2020-01-21   19:36:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SiWa-seurakilpailut

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailut

Document
Results
SiWa Seurakilpailut
Place: Organizer: Simmis Wanda
Pool: 25m Competition Date: Sep 28, 2019 to Sep 28, 2019
Event 19, 100m Vapaauinti Miehet 11 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Pravin Perasath 2008 Simmis Wanda ry 1:07.79
50m: 32.43
100m: 1:07.79
(35.36)
Event official at: 28.9.2019 20:16:14
Event 19, 100m Vapaauinti Miehet 12-13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Mihhail Janson 2006 Simmis Wanda ry 1:14.46
50m: 34.04
100m: 1:14.46
(40.42)
2 Ilja Belov 2007 Simmis Wanda ry 1:15.74 +1.28
50m: 35.81
100m: 1:15.74
(39.93)
3 Juuso Kuusala 2006 Simmis Wanda ry 1:19.13 +4.67
50m: 37.44
100m: 1:19.13
(41.69)
4 Risto Hyvenen 2007 Simmis Wanda ry 1:22.90 +8.44
50m: 37.71
100m: 1:22.90
(45.19)
5 Emil Kokki 2007 Simmis Wanda ry 1:37.65 +23.19
50m: 45.49
100m: 1:37.65
(52.16)
Event official at: 28.9.2019 20:16:14
Event 19, 100m Vapaauinti Miehet 14-15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Joona Kuitu 2004 Simmis Wanda ry 1:02.08
50m: 29.98
100m: 1:02.08
(32.10)
2 Vi Thai Ngô 2004 Simmis Wanda ry 1:06.46 +4.38
50m: 31.80
100m: 1:06.46
(34.66)
3 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry 1:07.03 +4.95
50m: 32.17
100m: 1:07.03
(34.86)
4 Henri Hietto 2005 Simmis Wanda ry 1:10.40 +8.32
50m: 33.48
100m: 1:10.40
(36.92)
5 Miko Mikkola 2004 Simmis Wanda ry 1:11.97 +9.89
50m: 34.90
100m: 1:11.97
(37.07)
6 Juho Kotamäki 2005 Simmis Wanda ry 1:12.13 +10.05
50m: 35.18
100m: 1:12.13
(36.95)
7 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry 1:17.64 +15.56
50m: 34.98
100m: 1:17.64
(42.66)
8 Ilmari Silventoinen 2005 Simmis Wanda ry 1:27.58 +25.50
50m: 38.33
100m: 1:27.58
(49.25)
- Joonatan Lipiäinen 2005 Simmis Wanda ry DNS
Event official at: 28.9.2019 20:16:14
Event 19, 100m Vapaauinti Miehet 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Miro Merinen 2003 Simmis Wanda ry 54.91
50m: 26.34
100m: 54.91
(28.57)
2 Konsta Pekkala 2003 Simmis Wanda ry 57.03 +2.12
50m: 27.15
100m: 57.03
(29.88)
3 Juho Marjala 2003 Simmis Wanda ry 1:00.88 +5.97
50m: 28.87
100m: 1:00.88
(32.01)
4 Marko Enberg 1970 Simmis Wanda ry 1:17.93 +23.02
50m: 36.51
100m: 1:17.93
(41.42)
5 Matti Alpola 1953 Simmis Wanda ry 1:26.12 +31.21
50m: 40.45
100m: 1:26.12
(45.67)
Event official at: 28.9.2019 20:16:14
2019-09-28 20:17:10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner