Tulokset Särkänniemiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Särkänniemi-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 14 toukokuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 13:49 | |||
Järjestäjä | Koovee | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 14 toukokuu 2011 |
Laji 6, 50m RU P-9, 11, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jerri Niinijärvi | 2002 | 55.92 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Otto Ollila | 2002 | 56.77 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
3 | Justus Hilaja | 2002 | 58.87 | |||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
4 | Akseli Ylikoski | 2002 | 59.96 | |||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
5 | Jere Broman | 2002 | 1:03.90 | |||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
6 | Ilmari Aura | 2003 | 1:05.29 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
7 | Sampo Soininen | 2002 | 1:06.56 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
8 | Akseli Hakala | 2003 | 1:09.22 | |||||||
Koovee | ||||||||||
- | Jaani Berg | 2002 | DSQ | |||||||
Valkeakosken Uimaseura | ||||||||||
SW 10.12 Väärä uintijärjestys | ||||||||||
- | Jesper Lietzen | 2002 | DSQ | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Tatu Hapuoja | 2003 | DSQ | |||||||
Koovee | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Laji 6, 50m RU P-9, 11, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Walentin Koskinen | 2000 | 45.37 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
2 | Firas El-Idi | 2001 | 46.51 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
3 | Joona Korhonen | 2000 | 46.63 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
4 | Tomi Forma | 2000 | 47.43 | |||||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
5 | Olli Aflecht | 2000 | 50.76 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
6 | Oskari Herpola | 2001 | 50.95 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
7 | Joona Saine | 2000 | 51.07 | |||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
8 | Janne Syväri | 2000 | 51.11 | |||||||
Koovee | ||||||||||
9 | Olli Huhtanen | 2000 | 51.16 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
10 | Elias Ketoja | 2000 | 51.19 | |||||||
Koovee | ||||||||||
11 | Tuomas Seppänen | 2001 | 51.32 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
12 | Sampo Kärkkäinen | 2000 | 51.55 | |||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
13 | Tatu Korhonen | 2000 | 52.09 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
14 | Lauri Helin | 2000 | 52.37 | |||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
15 | Tuomas Ylipelkonen | 2000 | 53.04 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
16 | Arttu Jokinen | 2000 | 53.13 | |||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
17 | Miika Kuosmanen | 2000 | 53.29 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
18 | Eelis Soini | 2000 | 53.48 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
19 | Riku Leino | 2001 | 53.60 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
20 | Tommy Iivanainen | 2000 | 53.89 | |||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
21 | Viktor Leinonen | 2001 | 54.52 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
22 | Jaakko Reinonen | 2001 | 54.77 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
23 | Nicke Virkkunen | 2000 | 55.13 | |||||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
24 | Lauri Elomaa | 2000 | 55.67 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
25 | Lauri Törmä | 2000 | 55.70 | |||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
26 | Aarni Miettinen | 2001 | 56.15 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
27 | Kalle Hepojoki | 2000 | 56.28 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
28 | Niklas Konttinen | 2001 | 56.50 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
29 | Elmeri Helenius | 2000 | 56.54 | |||||||
Koovee | ||||||||||
30 | Jasper Jokinen | 2000 | 56.75 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
31 | Aare Kiviranta | 2000 | 56.77 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
32 | Jakob Sievers | 2000 | 56.88 | |||||||
Koovee | ||||||||||
33 | Jaakko Kuusisto | 2000 | 57.68 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
34 | Sami Kukkonen | 2000 | 58.75 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
35 | Janne Juven | 2001 | 1:00.83 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
36 | Hugo Enroth | 2001 | 1:00.91 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
37 | Aapo Puikkonen | 2001 | 1:01.04 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
38 | Antti Pykäläinen | 2000 | 1:01.73 | |||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
39 | Kalle Kiviniemi | 2000 | 1:01.94 | |||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
40 | Miko Järviö | 2000 | 1:03.58 | |||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
41 | Vilho Laukkarinen | 2000 | 1:04.98 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
42 | Oskari Nopanen | 2000 | 1:06.49 | |||||||
Koovee | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 14 toukokuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 13:49 |