Tulokset Cetus GP 6
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Charlotte Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
|
84 |
2:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilli Rugemalira |
2014 |
Cetus Espoo |
|
79 |
2:11.40 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofia Ilina |
2014 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
76 |
2:13.32 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
654 |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.67 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 18-90 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
618 |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.17 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ronja Brännbacka |
2012 |
Cetus Espoo |
|
95 |
2:03.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Henriksson |
2012 |
Cetus Espoo |
|
86 |
2:08.02 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mame Esane Assyne |
2012 |
Cetus Espoo |
|
61 |
2:22.91 |
+19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pihla Martikainen |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
156 |
1:44.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
154 |
1:45.29 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilma Rinne |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
146 |
1:47.19 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Edith Suominen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
141 |
1:48.46 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pola Kuusela |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
93 |
2:04.33 |
+19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erika Lindroos |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
- |
|
chloe mortelette |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Abigail-Meg Tambe Ebot |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elli Katri Eveliina Hiltunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
143 |
1:47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Naa Aso Assyne |
2010 |
Cetus Espoo |
|
122 |
1:53.81 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inna Korhonen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
108 |
1:58.42 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milana Ronkainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
102 |
2:00.71 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Huusko |
2010 |
Cetus Espoo |
|
81 |
2:10.36 |
+22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fiona Gardberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m SKU tytöt/naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
404 |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.67 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:49:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 15:51:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 18 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
473 |
1:03.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.60 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kirill Kauppinen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
102 |
1:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arn Pitkänen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
101 |
1:45.77 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Liikkanen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
53 |
2:10.38 |
+25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eelis Goodacre |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jaromir Gussev |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Emil Helin |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
DSQ |
|
|
SW8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jesse Silvasti |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
SW8.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
|
68 |
2:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noel Salonen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
SW10.8 Kielletty varuste |
|
|
|
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
182 |
1:26.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.45 |
(-6.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo Aarnio |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
116 |
1:40.97 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
76 |
1:55.99 |
+29.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:56.66 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iaroslav Druzhinin |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Pernaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
143 |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
216 |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.99 |
(-4.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m SKU pojat/miehet 19-90 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
620 |
57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
569 |
59.44 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
532 |
1:00.81 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.14 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
477 |
1:03.06 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.17 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 3:51:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 15:51:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m SKU masters - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kaarina Markkula |
1952 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
1:46.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.95 |
(+6.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 4:19:47 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 16:19:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
153 |
3:47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Senja Heikkinen |
2012 |
Cetus Espoo |
|
150 |
3:49.14 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Diana Bityutskaya |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
138 |
3:55.55 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Molly Enroth |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 9.3 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
236 |
3:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:34.44 |
(-17.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
233 |
3:17.85 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.69 |
(-8.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
229 |
3:19.16 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.13 |
(-7.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsa Sistonen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
120 |
4:06.56 |
+49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Hautamäki |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
104 |
4:18.71 |
+1:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
391 |
2:46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.62 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
329 |
2:56.38 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.89 |
(-6.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
318 |
2:58.46 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.92 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
317 |
2:58.61 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.24 |
(-7.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
284 |
3:05.38 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.05 |
(-10.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
282 |
3:05.61 |
+19.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.30 |
(-11.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
282 |
3:05.65 |
+19.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.42 |
(-16.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
|
281 |
3:05.93 |
+19.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.20 |
(-10.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
276 |
3:07.07 |
+20.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.24 |
(-7.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
275 |
3:07.21 |
+20.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.10 |
(-5.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
272 |
3:08.01 |
+21.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:07.08 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
254 |
3:12.24 |
+25.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:19.77 |
(-7.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
250 |
3:13.38 |
+26.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:24.22 |
(-10.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
234 |
3:17.65 |
+31.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.18 |
(-12.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
|
219 |
3:21.94 |
+35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lumia Pitkänen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
218 |
3:22.42 |
+35.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:36.64 |
(-14.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
|
204 |
3:26.67 |
+40.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.06 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
199 |
3:28.39 |
+41.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:37.88 |
(-9.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
|
198 |
3:28.85 |
+42.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:35.72 |
(-6.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
183 |
3:34.58 |
+48.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:47.28 |
(-12.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Orvokki Mård |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
139 |
3:55.10 |
+1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siiri Into |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.94 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nora Karu |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ada Murto |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Olivia Sihlman |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 9.3 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
490 |
2:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.27 |
(-7.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
416 |
2:43.23 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.71 |
(-7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
389 |
2:46.80 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.49 |
(-5.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
274 |
3:07.58 |
+33.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.44 |
(-12.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
265 |
3:09.52 |
+35.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.16 |
(-2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
250 |
3:13.34 |
+38.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.38 |
(-12.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
221 |
3:21.39 |
+46.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.34 |
(-7.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
220 |
3:21.67 |
+47.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.85 |
(+3.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sanni Romppanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
219 |
3:21.93 |
+47.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.62 |
(-8.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eine Färkkilä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
179 |
3:35.99 |
+1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lumia Rantala |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
161 |
3:43.65 |
+1:09.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:48.14 |
(-4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen Hämäläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.95 |
135 |
3:57.49 |
+1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
368 |
2:49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.62 |
(-5.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
325 |
2:57.24 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.29 |
(-7.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
294 |
3:03.15 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.54 |
(-14.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
238 |
3:16.43 |
+26.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.23 |
