Results for Limfjords Cup 2020
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Limfrords Cup 2020 | Udskriftsdato | 25 januar 2020 | |||
Stævne by | Struer | Udskriftstidspunkt | 17:06 | |||
Arrangør | Struer Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 25 januar 2020 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 0-2020 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Aarhus Swim Piger 1 | 2004 | Aarhus Swim | 2:08.73 | ||||||
Mille Kjær Jensen | 2004 | 31.57 | 31.57 | |||||||
Sarah Kildahl | 2004 | 34.75 | 1:06.32 | |||||||
Nikoline Sejr | 2006 | 32.07 | 1:38.39 | |||||||
Freja Krøjgaard Olesen | 2005 | 30.34 | 2:08.73 | |||||||
2 | Lodahls Disciple | 2004 | Herning Svømmeklub | 2:13.43 | ||||||
Asta Buur Ovesen | 2004 | 33.84 | 33.84 | |||||||
Laura Pedersen | 2004 | 36.87 | 1:10.71 | |||||||
Clara Jensen | 2005 | 30.76 | 1:41.47 | |||||||
Louise Lauridsen | 2005 | 31.96 | 2:13.43 | |||||||
3 | Grindsted Piger | 2003 | Svømmeklubben Grindsted | 2:16.58 | ||||||
Liv Bendixen | 2004 | 38.87 | 38.87 | |||||||
Mathilde Østergaard | 2004 | 35.05 | 1:13.92 | |||||||
Maria Hall | 2003 | 32.42 | 1:46.34 | |||||||
Stephanie de Bruijn | 2005 | 30.24 | 2:16.58 | |||||||
4 | Thisted Piger 1 | 2003 | Thisted Svømmeklub | 2:16.68 | ||||||
Amalie Nyvang Jensen | 2005 | 35.56 | 35.56 | |||||||
Ida Hovmark | 2005 | 36.99 | 1:12.55 | |||||||
Freja Jørgensen | 2008 | 35.23 | 1:47.78 | |||||||
Tilde Søe Bach | 2005 | 28.90 | 2:16.68 | |||||||
5 | Ikast Piger 1 | 0 | Ikast Svømmeklub | 2:17.65 | ||||||
Signe Vestergaard Jensen | 2005 | 31.67 | 31.67 | |||||||
Emilie Væring Nielsen | 2005 | 38.55 | 1:10.22 | |||||||
Katrine Krogh | 2005 | 36.88 | 1:47.10 | |||||||
Weronika L. Bjørn | 2005 | 30.55 | 2:17.65 | |||||||
6 | Aarhus Swim Piger 2 | 2004 | Aarhus Swim | 2:21.88 | ||||||
Dicte Lund | 2004 | 36.17 | 36.17 | |||||||
Dagmar Keller | 2006 | 38.80 | 1:14.97 | |||||||
Emilie Winum Andersen | 2007 | 34.75 | 1:49.72 | |||||||
Emmelina Long | 2004 | 32.16 | 2:21.88 | |||||||
7 | Turbo Piger | 2004 | Struer Svømmeklub | 2:25.67 | ||||||
Caroline Borup Jacobsen | 2006 | 40.06 | 40.06 | |||||||
Karoline Thagård Jakobsen | 2004 | 36.91 | 1:16.97 | |||||||
Anne Terp | 2004 | |||||||||
Emilia Hou-Carleton | 2006 | 2:25.67 | 2:25.67 | |||||||
8 | Agf Piger 1 | 2006 | Agfs Svømmeafdeling | 2:31.94 | ||||||
Frida Dalsgaard Hansen | 2006 | 42.68 | 42.68 | |||||||
Marie Kromann Møller | 2006 | 39.26 | 1:21.94 | |||||||
Therese T. Kallestrup | 2006 | 35.00 | 1:56.94 | |||||||
Sofia Dalsgaard Hansen | 2008 | 35.00 | 2:31.94 | |||||||
9 | Julias Disciple | 2006 | Herning Svømmeklub | 2:32.47 | ||||||
