2020-04-01   02:36:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM 2019 Varsinais-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2019 Varsinais-Suomi
Place: Organizer: Raision Urheilijat
Pool: 25m Competition Date: marras 1, 2019 to marras 3, 2019
Event 4, P14,15,16 800m VU 14 years - Finaali
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry 9:03.09
50m: 28.76
100m: 1:01.50
(32.74)
150m: 1:35.83
(34.33)
200m: 2:10.54
(34.71)
250m: 2:44.92
(34.38)
300m: 3:19.64
(34.72)
350m: 3:54.79
(35.15)
400m: 4:29.48
(34.69)
450m: 5:03.90
(34.42)
500m: 5:38.40
(34.50)
550m: 6:13.22
(34.82)
600m: 6:48.20
(34.98)
650m: 7:23.00
(34.80)
700m: 7:57.29
(34.29)
750m: 8:31.69
(34.40)
800m: 9:03.09
(31.40)
2 Luka Laaksonen 2005 Åbo Simklubb 9:10.39 +7.30
50m: 30.45
100m: 1:04.63
(34.18)
150m: 1:39.63
(35.00)
200m: 2:14.17
(34.54)
250m: 2:48.87
(34.70)
300m: 3:23.90
(35.03)
350m: 3:58.89
(34.99)
400m: 4:33.61
(34.72)
450m: 5:08.40
(34.79)
500m: 5:43.57
(35.17)
550m: 6:18.28
(34.71)
600m: 6:53.04
(34.76)
650m: 7:27.89
(34.85)
700m: 8:02.76
(34.87)
750m: 8:37.15
(34.39)
800m: 9:10.39
(33.24)
3 Kasperi Heikkinen 2005 Raision Urheilijat 9:18.73 +15.64
50m: 30.53
100m: 1:04.97
(34.44)
150m: 1:40.34
(35.37)
200m: 2:15.36
(35.02)
250m: 2:50.93
(35.57)
300m: 3:26.66
(35.73)
350m: 4:01.74
(35.08)
400m: 4:37.54
(35.80)
450m: 5:12.53
(34.99)
500m: 5:48.51
(35.98)
550m: 6:23.51
(35.00)
600m: 6:58.50
(34.99)
650m: 7:33.82
(35.32)
700m: 8:08.89
(35.07)
750m: 8:44.50
(35.61)
800m: 9:18.73
(34.23)
4 Aarni Linderborg 2005 Åbo Simklubb 9:23.40 +20.31
50m: 31.09
100m: 1:06.21
(35.12)
150m: 1:41.62
(35.41)
200m: 2:17.73
(36.11)
250m: 2:53.34
(35.61)
300m: 3:28.98
(35.64)
350m: 4:04.96
(35.98)
400m: 4:40.85
(35.89)
450m: 5:16.62
(35.77)
500m: 5:52.41
(35.79)
550m: 6:28.34
(35.93)
600m: 7:03.68
(35.34)
650m: 7:39.18
(35.50)
700m: 8:14.92
(35.74)
750m: 8:50.69
(35.77)
800m: 9:23.40
(32.71)
5 Konsta Vainio 2005 Aurajoen Uinti Ry 9:30.06 +26.97
50m: 31.20
100m: 1:06.88
(35.68)
150m: 1:42.70
(35.82)
200m: 2:18.66
(35.96)
250m: 2:54.36
(35.70)
300m: 3:30.00
(35.64)
350m: 4:05.84
(35.84)
400m: 4:42.11
(36.27)
450m: 5:17.93
(35.82)
500m: 5:53.84
(35.91)
550m: 6:29.81
(35.97)
600m: 7:06.07
(36.26)
650m: 7:42.54
(36.47)
700m: 8:18.54
(36.00)
750m: 8:54.64
(36.10)
800m: 9:30.06
(35.42)
6 Eero Mäenpää 2005 Åbo Simklubb 9:46.44 +43.35
50m: 31.93
100m: 1:07.72
(35.79)
150m: 1:44.15
(36.43)
200m: 2:21.13
(36.98)
250m: 2:57.77
(36.64)
300m: 3:35.16
(37.39)
350m: 4:12.84
(37.68)
400m: 4:49.90
(37.06)
450m: 5:26.94
(37.04)
500m: 6:03.86
(36.92)
550m: 6:41.12
(37.26)
600m: 7:18.39
(37.27)
650m: 7:55.95
(37.56)
700m: 8:33.67
(37.72)
750m: 9:10.28
(36.61)
800m: 9:46.44
(36.16)
Event official at: 1.11.2019 20.01.19
Event 4, P14,15,16 800m VU 15 years - Finaali
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb 9:25.13
50m: 30.13
100m: 1:05.19
(35.06)
150m: 1:40.74
(35.55)
