Tulokset Speedo Carnival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Jakso 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Rintauinti Tytöt 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jemina Suomela |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
210 |
49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
176 |
52.39 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
167 |
53.29 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.86 |
156 |
54.56 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.75 |
152 |
55.07 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.89 |
151 |
55.10 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seera Kanerva |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
149 |
55.38 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
148 |
55.55 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
123 |
59.08 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
122 |
59.17 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
119 |
59.61 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
114 |
1:00.60 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
105 |
1:02.21 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.99 |
102 |
1:02.72 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
91 |
1:05.19 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Pynnönen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
88 |
1:06.04 |
+16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lily Pettersson |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.98 |
76 |
1:09.39 |
+19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
DSQ |
|
|
SW7.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.49 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 19:29:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Rintauinti Tytöt 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
+0.80 |
255 |
46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.84 |
241 |
47.19 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
212 |
49.25 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.87 |
201 |
50.16 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janely Poppy Liiva |
2009 |
Vanders |
+0.77 |
191 |
50.97 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
158 |
54.37 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.69 |
156 |
54.50 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
+0.67 |
150 |
55.25 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.92 |
142 |
56.23 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
+0.84 |
136 |
57.11 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.75 |
120 |
59.60 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
|
107 |
1:01.78 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Kataja |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
SW7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
DSQ |
|
|
SW7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Lehtimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 19:29:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Rintauinti Tytöt 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
+0.83 |
357 |
41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Awa Laukkanen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.70 |
336 |
42.25 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
+0.81 |
292 |
44.29 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
250 |
46.63 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jade Jyrävä |
2008 |
Vanders |
+0.70 |
243 |
47.11 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
204 |
49.94 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
202 |
50.08 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.82 |
197 |
50.46 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
197 |
50.50 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
197 |
50.50 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
+0.80 |
172 |
52.81 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ines Vanhala |
2008 |
Simmis Grani |
+0.75 |
164 |
53.65 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
160 |
54.07 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ilona Lehtonen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
|
152 |
55.02 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lumia Malmström |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
135 |
57.27 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.81 |
120 |
59.51 |
+18.07 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
DSQ |
|
|
SW7.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 19:29:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 19:29:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|