Results for Martti Ollgren Uinnit 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martti Ollgren –Uinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 26, 2020 to syys 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 50m Vapaauinti Miehet 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jouko Raunio |
2008 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
33.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.49 |
(-4.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aapo Rosenström |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.70 |
|
34.90 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.39 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tuure Pikkuhuhta |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
35.21 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.28 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
35.93 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.08 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iaroslav Nikolaev |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.46 |
|
38.34 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.95 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Konsta Hiltunen |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
38.55 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.78 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iaroslav Nechepurenko |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
39.57 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.08 |
(-4.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilmari Pohja |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
40.09 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.60 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Max Tamminen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.38 |
|
41.32 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.40 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Paul Sievers |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.61 |
|
41.61 |
+8.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.15 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Angelo Kippola |
2012 |
Uinti Tampere |
|
|
42.74 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
42.74 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.09 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Niklas Kaipainen |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
44.02 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Noel Vainio |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
44.73 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.24 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.76 |
|
45.49 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.88 |
(+2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oliver Gadd |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
45.54 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.34 |
(-2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksi Rajasilta |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
46.09 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.63 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
47.15 |
+13.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.04 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elmeri Osmala |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
48.51 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oskari Jalonen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.87 |
|
50.14 |
+16.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.78 |
(+2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sebastian Himanen |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
|
50.99 |
+17.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.70 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lauri Saastamoinen |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
51.27 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.60 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ilmari Kokko |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
sw4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pinhao Alex Hou |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.92 |
|
DSQ |
|
|
sw4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lassi Viljanmaa |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
sw4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.9.2020 14.29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 50m Vapaauinti Miehet 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
28.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.02 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Luopajärvi |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.59 |
|
29.06 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.98 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Silfver |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
35.18 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.86 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rafael Mouna |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.83 |
|
35.36 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.90 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.9.2020 14.29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-26 16.31.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|