Ida Søndergaard Geiger | 2006 | 37.71 | 37.71 | |||||||
Ida Buur Ovesen | 2007 | 42.41 | 1:20.12 | |||||||
Nicoline Astrup Jensen | 2006 | 38.59 | 1:58.71 | |||||||
Carlijn Loeven | 2008 | 33.76 | 2:32.47 | |||||||
10 | Aalborg Piger 1 | 2007 | Aalborg Svømmeklub | 2:32.72 | ||||||
Caitlin Holbæk Lundager | 2007 | 38.56 | 38.56 | |||||||
Mia Plougman | 2007 | 43.49 | 1:22.05 | |||||||
Frederikke Novin | 2008 | |||||||||
Emma Andersen | 2007 | 2:32.72 | 2:32.72 | |||||||
11 | Hsc Piger 2 | 2004 | Holstebro Svømme Club | 2:32.82 | ||||||
Amalie Lind Pedersen | 2005 | 39.13 | 39.13 | |||||||
Laura Løh | 2005 | 43.21 | 1:22.34 | |||||||
Katrine Nørfjand | 2004 | 36.71 | 1:59.05 | |||||||
Andrea Sønderby | 2004 | 33.77 | 2:32.82 | |||||||
12 | Koral Piger | 2005 | Svømmeklubben Koral | 2:33.04 | ||||||
Mille-Marie Dalby Sternbe | 2007 | 41.84 | 41.84 | |||||||
Freya Thorsgaard | 2006 | 41.26 | 1:23.10 | |||||||
Kirstine Buch | 2005 | 36.97 | 2:00.07 | |||||||
Thea Kvejborg | 2006 | 32.97 | 2:33.04 | |||||||
13 | Ssk1 | 2006 | Silkeborg Svømmeklub | 2:37.01 | ||||||
Mia Borup Mølgaard | 2006 | 37.85 | 37.85 | |||||||
Lærke Kristensen | 2007 | 44.41 | 1:22.26 | |||||||
Sarah M. Jensen | 2007 | 42.09 | 2:04.35 | |||||||
Laura Wittenhagen | 2006 | 32.66 | 2:37.01 | |||||||
14 | Chicks With Kicks | 2003 | Haderslev Svømme Klub | 2:37.26 | ||||||
Frida B. Kristensen | 2005 | 41.80 | 41.80 | |||||||
Anne Horn | 2004 | 39.91 | 1:21.71 | |||||||
Karoline Friis | 2004 | |||||||||
Josefine Lassen | 2003 | 2:37.26 | 2:37.26 | |||||||
15 | Hsc Piger 3 | 2004 | Holstebro Svømme Club | 2:38.15 | ||||||
Ingeborg Foged Have | 2007 | 41.39 | 41.39 | |||||||
Silje Drechsler | 2007 | 45.41 | 1:26.80 | |||||||
Anne Vorup Iversen | 2005 | 37.54 | 2:04.34 | |||||||
Andrea Kramer Liboriussen | 2007 | 33.81 | 2:38.15 | |||||||
16 | Aarhus Swim Piger 4 | 2006 | Aarhus Swim | 2:39.90 | ||||||
Freja Kvist | 2006 | 43.18 | 43.18 | |||||||
Anna Katrine Willems | 2008 | 45.28 | 1:28.46 | |||||||
Freja Fogh Morthensen | 2006 | 38.05 | 2:06.51 | |||||||
Mia Jørgensen | 2006 | 33.39 | 2:39.90 | |||||||
17 | Ssk2 | 2007 | Silkeborg Svømmeklub | 2:46.40 | ||||||
Emma Kidmose Hansen | 2007 | 40.88 | 40.88 | |||||||
Frida V. Nierop-Andersen | 2009 | 43.93 | 1:24.81 | |||||||
Silke Sejr Elgaard Jørgen | 2007 | |||||||||
Anna Friis Stenholt | 2009 | 2:46.40 | 2:46.40 | |||||||
18 | Aarhus Swim Piger 5 | 2006 | Aarhus Swim | 2:47.84 | ||||||
Laura Winum Andersen | 2009 | 42.84 | 42.84 | |||||||
Melissa Stoltenborg | 2006 | 46.41 | 1:29.25 | |||||||
