Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Frisvømning Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
|
344 |
2:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
343 |
2:37.69 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
321 |
2:41.15 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
316 |
2:42.11 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
254 |
2:54.34 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
221 |
3:02.60 |
+25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
165 |
3:21.20 |
+43.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:32:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Frisvømning Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
543 |
2:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
499 |
2:19.18 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
453 |
2:23.72 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniella Li West |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
432 |
2:26.05 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amalie Henriksen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
415 |
2:27.98 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maica Jensen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
414 |
2:28.12 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
375 |
2:33.11 |
+17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:32:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
570 |
2:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
|
564 |
2:13.65 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilie Nyegaard |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
534 |
2:16.11 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
460 |
2:23.05 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:32:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:52.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
391 |
2:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
315 |
2:26.04 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
268 |
2:33.96 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
265 |
2:34.62 |
+18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
243 |
2:39.17 |
+23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
220 |
2:44.45 |
+28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
210 |
2:47.05 |
+31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:32:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
488 |
2:06.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
487 |
2:06.22 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
431 |
2:11.54 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jonathan Rasmussen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
398 |
2:15.05 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frederik Damsgaard |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
379 |
2:17.24 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniel Thilker |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:32:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
571 |
1:59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicolai Wiuff |
2002 |
A6 JGI-Swim |
|
538 |
2:02.17 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
534 |
2:02.42 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicolai Therkelsen |
2003 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
|
532 |
2:02.62 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
|
500 |
2:05.13 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
465 |
2:08.26 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:32:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:53.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
354 |
1:28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
353 |
1:28.17 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
300 |
1:33.07 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
277 |
1:35.65 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
274 |
1:36.01 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
269 |
1:36.57 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
264 |
1:37.09 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
246 |
1:39.45 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
246 |
1:39.48 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
216 |
1:43.86 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
199 |
1:46.65 |
+18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
198 |
1:46.93 |
+18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
|
166 |
1:53.43 |
+25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
160 |
1:54.73 |
+26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabella B Bonde |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:56:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
594 |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
566 |
1:15.35 |
+1.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
398 |
1:24.72 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Lind |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
393 |
1:25.08 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
368 |
1:26.98 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
347 |
1:28.73 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
332 |
1:30.04 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
231 |
1:41.51 |
+27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
179 |
1:50.64 |
+36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:56:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
707 |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
628 |
1:12.79 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
579 |
1:14.79 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
526 |
1:17.23 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
480 |
1:19.61 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 09:56:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:53.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
305 |
1:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
258 |
1:27.31 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Brice Meierhans |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
198 |
1:35.31 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
195 |
1:35.76 |
+13.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Asger Bolvig Maarbjerg |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
190 |
1:36.69 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
169 |
1:40.53 |
+17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
153 |
1:43.78 |
+21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emil Schou |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
152 |
1:44.09 |
+21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:15:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anders K. Kortegaard |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
569 |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
374 |
1:17.14 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
309 |
1:22.23 |
+15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Thilker |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
257 |
1:27.45 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:15:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
|
455 |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oscar Cleemann |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
411 |
1:14.77 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:15:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:54.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
385 |
5:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
331 |
5:37.92 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
214 |
6:30.54 |
+1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:28:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
652 |
4:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silja Brage |
2005 |
A6 JGI-Swim |
|
613 |
4:35.30 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
584 |
4:39.79 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
530 |
4:49.00 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Molly Namensen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
520 |
4:50.80 |
+21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kajsa Salomonsen |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
517 |
4:51.34 |
+21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maja Zastrojevic |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
|
475 |
4:59.77 |
+30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zeline Maxine Helsengren Lint |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
324 |
5:40.36 |
+1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
303 |
5:47.99 |
+1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
267 |
6:02.83 |
+1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:28:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Hertzberg |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
554 |
4:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:28:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:55.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
364 |
4:57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
269 |
5:28.69 |
+31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:28:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
513 |
4:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
508 |
4:25.98 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Hillhouse |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
502 |
4:26.93 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Silas Waterval |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
501 |
4:27.19 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Stenholt Røpke |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
470 |
4:32.90 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Martin Svendson |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
377 |
4:53.71 |
+28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonathan Rasmussen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
351 |
5:00.79 |
+35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:28:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
618 |
4:09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikkel Hjelm |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
571 |
4:15.71 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
527 |
4:22.68 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:28:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:55.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 100m Butterfly Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
346 |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
228 |
1:29.27 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
|
223 |
1:29.97 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
167 |
1:39.12 |
+21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:45:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 100m Butterfly Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
486 |
1:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kajsa Salomonsen |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
397 |
1:14.28 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniella Li West |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
379 |
1:15.46 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
352 |
1:17.34 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:45:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 100m Butterfly Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Nyegaard |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
527 |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
515 |
1:08.11 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christine Henriksen |
2003 |
A6 JGI-Swim |
|
513 |
1:08.18 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:45:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:55.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 100m Butterfly Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
322 |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
263 |
1:15.02 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
213 |
1:20.42 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
208 |
1:21.05 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
