Resultat för Rollot 2011
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
09:55 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti P11, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
280 |
36.93 |
1:20.97 |
2:15.12 |
|
2:54.35 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jami Heinilä |
2000 |
|
248 |
42.00 |
1:25.62 |
2:21.13 |
|
3:01.51 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Walentin Koskinen |
2000 |
|
236 |
42.17 |
1:30.35 |
2:22.45 |
|
3:04.57 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anton Ukkola |
2000 |
|
227 |
43.75 |
1:31.87 |
2:24.82 |
|
3:07.12 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kaius Karvo |
2000 |
|
214 |
41.22 |
1:30.31 |
2:27.12 |
|
3:10.75 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elias Herlevi |
2000 |
|
208 |
39.96 |
1:30.43 |
2:28.15 |
|
3:12.51 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Joona Korhonen |
2000 |
|
206 |
42.35 |
1:30.26 |
2:30.03 |
|
3:13.35 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Frans Kirjonen |
2000 |
|
204 |
40.23 |
1:30.08 |
2:28.14 |
|
3:13.83 |
|
|
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Antti Hakkarainen |
2000 |
|
203 |
39.78 |
1:29.31 |
2:27.82 |
|
3:14.28 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Jere Kekola |
2000 |
|
198 |
44.03 |
1:33.08 |
2:32.59 |
|
3:15.92 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Jere Lotvonen |
2000 |
|
189 |
44.76 |
1:35.57 |
2:36.06 |
|
3:18.99 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Onni Punkka |
2000 |
|
177 |
|
1:38.38 |
2:37.33 |
|
3:23.07 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Roope Aro |
2000 |
|
175 |
46.30 |
1:37.25 |
2:41.72 |
|
3:23.83 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Taneli Juutinen |
2000 |
|
173 |
48.66 |
1:40.11 |
2:40.24 |
|
3:24.81 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Leevi Lehti |
2000 |
|
168 |
45.20 |
1:35.81 |
2:39.22 |
|
3:26.78 |
|
|
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Tuomas Saraneva |
2000 |
|
168 |
48.17 |
1:42.15 |
2:41.96 |
|
3:26.82 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Tuomas Ylipelkonen |
2000 |
|
166 |
47.30 |
1:41.14 |
2:45.71 |
|
3:27.56 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Lassi Grönroos |
2000 |
|
166 |
48.96 |
1:41.57 |
2:41.83 |
|
3:27.63 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Joonas Kuitunen |
2000 |
|
166 |
44.56 |
1:38.96 |
2:38.97 |
|
3:27.68 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Otso Helstelä |
2000 |
|
165 |
47.12 |
1:44.00 |
2:43.05 |
|
3:27.93 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Mika Palovuori |
2000 |
|
165 |
48.34 |
1:39.64 |
2:44.39 |
|
3:28.07 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Teemu Lehtonen |
2000 |
|
165 |
45.24 |
1:37.11 |
2:40.46 |
|
3:28.17 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Juho Alajääskö |
2000 |
|
164 |
49.75 |
1:42.60 |
2:46.83 |
|
3:28.40 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Olli Aflecht |
2000 |
|
164 |
50.87 |
1:43.53 |
2:41.69 |
|
3:28.57 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Topias Nygård |
2000 |
|
159 |
46.15 |
1:40.18 |
2:41.80 |
|
3:30.77 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Lauri Helin |
2000 |
|
158 |
47.35 |
1:40.09 |
2:44.03 |
|
3:31.20 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
|
154 |
43.83 |
1:39.09 |
2:44.44 |
|
3:33.07 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Joona Salminen |
2000 |
|
147 |
48.99 |
1:44.13 |
2:50.09 |
|
3:36.21 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Ville Nikkari |
2000 |
|
141 |
49.30 |
1:46.58 |
2:51.95 |
|
3:39.02 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Roope Ruohtula |
2000 |
|
140 |
48.68 |
1:48.30 |
2:51.91 |
|
3:39.75 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Lauri Törmä |
2000 |
|
136 |
51.41 |
1:47.29 |
2:53.43 |
|
3:42.14 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
|
118 |
49.34 |
1:56.33 |
3:05.20 |
|
3:52.32 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Niko Tikka |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 |
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
09:55 |
|