Tulokset Marskin Uinnit 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Rantakeidas |
Järjestäjä: |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
26.11.2023 - 26.11.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet P-12 - Final |
|
|
Sponsori: |
InStile Mannilan Joulupuoti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Atte Lapinkoski |
2012 |
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.54 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aaro Kuisma |
2014 |
Keuruun Toverit |
|
|
1:00.61 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Kostamo |
2011 |
Keuruun Toverit |
|
|
1:05.42 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 26.11.2023 14.33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet P-14 - Final |
|
|
Sponsori: |
InStile Mannilan Joulupuoti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aatu Lapinkoski |
2009 |
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.46 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matvei Kaulio |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
47.86 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.29 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roni Hynninen |
2010 |
Heinolan Isku |
|
|
49.79 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.40 |
(+4.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikko Laukkanen |
2010 |
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
1:17.87 |
+34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 26.11.2023 14.33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet Miehet - Final |
|
|
Sponsori: |
InStile Mannilan Joulupuoti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
31.96 |
|
|
|
GP |
|
|
|
Entry time: 30.54 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
32.31 |
+0.35 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 31.40 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Akseli Kellman |
2007 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
34.06 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.27 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ville Luukkonen |
1998 |
Varkauden Uimarit |
|
|
35.24 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.26 |
(+0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Patrick Salo |
2008 |
Varkauden Uimarit |
|
|
39.07 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.01 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jesse Valkonen |
2008 |
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
39.78 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.53 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eetu Pelkonen |
2008 |
Varkauden Uimarit |
|
|
44.16 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.14 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 26.11.2023 14.33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023 14.33.10 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|