187 |
1:23.94 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
179 |
1:25.19 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:46:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 100m Butterfly Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Tranum |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
515 |
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Rendlev |
2005 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
482 |
1:01.29 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Stenholt Røpke |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
474 |
1:01.66 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
467 |
1:01.97 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Svendson |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
367 |
1:07.10 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
355 |
1:07.89 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:46:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 100m Butterfly Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Jacobsen |
1997 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
583 |
57.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
550 |
58.67 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nicolai Wiuff |
2002 |
A6 JGI-Swim |
|
547 |
58.77 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
536 |
59.18 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mads Haugård Hansen |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
451 |
1:02.67 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
443 |
1:03.07 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
415 |
1:04.44 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 10:46:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:56.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
344 |
2:50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
336 |
2:51.47 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
300 |
2:57.99 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
217 |
3:18.27 |
+28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
169 |
3:35.29 |
+45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
166 |
3:36.72 |
+46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabella B Bonde |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 11:11:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
481 |
2:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
408 |
2:40.64 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
394 |
2:42.50 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Zastrojevic |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
|
393 |
2:42.69 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
337 |
2:51.17 |
+19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
276 |
3:03.12 |
+31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 11:11:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
|
546 |
2:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie Hertzberg |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
448 |
2:35.77 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 11:11:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:56.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
270 |
2:43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
206 |
2:58.58 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
201 |
3:00.06 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
198 |
3:00.95 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
191 |
3:03.33 |
+20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 11:20:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silas Waterval |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
494 |
2:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
447 |
2:18.14 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
429 |
2:19.98 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frederik Damsgaard |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
354 |
2:29.20 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
223 |
2:54.16 |
+40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 11:20:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
616 |
2:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikkel Hjelm |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
606 |
2:04.79 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 11:20:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Medley Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
363 |
1:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
323 |
1:22.33 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
309 |
1:23.54 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
282 |
1:26.16 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
280 |
1:26.31 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
262 |
1:28.22 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
255 |
1:29.03 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
244 |
1:30.36 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
241 |
1:30.70 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
238 |
1:31.07 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
|
205 |
1:35.81 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
148 |
1:46.71 |
+27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
DSQ |
|
|
Ej rygliggende v50m |
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:18:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Medley Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
559 |
1:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
476 |
1:12.35 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
448 |
1:13.82 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Molly Namensen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
418 |
1:15.56 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amalie Henriksen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
407 |
1:16.23 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofie Lind |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
370 |
1:18.67 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
363 |
1:19.16 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
361 |
1:19.31 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
360 |
1:19.43 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
355 |
1:19.76 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
345 |
1:20.51 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
240 |
1:30.92 |
+22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
146 |
1:47.21 |
+38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:18:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Medley Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
618 |
1:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
|
617 |
1:06.37 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amalie Nielsen |
2003 |
GTI - Ishøj |
|
564 |
1:08.38 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
463 |
1:13.01 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:18:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-09-2021 13:18.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 14, 100m Medley Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
315 |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
289 |
1:16.00 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
282 |
1:16.59 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sebastian Brice Meierhans |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
257 |
1:19.00 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
254 |
1:19.36 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
222 |
1:22.91 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
219 |
1:23.30 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
203 |
1:25.41 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
189 |
1:27.53 |
+13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
DSQ |
|
|
Ej rygliggende v 50m |
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
Ej rygliggende v 50m |
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:19:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 14, 100m Medley Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anders K. Kortegaard |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
552 |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Rendlev |
2005 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
477 |
1:04.30 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
475 |
1:04.41 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Hillhouse |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
458 |
1:05.16 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
427 |
1:06.73 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
395 |
1:08.45 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Martin Svendson |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
382 |
1:09.26 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
283 |
1:16.47 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:19:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 14, 100m Medley Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Wiuff |
2002 |
A6 JGI-Swim |
|
516 |
1:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicolai Therkelsen |
2003 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
|
489 |
1:03.78 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
|
469 |
1:04.65 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
444 |
1:05.88 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:19:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-09-2021 13:19.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
273 |
1:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
262 |
1:25.72 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
228 |
1:29.81 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:25:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
578 |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
407 |
1:14.01 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
283 |
1:23.57 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
198 |
1:34.05 |
+28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:25:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
497 |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:25:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:57.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
319 |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
291 |
1:13.68 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
170 |
1:28.08 |
+16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Schou |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
155 |
1:30.94 |
+19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:25:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
469 |
1:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Rendlev |
2005 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
352 |
1:09.19 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Thilker |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
284 |
1:14.33 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:25:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Cleemann |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
402 |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:25:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:57.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Frisvømning Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
394 |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
366 |
1:10.21 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
324 |
1:13.13 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
|
322 |
1:13.26 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
312 |
1:14.04 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
308 |
1:14.33 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
306 |
1:14.52 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
299 |
1:15.07 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
285 |
1:16.35 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
275 |
1:17.24 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
273 |
1:17.42 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
256 |
1:19.11 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
236 |
1:21.23 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
|
224 |
1:22.70 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