Marie Storm Pedersen | 2006 | 42.63 | 2:11.88 | |||||||
Viola Bregenov | 2007 | 35.96 | 2:47.84 | |||||||
19 | Christians Diciple | 2007 | Struer Svømmeklub | 2:47.95 | ||||||
Frida Møller Olesen | 2008 | 45.17 | 45.17 | |||||||
Elin Glassou Bach | 2008 | 52.87 | 1:38.04 | |||||||
Johanne Ishøi | 2008 | 34.57 | 2:12.61 | |||||||
Kathrine Bak Mathiasen | 2008 | 35.34 | 2:47.95 | |||||||
20 | Agf Piger 2 | 2006 | Agfs Svømmeafdeling | 2:50.33 | ||||||
Marie Pilegaard Køfer | 2008 | 39.80 | 39.80 | |||||||
Josephine O. S. Nielsen | 2006 | 45.49 | 1:25.29 | |||||||
Astrid Martinez Vestergaard | 2009 | 48.17 | 2:13.46 | |||||||
Anna Johanne Holm Bork | 2008 | 36.87 | 2:50.33 | |||||||
21 | Aalborg Piger 2 | 2007 | Aalborg Svømmeklub | 2:55.20 | ||||||
Alissa Stegenborg | 2008 | 43.14 | 43.14 | |||||||
Ema Ilic | 2009 | |||||||||
Clara Nielsen | 2009 | |||||||||
Laura Norup | 2008 | 2:55.20 | 2:55.20 | |||||||
22 | Anders´ Disciple | 2007 | Herning Svømmeklub | 3:05.26 | ||||||
Freya Jensen | 2009 | 43.06 | 43.06 | |||||||
Johanne S. Geiger | 2008 | 53.59 | 1:36.65 | |||||||
Asta Klemmensen | 2008 | 44.63 | 2:21.28 | |||||||
Caroline R. Frandsen | 2009 | 43.98 | 3:05.26 | |||||||
23 | Vildbjerg Fisk | 2000 | Vildbjerg Svømmeklub | 3:05.36 | ||||||
Laura Dahl | 2007 | 44.40 | 44.40 | |||||||
Silje Holbøll | 2006 | 53.35 | 1:37.75 | |||||||
Melanie Frank | 2008 | 48.08 | 2:25.83 | |||||||
Karoline Iversen | 2008 | 39.53 | 3:05.36 | |||||||
24 | Aarhus Swim Piger 6 | 2006 | Aarhus Swim | 3:12.31 | ||||||
Karoline K. Jakobsen | 2007 | 44.82 | 44.82 | |||||||
Frederikke Filskov Ipsen | 2008 | 47.78 | 1:32.60 | |||||||
Dicte Olsen | 2007 | |||||||||
Chili Rose Vinther | 2007 | 3:12.31 | 3:12.31 | |||||||
25 | Aarhus Swim Piger 7 | 2007 | Aarhus Swim | 3:14.26 | ||||||
Silke Østrup | 2008 | 52.11 | 52.11 | |||||||
Alberte Bøgeskov Johnsen | 2008 | 59.59 | 1:51.70 | |||||||
Emilie Staub Rasmussen | 2006 | 36.76 | 2:28.46 | |||||||
Sille Stenderup | 2008 | 45.80 | 3:14.26 | |||||||
- | Agf Piger 3 | 2008 | Agfs Svømmeafdeling | DSQ | 1 hånd vending 75m | |||||
Isabella Fauerholdt | 2008 | 46.26 | 46.26 | |||||||
- | Thisted Piger 2 | 2004 | Thisted Svømmeklub | DSQ | Tyvstart 3.skifte | |||||
Frederikke Sørensen | 2006 | 36.37 | 36.37 | |||||||
Nadia Bager | 2008 | 44.18 | 1:20.55 | |||||||
Caroline K. Sørensen | 2008 | 39.70 | 2:00.25 | |||||||
- | Aarhus Swim Piger 3 | 2006 | Aarhus Swim | DSQ | Tyvstart 3, skifte | |||||
Sofia Gad | 2007 | 39.46 | 39.46 | |||||||
Julie Ravn Holst | 2007 | 41.41 | 1:20.87 | |||||||
Julie Norman Ramer | 2007 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:06 |