Resultat för Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2021
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m Breaststroke Women - A Final |
|
|
SLO.SLO |
2:32.89 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
554 |
2:49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
527 |
2:52.13 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
522 |
2:52.72 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
482 |
2:57.31 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
470 |
2:58.89 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
434 |
3:03.62 |
+14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
420 |
3:05.73 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
404 |
3:08.14 |
+18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23. 07. 2021 17:44:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m Breaststroke Women - B Final |
|
|
SLO.SLO |
2:32.89 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
398 |
3:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
393 |
3:09.87 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
371 |
3:13.58 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
358 |
3:15.76 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
357 |
3:16.05 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
356 |
3:16.26 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dorotea Vlahov |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
353 |
3:16.66 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
328 |
3:21.59 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23. 07. 2021 17:44:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 20:17:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|