Tulokset SK Laxens Hallandsrace del 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustaf Wänt |
2004 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
4:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Johansson |
2004 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
4:25.87 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Olsson |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
4:29.31 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petter Bergdahl |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
4:39.44 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Otto Lövdahl |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
4:52.63 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Strömstedt |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
4:53.24 |
+27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Isac Dolck |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:00.39 |
+34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ludvig Henriksson |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:21.41 |
+55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jonathan Vlanikolin |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:22.21 |
+56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anton Ekstrand |
2008 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:24.31 |
+58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 10:13:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 10:14:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 400m Frisim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karin Widerberg |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
4:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Freja Håkansson |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:08.24 |
+27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Beatrice Andersson |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:13.21 |
+32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Adiyat Coles |
2008 |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
5:35.11 |
+54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Annalie Rutter |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:38.27 |
+57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ronja Gustafsson |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:46.77 |
+1:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 10:20:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 10:20:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 400m Medley Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hampus Rosdahl |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:27.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alejandro Poller |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:30.82 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marcus Kvarnhäll |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:33.56 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Hörgren |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:34.55 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anton Windeman |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
5:39.33 |
+11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Simon Meuller |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:42.36 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bence Barnabás Márkus |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:46.95 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emrik Hammar |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
6:02.09 |
+34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Ymén |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 10:35:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 10:35:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 400m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moa Bergdahl |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
5:20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Stella Warborn |
2003 |
Föreningen Varbergs Sim |
|
|
5:23.93 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 10:42:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 10:42:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 1500m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Karlsson |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
18:45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Freiholtz |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
21:03.97 |
+2:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 11:07:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 11:07:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 1500m Frisim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecka Berlin |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
18:59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoe Kanen |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
19:55.23 |
+56.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sigrid Hildebrand |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
20:00.28 |
+1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gaëlle Ovise |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
20:07.73 |
+1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnéa Fabian |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
20:15.52 |
+1:16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olivia Staafgård |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
21:19.40 |
+2:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julia Håkansson |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
21:47.90 |
+2:48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alice Fransson |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
21:55.86 |
+2:56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maja Gustafsson |
2007 |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
22:13.85 |
+3:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 11:49:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 11:49:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Bence Barnabás Márkus |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:44.99 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petter Bergdahl |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
58.34 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Chawki |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:27.39 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isac Dolck |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:02.77 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Richard Ekholm |
2002 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:09.69 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Ekstrand |
2008 |
Simklubben Laxen |
|
|
3:23.41 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Freiholtz |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
31.21 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Hakopian |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:18.50 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emrik Hammar |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:11.33 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Hedström |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:41.25 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Henriksson |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
33.08 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Hörgren |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
2:34.70 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Karlsson |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:30.09 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Kvarnhäll |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:34.07 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto Lövdahl |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:23.43 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Meuller |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:02.00 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Nilsson |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
24.85 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Nilsson |
2006 |
Simklubben Stimmet |
|
|
1:08.26 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Olsson |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
24.73 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alejandro Poller |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
2:35.09 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hampus Rosdahl |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:06.75 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Strömstedt |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:15.16 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Tellander |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:29.77 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edvin Viktorsson |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:20.59 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Vlanikolin |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:08.16 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Wannem |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:18.30 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Windeman |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
35.10 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Wänt |
2004 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:00.66 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Ymén |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:42.78 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 13:59:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Cornelia Almqvist |
2002 |
Föreningen Varbergs Sim |
|
|
1:19.58 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beatrice Andersson |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:21.58 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josephine Andersson |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:45.88 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nelly Antlöv |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
31.23 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
34.48 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Bergdahl |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
27.62 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecka Berlin |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
38.45 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Dahlgren |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:14.51 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnéa Fabian |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
