Results for Mastersmestaruusuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantai
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Mastersmestaruuskilpailut 2010 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kuopio | Tulostusaika | 08:57 | |||
Järjestäjä | Kuopion Uimaseura | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 lokakuu 2010 |
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 75 - 79 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Helle Stukis | 1931 | U-Club Tallinn | 56.81 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Heli Paalosalo | 1938 | Porin Uimaseura | 51.36 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hilkka Salo | 1944 | Mikkelin Uimaseura | 48.27 | ||||||
2 | Kristina Ifström | 1945 | Helsingfors Simsällskap | 52.78 | ||||||
3 | Pirjo-Leena Pitkänen | 1945 | Swimming Jyväskylä | 1:00.24 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Eija Piililä | 1946 | Tampereen Työväen Uimarit | 54.34 | ||||||
2 | Raija Vainionpää | 1948 | Seinäjoen Uimarit-58 | 59.20 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kikka Salmi | 1952 | Helsingfors Simsällskap | 43.12 | ||||||
2 | Marja Turunen | 1951 | Kuopion Uimaseura | 48.15 | ||||||
3 | Sirpa Visakoski | 1952 | Aurajoen Uinti | 51.09 | ||||||
4 | Leena Siren-Nikkanen | 1955 | Helsingfors Simsällskap | 1:14.23 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Leena Brooke | 1960 | Helsingfors Simsällskap | 41.43 | ||||||
2 | Raija Nevala | 1960 | Porin Uimaseura | 48.73 | ||||||
3 | Tiina Tihlman | 1959 | Helsingfors Simsällskap | 57.44 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ulla Hurula | 1965 | Kemin Työväen Uimarit | 37.29 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anu Ilander | 1968 | Helsingfors Simsällskap | 37.14 | ||||||
2 | Petra Thodin | 1968 | JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 37.23 | ||||||
3 | Hanna-Greta Puurtinen | 1970 | Koovee | 39.12 | ||||||
4 | Miisa Weuro | 1970 | IF Åland | 47.80 | ||||||
5 | Merja Lundberg | 1970 | Aurajoen Uinti | 55.49 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tiina Pietikäinen | 1972 | Haapajärven Kiilat | 39.79 | ||||||
2 | Claire Gould | 1973 | Helsingfors Simsällskap | 40.00 | ||||||
3 | Maarit Teriö | 1974 | Haapajärven Kiilat | 41.44 | ||||||
4 | Hanna-Leena Niemelä | 1975 | Haapajärven Kiilat | 43.10 | ||||||
5 | Karita Haapasalo-Tuomaine | 1972 | Keravan Uimarit | 49.16 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Johanna Salmela | 1976 | Tuusulan Uimaseura | 36.07 | ||||||
2 | Stina Huhmarsalo | 1978 | Tuusulan Uimaseura | 37.94 | ||||||
3 | Jenni Harjuoja | 1977 | Cetus | 38.21 | ||||||
4 | Päivi Alasjärvi | 1976 | Tuusulan Uimaseura | 39.41 | ||||||
5 | Kristiina Arusoo | 1979 | U-Club Tallinn | 40.42 | ||||||
6 | Minna Aalto | 1979 | Cetus | 46.73 | ||||||
7 | Isa Pietilä | 1978 | Octopus Lohja | 49.23 | ||||||
8 | Mari Lehtinen | 1980 | Swimming Jyväskylä | 1:02.21 | ||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Pinja Kasvio | 1982 | Cetus | 33.35 | ||||||
2 | Liisa Puranen | 1982 | Cetus | 35.25 | ||||||
3 | Anu Ahlroos | 1981 | Keravan Uimarit | 35.32 | ||||||
4 | Marjukka Lyytinen | 1982 | Kuhmon Kiva Uintiseura | 35.76 | ||||||
5 | Siiri Nieminen | 1983 | Swimming Jyväskylä | 45.17 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 08:57 |