Results for Kuopion Syysuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 9, 2021 to loka 9, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Individual Medley Men 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
+0.72 |
541 |
2:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.34 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arseni Tielinen |
2008 |
Kuopion Uimaseura |
+0.66 |
251 |
2:53.71 |
+39.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.24 |
(-8.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilho Eerik Pellikka |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.52 |
229 |
2:59.15 |
+44.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.58 |
(-10.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aukusti Partinen |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
175 |
3:15.96 |
+1:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marlo Tuhkanen |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
161 |
3:21.18 |
+1:06.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:24.49 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viljo Laavola |
2009 |
Kuopion Uimaseura |
|
150 |
3:26.03 |
+1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Lopatin |
2008 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
133 |
3:34.64 |
+1:20.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.88 |
(+17.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 15.50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Individual Medley Men 14 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Pyykkönen |
1996 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.64 |
604 |
2:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.50 |
(+3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Roope Eiserbeck |
1999 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.69 |
555 |
2:13.40 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.52 |
(+2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.58 |
554 |
2:13.41 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.06 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Arttu Venemies |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
+0.66 |
468 |
2:21.19 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.90 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jasper Nupponen |
2004 |
Kuopion Uimaseura |
+0.63 |
454 |
2:22.64 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.31 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.72 |
440 |
2:24.09 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.66 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Torsti Saarela |
2006 |
Vieskan Uimarit |
+0.53 |
435 |
2:24.67 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.53 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Konsta Kauppinen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.63 |
432 |
2:25.00 |
+15.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.11 |
(-9.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Antto Koppinen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.45 |
383 |
2:30.90 |
+21.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.14 |
(-3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.52 |
372 |
2:32.36 |
+22.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.53 |
(-5.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
Uinti Imatra |
+0.66 |
365 |
2:33.33 |
+23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.62 |
363 |
2:33.61 |
+23.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.72 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Otso Partanen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.31 |
243 |
2:55.64 |
+46.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.92 |
(-7.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Onni Sidoroff |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.49 |
218 |
3:01.98 |
+52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lauri Juvonen |
2007 |
Kuopion Uimaseura |
+0.57 |
202 |
3:06.57 |
+56.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.72 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Johannes Jukola |
2007 |
Swimming Jyväskylä |
+0.67 |
142 |
3:30.01 |
+1:20.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.05 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 15.50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 15.50.04 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|