemskolan |
|
605 |
25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Persson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
599 |
25.85 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
599 |
25.85 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Christopher Andrén |
2000 |
Sundsvalls gymnasium |
|
553 |
26.55 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anton Mylläri |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
548 |
26.63 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Reinholdsson |
2002 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
545 |
26.68 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
William Kerman |
2001 |
Filbornaskolan |
|
532 |
26.89 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
524 |
27.04 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Dennie Halilovic |
2002 |
Polhemskolan |
|
510 |
27.27 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Robin Falk |
2001 |
ProCivitas |
|
504 |
27.39 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Melker Rosengren |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
494 |
27.56 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joar Modigh |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
474 |
27.94 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dennis Partanen |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
472 |
27.98 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marcus Barkrot |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
467 |
28.09 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Leo Jakobsson |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
466 |
28.11 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jonathan Sandqvist |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
464 |
28.14 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
David Engström |
2001 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
447 |
28.50 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Dennis Micin |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
435 |
28.76 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Linus Holmdahl |
2001 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
430 |
28.88 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
429 |
28.89 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Oskar Axandersson |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
422 |
29.06 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
408 |
29.39 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Charlie Tranberg |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
408 |
29.39 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Iyas Kalash |
2004 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
396 |
29.68 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:18:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabelle Sering |
2002 |
ProCivitas |
|
595 |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wilma Johansson |
2001 |
Sandagymnasiet |
|
586 |
29.12 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linn Rosenius |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
567 |
29.45 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tova Magnusson |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
553 |
29.69 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Steen |
2003 |
Polhemskolan |
|
548 |
29.78 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
544 |
29.85 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maja Byström |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
531 |
30.10 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johanna Persson |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
524 |
30.24 |
+1.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matilda Hoff |
2003 |
ProCivitas |
|
522 |
30.26 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexandra Jensen |
2001 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
520 |
30.31 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
Polhemskolan |
|
517 |
30.36 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Karin Widerberg |
2003 |
Sannarpsgymnasiet |
|
512 |
30.47 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
503 |
30.64 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
500 |
30.71 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kajsa Gustavsson |
2001 |
Filbornaskolan |
|
494 |
30.84 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tindra Aminoff |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
489 |
30.94 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matilda Torén |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
473 |
31.28 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Linn Thid |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
471 |
31.32 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
471 |
31.33 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emmy Johnsson |
2001 |
Polhemskolan |
|
458 |
31.61 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
Polhemskolan |
|
453 |
31.73 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Klara Possman |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
448 |
31.86 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Josephine Ålenius |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
433 |
32.21 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Saga Bodsjö |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
428 |
32.33 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:18:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m Ryggsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stefan Varga |
2000 |
Filbornaskolan |
|
591 |
2:05.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
525 |
2:10.87 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
Polhemskolan |
|
505 |
2:12.62 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karl Liljegren |
2001 |
ProCivitas |
|
497 |
2:13.28 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Robin Björklund |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
484 |
2:14.46 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Leifsen |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
482 |
2:14.64 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viktor Henrysson |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
482 |
2:14.71 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Polhemskolan |
|
478 |
2:15.02 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bo Beckman |
2002 |
ProCivitas |
|
476 |
2:15.26 |
+9.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Philip Bentzer |
2001 |
Solna Gymnasium |
|
474 |
2:15.41 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Fridsell |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
451 |
2:17.72 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Edwin Larsson |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
441 |
2:18.72 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emanuel Tidåsen |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
427 |
2:20.17 |
+14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
William Malmborg |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
405 |
2:22.72 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
392 |
2:24.27 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Simon Seel |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
387 |
2:24.94 |
+19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
382 |
2:25.57 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Liam Bech |
2003 |
Malmö Idrottsgym. |
|
364 |
2:27.81 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
351 |
2:29.70 |
+23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oskar Axandersson |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
345 |
2:30.52 |
+24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:18:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 4x50m Fjärilsim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
|
|
|
1:48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
|
25.34 |
|
|
|
|
25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
|
26.34 |
|
|
|
|
51.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
|
28.85 |
|
|
|
|
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
|
27.88 |
|
|
|
|
1:48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Polhemskolan mix |
18 |
Polhemskolan |
|
|
|
|
|
1:49.50 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
|
25.70 |
|
|
|
|
25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
|
29.75 |
|
|
|
|
55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
|
28.77 |
|
|
|
|
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Falk |
2003 |
AD3103 |
|
25.28 |
|
|
|
|
1:49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sandagymnasiet mix |
18 |
Sandagymnasiet |
|
|
|
|
|
1:52.24 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
|
27.82 |
|
|
|
|
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
|
27.42 |
|
|
|
|
55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
|
28.22 |
|
|
|
|
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
|
28.78 |
|
|
|
|
1:52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
ProCivitas Mix |
18 |
ProCivitas |
|
|
|
|
|
1:52.37 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
|
27.72 |
|
|
|
|
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
|
28.61 |
|
|
|
|
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
|
28.94 |
|
|
|
|
1:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
|
27.10 |
|
|
|
|
1:52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
19 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
|
|
1:54.31 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
Christopher Andrén |
2000 |
AK0100 |
|
27.12 |
|
|
|
|
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
|
29.01 |
|
|
|
|
56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
|
29.03 |
|
|
|
|
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
|
29.15 |
|
|
|
|
1:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Umeå Elitidrottsgym. Mix |
18 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
|
|
|
1:54.45 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
Felix Bengs-Stattin |
2002 |
AD4702 |
|
26.74 |
|
|
|
|
26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Strömbro |
2002 |
AR4502 |
|
28.20 |
|
|
|
|
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
|
29.33 |
|
|
|
|
1:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
|
30.18 |
|
|
|
|
1:54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Väsby Nya Gymnasium mix |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
|
|
|
1:55.05 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
|
27.74 |
|
|
|
|
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
|
27.04 |
|
|
|
|
54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
|
29.08 |
|
|
|
|
1:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
|
31.19 |
|
|
|
|
1:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Malmö Idrottsgym. Mix |
18 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
1:56.55 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
|
27.54 |
|
|
|
|
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
|
31.03 |
|
|
|
|
58.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
|
30.54 |
|
|
|
|
1:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
|
27.44 |
|
|
|
|
1:56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ehrensvärdska gymnasiet mix |
17 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
|
|
|
|
1:57.30 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
|
29.52 |
|
|
|
|
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
|
32.66 |
|
|
|
|
1:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Barkrot |
2002 |
AD7502 |
|
27.12 |
|
|
|
|
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Micin |
2002 |
AX3902 |
|
28.00 |
|
|
|
|
1:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Fredrika Bremergymnasiet Mix |
18 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
|
|
|
1:57.32 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
|
25.67 |
|
|
|
|
25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
|
31.75 |
|
|
|
|
57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
|
31.62 |
|
|
|
|
1:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
|
28.28 |
|
|
|
|
1:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Solna Gymnasium Mix |
17 |
Solna Gymnasium |
|
|
|
|
|
1:57.90 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
|
27.03 |
|
|
|
|
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
|
27.75 |
|
|
|
|
54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
|
31.93 |
|
|
|
|
1:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
|
31.19 |
|
|
|
|
1:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sven-Erikssongymnasiet |
18 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
|
|
|
1:58.07 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
|
27.73 |
|
|
|
|
27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
|
28.86 |
|
|
|
|
56.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
|
30.48 |
|
|
|
|
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
|
31.00 |
|
|
|
|
1:58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sthlm Idrottsgym. Mix |
18 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
1:58.17 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
|
28.32 |
|
|
|
|
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
|
28.82 |
|
|
|
|
57.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
|
31.05 |
|
|
|
|
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
|
29.98 |
|
|
|
|
1:58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tibble mix |
18 |
Tibble Gymnasium |
|
|
|
|
|
2:00.77 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
|
28.99 |
|
|
|
|
28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
|
30.54 |
|
|
|
|
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor Karell |
2003 |
AF7103 |
|
30.60 |
|
|
|
|
1:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
|
30.64 |
|
|
|
|
2:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Uddevalla gymnasium mix |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
|
|
2:01.46 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
|
31.57 |
|
|
|
|
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Josephson |
2002 |
AN8102 |
|
28.64 |
|
|
|
|
1:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlie Tranberg |
2002 |
AK5102 |
|
28.73 |
|
|
|
|
1:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
|
32.52 |
|
|
|
|
2:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Persson |
2000 |
Filbornaskolan |
|
579 |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johan Hennert |
2001 |
Solna Gymnasium |
|
567 |
30.50 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Markus Charlton |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
562 |
30.58 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leonardo Montes |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
555 |
30.72 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gunnar Widerberg |
2000 |
Sannarpsgymnasiet |
|
528 |
31.23 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Gustafson |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
518 |
31.42 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Theodor Fridh |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
500 |
31.80 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Melker Rosengren |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
499 |
31.83 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
494 |
31.93 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
490 |
32.01 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gustav Englund |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
489 |
32.04 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
472 |
32.41 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
ProCivitas |
|
467 |
32.54 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jonathan Nilsson |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
457 |
32.76 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Job Sanders |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
457 |
32.78 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Felix Wrakén |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
448 |
32.98 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alvin Eriksson |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
419 |
33.72 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jakob Strömland |
2003 |
ProCivitas |
|
397 |
34.34 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
ProCivitas |
|
391 |
34.51 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vilhelm Andersson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
375 |
35.01 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Victor Karell |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
367 |
35.26 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elias Nilsson |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
324 |
36.73 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:19:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moa Bergdahl |
2003 |
Sannarpsgymnasiet |
|
594 |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Björkén |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
582 |
34.29 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
581 |
34.32 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saliha Colic |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
575 |
34.43 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
Filbornaskolan |
|
569 |
34.55 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lisa Bengtsson |
2002 |
Filbornaskolan |
|
558 |
34.78 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovisa Alsop |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
547 |
35.01 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Wilma Henriksson |
2001 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
529 |
35.40 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jazmina Hedqvist |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
521 |
35.57 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johanna Andersson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
513 |
35.77 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Disa Gladher |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
512 |
35.79 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nelly Antlöv |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
496 |
36.17 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
491 |
36.29 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jenny Virtanen |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
481 |
36.53 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
476 |
36.67 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Siri Bokander |
2003 |
ProCivitas |
|
457 |
37.18 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emma Haglund |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
455 |
37.23 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
446 |
37.48 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tilda Arthursson |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
431 |
37.89 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Felicia Tubbin |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
424 |
38.10 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alva Wardrum |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
395 |
39.03 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:19:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Undervattenskick Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stefan Varga |
2000 |
Filbornaskolan |
|
|
13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jens Christiansen |
2001 |
Polhemskolan |
|
|
13.67 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Falk |
2003 |
Polhemskolan |
|
|
13.68 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Christopher Andrén |
2000 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
13.87 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
|
14.05 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johan Hennert |
2001 |
Solna Gymnasium |
|
|
14.07 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dennis Partanen |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
|
14.16 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Mylläri |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
14.19 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
William Lernå |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
14.29 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gunnar Widerberg |
2000 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
14.37 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
ProCivitas |
|
|
14.53 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
14.68 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
15.04 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
|
15.22 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eric Hansson |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
15.36 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskar Gustafson |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
15.37 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emanuel Tidåsen |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
|
15.47 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Arvid Strömbro |
2002 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
15.68 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
William Svensson |
2003 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
|
16.21 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
16.25 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Charlie Tranberg |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
16.27 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Douglas Romare |
2001 |
ProCivitas |
|
|
16.88 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:19:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:19:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Undervattenskick Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Stenhård |
2000 |
Filbornaskolan |
|
|
14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tova Magnusson |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
|
14.97 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilda Hoff |
2003 |
ProCivitas |
|
|
15.03 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
Polhemskolan |
|
|
15.16 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
15.24 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Karlberg |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
15.39 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saga Bodsjö |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
|
15.49 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tindra Aminoff |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
15.93 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
16.03 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Björkén |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
16.11 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
16.14 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maja Byström |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
16.42 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Tibble Gymnasium |
|
|
16.82 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Linnea Öhlund |
2001 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
17.23 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ester Eilertsson |
2003 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
17.25 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
17.42 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matilda Torén |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
17.99 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Daniella Alström |
2003 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
18.41 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Erica Sundholm |
2002 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
18.96 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Agnes Arberg |
2001 |
Sandagymnasiet |
|
|
19.36 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mariam Istiphan |
2001 |
Sandagymnasiet |
|
|
20.75 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Matilda Pfeiff |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
21.13 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:20:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:20:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 4x50m Frisim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
|
|
|
1:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
|
25.03 |
|
|
|
|
25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
|
27.17 |
|
|
|
|
52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
|
27.69 |
|
|
|
|
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
|
22.87 |
|
|
|
|
1:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Umeå Elitidrottsgym. Mix |
17 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
|
|
|
1:44.39 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
Felix Bengs-Stattin |
2002 |
AD4702 |
|
24.24 |
|
|
|
|
24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iyas Kalash |
2004 |
AO4304 |
|
25.52 |
|
|
|
|
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
|
27.31 |
|
|
|
|
1:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
|
27.32 |
|
|
|
|
1:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Polhemskolan mix |
18 |
Polhemskolan |
|
|
|
|
|
1:45.06 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
|
25.10 |
|
|
|
|
25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
|
28.56 |
|
|
|
|
53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
|
23.81 |
|
|
|
|
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
|
27.59 |
|
|
|
|
1:45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Väsby Nya Gymnasium mix |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
|
|
|
1:45.27 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
|
25.96 |
|
|
|
|
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
|
25.62 |
|
|
|
|
51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
|
27.08 |
|
|
|
|
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
|
26.61 |
|
|
|
|
1:45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malmö Idrottsgym. Mix |
18 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
1:45.72 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
|
28.74 |
|
|
|
|
28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
|
28.82 |
|
|
|
|
57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
|
22.99 |
|
|
|
|
1:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
|
25.17 |
|
|
|
|
1:45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
ProCivitas Mix |
18 |
ProCivitas |
|
|
|
|
|
1:46.37 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
|
25.14 |
|
|
|
|
25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
|
25.98 |
|
|
|
|
51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
|
27.08 |
|
|
|
|
1:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
|
28.17 |
|
|
|
|
1:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
19 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
|
|
1:46.50 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
|
26.35 |
|
|
|
|
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Christopher Andrén |
2000 |
AK0100 |
|
25.15 |
|
|
|
|
51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Wassberg |
2003 |
AR7103 |
|
26.47 |
|
|
|
|
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
|
28.53 |
|
|
|
|
1:46.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sandagymnasiet mix |
17 |
Sandagymnasiet |
|
|
|
|
|
1:46.88 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
|
25.64 |
|
|
|
|
25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Eriksson |
2004 |
AT2504 |
|
25.93 |
|
|
|
|
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
|
28.07 |
|
|
|
|
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
|
27.24 |
|
|
|
|
1:46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ehrensvärdska gymnasiet mix |
17 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
|
|
|
|
1:47.46 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
|
28.02 |
|
|
|
|
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
|
28.40 |
|
|
|
|
56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Barkrot |
2002 |
AD7502 |
|
25.26 |
|
|
|
|
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
|
25.78 |
|
|
|
|
1:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sven-Erikssongymnasiet |
18 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
|
|
|
1:48.28 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
David Reinholdsson |
2002 |
AI3502 |
|
25.12 |
|
|
|
|
25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
|
26.77 |
|
|
|
|
51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
|
27.92 |
|
|
|
|
1:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
|
28.47 |
|
|
|
|
1:48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Solna Gymnasium Mix |
17 |
Solna Gymnasium |
|
|
|
|
|
1:48.79 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
|
25.74 |
|
|
|
|
25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
|
24.82 |
|
|
|
|
50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
|
29.42 |
|
|
|
|
1:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
|
28.81 |
|
|
|
|
1:48.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sthlm Idrottsgym. Mix |
16 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
1:49.43 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
|
26.97 |
|
|
|
|
26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albin Eriksson |
2003 |
AF3503 |
|
25.01 |
|
|
|
|
51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
|
29.18 |
|
|
|
|
1:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
|
28.27 |
|
|
|
|
1:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Uddevalla gymnasium mix |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
|
|
1:51.12 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
|
26.12 |
|
|
|
|
26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Josephson |
2002 |
AN8102 |
|
25.52 |
|
|
|
|
51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
|
29.51 |
|
|
|
|
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
|
29.97 |
|
|
|
|
1:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Fredrika Bremergymnasiet Mix |
18 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
|
|
|
1:51.72 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
Anton Mylläri |
2001 |
AB9501 |
|
25.22 |
|
|
|
|
25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
|
26.56 |
|
|
|
|
51.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
|
31.06 |
|
|
|
|
1:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
|
28.88 |
|
|
|
|
1:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tibble mix |
18 |
Tibble Gymnasium |
|
|
|
|
|
1:51.85 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
|
27.25 |
|
|
|
|
27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor Karell |
2003 |
AF7103 |
|
27.70 |
|
|
|
|
54.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
|
29.11 |
|
|
|
|
1:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
|
27.79 |
|
|
|
|
1:51.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inofficiella resultat |
|
Efter 3 av 3 heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Ryggsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
628 |
2:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Stenhård |
2000 |
Filbornaskolan |
|
615 |
2:20.17 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tova Andersson |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
602 |
2:21.15 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
Polhemskolan |
|
586 |
2:22.41 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
543 |
2:26.07 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
540 |
2:26.40 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siri Bokander |
2003 |
ProCivitas |
|
507 |
2:29.47 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emmy Johnsson |
2001 |
Polhemskolan |
|
507 |
2:29.50 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
478 |
2:32.41 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Frida Florén |
2004 |
Sundsvalls gymnasium |
|
469 |
2:33.39 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alwa Widmark |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
467 |
2:33.61 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Louise Peacock |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
463 |
2:34.07 |
+14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Karin Widerberg |
2003 |
Sannarpsgymnasiet |
|
462 |
2:34.23 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
445 |
2:36.07 |
+16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilia Ström |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
436 |
2:37.23 |
+18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ester Eilertsson |
2003 |
Malmö Idrottsgym. |
|
415 |
2:39.83 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emmie Davis |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
412 |
2:40.11 |
+20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Erica Sundholm |
2002 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
365 |
2:46.73 |
+27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenny Virtanen |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tove Wikström |
2001 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 18:22:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 4x100m Medley Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
606 |
|
|
3:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Stefan Varga |
2000 |
AH3500 |
|
27.66 |
57.79 |
|
|
|
57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
|
30.65 |
1:05.68 |
|
|
|
2:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
|
27.19 |
58.00 |
|
|
|
3:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
|
25.64 |
53.77 |
|
|
|
3:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fredrika Bremergymnasiet her |
18 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
565 |
|
|
4:00.77 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
|
30.70 |
1:03.19 |
|
|
|
1:03.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Charlton |
2001 |
AD7701 |
|
30.20 |
1:04.69 |
|
|
|
2:07.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Mylläri |
2001 |
AB9501 |
|
27.39 |
59.40 |
|
|
|
3:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
|
25.20 |
53.49 |
|
|
|
4:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Polhemskolan herr |
18 |
Polhemskolan |
|
|
557 |
|
|
4:02.05 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
|
29.93 |
1:01.58 |
|
|
|
1:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
|
32.17 |
1:10.06 |
|
|
|
2:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Falk |
2003 |
AD3103 |
|
25.91 |
56.88 |
|
|
|
3:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
|
24.94 |
53.53 |
|
|
|
4:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Malmö Idrottsgym. Herr |
18 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
555 |
|
|
4:02.34 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
|
31.86 |
1:05.90 |
|
|
|
1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
|
30.98 |
1:06.68 |
|
|
|
2:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
|
27.68 |
59.94 |
|
|
|
3:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
|
23.96 |
49.82 |
|
|
|
4:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Väsby Nya Gymnasium herr |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
543 |
|
|
4:04.07 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
Gustav Leifsen |
2002 |
|
|
30.83 |
1:03.04 |
|
|
|
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
|
31.54 |
1:07.83 |
|
|
|
2:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
|
27.69 |
58.83 |
|
|
|
3:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
|
26.27 |
54.37 |
|
|
|
4:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Solna Gymnasium Herr |
18 |
Solna Gymnasium |
|
|
532 |
|
|
4:05.72 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
Philip Bentzer |
2001 |
AH6701 |
|
30.00 |
1:02.26 |
|
|
|
1:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
|
31.59 |
1:08.27 |
|
|
|
2:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
|
27.58 |
59.22 |
|
|
|
3:09.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
|
26.55 |
55.97 |
|
|
|
4:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sandagymnasiet herr |
16 |
Sandagymnasiet |
|
|
483 |
|
|
4:13.71 |
+18.47 |
|
|
|
|
|
Viktor Henrysson |
2003 |
AE5303 |
|
30.68 |
1:03.67 |
|
|
|
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Eriksson |
2004 |
AT2504 |
|
32.95 |
1:11.47 |
|
|
|
2:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
|
28.70 |
1:02.93 |
|
|
|
3:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
|
26.58 |
55.64 |
|
|
|
4:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
17 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
479 |
|
|
4:14.54 |
+19.30 |
|
|
|
|
|
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
|
28.73 |
1:00.03 |
|
|
|
1:00.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
|
33.18 |
1:11.87 |
|
|
|
2:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
|
27.81 |
1:03.96 |
|
|
|
3:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Wassberg |
2003 |
AR7103 |
|
27.98 |
58.68 |
|
|
|
4:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sthlm Idrottsgym. Herr |
