Resultat för Regionsstævne Sjælland Nord
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Regionalt børnestævne Nordsjæl | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 | |||
Stævne by | Frederiksværk | Udskriftstidspunkt | 11:22 | |||
Arrangør | Region Sjælland | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 30 oktober 2021 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Smilla Stavnsbjerg Frederiksen | 2010 | Gentofte Svømme Klub | 31.16 | ||||||
2 | Frida Lund Kilen | 2010 | Gladsaxe Svømmeklub | 32.54 | ||||||
3 | Silke Holtz | 2010 | Sigma Swim Allerød | 32.88 | ||||||
4 | Emma Søgaard Pedersen | 2010 | Helsingør Svømmeklub | 33.77 | ||||||
5 | Mille Stokholm | 2010 | Holbæk Svømme Klub | 33.90 | ||||||
6 | Agnethe Overgaard | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 34.17 | ||||||
7 | Sara Gaudesen | 2010 | Helsingør Svømmeklub | 34.47 | ||||||
8 | Aleksandra Dragieva | 2010 | Gladsaxe Svømmeklub | 34.83 | ||||||
9 | Alba Kunak | 2010 | Frederikssund Svømmeklub | 35.39 | ||||||
10 | Alberte K. Jacobsen | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 35.44 | ||||||
11 | Vigga Rasmussen | 2010 | Gladsaxe Svømmeklub | 36.33 | ||||||
12 | Mai Ellen Frederiksen | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 36.60 | ||||||
13 | Ellen Johanne Skovsgaard | 2010 | Frederikssund Svømmeklub | 36.85 | ||||||
14 | Amalie Witt | 2010 | Herlev Svømning | 37.72 | ||||||
15 | Anna Dencher Nielsen | 2010 | Frederikssund Svømmeklub | 38.11 | ||||||
- | Ella Lindum Andersen | 2010 | Lyngby Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emilie Hougaard Lading | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Rosa Nørgaard | 2010 | Frederiksværk Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Løb 3, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2011-2011 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Sofie Juhl Hansen | 2011 | Gladsaxe Svømmeklub | 35.70 | ||||||
2 | Sofie Holstein Grynnerup | 2011 | A6 Slangerup Svømmeklub | 37.83 | ||||||
3 | Dagmar Mulipola | 2011 | Sigma Swim Allerød | 39.08 | ||||||
4 | Elvera Teilmann | 2011 | Lyngby Svømmeklub | 39.32 | ||||||
5 | Sarah Marie Andersen | 2011 | Søllerød Svømmeklub | 39.77 | ||||||
6 | Clara Nymark Føge | 2011 | Herlev Svømning | 39.93 | ||||||
7 | Lærke Nygaard Henriksen | 2011 | Sigma Swim Birkerød | 40.16 | ||||||
8 | Esther Lindemark Hinrichsen | 2011 | Hørsholm Svømmeforening | 40.32 | ||||||
9 | Lara Viig Seitzberg | 2011 | Gladsaxe Svømmeklub | 40.43 | ||||||
10 | Katixa Gudme | 2011 | Helsingør Svømmeklub | 40.53 | ||||||
11 | Emma Klug Christensen | 2011 | Gladsaxe Svømmeklub | 40.61 | ||||||
12 | Karla Bjerre Pedersen | 2011 | Søllerød Svømmeklub | 40.73 | ||||||
13 | Summer Jorgensen | 2011 | Gentofte Svømme Klub | 41.22 | ||||||
14 | Vigga Lou Holte Hansen | 2011 | Lyngby Svømmeklub | 41.30 | ||||||
15 | Ida Melholt Gentin | 2011 | A6 Slangerup Svømmeklub | 41.31 | ||||||
16 | Ella Janniche | 2011 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 41.85 | ||||||
17 | Filippa Transel | 2011 | Helsingør Svømmeklub | 42.10 | ||||||
18 | Irma-Elvira Hempel | 2011 | Lyngby Svømmeklub | 42.39 | ||||||
19 | Matilde Melholt Gentin | 2011 | A6 Slangerup Svømmeklub | 42.60 | ||||||
20 | Olivia Mai Stigsnaes | 2011 | Herlev Svømning | 43.96 | ||||||
21 | Clara Weng Lind-Christensen | 2011 | Sigma Swim Allerød | 45.45 | ||||||
- | Magda Fosbøl | 2011 | Gladsaxe Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Camilla Vastrup | 2011 | Sigma Swim Birkerød | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 11:22 |