Tulokset Ruska uinnit 2010
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Ruska Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 lokakuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
13:05 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
2010-10-02 |
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
|
530 |
1:15.87 |
2:38.91 |
4:09.52 |
|
5:22.58 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Suvi Viinamäki |
1993 |
|
508 |
1:14.75 |
2:40.47 |
4:12.83 |
|
5:27.14 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juulia Aksila |
1996 |
|
495 |
1:19.07 |
2:42.99 |
4:15.44 |
|
5:29.92 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Siika-Aho |
1996 |
|
428 |
1:21.85 |
2:50.66 |
4:26.92 |
|
5:46.29 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Heidi Ruonavaara |
1996 |
|
348 |
1:30.64 |
3:06.80 |
4:50.62 |
|
6:11.26 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lotta Heikkinen |
1998 |
|
341 |
1:37.05 |
3:07.18 |
4:50.52 |
|
6:13.58 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Essi Vilmilä |
1998 |
|
334 |
1:32.53 |
3:06.63 |
4:50.50 |
|
6:16.10 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Noora Ankkuri |
1997 |
|
293 |
1:30.21 |
3:10.60 |
5:01.05 |
|
6:32.93 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
|
283 |
1:41.33 |
3:22.13 |
5:07.60 |
|
6:37.45 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Alina Juutinen |
1996 |
|
275 |
1:35.30 |
3:13.64 |
5:07.44 |
|
6:41.39 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aada Illikainen |
1998 |
|
275 |
1:49.18 |
3:31.00 |
5:17.49 |
|
6:41.52 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Anna Kortessalo |
1997 |
|
243 |
1:43.66 |
3:30.12 |
5:27.49 |
|
6:58.27 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nea Mäkelä |
1998 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.00 |
Tulostuspäivämäärä |
03 lokakuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uimaseura |
Tulostusaika |
13:05 |
|