(-5.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alla Voronchikhina |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
231 |
3:18.55 |
+28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
176 |
3:37.24 |
+47.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:32.41 |
(+4.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.55 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
437 |
2:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.59 |
(-8.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
389 |
2:46.85 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.13 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
371 |
2:49.57 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.34 |
(+4.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
354 |
2:52.15 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.19 |
(-4.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
309 |
3:00.07 |
+19.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.73 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
597 |
2:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.57 |
(-4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
483 |
2:35.30 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.00 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vivi Metsälä |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
235 |
3:17.24 |
+52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 200m SKU tytöt/naiset 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
494 |
2:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.89 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
433 |
2:41.00 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.33 |
(+5.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:04:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 17:09:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 18 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
448 |
2:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.70 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
327 |
2:39.09 |
+15.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.79 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
|
135 |
3:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
105 |
3:51.99 |
+18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Borisov |
2011 |
Cetus Espoo |
|
81 |
4:12.57 |
+39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Niko Koskela |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.98 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Ashvath Sangwan |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
|
204 |
3:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.93 |
(-8.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
200 |
3:07.19 |
+0.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.43 |
(-8.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
194 |
3:09.18 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.92 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
186 |
3:11.73 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.01 |
(-5.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
176 |
3:15.26 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
141 |
3:30.39 |
+24.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.67 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Felix Oksa |
2010 |
Cetus Espoo |
|
134 |
3:33.99 |
+27.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:50.62 |
(-16.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Samu Auromaa |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
83 |
4:11.07 |
+1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Valdemar Gates |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Oliver Jalo |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.58 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 9.3 |
|
|
|
|
- |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Leo Kiikka |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
351 |
2:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.69 |
(-6.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
307 |
2:42.51 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.42 |
(-4.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julius Mäntylä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
292 |
2:45.06 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.05 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
228 |
2:59.32 |
+23.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.61 |
(-3.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
226 |
2:59.75 |
+24.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.46 |
(-2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
169 |
3:18.16 |
+42.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.29 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
159 |
3:22.19 |
+46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.57 |
150 |
3:25.94 |
+50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
136 |
3:33.11 |
+57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 9.3 |
|
|
|
|
- |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
410 |
2:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.14 |
(-12.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
401 |
2:28.66 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.75 |
(-5.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
312 |
2:41.52 |
+13.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.80 |
(-5.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
240 |
2:56.36 |
+28.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.68 |
(-6.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
237 |
2:57.01 |
+29.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.44 |
(-4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
218 |
3:02.07 |
+34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
210 |
3:04.31 |
+36.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.60 |
(-11.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
|
150 |
3:26.30 |
+58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.1 |
|
|
|
|
- |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.94 |
342 |
2:36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.75 |
(-11.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
295 |
2:44.67 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.67 |
(-4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
280 |
2:47.50 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.96 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
279 |
2:47.65 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.04 |
(-16.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
275 |
2:48.49 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.93 |
(-1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
257 |
2:52.27 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.51 |
(-16.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
247 |
2:54.61 |
+17.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.85 |
(-6.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
335 |
2:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.12 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
260 |
2:51.59 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.92 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
407 |
2:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.61 |
(-8.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
352 |
2:35.25 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.70 |
(+3.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
339 |
2:37.11 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.54 |
(+5.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m SKU pojat/miehet 19-90 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
576 |
2:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:13.67 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:09:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 17:09:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 400m SKU tytöt/naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
|
347 |
6:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 6:10.22 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 400m SKU tytöt/naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
470 |
5:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:38.60 |
(-5.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
432 |
5:42.32 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
349 |
6:07.71 |
+34.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:13.52 |
(-5.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
308 |
6:23.13 |
+50.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:22.39 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
299 |
6:26.82 |
+53.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:23.24 |
(+3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsaliisa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
268 |
6:41.22 |
+1:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
267 |
6:41.81 |
+1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.99 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 400m SKU tytöt/naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
462 |
5:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:39.20 |
(-4.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
456 |
5:36.41 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:42.16 |
(-5.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
438 |
5:40.84 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:00.94 |
(-20.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
417 |
5:46.59 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
|
398 |
5:51.99 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:02.86 |
(-10.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
353 |
6:06.30 |
+31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
350 |
6:07.27 |
+32.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:16.99 |
(-9.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
316 |
6:19.95 |
+45.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:28.47 |
(-8.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
294 |
6:29.06 |
+54.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:40.30 |
(-11.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
277 |
6:36.76 |
+1:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 400m SKU tytöt/naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
355 |
6:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 6:43.14 |
(-37.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 400m SKU tytöt/naiset 18-90 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
488 |
5:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:38.76 |
(-9.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 17:38:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 400m SKU pojat/miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
447 |
5:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:16.44 |
(-9.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
384 |
5:22.80 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:54.82 |
(-32.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
368 |
5:27.47 |
+20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
318 |
5:43.67 |
+36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:39 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 400m SKU pojat/miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
402 |
5:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 6:02.52 |
(-44.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
365 |
5:28.29 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:39 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 400m SKU pojat/miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.49 |
350 |
5:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:39 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 17:38:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 15, 2022 to May 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 400m SKU masters 45-49 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
5:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:19.52 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/15/2022 5:38:45 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 17:38:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|