Resultater for Medleyrace 2022
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolens Svømmehal |
Arrangør |
Vallensbæk Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. jan 2022 to 23. jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 50m Butterfly Herrer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
216 |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.01 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
141 |
41.78 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.00 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
81 |
50.09 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
75 |
51.56 |
+15.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
73 |
51.98 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-01-2022 11:17:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 50m Butterfly Herrer 2-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
121 |
43.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.94 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Johns |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
101 |
46.68 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(-3.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
97 |
47.20 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.82 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pedro Knudsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
81 |
50.23 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
74 |
51.66 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.99 |
(-3.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
74 |
51.66 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.35 |
(+2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Johan Christiansen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
69 |
52.91 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.22 |
(-5.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
67 |
53.54 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.00 |
(-6.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
60 |
55.44 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.58 |
(+0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Larsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
49 |
59.38 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.66 |
(+2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
48 |
59.76 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.23 |
(+5.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-01-2022 11:17:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-01-2022 11:25.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
|