223 |
1:22.80 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
199 |
1:26.05 |
+17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
189 |
1:27.47 |
+18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
171 |
1:30.52 |
+22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabella B Bonde |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:35:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Frisvømning Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
477 |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amalie Henriksen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
417 |
1:07.24 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
390 |
1:08.73 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Lind |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
390 |
1:08.75 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
349 |
1:11.37 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zeline Maxine Helsengren Lint |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
290 |
1:15.88 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
267 |
1:18.02 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
202 |
1:25.64 |
+21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
148 |
1:34.83 |
+30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:35:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Frisvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
520 |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:35:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:58.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
386 |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
330 |
1:05.02 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Sanderhoff |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
312 |
1:06.21 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
306 |
1:06.66 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
293 |
1:07.64 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
277 |
1:08.93 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
269 |
1:09.56 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
258 |
1:10.58 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
243 |
1:11.93 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
241 |
1:12.20 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
192 |
1:17.82 |
+16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
189 |
1:18.22 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Asger Bolvig Maarbjerg |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
155 |
1:23.65 |
+21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:45:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer Årg. 2004-2006 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
571 |
54.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noah Tranum |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
532 |
55.43 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anders K. Kortegaard |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
480 |
57.38 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Stenholt Røpke |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
474 |
57.63 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
427 |
59.66 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederik Damsgaard |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
417 |
1:00.11 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
417 |
1:00.13 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonathan Rasmussen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
412 |
1:00.39 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
302 |
1:06.91 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Daniel Thilker |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
293 |
1:07.59 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:45:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Jacobsen |
1997 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
614 |
52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
506 |
56.39 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mads Haugård Hansen |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
491 |
56.93 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicolai Wiuff |
2002 |
A6 JGI-Swim |
|
491 |
56.95 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 13:45:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:58.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer Årg. 2008-2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
331 |
2:56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
239 |
3:16.26 |
+20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
154 |
3:47.16 |
+51.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 14:13:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer Årg. 2005-2007 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silja Brage |
2005 |
A6 JGI-Swim |
|
586 |
2:25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
286 |
3:04.78 |
+39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 14:13:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Nielsen |
2003 |
GTI - Ishøj |
|
535 |
2:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Christine Henriksen |
2003 |
A6 JGI-Swim |
|
526 |
2:30.87 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 14:13:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-09-2021 14:13.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 200m Medley Herrer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
353 |
2:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
302 |
2:43.30 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
264 |
2:50.69 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sebastian Brice Meierhans |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
246 |
2:54.84 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
149 |
3:26.58 |
+51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 14:14:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 200m Medley Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
473 |
2:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11-09-2021 14:14:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:58.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 23, 200m Frisvømning Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
327 |
2:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
286 |
2:47.60 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
260 |
2:52.96 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
257 |
2:53.63 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
252 |
2:54.80 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
245 |
2:56.48 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
244 |
2:56.52 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
236 |
2:58.57 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
233 |
2:59.39 |
+19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
231 |
2:59.97 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
211 |
3:05.47 |
+25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Smedegaard Hansson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
183 |
3:14.47 |
+34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
132 |
3:36.52 |
+56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 09:47:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:42.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
213 |
2:46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 09:48:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
324 |
2:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
302 |
2:27.97 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
293 |
2:29.50 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
257 |
2:36.13 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
245 |
2:38.61 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
211 |
2:46.88 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
206 |
2:48.22 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
199 |
2:49.96 |
+25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
193 |
2:51.66 |
+27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mads Hentzen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
171 |
2:58.86 |
+34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
166 |
3:00.48 |
+35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
145 |
3:08.90 |
+44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 09:48:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:42.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer Årg. 2012-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elena Demsitz |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
53 |
1:15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
Crawlben i start |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:06:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
283 |
43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
266 |
44.39 |
+0.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
262 |
44.59 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
|
261 |
44.67 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
242 |
45.81 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
230 |
46.58 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
197 |
49.05 |
+5.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
190 |
49.62 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
189 |
49.71 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
187 |
49.86 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
180 |
50.54 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Freya H. Rasmussen |
2010 |
Herlev Svømning |
|
178 |
50.76 |
+7.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
176 |
50.94 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
171 |
51.45 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
167 |
51.81 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Caroline Harding |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
157 |
52.85 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
151 |
53.59 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Vigga Harmens |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
150 |
53.71 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
146 |
54.18 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
140 |
54.93 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
|
127 |
56.71 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
122 |
57.56 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
|
102 |
1:01.11 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
88 |
1:04.07 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vega Bisgaard Bang |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
87 |
1:04.41 |
+20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
86 |
1:04.64 |
+21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
85 |
1:04.92 |
+21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Bodil Thomsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
68 |
1:09.92 |
+26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Emma Katrine Mølgaard Gand |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
58 |
1:13.58 |
+30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Olivia Bogø Bønnet |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
57 |
1:13.86 |
+30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
53 |
1:15.86 |
+32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Olivia Lech |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
53 |
1:15.92 |
+32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
|
|
DSQ |
|
|
flere flyben ved start |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:06:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:42.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
152 |
47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Johns |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
128 |
49.99 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
127 |
50.18 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
86 |
57.12 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malthe Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
74 |
1:00.05 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Buster Henriksen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
45 |