200m: 2:16.12
(35.38)
250m: 2:51.52
(35.40)
300m: 3:27.38
(35.86)
350m: 4:03.54
(36.16)
400m: 4:39.74
(36.20)
450m: 5:15.23
(35.49)
500m: 5:50.99
(35.76)
550m: 6:26.78
(35.79)
600m: 7:02.90
(36.12)
650m: 7:38.81
(35.91)
700m: 8:15.26
(36.45)
750m: 8:50.28
(35.02)
800m: 9:25.13
(34.85)
2 Jeremia Varonen 2004 Åbo Simklubb 9:30.06 +4.93
50m: 31.61
100m: 1:06.29
(34.68)
150m: 1:42.13
(35.84)
200m: 2:18.41
(36.28)
250m: 2:55.06
(36.65)
300m: 3:30.65
(35.59)
350m: 4:07.64
(36.99)
400m: 4:44.89
(37.25)
450m: 5:21.90
(37.01)
500m: 5:57.96
(36.06)
550m: 6:34.61
(36.65)
600m: 7:10.86
(36.25)
650m: 7:46.62
(35.76)
700m: 8:21.74
(35.12)
750m: 8:56.74
(35.00)
800m: 9:30.06
(33.32)
3 Olli Havia 2004 Salon Uimarit 9:33.36 +8.23
50m: 32.47
100m: 1:07.40
(34.93)
150m: 1:43.81
(36.41)
200m: 2:19.51
(35.70)
250m: 2:55.32
(35.81)
300m: 3:31.53
(36.21)
350m: 4:07.36
(35.83)
400m: 4:43.06
(35.70)
450m: 5:19.59
(36.53)
500m: 5:56.40
(36.81)
550m: 6:32.72
(36.32)
600m: 7:09.13
(36.41)
650m: 7:45.84
(36.71)
700m: 8:22.68
(36.84)
750m: 8:58.59
(35.91)
800m: 9:33.36
(34.77)
4 Otto Nurminen 2004 Raision Urheilijat 9:42.72 +17.59
50m: 33.08
100m: 1:09.16
(36.08)
150m: 1:46.53
(37.37)
200m: 2:23.99
(37.46)
250m: 3:01.67
(37.68)
300m: 3:38.81
(37.14)
350m: 4:16.12
(37.31)
400m: 4:53.44
(37.32)
450m: 5:30.86
(37.42)
500m: 6:07.55
(36.69)
550m: 6:44.55
(37.00)
600m: 7:21.11
(36.56)
650m: 7:57.90
(36.79)
700m: 8:33.59
(35.69)
750m: 9:09.02
(35.43)
800m: 9:42.72
(33.70)
5 Eerik Rantanen 2004 Uimaseura Kaarina 10:26.71 +1:01.58
50m: 32.48
100m: 1:10.47
(37.99)
150m: 1:49.62
(39.15)
200m: 2:28.85
(39.23)
250m: 3:08.37
(39.52)
300m: 3:48.32
(39.95)
350m: 4:28.76
(40.44)
400m: 5:09.31
(40.55)
450m: 5:50.05
(40.74)
500m: 6:31.68
(41.63)
550m: 7:11.72
(40.04)
600m: 7:52.10
(40.38)
650m: 8:32.49
(40.39)
700m: 9:11.99
(39.50)
750m: 9:50.99
(39.00)
800m: 10:26.71
(35.72)
Event official at: 1.11.2019 20.01.19
Event 4, P14,15,16 800m VU 16 years - Finaali
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Aku Kaila 2003 Raision Urheilijat 8:17.92
50m: 28.25
100m: 59.62
(31.37)
150m: 1:30.76
(31.14)
200m: 2:01.98
(31.22)
250m: 2:33.32
(31.34)
300m: 3:04.90
(31.58)
350m: 3:35.66
(30.76)
400m: 4:07.21
(31.55)
450m: 4:39.07
(31.86)
500m: 5:10.70
(31.63)
550m: 5:42.25
(31.55)
600m: 6:13.81
(31.56)
650m: 6:45.11
(31.30)
700m: 7:16.31
(31.20)
750m: 7:47.65
(31.34)
800m: 8:17.92
(30.27)
2 Arttu Mäenpää 2003 Åbo Simklubb 8:31.75 +13.83
50m: 28.61
100m: 59.84
(31.23)
150m: 1:31.39
(31.55)
200m: 2:03.34
(31.95)
250m: 2:35.34
(32.00)
300m: 3:07.30
(31.96)
350m: 3:39.37
(32.07)
400m: 4:11.94
(32.57)
450m: 4:44.19
(32.25)
500m: 5:16.41
(32.22)
550m: 5:48.90
(32.49)
600m: 6:21.70
(32.80)
650m: 6:54.39
(32.69)
700m: 7:27.36
(32.97)
750m: 7:59.98
(32.62)
800m: 8:31.75
(31.77)
Event official at: 1.11.2019 20.01.19
2019-11-01 20.01.32 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner