Resultater for GSK Klubmesterskab 2023 - del 3
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klubmesterskab 2023 del 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. maj 2023 to 28. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer 9 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Mouritzen |
2014 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-05-2023 17:55:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer 10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
46.05 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rosa Sandal Mølholm Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
54.97 |
+14.13 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rigmor Dybdal Lilleøre |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-05-2023 17:55:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
43.11 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
43.55 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
43.98 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
45.01 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
52.32 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-05-2023 17:55:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-05-2023 17:55:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
32.33 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
33.79 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
34.49 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
36.63 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
39.21 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-05-2023 17:55:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer 18 og ældre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-05-2023 17:55:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-05-2023 18:00.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|