2021-02-24   23:56:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Aquilan Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Aquilan syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  16:07   
  Järjestäjä  Uimaseura Aquila         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2019         
 
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Lotte Peltola  2011  Uimaseura Aquila            1:09.61   
Aamu Lindström  2012  Uimaseura Aquila            1:18.41   
Eve Huovila  2011  Uimaseura Aquila            1:18.50   
                     
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Peppi Mutikainen  2009  Lahden Uimaseura            39.38   
Ida Lindström  2009  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            41.69   
Veera Tawast  2009  Simmis Grani            42.26   
Ellen Lundell  2009  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            42.90   
Emelina Karolina Vento  2010  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            43.61   
Miriam Lindroos  2009  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            46.85   
Sanni Ahvenniemi  2009  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            49.23   
Tyyni Matilainen  2010  Uimaseura Aquila            53.96   
Frida Lindqvist  2010  Uimaseura Aquila            58.84   
10  Lily Pettersson  2010  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            59.06   
11  Emma Stenström  2010  Uimaseura Aquila            1:02.97   
12  Lotta Kolhinoja  2010  Uimaseura Aquila            1:33.48   
Lotta Kylmälä  2009  Haminan Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Linnea Heikkilä  2008  Simmis Grani            33.25   
Iisa-Erika Auranen  2007  Uimaseura Aquila            33.79   
Anastasia-Aleksandra Peltonen  2007  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            38.76   
Helmi Vahtera  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            38.97   
Miisa Eerola  2008  Haminan Uimaseura            40.67   
Emilia Tikkanen  2008  Uimaseura Aquila            43.53   
Kerttu Rusanen  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            46.71   
Ellen Kuusela  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            49.19   
                     
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Salma Mäntynen  2005  Uimaseura Aquila            28.06   
Saana Perkkiö  2005  Kampuksen Plaani            30.18   
Sofie Nauklér  2006  Simmis Grani            30.71   
Saga Koho  2005  Uimaseura Aquila            30.92   
Lumi Nokso  2005  Uimaseura Aquila            30.94   
Isabella Kaprio  2006  Uimaseura Aquila            35.16   
                     
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Satu Rahkonen  1977  Cetus Espoo            28.18   
Amanda Ahlgren  2001  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            34.14   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.12  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uimaseura Aquila  Tulostusaika  16:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner