Results for Julestævne 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Julestvne 2019 | Udskriftsdato | 08 december 2019 | |||
Stvne by | Slagelse | Udskriftstidspunkt | 13:12 | |||
Arrangr | Slagelse Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 08 december 2019 |
Lb 17, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 1920-2001 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Gustav Jrgensen | 2000 | Slagelse Svmmeklub | 26.52 | 58.95 | |||||
2 | Matthias Hansen | 2001 | Slagelse Svmmeklub | 27.02 | 1:00.03 | |||||
3 | Jonas Hansen | 2001 | Slagelse Svmmeklub | 27.33 | 1:01.91 | |||||
4 | Magnus Lhr | 2001 | Herlufsholm Svmmeklub | 28.22 | 1:01.97 | |||||
5 | Thor Malmby Jrgin | 2001 | Dragsholm Svmmeklub | 29.67 | 1:06.63 | |||||
Lb 17, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2002-2003 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Elias Rought | 2003 | Slagelse Svmmeklub | 31.72 | 1:04.81 | |||||
2 | Harald Franck | 2003 | Nstved IF | 32.84 | 1:08.19 | |||||
Lb 17, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Julius Vadmand | 2005 | Slagelse Svmmeklub | 34.21 | 1:12.43 | |||||
2 | Jonas P. Dahrup | 2004 | Haslev Svmmeklub | 35.31 | 1:13.89 | |||||
3 | Mathias Ankersen | 2004 | Herlufsholm Svmmeklub | 34.25 | 1:14.04 | |||||
4 | Marius Danielsen | 2005 | Dragsholm Svmmeklub | 34.78 | 1:15.36 | |||||
5 | Aksel Bryde Jrgensen | 2005 | Herlufsholm Svmmeklub | 35.23 | 1:15.80 | |||||
6 | Jonas Nrmark Larsen | 2005 | Slagelse Svmmeklub | 38.46 | 1:24.78 | |||||
Lb 17, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2006-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Rasmus Bnse | 2006 | Slagelse Svmmeklub | 30.69 | 1:08.76 | |||||
2 | Alexander Oxenbll | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 37.37 | 1:15.92 | |||||
3 | Mads G. Skovly Larsen | 2006 | Nstved IF | 35.72 | 1:17.96 | |||||
4 | Emil Lejblle | 2007 | Herlufsholm Svmmeklub | 38.45 | 1:23.39 | |||||
5 | Lukas Aagaard Srensen | 2006 | Haslev Svmmeklub | 38.38 | 1:23.80 | |||||
6 | Theodor Kongstad | 2006 | Haslev Svmmeklub | 40.77 | 1:30.17 | |||||
7 | Frederik Neiiendam | 2007 | Svmmeklubben SHS Stevns | 43.10 | 1:34.76 | |||||
Lb 17, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2008-2009 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Andreas M. Nielsen | 2008 | Nstved IF | 45.25 | 1:34.82 | |||||
2 | Mikkel Prsse-Olsen | 2009 | Slagelse Svmmeklub | 49.14 | 1:38.10 | |||||
3 | Mikkel Augustesen | 2008 | Slagelse Svmmeklub | 46.95 | 1:38.62 | |||||
4 | Jonatan Thryse | 2009 | Slagelse Svmmeklub | 48.28 | 1:42.81 | |||||
5 | Sune Berg Olesen | 2009 | Haslev Svmmeklub | 57.94 | 1:56.60 | |||||
6 | David Kjeldgaard | 2009 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:01.14 | 2:07.45 | |||||
Lb 17, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2010-2019 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Matti Lundin Brockdorff | 2010 | Lyngby Svmmeklub | 41.12 | 1:30.92 | |||||
2 | Louie L. Theuma | 2011 | Lyngby Svmmeklub | 54.98 | 1:56.10 | |||||
3 | Lucas Bendtsen | 2010 | Nstved IF | 59.70 | 2:05.31 | |||||
4 | Silas Kjng Seidenfaden | 2010 | Svmmeklubben SHS Stevns | 59.36 | 2:05.87 | |||||
- | Marvin Silfen-Jensen | 2010 | Lyngby Svmmeklub | DSQ | Svm p mave v 25m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:12 |