Results for Åkeshov invitational
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 3,Söndag 15dec
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 15 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 13-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
548 |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
514 |
35.64 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
467 |
36.81 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Willma Hållinder |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
|
465 |
36.86 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
Simklubben Neptun |
|
432 |
37.76 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
427 |
37.92 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linn Lynch |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
403 |
38.66 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
402 |
38.67 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
|
385 |
39.24 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elin Glifberg |
2004 |
Lidingö Simklubb |
|
381 |
39.38 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johanna Torell |
2005 |
Lidingö Simklubb |
|
363 |
40.00 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Fanny Cao |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
|
356 |
40.28 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
353 |
40.40 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
318 |
41.84 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
309 |
42.22 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
301 |
42.57 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
294 |
42.92 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovisa Klingberg |
2004 |
Lidingö Simklubb |
|
281 |
43.57 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Gry Hellgren Möller |
2003 |
Simklubben Neptun |
|
281 |
43.57 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Amanda Hörberg |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
239 |
45.98 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabelle Brodd |
2003 |
Simklubben Neptun |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 11:33:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
|
580 |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
580 |
34.24 |
= |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
|
555 |
34.75 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
553 |
34.79 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Therese Baltzarsson |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
535 |
35.16 |
+0.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
|
516 |
35.60 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
484 |
36.36 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
374 |
39.64 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 11:33:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-15 11:33:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|