1:10.64 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bjørn Hardahl |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
39 |
1:14.24 |
+27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
34 |
1:17.29 |
+30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:06:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
221 |
41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
|
217 |
41.98 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
175 |
45.13 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
|
172 |
45.36 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
165 |
45.95 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
164 |
46.04 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
162 |
46.29 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
159 |
46.58 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
155 |
46.98 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
144 |
48.17 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
143 |
48.27 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
|
139 |
48.63 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ozan Efe Usta |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
138 |
48.81 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
133 |
49.40 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlse |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
133 |
49.46 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
131 |
49.64 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
130 |
49.83 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
129 |
49.85 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
129 |
49.95 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
117 |
51.52 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Oliver Blankholm |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
113 |
52.22 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Oliver Demsitz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
108 |
52.86 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
98 |
54.60 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
|
92 |
55.80 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Malte Thomsen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
86 |
57.11 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
84 |
57.46 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Marcus Franks Hansen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
82 |
58.04 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Laurids Agerskov |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
81 |
58.27 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Alfred Brekling Brushøj |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
69 |
1:01.35 |
+19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Filip Skov Zacho |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
64 |
1:02.89 |
+21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Otto Avril |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
62 |
1:03.70 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
56 |
1:05.99 |
+24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Wictor Byriel |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
42 |
1:12.60 |
+30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:06:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:42.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 25m Butterfly Damer Årg. 2012-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:29:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 25m Butterfly Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
18.37 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Coco Cairo |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
18.81 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vera Vildrik Thougaard |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
20.20 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
|
|
20.24 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
20.36 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
21.20 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
21.30 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
22.07 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
22.87 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
24.72 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
|
|
24.95 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vigga Harmens |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
25.40 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Silja Rosanes |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
35.65 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:29:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:42.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 25m Butterfly Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marco Skov Andreasen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Buster Henriksen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
33.64 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:24:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 25m Butterfly Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
|
|
19.65 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Slot Jacobsen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
22.33 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oliver Demsitz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
22.99 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:24:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:42.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer Årg. 2012-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
150 |
48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vanessa Skaarup-Nielsen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
115 |
52.77 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Marie Dalberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
104 |
54.42 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
104 |
54.48 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
92 |
56.82 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
84 |
58.45 |
+10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
75 |
1:00.62 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
74 |
1:00.91 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
70 |
1:02.05 |
+13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
67 |
1:02.96 |
+14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
52 |
1:08.73 |
+20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Tolbod |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
51 |
1:08.89 |
+20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
49 |
1:10.02 |
+21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
33 |
1:19.71 |
+31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Edith Brock Laursen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:45:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
314 |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
290 |
38.78 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
275 |
39.47 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
245 |
40.97 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
230 |
41.85 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
223 |
42.28 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
222 |
42.34 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
222 |
42.34 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
211 |
43.07 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
210 |
43.15 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
207 |
43.34 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
205 |
43.49 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
204 |
43.58 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Frederikke Lohmann Frosthol |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
188 |
44.76 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
183 |
45.21 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
181 |
45.34 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
178 |
45.60 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
173 |
46.00 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
160 |
47.20 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
153 |
47.92 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lærke Sofie Flindt |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
147 |
48.62 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Isidora Kasapinova |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
144 |
48.90 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
144 |
48.97 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mira Jensen |
2010 |
Herlev Svømning |
|
141 |
49.22 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
137 |
49.72 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
134 |
50.09 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
131 |
50.42 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
131 |
50.53 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
130 |
50.64 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
129 |
50.70 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
129 |
50.76 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
129 |
50.78 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
128 |
50.81 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Eva Hansen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
125 |
51.23 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
125 |
51.26 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Vigga Lau Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
125 |
51.31 |
+13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
GTI - Greve |
|
121 |
51.86 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Isabella Munk |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
120 |
51.95 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
|
120 |
51.98 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
110 |
53.51 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Smilla Thit Kjærsvold-Niclasen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
108 |
53.78 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lea Marie Weiss |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
104 |
54.51 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Frida Gass |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
103 |
54.73 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
GTI - Greve |
|
98 |
55.62 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
98 |
55.63 |
+17.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lina Hobel |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
96 |
56.05 |
+18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
92 |
56.86 |
+19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Mina Rasmussen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
86 |
58.02 |
+20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
83 |
58.82 |
+21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Lærke Have Lundtoft |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
81 |
59.31 |
+21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
78 |
59.86 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Kaja Dam Skive |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
78 |
1:00.04 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Clara Funch Danielsen |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
69 |
1:02.37 |
+24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
Svømning på maven |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Clara Stougaard Chu |
2011 |
GTI - Greve |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:45:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:47.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Johns |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
113 |
45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Yagiz Mikail Yellidag |
2011 |
GTI - Greve |
|
94 |
48.75 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Storm Jul From |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
88 |
49.79 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ludvig Kragh |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
79 |
51.72 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malthe Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