36.64 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Fransson |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:25.63 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hannah Fritz |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:10.61 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simona Gunnarsson |
2007 |
Simklubben Stimmet |
|
|
2:57.82 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ronja Gustafsson |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
39.48 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thindra Hackwitz |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
34.74 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigrid Hildebrand |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
39.63 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Håkansson |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
32.80 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Håkansson |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:07.12 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoe Kanen |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:06.01 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Karlberg |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
36.97 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Karlsson |
2004 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
36.33 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nellie Lindell |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:26.46 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Ljungdahl |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:06.48 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Lövenkjaer |
2006 |
Simklubben Stimmet |
|
|
1:20.67 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maya Möllborn |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:28.80 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanne Nielsen |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:54.36 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Nilsson |
2008 |
Simklubben Stimmet |
|
|
38.51 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Nyqvist |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:06.02 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petronella Ottosson |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:13.49 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaëlle Ovise |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
31.07 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Pettersson |
2005 |
Simklubben Stimmet |
|
|
2:29.27 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigurjona Ragnheidardottir |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:17.14 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annalie Rutter |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
33.33 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Röhrle |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:40.78 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thura Snorradottir |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
33.51 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Staafgård |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
38.79 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecka Viktorsson |
2008 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:33.78 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Warborn |
2003 |
Föreningen Varbergs Sim |
|
|
2:30.10 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Widerberg |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:06.14 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mellie Wijk |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
30.86 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Öberg |
2005 |
Simklubben Stimmet |
|
|
1:21.46 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 14:14:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Bence Barnabás Márkus |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
35.86 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petter Bergdahl |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:08.55 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Bjering |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:02.43 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Chawki |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
28.23 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Richard Ekholm |
2002 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:25.88 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Ekstrand |
2008 |
Simklubben Laxen |
|
|
33.07 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Freiholtz |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
36.91 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Hakopian |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
35.78 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Kvarnhäll |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:21.07 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto Lövdahl |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:30.25 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Nilsson |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:08.99 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Nilsson |
2006 |
Simklubben Stimmet |
|
|
29.68 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Olsson |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:04.95 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hampus Rosdahl |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
35.13 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Strömstedt |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:16.33 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Tellander |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
35.72 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edvin Viktorsson |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
31.19 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Vlanikolin |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:17.48 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Wannem |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:13.25 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Windeman |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
26.67 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Ymén |
2005 |
Simklubben Laxen |
|
|
26.96 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 14:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Josephine Andersson |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:06.20 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nelly Antlöv |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
37.51 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
30.58 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Bergdahl |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
34.00 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecka Berlin |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
36.09 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnéa Fabian |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
36.48 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hannah Fritz |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
31.88 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simona Gunnarsson |
2007 |
Simklubben Stimmet |
|
|
30.73 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ronja Gustafsson |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
30.75 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thindra Hackwitz |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:18.02 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigrid Hildebrand |
2006 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
32.77 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Karlberg |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
36.43 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Karlsson |
2004 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
1:04.46 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nellie Lindell |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:10.01 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Lövenkjaer |
2006 |
Simklubben Stimmet |
|
|
2:41.78 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maya Möllborn |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:30.20 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanne Nielsen |
2006 |
Simklubben Laxen |
|
|
29.94 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Nilsson |
2008 |
Simklubben Stimmet |
|
|
1:16.04 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Nyqvist |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
2:30.10 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petronella Ottosson |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
28.50 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaëlle Ovise |
2005 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
42.37 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Pettersson |
2005 |
Simklubben Stimmet |
|
|
1:31.86 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigurjona Ragnheidardottir |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
35.20 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annalie Rutter |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
39.96 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Röhrle |
2007 |
Simklubben Laxen |
|
|
2:38.19 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thura Snorradottir |
2003 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
30.87 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Staafgård |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
29.27 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecka Viktorsson |
2008 |
Simklubben Laxen |
|
|
32.36 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Widerberg |
2003 |
Simklubben Laxen |
|
|
27.83 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mellie Wijk |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:16.08 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Öberg |
2005 |
Simklubben Stimmet |
|
|
32.28 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 14:57:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SK Laxens Hallandsrace del II
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 maj 2021 till den 29 maj 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 800m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Bjering |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
9:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-05-29 11:05:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-29 11:07:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|