Results for Fyn Rundt 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 11 (Finaler) - Officiel |
Stvne navn | Fyn Rundt 2 | Udskriftsdato | 02 november 2019 | |||
Stvne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangr | Frem Odense | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 02 november 2019 |
Lb 11, 100m Brystsvmning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Sofie Dyrelund Rasmussen | 2007 | Ringe Svmme Klub | 1:29.31 | ||||||
2 | Freya Isabel Christensen | 2005 | Nyborg Svmmeklub | 1:32.28 | ||||||
3 | Louise Kipper Pedersen | 2006 | Nyborg Svmmeklub | 1:32.30 | ||||||
4 | Marie Hartmann Johansen | 2007 | Frem Odense | 1:39.05 | ||||||
5 | Lrke D Huusfeldt | 2006 | Svendborg Svmme Klub | 1:39.89 | ||||||
6 | Anna Mathilde Kruse | 2006 | Frem Odense | 1:40.85 | ||||||
7 | Sille Grnfeldt | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 1:43.05 | ||||||
8 | Laura Riber Memborg | 2004 | Nyborg Svmmeklub | 1:43.15 | ||||||
9 | Alvina Vahala Hvass | 2006 | Svendborg Svmme Klub | 1:43.17 | ||||||
10 | Freja Trasbo Vestergaard | 2006 | Nyborg Svmmeklub | 1:43.36 | ||||||
11 | Kim Hanh Vu | 2004 | Frem Odense | 1:44.41 | ||||||
12 | Ghezal Fahim | 2005 | Frem Odense | 1:47.20 | ||||||
13 | Sofia Mortensen | 2007 | Tommerup Svmme Klub | 1:48.03 | ||||||
14 | Katrine Vlund | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 1:49.47 | ||||||
15 | Liva Vangsgaard | 2006 | Frem Odense | 1:49.69 | ||||||
16 | Johanne Terkelsen | 2007 | Svendborg Svmme Klub | 1:51.35 | ||||||
17 | Maya K. Alstrup-Lopez | 2007 | Frem Odense | 1:51.65 | ||||||
18 | Frederikke Wood | 2007 | Frem Odense | 1:53.21 | ||||||
19 | Dicte S. Falkenstrm | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 1:53.45 | ||||||
20 | Liv Emilie Poulsen | 2007 | Svendborg Svmme Klub | 1:58.96 | ||||||
21 | Meryem Ercaliskan | 2007 | Frem Odense | 2:01.51 | ||||||
22 | Mille Strmkjr | 2009 | Frem Odense | 2:03.17 | ||||||
23 | Amalie Jrgensen | 2010 | Frem Odense | 2:04.52 | ||||||
24 | Signe Christiansen | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 2:06.08 | ||||||
25 | Rebekka Elholm | 2009 | H2Odense | 2:06.79 | ||||||
26 | Frida Steen Mhring | 2009 | Nyborg Svmmeklub | 2:07.22 | ||||||
27 | Caroline B. Guldborg | 2019 | Nyborg Svmmeklub | 2:07.60 | ||||||
28 | Trine Larsen | 2009 | Frem Odense | 2:08.75 | ||||||
29 | Ida Marie Bo Nielsen | 2008 | Nyborg Svmmeklub | 2:09.27 | ||||||
30 | Ella Krogshede | 2009 | Nyborg Svmmeklub | 2:13.34 | ||||||
31 | Ida Friis Mikkelsen | 2010 | Nyborg Svmmeklub | 2:43.41 | ||||||
- | Luna Tanggaard | 2006 | Frem Odense | DNS | ||||||
- | Clara Nrrelund Lindgreen | 2010 | Frem Odense | DSQ | Asymkron ben | |||||
- | Julie Dyrelund Rasmussen | 2010 | Ringe Svmme Klub | DSQ | Asymkron ben 70m | |||||
- | Lisa Bjergmann Jensen | 2007 | Frem Odense | DSQ | Ej samt berr 50m | |||||
- | Nanna Steen Mhring | 2009 | Nyborg Svmmeklub | DSQ | Flyben 90m | |||||
- | Sille Nisted Petersen | 2009 | Frem Odense | DSQ | Ej samt berr 25m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 13:47 |