78 |
51.80 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
74 |
52.73 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
72 |
53.27 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Bjørn Hardahl |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
70 |
53.75 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
61 |
56.24 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Bay |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
58 |
57.21 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marco Skov Andreasen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
56 |
58.06 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
54 |
58.51 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
52 |
59.16 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
52 |
59.33 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
52 |
59.40 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
45 |
1:02.38 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
42 |
1:03.79 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:53:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
170 |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
170 |
40.10 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
161 |
40.78 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
153 |
41.49 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
151 |
41.66 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
147 |
42.09 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
147 |
42.10 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
134 |
43.36 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
134 |
43.38 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
132 |
43.61 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
129 |
43.96 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
120 |
44.96 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
120 |
45.00 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ozan Efe Usta |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
119 |
45.10 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mads Hentzen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
118 |
45.24 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
114 |
45.73 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
112 |
45.98 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
109 |
46.38 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bjørn Olesen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
104 |
47.18 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
103 |
47.37 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Magnus Nordal Rask |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
98 |
48.11 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
97 |
48.31 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Otto Avril |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
95 |
48.68 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Marcus Sødahl-Borres |
2010 |
GTI - Greve |
|
94 |
48.71 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
93 |
48.99 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jeppe Jensen |
2010 |
GTI - Greve |
|
78 |
51.81 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Oliver Vedel |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
75 |
52.54 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Louie Pohlentz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
69 |
54.10 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Axel Svenstrup |
2010 |
GTI - Greve |
|
62 |
56.14 |
+16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 10:53:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 10:53.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Medley Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
108 |
1:45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 11:31:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Medley Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
305 |
1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
290 |
1:15.85 |
+1.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
249 |
1:19.82 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
230 |
1:21.93 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
220 |
1:23.22 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
217 |
1:23.60 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
208 |
1:24.70 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
206 |
1:25.08 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
197 |
1:26.32 |
+11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
|
183 |
1:28.48 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
181 |
1:28.73 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
179 |
1:29.05 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
174 |
1:29.87 |
+15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
174 |
1:29.97 |
+15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
173 |
1:30.06 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
173 |
1:30.16 |
+15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
168 |
1:31.07 |
+16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
164 |
1:31.77 |
+17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
GTI - Greve |
|
160 |
1:32.49 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mathias Ankjær Pedersen |
2009 |
GTI - Greve |
|
160 |
1:32.49 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
148 |
1:34.94 |
+20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
144 |
1:35.74 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emil Klinge Vølund Tømmerho |
2010 |
GTI - Greve |
|
144 |
1:35.87 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
142 |
1:36.29 |
+21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
140 |
1:36.69 |
+22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
137 |
1:37.27 |
+22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
131 |
1:38.81 |
+24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
128 |
1:39.60 |
+25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
120 |
1:41.66 |
+27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
117 |
1:42.53 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Semih Güven Karaibrahim |
2009 |
GTI - Greve |
|
117 |
1:42.71 |
+28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Magnus Ørum Bodal |
2010 |
GTI - Greve |
|
115 |
1:43.20 |
+28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
103 |
1:47.18 |
+32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Villads Fast Storgaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
94 |
1:50.42 |
+35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Emil Slot Jacobsen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
90 |
1:51.82 |
+37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 11:31:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 11:31.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 50m Frisvømning Damer Årg. 2012-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
121 |
46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vigga Veggerby |
2013 |
GTI - Greve |
|
107 |
48.20 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
104 |
48.75 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elena Demsitz |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
84 |
52.24 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
81 |
52.82 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
68 |
55.91 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
65 |
56.98 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
63 |
57.49 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
59 |
58.83 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
58 |
59.06 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Astrid Klingsey |
2012 |
GTI - Tune I.F. |
|
54 |
1:00.51 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Stendal Keller |
2012 |
GTI - Tune I.F. |
|
46 |
1:03.75 |
+17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
41 |
1:06.11 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emilie Jeppesen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
37 |
1:08.57 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
|
37 |
1:08.58 |
+22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tirzah Loa Tecsa |
2012 |
GTI - Greve |
|
34 |
1:10.40 |
+24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ellen Köppen |
2012 |
GTI - Greve |
|
28 |
1:15.19 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anna Tolbod |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
22 |
1:21.53 |
+35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Edith Brock Laursen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 11:46:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 50m Frisvømning Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
370 |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
322 |
33.44 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
305 |
34.04 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
301 |
34.18 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
280 |
35.01 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
275 |
35.24 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
262 |
35.81 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
262 |
35.82 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
247 |
36.51 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
243 |
36.70 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
232 |
37.30 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
231 |
37.35 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
228 |
37.48 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
218 |
38.05 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
211 |
38.49 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
209 |
38.61 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
199 |
39.27 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
188 |
39.96 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
184 |
40.28 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
177 |
40.81 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
176 |
40.84 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
|
172 |
41.16 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
172 |
41.22 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
168 |
41.55 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
167 |
41.63 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
166 |
41.70 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
165 |
41.73 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Caroline Harding |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
162 |
42.02 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
|
159 |
42.26 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
154 |
42.76 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
151 |
43.06 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
|
147 |
43.43 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Isabella Munk |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
145 |
43.59 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Freya H. Rasmussen |
2010 |
Herlev Svømning |
|
142 |
43.86 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
139 |
44.19 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
137 |
44.42 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
136 |
44.48 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
132 |
44.98 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
130 |
45.21 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
126 |
45.66 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Vigga Lau Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
126 |
45.69 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
|
123 |
46.01 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mira Jensen |
2010 |
Herlev Svømning |
|
118 |
46.63 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
115 |
47.13 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
113 |
47.29 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
112 |
47.43 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
106 |
48.33 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lina Hobel |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
106 |
48.42 |
+16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Smilla Thit Kjærsvold-Niclasen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