18 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
459 |
|
|
4:18.13 |
+22.89 |
|
|
|
|
|
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
|
34.20 |
1:09.76 |
|
|
|
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
AV9703 |
|
32.37 |
1:08.34 |
|
|
|
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albin Eriksson |
2003 |
AF3503 |
|
28.63 |
1:04.89 |
|
|
|
3:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
|
26.49 |
55.14 |
|
|
|
4:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Uddevalla gymnasium |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
452 |
|
|
4:19.37 |
+24.13 |
|
|
|
|
|
Edwin Larsson |
2001 |
AB3501 |
|
30.73 |
1:04.29 |
|
|
|
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
|
31.81 |
1:08.28 |
|
|
|
2:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlie Tranberg |
2002 |
AK5102 |
|
31.82 |
1:09.72 |
|
|
|
3:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Josephson |
2002 |
AN8102 |
|
27.29 |
57.08 |
|
|
|
4:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
ProCivitas Herr |
18 |
ProCivitas |
|
|
446 |
|
|
4:20.56 |
+25.32 |
|
|
|
|
|
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
|
30.73 |
1:03.67 |
|
|
|
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
AQ0503 |
|
33.77 |
1:13.96 |
|
|
|
2:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
|
28.44 |
1:04.12 |
|
|
|
3:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
|
27.51 |
58.81 |
|
|
|
4:20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 4x100m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Sannarpsgymnasiet |
17 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
634 |
|
|
4:22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
|
32.48 |
1:08.21 |
|
|
|
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
|
33.85 |
1:11.85 |
|
|
|
2:20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
|
28.90 |
1:02.52 |
|
|
|
3:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
|
28.60 |
59.46 |
|
|
|
4:22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sandagymnasiet dam |
18 |
Sandagymnasiet |
|
|
613 |
|
|
4:25.09 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
|
32.15 |
1:05.71 |
|
|
|
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
|
35.83 |
1:17.04 |
|
|
|
2:22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
|
28.99 |
1:02.27 |
|
|
|
3:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
|
28.38 |
1:00.07 |
|
|
|
4:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
605 |
|
|
4:26.12 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
|
31.13 |
1:03.99 |
|
|
|
1:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
|
34.89 |
1:14.03 |
|
|
|
2:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
|
30.35 |
1:06.45 |
|
|
|
3:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
|
29.14 |
1:01.65 |
|
|
|
4:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Väsby Nya Gymnasium dam |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
594 |
|
|
4:27.77 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
|
33.23 |
1:09.43 |
|
|
|
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
|
33.99 |
1:13.19 |
|
|
|
2:22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
|
30.03 |
1:05.75 |
|
|
|
3:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
|
27.76 |
59.40 |
|
|
|
4:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
17 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
581 |
|
|
4:29.79 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
|
34.62 |
1:12.81 |
|
|
|
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
|
35.44 |
1:15.15 |
|
|
|
2:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
|
31.02 |
1:05.44 |
|
|
|
3:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
|
26.94 |
56.39 |
|
|
|
4:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Polhemskolan dam |
17 |
Polhemskolan |
|
|
565 |
|
|
4:32.29 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
|
33.75 |
1:07.31 |
|
|
|
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
|
37.03 |
1:18.64 |
|
|
|
2:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
|
29.35 |
1:04.24 |
|
|
|
3:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
|
29.89 |
1:02.10 |
|
|
|
4:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sthlm Idrottsgym. Dam |
18 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
547 |
|
|
4:35.23 |
+13.19 |
|
|
|
|
|
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
|
35.46 |
1:12.85 |
|
|
|
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
|
34.00 |
1:13.07 |
|
|
|
2:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
|
31.51 |
1:07.40 |
|
|
|
3:33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
|
29.42 |
1:01.91 |
|
|
|
4:35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tibble Dam |
18 |
Tibble Gymnasium |
|
|
521 |
|
|
4:39.85 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
|
34.33 |
1:09.88 |
|
|
|
1:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
|
36.71 |
1:18.11 |
|
|
|
2:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
|
32.34 |
1:10.75 |
|
|
|
3:38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
|
29.46 |
1:01.11 |
|
|
|
4:39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Umeå Elitidrottsgym. dam |
18 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
511 |
|
|
4:41.52 |
+19.48 |
|
|
|
|
|
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
|
33.46 |
1:08.26 |
|
|
|
1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Henriksson |
2001 |
BM9601 |
|
35.92 |
1:18.32 |
|
|
|
2:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
|
32.05 |
1:12.76 |
|
|
|
3:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
|
30.40 |
1:02.18 |
|
|
|
4:41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Fredrika Bremergymnasiet da |
17 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
475 |
|
|
4:48.57 |
+26.53 |
|
|
|
|
|
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
|
34.13 |
1:11.88 |
|
|
|
1:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
|
39.12 |
1:24.44 |
|
|
|
2:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
|
31.80 |
1:08.94 |
|
|
|
3:45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
BO9803 |
|
30.23 |
1:03.31 |
|
|
|
4:48.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Uddevalla gymnasium |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
463 |
|
|
4:50.95 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
|
35.25 |
1:14.38 |
|
|
|
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
|
35.99 |
1:18.46 |
|
|
|
2:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
|
32.09 |
1:10.26 |
|
|
|
3:43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
|
32.29 |
1:07.85 |
|
|
|
4:50.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 200m Medley Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Hassling |
2000 |
Filbornaskolan |
|
704 |
2:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Persson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
555 |
2:13.35 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
546 |
2:14.09 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
Polhemskolan |
|
539 |
2:14.63 |
+11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Melinder |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
524 |
2:15.90 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Filip Salbrink |
2002 |
Polhemskolan |
|
509 |
2:17.26 |
+14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Reinholdsson |
2002 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
485 |
2:19.44 |
+16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gunnar Widerberg |
2000 |
Sannarpsgymnasiet |
|
482 |
2:19.82 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
466 |
2:21.39 |
+18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
ProCivitas |
|
465 |
2:21.45 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Dennie Halilovic |
2002 |
Polhemskolan |
|
462 |
2:21.76 |
+18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Melker Rosengren |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
456 |
2:22.43 |
+19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ian Hangård |
2002 |
Polhemskolan |
|
447 |
2:23.28 |
+20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Noah Emanuelsson |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
445 |
2:23.59 |
+20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Linus Thörn |
2002 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
426 |
2:25.61 |
+22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
409 |
2:27.67 |
+24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alvin Eriksson |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
406 |
2:28.02 |
+24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
404 |
2:28.25 |
+25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
William Svensson |
2003 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
397 |
2:29.11 |
+25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oskar Axandersson |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
394 |
2:29.52 |
+26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jakob Strömland |
2003 |
ProCivitas |
|
386 |
2:30.44 |
+27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Simon Andersson |
2003 |
Uddevalla gymnasium |
|
363 |
2:33.55 |
+30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:18:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:23:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wilma Johansson |
