Results for Hvidovre Medley Cup 1 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 28 september 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:58 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 september 2019 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin K Olesen | 2011 | 49.93 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | 52.34 | |||||||||
2 | Noah Kobbernagel | 2011 | 1:04.57 | |||||||
Vest-Brøndby | 1:02.84 | |||||||||
3 | Nohr Kure | 2011 | 1:09.81 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | ||||||||||
4 | Elias Sirag | 2011 | 1:14.22 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
5 | Villum Nygaard | 2011 | 1:15.39 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | 51.26 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 59.21 | |||||||||
2 | Markus Tordrup | 2010 | 52.96 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
3 | Valdemar Hvid | 2010 | 53.44 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:01.63 | |||||||||
4 | Victor Schou | 2010 | 54.78 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | 1:38.59 | |||||||||
5 | Oscar G. Lopez Nielsen | 2010 | 55.58 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | 1:02.58 | |||||||||
6 | Oliver Thøsing Skourup | 2010 | 58.15 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:02.52 | |||||||||
7 | Mathias Eriksen | 2010 | 59.29 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
8 | Adam Engsig-Karup | 2010 | 59.38 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | 57.50 | |||||||||
9 | Noah Seneberg | 2010 | 1:03.51 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
10 | Jacob Bornhøft Nielsen | 2010 | 1:06.02 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
11 | Asger Mørk Attrup | 2010 | 1:07.02 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 59.69 | |||||||||
12 | Noah Kepser | 2010 | 1:09.94 | |||||||
Albertslund IF | 1:12.63 | |||||||||
13 | Oliver Demsitz | 2010 | 1:13.94 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
- | Ozan Efe Usta | 2010 | DNS | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | 50.39 | |||||||||
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Even Kirkegaard Jensen | 2009 | 53.02 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
2 | Elias Dridi | 2009 | 57.12 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
3 | Magnus Helleberg | 2009 | 59.59 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | 1:00.91 | |||||||||
4 | Liam Diaz-Hirsvang | 2009 | 1:01.79 | |||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
5 | Magnus Riis | 2009 | 1:03.88 | |||||||
Albertslund IF | 59.07 | |||||||||
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 13 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
- | Julius Hartmann Mortensen | 2007 | 57.00 | EXTRA | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:58 |