105 |
48.58 |
+16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Emma Katrine Mølgaard Gand |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
101 |
49.10 |
+17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Bodil Thomsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
101 |
49.20 |
+17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Vega Bisgaard Bang |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
101 |
49.22 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
81 |
52.83 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
78 |
53.49 |
+21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Olivia Lech |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
76 |
54.11 |
+22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
72 |
54.98 |
+23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
72 |
55.08 |
+23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
59 |
58.59 |
+26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Bogø Bønnet |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 11:46:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 11:46.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
187 |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
144 |
38.55 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Johns |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
131 |
39.77 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
127 |
40.20 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Levin Nielsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
|
101 |
43.43 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
86 |
45.72 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Asger Elsborg |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
78 |
47.36 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
|
76 |
47.69 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bjørn Hardahl |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
71 |
48.87 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leonardo Nedergaard Nielsen |
2011 |
GTI - Greve |
|
69 |
49.28 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
45 |
56.53 |
+21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nikolas Milani |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
37 |
1:00.28 |
+24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kai Zhang |
2011 |
GTI - Greve |
|
36 |
1:00.81 |
+25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
|
35 |
1:01.39 |
+26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
35 |
1:01.61 |
+26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ali Hegazy |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
31 |
1:04.25 |
+28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
David Kasapinov |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
28 |
1:05.93 |
+30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jan Weiss |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
19 |
1:14.57 |
+39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mirxan Kirkan |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
19 |
1:14.98 |
+39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Muhammed Zakariyyaa Maso |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
16 |
1:19.55 |
+44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 12:07:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
283 |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
249 |
32.16 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
241 |
32.52 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linus Reimer |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
224 |
33.29 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
220 |
33.49 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
|
213 |
33.88 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
210 |
34.05 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
198 |
34.67 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
183 |
35.61 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlse |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
176 |
36.11 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
175 |
36.16 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
174 |
36.22 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
169 |
36.54 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
157 |
37.50 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
|
156 |
37.54 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
155 |
37.60 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
149 |
38.14 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
144 |
38.61 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oliver Blankholm |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
139 |
39.05 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Marcus Franks Hansen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
134 |
39.55 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
129 |
39.99 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
117 |
41.32 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
116 |
41.43 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
|
111 |
42.09 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Alfred Brekling Brushøj |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
107 |
42.59 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
107 |
42.61 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
106 |
42.66 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Filip Skov Zacho |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
98 |
43.86 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Oliver Demsitz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
97 |
44.04 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Laurids Agerskov |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
86 |
45.79 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Malte Thomsen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
79 |
47.02 |
+16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Wictor Byriel |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
78 |
47.32 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Elliott Bjørn La Cour-Mosholt |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
72 |
48.43 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Louie Pohlentz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
66 |
49.84 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 12:07:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 12:07.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 37, 50m Butterfly Damer Årg. 2012-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
36 |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:55:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 37, 50m Butterfly Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
321 |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
291 |
36.77 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
249 |
38.74 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
232 |
39.63 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
230 |
39.78 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
224 |
40.11 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
210 |
41.00 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
196 |
41.97 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
|
161 |
44.79 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
115 |
50.02 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Freya H. Rasmussen |
2010 |
Herlev Svømning |
|
92 |
53.87 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:55:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 13:55.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 38, 50m Butterfly Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
121 |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:27:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 38, 50m Butterfly Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
288 |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
218 |
36.11 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
205 |
36.84 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
190 |
37.81 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
175 |
38.84 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
168 |
39.40 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
134 |
42.44 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
134 |
42.46 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
130 |
42.86 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mikkel Frank |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
127 |
43.26 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
125 |
43.45 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
113 |
44.93 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
102 |
46.50 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:27:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 13:27.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 40, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
129 |
1:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
105 |
1:43.48 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
52 |
2:10.32 |
+33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
35 |
2:28.82 |
+52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:30:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 40, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
245 |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
226 |
1:20.22 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linus Reimer |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
204 |
1:23.01 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
195 |
1:24.25 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
192 |
1:24.70 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
174 |
1:27.43 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
|
116 |
1:40.20 |
+22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:30:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 13:30.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 41, 100m Frisvømning Damer Årg. 2012-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
109 |
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vanessa Skaarup-Nielsen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
109 |
1:45.13 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
96 |
1:49.47 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
64 |
2:04.98 |
+19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilie Jeppesen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
33 |
2:35.35 |
+50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Marie Dalberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:59:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 41, 100m Frisvømning Damer Årg. 2010-2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
309 |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
301 |
1:14.97 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
266 |
1:18.10 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
252 |
1:19.51 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
239 |
1:20.97 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
229 |
1:22.10 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
226 |
1:22.43 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
224 |
1:22.63 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
219 |
1:23.33 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mie Neergaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
209 |
1:24.56 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
209 |
1:24.59 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
208 |
1:24.68 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Caroline Engsbro |
2010 |
GTI - Greve |
|
207 |
1:24.93 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
200 |
1:25.80 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
200 |
1:25.87 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
194 |
1:26.71 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
193 |
1:26.94 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI - Greve |
|
185 |
1:28.06 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
GTI - Greve |
|
181 |
1:28.76 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
178 |
1:29.17 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
173 |
1:30.14 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
172 |
1:30.24 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
171 |
1:30.40 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Christine Gam-Jørgensen |
2010 |
GTI - Greve |
|
168 |
1:30.97 |
+16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Frederikke Lohmann Frosthol |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
166 |
1:31.40 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
161 |
1:32.27 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
157 |
1:32.99 |
+18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
154 |
1:33.58 |
+19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lærke Sofie Flindt |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
152 |
1:34.05 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vera Vildrik Thougaard |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
148 |
1:34.82 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
143 |
1:35.88 |
+21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Vigga Harmens |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
141 |
1:36.53 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Isidora Kasapinova |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
140 |
1:36.61 |
+22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
140 |
1:36.62 |
+22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
139 |
1:36.91 |
+22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
135 |
1:37.86 |
+23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
131 |
1:38.86 |
+24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
122 |
1:41.25 |
+26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
121 |
1:41.49 |
+27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
120 |
1:41.82 |
+27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
116 |
1:42.87 |
+28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
114 |
1:43.63 |
+29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Vigga Lau Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
105 |
1:46.42 |
+32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
GTI - Greve |
|
103 |
1:47.15 |
+32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Frida Gass |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
102 |
1:47.38 |
+33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
101 |
1:47.74 |
+33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
100 |
1:48.06 |
+33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
97 |
1:49.27 |
+35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
96 |
1:49.46 |
+35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Eva Hansen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
95 |
1:49.91 |
+35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Lea Marie Weiss |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
89 |
1:52.49 |
+38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Kaja Dam Skive |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
85 |
1:53.85 |
+39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
77 |
1:57.72 |
+43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Mina Rasmussen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
75 |
1:59.03 |
+44.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
68 |
2:02.52 |
+48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Clara Funch Danielsen |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
63 |
2:05.64 |
+51.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
GTI - Greve |
|
61 |
2:07.24 |
+52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Lærke Have Lundtoft |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
61 |
2:07.37 |
+53.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Silja Rosanes |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
55 |
2:11.57 |
+57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Clara Stougaard Chu |
2011 |
GTI - Greve |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 13:59:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 13:59.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 42, 100m Frisvømning Herrer Årg. 2011-2021 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
210 |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
125 |
1:29.67 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Johns |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
122 |
1:30.43 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Yagiz Mikail Yellidag |
2011 |
GTI - Greve |
|
122 |
1:30.60 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ludvig Kragh |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
102 |
1:36.07 |
+20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
100 |
1:36.74 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
79 |
1:44.59 |
+28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Storm Jul From |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
73 |
1:47.40 |
+31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
69 |
1:49.27 |
+33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
68 |
1:49.69 |
+34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
68 |
1:49.75 |
+34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jakob Bay |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
59 |
1:55.38 |
+39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
57 |
1:56.17 |
+40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marco Skov Andreasen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
53 |
1:58.97 |
+43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Muhammed Zakariyyaa Maso |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
10 |
3:25.25 |
+2:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malthe Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Buster Henriksen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 14:29:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 42, 100m Frisvømning Herrer Årg. 2009-2010 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
309 |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
305 |
1:06.71 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
|
220 |
1:14.36 |
+7.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
218 |
1:14.59 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
214 |
1:15.07 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
213 |
1:15.21 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathias Ankjær Pedersen |
2009 |
GTI - Greve |
|
210 |
1:15.56 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
207 |
1:15.93 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
205 |
1:16.18 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Klinge Vølund Tømmerho |
2010 |
GTI - Greve |
|
204 |
1:16.26 |
+9.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
203 |
1:16.35 |
+9.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
202 |
1:16.55 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
|
201 |
1:16.64 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
|
201 |
1:16.69 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
199 |
1:16.85 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
192 |
1:17.80 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
177 |
1:19.92 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
171 |
1:20.88 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
171 |
1:20.96 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
168 |
1:21.32 |
+14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
163 |
1:22.11 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
162 |
1:22.27 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
162 |
1:22.43 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
161 |
1:22.50 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
151 |
1:24.38 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
140 |
1:26.36 |
+19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
136 |
1:27.29 |
+20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
135 |
1:27.49 |
+21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
135 |
1:27.55 |
+21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Semih Güven Karaibrahim |
2009 |
GTI - Greve |
|
134 |
1:27.63 |
+21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Magnus Ørum Bodal |
2010 |
GTI - Greve |
|
134 |
1:27.75 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
133 |
1:28.03 |
+21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
131 |
1:28.37 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Bjørn Olesen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
122 |
1:30.40 |
+23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Magnus Nordal Rask |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
116 |
1:32.14 |
+25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Marcus Franks Hansen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
115 |
1:32.22 |
+25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
112 |
1:33.01 |
+26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Oliver Blankholm |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
111 |
1:33.49 |
+27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
107 |
1:34.41 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Oliver Demsitz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
106 |
1:34.90 |
+28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
102 |
1:36.04 |
+29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Alfred Brekling Brushøj |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
99 |
1:37.08 |
+30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
91 |
1:39.64 |
+33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Oliver Vedel |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
88 |
1:40.71 |
+34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Marcus Sødahl-Borres |
2010 |
GTI - Greve |
|
80 |
1:44.26 |
+37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Filip Skov Zacho |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
76 |
1:46.09 |
+39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Wictor Byriel |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
71 |
1:48.30 |
+41.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Malte Thomsen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
68 |
1:49.86 |
+43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Laurids Agerskov |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
66 |
1:50.96 |
+44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Jeppe Jensen |
2010 |
GTI - Greve |
|
62 |
1:53.44 |
+46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Axel Svenstrup |
2010 |
GTI - Greve |
|
59 |
1:55.33 |
+48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
GTI - Greve |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Slot Jacobsen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Villads Fast Storgaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 14:29:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 14:29.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 43, 4X50m Frisvømning Damer - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Age |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
HSK fisk |
12 |
|
|
|
295 |
|
|
2:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
|
32.48 |
|
|
|
|
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
|
36.23 |
|
|
|
|
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Zeller |
2010 |
1044AA |
|
35.62 |
|
|
|
|
1:44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Hansen |
2010 |
1096AA |
|
36.67 |
|
|
|
|
2:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Crasy FlamingoKøer |
12 |
|
|
|
280 |
|
|
2:23.44 |
+2.44 |
|
|
|
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
1084AG |
|
36.77 |
|
|
|
|
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Engsbro |
2010 |
1054AD |
|
36.51 |
|
|
|
|
1:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mie Neergaard |
2010 |
1084AD |
|
37.14 |
|
|
|
|
1:50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
1064AD |
|
33.02 |
|
|
|
|
2:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kvik K3-PIGER |
12 |
|
|
|
279 |
|
|
2:23.66 |
+2.66 |
|
|
|
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
1046AI |
|
34.87 |
|
|
|
|
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
1006AI |
|
37.03 |
|
|
|
|