2001 |
Sandagymnasiet |
|
674 |
2:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexandra Vartiainen |
2001 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
583 |
2:25.84 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
568 |
2:27.06 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
Filbornaskolan |
|
562 |
2:27.59 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
547 |
2:28.95 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
519 |
2:31.59 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Louise Peacock |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
513 |
2:32.15 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
Polhemskolan |
|
502 |
2:33.26 |
+14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emmy Johnsson |
2001 |
Polhemskolan |
|
499 |
2:33.59 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
495 |
2:33.99 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Tibble Gymnasium |
|
482 |
2:35.32 |
+16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Moa Karlsson |
2002 |
Polhemskolan |
|
477 |
2:35.91 |
+16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linnea Öhlund |
2001 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
475 |
2:36.13 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emma Haglund |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
474 |
2:36.27 |
+17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Linn Thid |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
467 |
2:37.01 |
+18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
463 |
2:37.41 |
+18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nellie Luthman |
2002 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
463 |
2:37.48 |
+18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alva Wardrum |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
462 |
2:37.63 |
+18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nelly Antlöv |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
460 |
2:37.84 |
+18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
446 |
2:39.49 |
+20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tilda Arthursson |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
393 |
2:46.36 |
+27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniella Alström |
2003 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:20:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:20:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stefan Varga |
2000 |
Filbornaskolan |
|
575 |
26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jens Christiansen |
2001 |
Polhemskolan |
|
527 |
27.50 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Robin Björklund |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
490 |
28.18 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johan Hennert |
2001 |
Solna Gymnasium |
|
481 |
28.34 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Polhemskolan |
|
457 |
28.84 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
William Lernå |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
451 |
28.97 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emanuel Tidåsen |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
437 |
29.26 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Philip Bentzer |
2001 |
Solna Gymnasium |
|
437 |
29.28 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julius Grell |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
421 |
29.64 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Viktor Henrysson |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
404 |
30.04 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Liam Bech |
2003 |
Malmö Idrottsgym. |
|
402 |
30.09 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gustav Leifsen |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
391 |
30.37 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Edwin Larsson |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
388 |
30.44 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
388 |
30.45 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
385 |
30.53 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
William Malmborg |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
379 |
30.69 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Josephson |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
360 |
31.22 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jonathan Sandqvist |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
358 |
31.27 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Erik Falk |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
355 |
31.38 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Arvid Strömbro |
2002 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
350 |
31.51 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vilhelm Andersson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
347 |
31.60 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
342 |
31.75 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Simon Seel |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
297 |
33.30 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Elias Nilsson |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
291 |
33.52 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:20:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:20:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Annie Hegmegi |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
567 |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabelle Sering |
2002 |
ProCivitas |
|
562 |
31.10 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Angelina Agrell |
2003 |
Filbornaskolan |
|
553 |
31.27 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
Polhemskolan |
|
510 |
32.12 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tindra Aminoff |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
503 |
32.26 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maja Byström |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
497 |
32.40 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matilda Hoff |
2003 |
ProCivitas |
|
496 |
32.41 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hannah Fritz |
2003 |
Sannarpsgymnasiet |
|
487 |
32.62 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Petronella Ottosson |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
479 |
32.80 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
473 |
32.94 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Siri Bokander |
2003 |
ProCivitas |
|
466 |
33.11 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
456 |
33.34 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frida Florén |
2004 |
Sundsvalls gymnasium |
|
449 |
33.52 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tindra Norling |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
447 |
33.55 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
438 |
33.80 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
437 |
33.82 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
436 |
33.83 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Saga Bodsjö |
2002 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
433 |
33.91 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Pauline Grubb |
2003 |
Uddevalla gymnasium |
|
422 |
34.22 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alwa Widmark |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
420 |
34.26 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Matilda Pfeiff |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
392 |
35.06 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
392 |
35.07 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Michelle Aspberg |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
390 |
35.11 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mariam Istiphan |
2001 |
Sandagymnasiet |
|
381 |
35.38 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:20:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:20:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 200m Fjärilsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christopher Lindholm |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
620 |
2:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Falk |
2003 |
Polhemskolan |
|
619 |
2:07.34 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Kerman |
2001 |
Filbornaskolan |
|
591 |
2:09.32 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Melinder |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
526 |
2:14.42 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ian Hangård |
2002 |
Polhemskolan |
|
488 |
2:17.80 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victor Halldén |
2000 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
487 |
2:17.90 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Robin Björklund |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
485 |
2:18.13 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
465 |
2:20.08 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Leo Jakobsson |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
465 |
2:20.09 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joar Modigh |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
444 |
2:22.27 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Dennis Partanen |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
428 |
2:23.96 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gabriel Eriksson |
2004 |
Sandagymnasiet |
|
426 |
2:24.23 |
+16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dennis Micin |
2002 |
Ehrensvärdska gymnasiet |
|
398 |
2:27.53 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oskar Fridsell |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
397 |
2:27.68 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Douglas Romare |
2001 |
ProCivitas |
|
382 |
2:29.55 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Charlie Tranberg |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
296 |
2:42.81 |
+35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linus Holmdahl |
2001 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:21:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:21:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
615 |
2:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Stenhård |
2000 |
Filbornaskolan |
|
597 |
2:22.03 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cornelia Johansson |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
570 |
2:24.22 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Steen |
2003 |
Polhemskolan |
|
552 |
2:25.81 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Johanna Andersson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
521 |
2:28.60 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexandra Jensen |
2001 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
492 |
2:31.41 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
492 |
2:31.41 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
Polhemskolan |
|
492 |
2:31.48 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Klara Possman |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
444 |
2:36.67 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
409 |
2:41.10 |
+20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Natalie Stjärnås |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
404 |
2:41.79 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matilda Torén |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
357 |
2:48.47 |
+27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frida Florén |
2004 |
Sundsvalls gymnasium |
|
357 |
2:48.58 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:21:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:21:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 100m Frisim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Persson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felix Bengs-Stattin |
2002 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
53.16 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oscar Elfers |
2002 |
Filbornaskolan |
|
|
53.95 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Mylläri |
2001 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
53.97 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dennie Halilovic |
2002 |
Polhemskolan |
|
|
54.28 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Reinholdsson |
2002 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
54.62 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mattias Kvist |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
55.65 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Falk |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
|
56.31 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Job Sanders |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
|
56.39 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Polhemskolan |
|
|
56.47 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alvin Eriksson |
2003 |
Växjös Gymnasieskolor |
|
|
56.85 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
56.89 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Christopher Lindholm |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
56.89 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Liam Bech |
2003 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
56.97 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eric Hansson |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
57.00 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Albin Eriksson |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
57.13 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
|
57.83 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
|
57.86 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Victor Halldén |
2000 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
58.12 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jakob Josephson |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
58.19 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Philip Bentzer |
2001 |
Solna Gymnasium |
|
|
58.41 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jonathan Sandqvist |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
58.49 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Julius Grell |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
58.70 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tova Andersson |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
58.91 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
59.41 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
William Malmborg |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
59.49 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vilhelm Andersson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
59.58 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
David Engström |
2001 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
59.74 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jazmina Hedqvist |
2002 |
Sandagymnasiet |
|
|
1:01.16 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Karin Widerberg |
2003 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
1:02.04 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
|
1:02.18 |
+11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
1:02.69 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Moa Karlsson |
2002 |
Polhemskolan |
|
|
1:02.79 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Kajsa Gustavsson |
2001 |
Filbornaskolan |
|
|
1:02.87 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
1:03.01 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ester Eilertsson |
2003 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
1:03.06 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Petronella Ottosson |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
1:03.32 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
1:03.45 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Linn Thid |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
1:03.83 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Saga Persson |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
1:04.18 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Agnes Arberg |
2001 |
Sandagymnasiet |
|
|
1:04.30 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
|
1:04.33 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
1:04.78 |
+14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Josephine Ålenius |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
1:05.19 |
+14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Emilia Ström |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
1:06.86 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Alwa Widmark |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
1:08.91 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Michelle Aspberg |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
1:10.76 |
+20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matilda Hoff |
2003 |
ProCivitas |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:21:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:21:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 200m Bröstsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Persson |
2000 |
Filbornaskolan |
|
595 |
2:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Solna Gymnasium |
|
549 |
2:27.05 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Theodor Fridh |
2002 |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
542 |
2:27.65 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leonardo Montes |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
538 |
2:28.02 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gustav Englund |
2001 |
Malmö Idrottsgym. |
|
520 |
2:29.72 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bo Beckman |
2002 |
ProCivitas |
|
515 |
2:30.19 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
513 |
2:30.36 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Gustafson |
2002 |
Uddevalla gymnasium |
|
508 |
2:30.86 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
William Lernå |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
498 |
2:31.90 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
447 |
2:37.43 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
Polhemskolan |
|
447 |
2:37.44 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
446 |
2:37.58 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Filip Salbrink |
2002 |
Polhemskolan |
|
437 |
2:38.62 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Solna Gymnasium |
|
431 |
2:39.40 |
+16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jonathan Nilsson |
2003 |
Sundsvalls gymnasium |
|
415 |
2:41.44 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Felix Wrakén |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
412 |
2:41.81 |
+18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Victor Karell |
2003 |
Tibble Gymnasium |
|
368 |
2:48.02 |
+24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
ProCivitas |
|
359 |
2:49.31 |
+26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:21:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:21:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Bröstsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Björkén |
2001 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
614 |
2:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moa Bergdahl |
2003 |
Sannarpsgymnasiet |
|
601 |
2:39.39 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
Filbornaskolan |
|
580 |
2:41.32 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Telma Maltesjö |
2002 |
Filbornaskolan |
|
556 |
2:43.56 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Sundsvalls gymnasium |
|
555 |
2:43.68 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nelly Antlöv |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
535 |
2:45.68 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovisa Alsop |
2001 |
Uddevalla gymnasium |
|
532 |
2:46.04 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
527 |
2:46.53 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johanna Andersson |
2002 |
Malmö Idrottsgym. |
|
519 |
2:47.39 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Wilma Henriksson |
2001 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
492 |
2:50.37 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
Polhemskolan |
|
491 |
2:50.48 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emilia Karlberg |
2002 |
Sannarpsgymnasiet |
|
483 |
2:51.48 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
Tibble Gymnasium |
|
480 |
2:51.79 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nellie Luthman |
2002 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
473 |
2:52.61 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Felicia Tubbin |
2003 |
Sandagymnasiet |
|
427 |
2:58.59 |
+20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tove Wikström |
2001 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniella Alström |
2003 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saliha Colic |
2003 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-09-05 20:21:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 20:21:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 6x100m Benspark Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Polhemskolan mix |
18 |
Polhemskolan |
|
|
|
|
|
8:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
|
38.57 |
1:23.75 |
|
|
|
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Falk |
2003 |
AD3103 |
|
38.35 |
1:24.96 |
|
|
|
2:48.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
|
44.54 |
1:35.91 |
|
|
|
4:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
|
38.93 |
1:25.76 |
|
|
|
5:50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
|
41.51 |
1:28.06 |
|
|
|
7:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
|
38.68 |
1:24.71 |
|
|
|
8:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
19 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
|
|
8:55.01 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
|
37.87 |
1:27.66 |
|
|
|
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
|
39.83 |
1:27.70 |
|
|
|
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
|
43.70 |
1:35.08 |
|
|
|
4:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
|
40.12 |
1:31.41 |
|
|
|
6:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
|
40.31 |
1:28.93 |
|
|
|
7:30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christopher Andrén |
2000 |
AK0100 |
|
39.19 |
1:24.23 |
|
|
|
8:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Väsby Nya Gymnasium mix |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
|
|
|
9:03.47 |
+20.32 |
|
|
|
|
|
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
|
38.30 |
1:25.44 |
|
|
|
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
|
39.98 |
1:27.28 |
|
|
|
2:52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
|
44.68 |
1:37.90 |
|
|
|
4:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
|
39.70 |
1:25.56 |
|
|
|
5:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
|
44.30 |
1:35.84 |
|
|
|
7:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
|
41.26 |
1:31.45 |
|
|
|
9:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sandagymnasiet mix |
18 |
Sandagymnasiet |
|
|
|
|
|
9:08.08 |
+24.93 |
|
|
|
|
|
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
|
41.85 |
1:33.24 |
|
|
|
1:33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
|
41.19 |
1:32.30 |
|
|
|
3:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
|
42.87 |
1:30.29 |
|
|
|
4:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
|
46.80 |
1:38.91 |
|
|
|
6:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Henrysson |
2003 |
AE5303 |
|
38.53 |
1:23.12 |
|
|
|
7:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
|
40.93 |
1:30.22 |
|
|
|
9:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sven-Erikssongymnasiet |
18 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
|
|
|
9:19.58 |
+36.43 |
|
|
|
|
|
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
|
40.59 |
1:30.96 |
|
|
|
1:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
|
43.69 |
1:39.88 |
|
|
|
3:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Reinholdsson |
2002 |
AI3502 |
|
40.54 |
1:28.41 |
|
|
|
4:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
|
43.28 |
1:35.90 |
|
|
|
6:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
|
42.53 |
1:30.82 |
|
|
|
7:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Engström |
2001 |
AM1701 |
|
43.27 |
1:33.61 |
|
|
|
9:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
ProCivitas Mix |
18 |
ProCivitas |
|
|
|
|
|
9:19.63 |
+36.48 |
|
|
|
|
|
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
|
44.73 |
1:41.53 |
|
|
|
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
|
36.90 |
1:21.84 |
|
|
|
3:03.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
|
41.74 |
1:33.94 |
|
|
|
4:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
|
40.25 |
1:27.69 |
|
|
|
6:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
|
43.78 |
1:33.98 |
|
|
|
7:38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
|
45.65 |
1:40.65 |
|
|
|
9:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Malmö Idrottsgym. Mix |
18 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
9:28.17 |
+45.02 |
|
|
|
|
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
|
38.43 |
1:27.88 |
|
|
|
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
|
43.57 |
1:37.70 |
|
|
|
3:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
|
47.52 |
1:40.70 |
|
|
|
4:46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
|
44.07 |
1:36.52 |
|
|
|
6:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
|
47.06 |
1:40.97 |
|
|
|
8:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
|
39.15 |
1:24.40 |
|
|
|
9:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Umeå Elitidrottsgym. Mix |
18 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
|
|
|
9:30.68 |
+47.53 |
|
|
|
|
|
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
|
40.84 |
1:31.67 |
|
|
|
1:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Strömbro |
2002 |
AR4502 |
|
45.53 |
1:41.53 |
|
|
|
3:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
|
49.41 |
1:47.10 |
|
|
|
5:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
|
44.72 |
1:35.05 |
|
|
|
6:35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iyas Kalash |
2004 |
AO4304 |
|
41.47 |
1:32.22 |
|
|
|
8:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Bengs-Stattin |
2002 |
AD4702 |
|
37.38 |
1:23.11 |
|
|
|
9:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Uddevalla gymnasium mix |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
|
|
9:37.06 |
+53.91 |
|
|
|
|
|
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
|
38.50 |
1:26.28 |
|
|
|
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
|
41.88 |
1:33.99 |
|
|
|
3:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edwin Larsson |
2001 |
AB3501 |
|
44.52 |
1:37.88 |
|
|
|
4:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
|
47.51 |
1:42.44 |
|
|
|
6:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
|
42.50 |
1:35.94 |
|
|
|
7:56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
|
45.47 |
1:40.53 |
|
|
|
9:37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Stefan Varga |
2000 |
AH3500 |
|
36.63 |
1:22.17 |
|
|
|
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
|
41.02 |
1:31.25 |
|
|
|
2:53.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
|
39.68 |
1:26.71 |
|
|
|
4:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
|
40.61 |
1:29.28 |
|
|
|
5:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
|
38.62 |
1:24.17 |
|
|
|
7:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sthlm Idrottsgym. Mix |
18 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
AV9703 |
|
43.00 |
1:42.24 |
|
|
|
1:42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
|
1:42.24 |
1:42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|