Results for IKM-Finaalit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantai-ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Vaasan Uimahalli |
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 29, 2019 to joulu 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, P14,15,16 200m PU 14 years - Finaali |
|
|
CR 15 |
2:05.19 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
|
CR 16 |
2:04.00 |
|
|
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
Vaasan Uimahalli |
FIN |
30/11/2019 |
|
|
|
|
CR 14 |
2:07.61 |
|
|
|
Segey Kuznetsov |
|
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.65 |
|
2:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.71 |
|
2:21.56 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.70 |
|
2:22.49 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.67 |
|
2:23.38 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Samuel Halminen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.75 |
|
2:24.41 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.71 |
|
2:25.98 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jasper Oikarainen |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.74 |
|
2:29.77 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Laaksonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.72 |
|
2:30.07 |
+10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eero Mäenpää |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.68 |
|
2:30.76 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.84 |
|
2:30.90 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
2:31.22 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.75 |
|
2:32.21 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.79 |
|
2:32.88 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nikita Semach |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
+0.70 |
|
2:33.59 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Adam Björkstrand |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.71 |
|
2:35.02 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.82 |
|
2:43.17 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30/11/2019 19.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, P14,15,16 200m PU 15 years - Finaali |
|
|
CR 15 |
2:05.19 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
|
CR 16 |
2:04.00 |
|
|
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
Vaasan Uimahalli |
FIN |
30/11/2019 |
|
|
|
|
CR 14 |
2:07.61 |
|
|
|
Segey Kuznetsov |
|
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.75 |
|
2:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Lohet |
+0.71 |
|
2:13.27 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Lohet |
+0.75 |
|
2:14.32 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Verneri Lehtovaara |
2004 |
Salon Uimarit |
+0.64 |
|
2:15.79 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.71 |
|
2:16.05 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.65 |
|
2:19.04 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
2:23.24 |
+12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.72 |
|
2:24.24 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Riccardo Castagno |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
2:26.02 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joona Kuitu |
2004 |
Simmis Wanda ry |
+0.79 |
|
2:28.93 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
+0.64 |
|
2:29.63 |
+18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.83 |
|
2:29.98 |
+19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Akseli Kotti |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.81 |
|
2:30.82 |
+19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA Helsinki |
+0.63 |
|
2:31.88 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Otto Nurminen |
2004 |
Raision Urheilijat |
+0.82 |
|
2:32.07 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30/11/2019 19.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, P14,15,16 200m PU 16 years - Finaali |
|
|
CR 15 |
2:05.19 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
|
CR 16 |
2:04.00 |
|
|
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
Vaasan Uimahalli |
FIN |
30/11/2019 |
|
|
|
|
CR 14 |
2:07.61 |
|
|
|
Segey Kuznetsov |
|
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb |
+0.71 |
|
2:04.00 |
|
|
|
|
CR 16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
2:06.07 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
|
2:09.03 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
2:10.16 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Urho Lyytinen |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
2:15.53 |
+11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
+0.63 |
|
2:16.80 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.73 |
|
2:19.19 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eetu Palvanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
+0.75 |
|
2:20.71 |
+16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Konsta Pekkala |
2003 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
|
2:21.75 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Petteri Lepola |
2003 |
TaTu Tampere |
+0.75 |
|
2:22.36 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:22.63 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.75 |
|
2:23.94 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Juho Marjala |
2003 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
|
2:31.77 |
+27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
+0.76 |
|
2:33.90 |
+29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aku Hyrsylä |
2003 |
Salon Uimarit |
+0.72 |
|
2:38.37 |
+34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.75 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
8.4 150m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30/11/2019 19.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-30 19.57.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap |
|
|
|
|
|
|