Results for Rollot 2011
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Rollo-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 11 kesäkuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 17:36 | |||
Järjestäjä | Oulun uinti | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 kesäkuu 2011 |
Laji 13, 100m Perhosuinti T12, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Roosa Nieminen | 1999 | 446 | 35.18 | 1:13.36 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
2 | Roosa Mört | 1999 | 435 | 35.06 | 1:13.96 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
3 | Merina Suoranta | 1999 | 410 | 35.58 | 1:15.44 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
4 | Mirva Kallström | 1999 | 378 | 37.08 | 1:17.56 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
5 | Sohvi Nenonen | 1999 | 376 | 36.28 | 1:17.64 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
6 | Selma Soininen | 1999 | 359 | 37.22 | 1:18.91 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Aino Otava | 1999 | 330 | 39.16 | 1:21.14 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
8 | Janita Markkanen | 1999 | 326 | 38.72 | 1:21.44 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
9 | Suvi Huhtanen | 1999 | 308 | 37.08 | 1:23.04 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
10 | Ronja Mehtonen | 1999 | 301 | 37.45 | 1:23.61 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
11 | Heini Hammar | 1999 | 301 | 40.62 | 1:23.69 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
12 | Ida Suomela | 1999 | 299 | 40.27 | 1:23.79 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
13 | Anniina Perkiö | 1999 | 299 | 38.87 | 1:23.83 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
14 | Miili Känsäkoski | 1999 | 297 | 38.92 | 1:24.00 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
15 | Melek Ayarci | 1999 | 295 | 37.59 | 1:24.22 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
16 | Aada Kuiri | 1999 | 286 | 39.39 | 1:25.13 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
17 | Jenna Saario | 1999 | 278 | 40.09 | 1:25.89 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
18 | Jatta Jyrämä | 1999 | 275 | 39.44 | 1:26.16 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
19 | Senja Saarteinen | 1999 | 274 | 38.16 | 1:26.30 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
20 | Hanni Pratsch | 1999 | 262 | 41.56 | 1:27.59 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
21 | Saara Pumpanen | 1999 | 261 | 40.31 | 1:27.71 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
22 | Meri Hakala | 1999 | 249 | 44.14 | 1:29.09 | |||||
Kauhajoen Karhu | ||||||||||
23 | Julia Bruneau | 1999 | 248 | 41.53 | 1:29.25 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
24 | Henna Syrjälä | 1999 | 247 | 40.71 | 1:29.31 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
25 | Emma-Lotta Tynkkynen | 1999 | 245 | 40.91 | 1:29.55 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
26 | Emmi Haapaniemi | 1999 | 240 | 39.69 | 1:30.18 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
27 | Eerica Kuusjärvi | 1999 | 238 | 41.53 | 1:30.50 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
28 | Jenni Ålander | 1999 | 235 | 41.44 | 1:30.88 | |||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
29 | Jenni Kukkonen | 1999 | 231 | 42.08 | 1:31.34 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
30 | Milja Korpela | 1999 | 231 | 42.14 | 1:31.36 | |||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
31 | Inari Rostedt | 1999 | 222 | 44.03 | 1:32.52 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
32 | Emma Pärnänen | 1999 | 218 | 42.29 | 1:33.10 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
33 | Enni Määttä | 1999 | 216 | 43.58 | 1:33.49 | |||||
Koovee | ||||||||||
34 | Sara Simola | 1999 | 214 | 43.10 | 1:33.71 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
35 | Irene Ruuskanen | 1999 | 211 | 46.00 | 1:34.11 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
36 | Vanessa Pönnighaus | 1999 | 211 | 41.64 | 1:34.12 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
37 | Elviira Tanninen | 1999 | 210 | 39.31 | 1:34.30 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
38 | Linda Wallenius | 1999 | 210 | 43.93 | 1:34.37 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
39 | Lotta Aho | 1999 | 206 | 42.49 | 1:34.97 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
40 | Inna Pajuluoma | 1999 | 205 | 45.01 | 1:35.12 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
41 | Sanni Salminen | 1999 | 203 | 43.48 | 1:35.40 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
42 | Kristina Mustonen | 1999 | 201 | 44.90 | 1:35.73 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
43 | Ronja Kakkonen | 1999 | 199 | 44.48 | 1:35.95 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
44 | Iida Aalto | 1999 | 198 | 46.14 | 1:36.23 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
45 | Rita Valkama | 1999 | 197 | 44.60 | 1:36.32 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
46 | Noora Angelva | 1999 | 185 | 45.58 | 1:38.32 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
47 | Meri Salo | 1999 | 177 | 46.88 | 1:39.85 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
48 | Tilda Vainio | 1999 | 175 | 46.17 | 1:40.19 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
49 | Auri Lukkarinen | 1999 | 174 | 43.83 | 1:40.35 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
50 | Alissa Eloranta | 1999 | 172 | 46.11 | 1:40.88 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
51 | Sofia Litsilä | 1999 | 169 | 48.53 | 1:41.43 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
52 | Hanna Rautiainen | 1999 | 169 | 47.38 | 1:41.49 | |||||
Koovee | ||||||||||
53 | Inka Aaltonen | 1999 | 164 | 46.86 | 1:42.37 | |||||
Koovee | ||||||||||
- | Aada Pumpanen | 1999 | DNF | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
- | Emilia Kokko | 1999 | DNF | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 11 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 17:36 |