Results for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Arena Lyngby Open 2019 Stadion | Udskriftsdato | 17 januar 2020 | |||
Stævne by | Lyngby | Udskriftstidspunkt | 20:44 | |||
Arrangør | Lyngby Svømmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 17 januar 2020 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1921-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Philip Krogh Brønnicke | 2000 | VAT Copenhagen | 4:22.38 | ||||||
2 | Karl Hydén Liljegren | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | 4:23.16 | ||||||
3 | Linus Holmdahl | 2001 | Team West | 4:23.92 | ||||||
4 | Primus Olsson | 2000 | Malmö Kappsimningsklubb | 4:28.56 | ||||||
5 | Alexander Rendlev | 2001 | VAT Copenhagen | 4:32.00 | ||||||
6 | Anders Ludvigsson | 2000 | Malmö Kappsimningsklubb | 4:37.82 | ||||||
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2004 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Christopher H. Brown | 2002 | Holbæk Svømme Klub | 4:15.04 | ||||||
2 | Oliver Steenberg | 2002 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:16.88 | ||||||
3 | Oscar Isberg | 2004 | GTI | 4:18.10 | ||||||
4 | Lasse Darlem Brandt | 2003 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 4:18.66 | ||||||
5 | Silas Storm Nielsen | 2002 | Holbæk Svømme Klub | 4:20.14 | ||||||
6 | Gabriel Elmedyb | 2004 | Herlev Svømning | 4:20.39 | ||||||
7 | Valdemar Brøns | 2003 | Hovedstadens Svømmeklub | 4:21.60 | ||||||
8 | Marcus Skøtt Haslev | 2002 | Hovedstadens Svømmeklub | 4:22.53 | ||||||
9 | Carl Krabbe Heldgaard | 2004 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:27.02 | ||||||
10 | Noah Bred | 2003 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:28.25 | ||||||
11 | Nickolas Kofoed Thestrup | 2003 | GTI | 4:29.75 | ||||||
12 | Kasper Aagaard Jeppesen | 2003 | Lyngby Svømmeklub | 4:30.21 | ||||||
13 | Oliver Lystlund | 2003 | Holbæk Svømme Klub | 4:30.73 | ||||||
14 | Sebastian Greisen | 2004 | Hovedstadens Svømmeklub | 4:31.95 | ||||||
15 | William Studsgaard | 2004 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 4:32.16 | ||||||
16 | Phillip Niemann Madsen | 2004 | Lyngby Svømmeklub | 4:33.41 | ||||||
17 | Oskar Gustafson | 2002 | Team West | 4:36.80 | ||||||
18 | Xander Pontoppidan | 2003 | Hvidovre Svømme Klub | 4:39.05 | ||||||
19 | Hektor Kvarnlöf | 2004 | Team West | 4:39.10 | ||||||
20 | Bertram Grøn Brandelev | 2004 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 4:41.66 | ||||||
21 | Nicolai D. B. Hansen | 2004 | GTI | 4:42.60 | ||||||
22 | Alexander Johansson | 2004 | Team West | 4:43.02 | ||||||
23 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | VAT Copenhagen | 4:44.35 | ||||||
24 | Mats Krüger | 2004 | Farum Svømmeklub | 4:44.96 | ||||||
25 | Zilas Aarestrup | 2003 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:45.63 | ||||||
26 | Louie Hermansen | 2004 | VAT Copenhagen-MK31 | 4:49.12 | ||||||
27 | Jonathan Fröjd | 2004 | Malmö Kappsimningsklubb | 4:49.67 | ||||||
28 | Marius Kjær Hoelgaard | 2004 | Hvidovre Svømme Klub | 4:50.44 | ||||||
29 | Malte Hjalholt | 2003 | VAT Copenhagen | 4:53.31 | ||||||
30 | Kalle Gerner Knudsen | 2004 | VAT Copenhagen | 4:54.21 | ||||||
31 | Bertram T. Aunsholm | 2004 | Hvidovre Svømme Klub | 4:54.24 | ||||||
32 | Mikkel Nielsen | 2004 | Holbæk Svømme Klub | 4:59.87 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |