Results for Rollot 2011
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Rollo-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 11 kesäkuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:52 | |||
Järjestäjä | Oulun uinti | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 kesäkuu 2011 |
Laji 10, 50m Perhosuinti P11, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Sergey Kuznetsov | 2000 | 270 | 34.69 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Frans Kirjonen | 2000 | 232 | 36.51 | ||||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
3 | Santeri Hölttä | 2000 | 229 | 36.67 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
4 | Elias Herlevi | 2000 | 205 | 38.02 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Antti Hakkarainen | 2000 | 202 | 38.25 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
6 | Jere Kekola | 2000 | 200 | 38.37 | ||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
7 | Kaius Karvo | 2000 | 192 | 38.90 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
8 | Anton Ukkola | 2000 | 185 | 39.40 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
9 | Joonas Kuitunen | 2000 | 167 | 40.71 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
10 | Walentin Koskinen | 2000 | 161 | 41.19 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
11 | Jami Heinilä | 2000 | 161 | 41.20 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
12 | Joona Korhonen | 2000 | 151 | 42.10 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
13 | Arttu Heikkinen | 2000 | 150 | 42.24 | ||||||
Koovee | ||||||||||
14 | Teemu Lehtonen | 2000 | 149 | 42.27 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
15 | Tuomas Ylipelkonen | 2000 | 141 | 43.05 | ||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
16 | Topias Nygård | 2000 | 138 | 43.45 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
17 | Roope Aro | 2000 | 133 | 43.91 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
18 | Jere Lotvonen | 2000 | 131 | 44.14 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
19 | Taneli Juutinen | 2000 | 130 | 44.23 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
20 | Tuomas Saraneva | 2000 | 124 | 44.98 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
21 | Topi Lukkarinen | 2000 | 124 | 45.04 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
23 | Ossi Nikula | 2000 | 123 | 45.11 | ||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
24 | Onni Punkka | 2000 | 121 | 45.32 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
25 | Eelis Soini | 2000 | 119 | 45.63 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
26 | Juho Alajääskö | 2000 | 118 | 45.70 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
27 | Otso Helstelä | 2000 | 118 | 45.75 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
28 | Mika Palovuori | 2000 | 113 | 46.37 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
29 | Tino Kaijanniemi | 2000 | 112 | 46.53 | ||||||
Koovee | ||||||||||
30 | Lauri Helin | 2000 | 110 | 46.79 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
31 | Lauri Törmä | 2000 | 108 | 47.07 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
32 | Joona Salminen | 2000 | 103 | 47.80 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
33 | Panu Patronen | 2000 | 94 | 49.36 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Leevi Lehti | 2000 | DSQ | |||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 11 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:52 |