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Smedegaard Hansson |
2010 |
1020AI |
|
34.77 |
|
|
|
|
1:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Coco Cairo |
2010 |
1014AI |
|
36.99 |
|
|
|
|
2:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kvik K3-PIGER 2 |
12 |
|
|
|
214 |
|
|
2:36.96 |
+15.96 |
|
|
|
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
1040AI |
|
38.16 |
|
|
|
|
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zenia Spence |
2010 |
1062AI |
|
40.01 |
|
|
|
|
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
1030AI |
|
37.74 |
|
|
|
|
1:55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Nilsson |
2010 |
1032AI |
|
41.05 |
|
|
|
|
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
HSK hajer |
12 |
|
|
|
205 |
|
|
2:39.06 |
+18.06 |
|
|
|
|
Zoi Asholt |
2011 |
1122AA |
|
45.42 |
|
|
|
|
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
1196AC |
|
40.73 |
|
|
|
|
1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
1064AB |
|
37.62 |
|
|
|
|
2:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
|
35.29 |
|
|
|
|
2:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hvidovre stingrays |
12 |
|
|
|
199 |
|
|
2:40.73 |
+19.73 |
|
|
|
|
Vigga Harmens |
2010 |
1062AA |
|
42.89 |
|
|
|
|
42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
|
35.92 |
|
|
|
|
1:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Natasja Hornuff |
2010 |
1052AK |
|
43.60 |
|
|
|
|
2:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
1072AA |
|
38.32 |
|
|
|
|
2:40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lyngby I |
12 |
|
|
|
187 |
|
|
2:43.94 |
+22.94 |
|
|
|
|
Vigga Lau Holte Hansen |
2011 |
1146AJ |
|
43.86 |
|
|
|
|
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
Clara Povlsen |
2010 |
1018AQ |
|
43.72 |
|
|
|
|
1:27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
|
38.71 |
|
|
|
|
2:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
|
37.65 |
|
|
|
|
2:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Crasy flamingoKøer 2 |
12 |
|
|
|
176 |
|
|
2:47.51 |
+26.51 |
|
|
|
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
1082AG |
|
39.43 |
|
|
|
|
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederikke Lohmann Frostholm |
2011 |
1152AF |
|
40.39 |
|
|
|
|
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isidora Kasapinova |
2010 |
1094AN |
|
42.55 |
|
|
|
|
2:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
1142AF |
|
45.14 |
|
|
|
|
2:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kvik K3-PIGER 3 |
12 |
|
|
|
164 |
|
|
2:51.56 |
+30.56 |
|
|
|
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
1162AI |
|
44.20 |
|
|
|
|
44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Sofie Flindt |
2010 |
1050AI |
|
44.74 |
|
|
|
|
1:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vera Vildrik Thougaard |
2010 |
1058AI |
|
42.50 |
|
|
|
|
2:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
1048AI |
|
40.12 |
|
|
|
|
2:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lyngby II |
12 |
|
|
|
147 |
|
|
2:57.84 |
+36.84 |
|
|
|
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
|
38.65 |
|
|
|
|
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ea Balder |
2011 |
1178AE |
|
41.29 |
|
|
|
|
1:19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
1254AC |
|
45.03 |
|
|
|
|
2:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
Laura Marie Dalberg-Jensen |
2012 |
1258AC |
|
52.87 |
|
|
|
|
2:57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Crasy FlamingoKøer 3 |
12 |
|
|
|
139 |
|
|
3:01.19 |
+40.19 |
|
|
|
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
1080AG |
|
35.81 |
|
|
|
|
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Hansen |
2010 |
1076AM |
|
45.82 |
|
|
|
|
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
1010AP |
|
45.62 |
|
|
|
|
2:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
1186AG |
|
53.94 |
|
|
|
|
3:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hvidovre - Krabber piger |
12 |
|
|
|
132 |
|
|
3:04.25 |
+43.25 |
|
|
|
|
Line Birkebæk |
2011 |
1134AE |
|
43.68 |
|
|
|
|
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
1134AA |
|
43.33 |
|
|
|
|
1:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
1192AE |
|
40.53 |
|
|
|
|
2:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Silja Rosanes |
2010 |
1050AQ |
|
56.71 |
|
|
|
|
3:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Crasy FlamingoKøer 4 |
12 |
|
|
|
104 |
|
|
3:19.29 |
+58.29 |
|
|
|
|
Christine Gam-Jørgensen |
2010 |
1086AG |
|
40.86 |
|
|
|
|
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaja Dam Skive |
2010 |
1096AN |
|
51.42 |
|
|
|
|
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Gass |
2011 |
1150AF |
|
55.86 |
|
|
|
|
2:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mina Rasmussen |
2010 |
1020AO |
|
51.15 |
|
|
|
|
3:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Crasy FlamingoKøer 5 |
11 |
|
|
|
75 |
|
|
3:41.73 |
+1:20.7 |
|
|
|
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
1134AF |
|
59.24 |
|
|
|
|
59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Marie Weiss |
2011 |
1124AC |
|
52.10 |
|
|
|
|
1:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Funch Danielsen |
2011 |
1180AG |
|
56.87 |
|
|
|
|
2:48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Have Lundtoft |
2011 |
1184AG |
|
53.52 |
|
|
|
|
3:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hvidovre - Delfiner piger |
11 |
|
|
|
55 |
|
|
4:05.54 |
+1:44.5 |
|
|
|
|
Anna Tolbod |
2012 |
1242AG |
|
1:26.21 |
|
|
|
|
1:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Harding |
2011 |
1106AE |
|
44.43 |
|
|
|
|
2:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elena Demsitz |
2013 |
1332AB |
|
55.21 |
|
|
|
|
3:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Birkebæk |
2013 |
1350AA |
|
59.69 |
|
|
|
|
4:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
HSK vandmænd |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
flere s |
|
|
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
1074AB |
|
41.91 |
|
|
|
|
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
1136AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
1126AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
1078AP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 15:18:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 15:18.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Svømmehal |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 44, 4X50m Frisvømning Herrer - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Age |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
K3-drenge |
13 |
|
|
|
221 |
|
|
2:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
0901BC |
|
34.25 |
|
|
|
|
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Frank |
2009 |
0989BB |
|
32.71 |
|
|
|
|
1:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
Linus Reimer |
2010 |
1025AF |
|
33.71 |
|
|
|
|
1:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Winther Sørensen |
2009 |
0997BB |
|
34.54 |
|
|
|
|
2:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bøllerne 1 |
13 |
|
|
|
190 |
|
|
2:22.19 |
+6.98 |
|
|
|
|
Mathias Ankjær Pedersen |
2009 |
0963AB |
|
32.80 |
|
|
|
|
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Nordal Rask |
2010 |
1041AI |
|
39.40 |
|
|
|
|
1:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Klinge Vølund Tømmerholt |
2010 |
1005AE |
|
33.95 |
|
|
|
|
1:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
0927AE |
|
36.04 |
|
|
|
|
2:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lyngby I |
12 |
|
|
|
178 |
|
|
2:25.19 |
+9.98 |
|
|
|
|
Bastian Johnsen |
2010 |
1071AC |
|
35.07 |
|
|
|
|
35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
1077AH |
|
34.92 |
|
|
|
|
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
1021AC |
|
35.45 |
|
|
|
|
1:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louie L. Theuma |
2011 |
1169AA |
|
39.75 |
|
|
|
|
2:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hvidovre stingrays |
13 |
|
|
|
167 |
|
|
2:28.39 |
+13.18 |
|
|
|
|
Magnus Helleberg |
2009 |
0915AB |
|
38.56 |
|
|
|
|
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
0987BC |
|
40.04 |
|
|
|
|
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
1131AA |
|
38.10 |
|
|
|
|
1:56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitus Ketscher |
2009 |
0961AA |
|
31.69 |
|
|
|
|
2:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
K3-drenge 2 |
13 |
|
|
|
166 |
|
|
2:28.66 |
+13.45 |
|
|
|
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
0959BB |
|
38.20 |
|
|
|
|
38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
0969BB |
|
34.40 |
|
|
|
|
1:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
0993BB |
|
35.67 |
|
|
|
|
1:48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Franks Hansen |
2010 |
1085AK |
|
40.39 |
|
|
|
|
2:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
HSK løver |
13 |
|
|
|
156 |
|
|
2:31.69 |
+16.48 |
|
|
|
|
Carl Hertel |
2009 |
0977AA |
|
35.45 |
|
|
|
|
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
0939AA |
|
37.12 |
|
|
|
|
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Parker French |
2010 |
1017AA |
|
36.94 |
|
|
|
|
1:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
1083AA |
|
42.18 |
|
|
|
|
2:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lyngby II |
12 |
|
|
|
120 |
|
|
2:45.68 |
+30.47 |
|
|
|
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
1061AC |
|
34.24 |
|
|
|
|
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
1165AD |
|
42.27 |
|
|
|
|
1:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Kragh |
2011 |
1161AD |
|
44.28 |
|
|
|
|
2:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
1163AD |
|
44.89 |
|
|
|
|
2:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Bøllerne 3 |
12 |
|
|
|
115 |
|
|
2:47.95 |
+32.74 |
|
|
|
|
Yagiz Mikail Yellidag |
2011 |
1101AC |
|
41.37 |
|
|
|
|
41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjørn Olesen |
2010 |
1029AA |
|
42.40 |
|
|
|
|
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Vedel |
2010 |
1035AI |
|
44.69 |
|
|
|
|
2:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Ørum Bodal |
2010 |
1007AE |
|
39.49 |
|
|
|
|
2:47.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
K3-drenge 3 |
13 |
|
|
|
102 |
|
|
2:54.80 |
+39.59 |
|
|
|
|
Malte Thomsen |
2010 |
1069AK |
|
50.50 |
|
|
|
|
50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Blankholm |
2009 |
0991BB |
|
40.23 |
|
|
|
|
1:30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mads Skriver |
2009 |
0979BB |
|
42.19 |
|
|
|
|
2:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alfred Brekling Brushøj |
2010 |
1075AK |
|
41.88 |
|
|
|
|
2:54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hvidovre stingrays 2 |
12 |
|
|
|
94 |
|
|
2:59.63 |
+44.42 |
|
|
|
|
Oliver Demsitz |
2010 |
1015AG |
|
42.41 |
|
|
|
|
42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louie Pohlentz |
2010 |
1025AL |
|
47.97 |
|
|
|
|
1:30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
Elliott Bjørn La Cour-Mosholt |
2010 |
1035AM |
|
50.36 |
|
|
|
|
2:20.74 |
|
|
|
|
|
|
|
Storm Raagefelt |
2011 |
1137AA |
|
38.89 |
|
|
|
|
2:59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Bøllerne 4 |
12 |
|
|
|
80 |
|
|
3:09.62 |
+54.41 |
|
|
|
|
Jeppe Jensen |
2010 |
1033AI |
|
46.53 |
|
|
|
|
46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Svenstrup |
2010 |
1031AI |
|
53.68 |
|
|
|
|
1:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Storm Jul From |
2011 |
1103AC |
|
46.71 |
|
|
|
|
2:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Sødahl-Borres |
2010 |
1045AI |
|
42.70 |
|
|
|
|
3:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hvidovre - Hajer drenge |
11 |
|
|
|
66 |
|
|
3:21.44 |
+1:06.2 |
|
|
|
|
Malthe Larsen |
2012 |
1277AB |
|
44.58 |
|
|
|
|
44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
1275AB |
|
43.37 |
|
|
|
|
1:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Marco Skov Andreasen |
2011 |
1107AH |
|
53.51 |
|
|
|
|
2:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Buster Henriksen |
2012 |
1205AF |
|
59.98 |
|
|
|
|
3:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12-09-2021 15:19:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-09-2021 15:19.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|