Results for Speedo Carnival
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Pojat 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
241 |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niila Tukiala |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
177 |
42.69 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kevin Kaznakov |
2009 |
Stadin Delfiinit |
+0.63 |
169 |
43.40 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Konrad Bäckström |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.67 |
164 |
43.79 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Santala |
2009 |
Stadin Delfiinit |
+0.75 |
163 |
43.85 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Timur Gerasimenko |
2009 |
Stadin Delfiinit |
+0.66 |
153 |
44.87 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.94 |
148 |
45.34 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
+0.77 |
138 |
46.35 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Antony Tran |
2009 |
Stadin Delfiinit |
+0.71 |
138 |
46.40 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
|
136 |
46.57 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.98 |
133 |
46.92 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
|
123 |
48.22 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
121 |
48.46 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Artur Hakala |
2009 |
Simmis Grani |
+0.95 |
110 |
49.98 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
102 |
51.30 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kasper Salmi |
2009 |
Simmis Grani |
+0.69 |
92 |
53.07 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Joona Silander |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
87 |
54.06 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Joonas Laurikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
85 |
54.55 |
+15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 10:04:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Pojat 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
336 |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.58 |
268 |
37.21 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
198 |
41.17 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
192 |
41.53 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
174 |
42.97 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Risto |
2008 |
Vanders |
+0.74 |
166 |
43.65 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oliver Laitinen |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.57 |
165 |
43.67 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adrian Banar |
2008 |
Stadin Delfiinit |
+0.79 |
155 |
44.65 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
|
147 |
45.44 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
+0.73 |
143 |
45.83 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nico Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
140 |
46.18 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kaapo Piironen |
2008 |
Vanders |
+0.75 |
128 |
47.56 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Huotari |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
126 |
47.82 |
+13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elias Manskinen |
2008 |
Heinolan Isku |
+0.90 |
115 |
49.35 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Semen Karhu |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.80 |
109 |
50.09 |
+15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
104 |
50.92 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
93 |
52.79 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Marcus Lash |
2008 |
Cetus Espoo |
|
58 |
1:01.79 |
+27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saku Nyman |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 10:04:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Pojat 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
367 |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leevi Pixa |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.72 |
359 |
33.75 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
266 |
37.31 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
248 |
38.16 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.72 |
238 |
38.68 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
227 |
39.29 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
208 |
40.47 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
203 |
40.78 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julius Laitinen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.86 |
201 |
40.96 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
193 |
41.49 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
183 |
42.20 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oka Silventoinen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.65 |
175 |
42.88 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
172 |
43.08 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
170 |
43.29 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
168 |
43.42 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
167 |
43.53 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aapeli Fahlur |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
158 |
44.39 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Felix Enqvist |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.73 |
152 |
44.95 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
151 |
45.06 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.54 |
149 |
45.27 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Peik Pasanen |
2007 |
Vanders |
+0.62 |
143 |
45.86 |
+12.35 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Eskil Ehnholm |
2007 |
Simmis Grani |
+0.95 |
139 |
46.30 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.84 |
132 |
47.11 |
+13.60 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
124 |
48.11 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
118 |
48.80 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Henri Varsamäki |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.74 |
116 |
49.07 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
111 |
49.91 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Eetu Lahtinen |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
|
107 |
50.52 |
+17.01 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Vertti Stenfors |
2007 |
Simmis Grani |
+0.74 |
101 |
51.38 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
101 |
51.44 |
+17.93 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emil Kokki |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
101 |
51.44 |
+17.93 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
60 |
1:01.06 |
+27.55 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Aaro Ala-Hemmilä |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 10:04:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 10:06:05 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|