Resultat för Rollot 2011
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lauantai-ilta
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 400m Vapaauinti T11, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Wilma Jacobson |
2000 |
|
412 |
1:14.34 |
2:37.48 |
3:59.91 |
|
5:21.47 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Lampi |
2000 |
|
375 |
1:15.47 |
2:41.71 |
4:07.23 |
|
5:31.76 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
364 |
1:21.23 |
2:46.27 |
4:11.31 |
|
5:34.87 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Roosa Rekola |
2000 |
|
354 |
1:21.09 |
2:49.56 |
4:15.94 |
|
5:38.15 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hanna Kareinen |
2000 |
|
351 |
1:20.08 |
2:47.12 |
4:14.83 |
|
5:39.12 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Saara Lehtonen |
2000 |
|
349 |
1:22.87 |
2:49.68 |
4:16.17 |
|
5:39.83 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
|
337 |
1:21.49 |
2:50.44 |
4:18.78 |
|
5:43.76 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Iida Reini |
2000 |
|
333 |
1:22.33 |
2:50.56 |
4:18.71 |
|
5:45.04 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Kristiina Merenluoto |
2000 |
|
317 |
1:21.42 |
2:53.03 |
4:22.94 |
|
5:50.65 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Katri Pyhältö |
2000 |
|
314 |
1:22.27 |
2:53.66 |
4:26.11 |
|
5:51.71 |
|
|
Swimming Club Nurmijärvi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Henna Blomroos |
2000 |
|
314 |
1:19.93 |
2:50.98 |
4:23.27 |
|
5:51.92 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Iida Koiranen |
2000 |
|
313 |
1:24.05 |
2:54.22 |
4:25.26 |
|
5:52.23 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Amanda Jalonen |
2000 |
|
308 |
1:23.35 |
2:54.68 |
4:26.18 |
|
5:53.96 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Roosa Penttinen |
2000 |
|
308 |
1:22.65 |
2:54.37 |
4:26.37 |
|
5:54.19 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Neea Ramsay |
2000 |
|
307 |
1:20.67 |
2:52.40 |
4:25.57 |
|
5:54.63 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Saara Männistö |
2000 |
|
306 |
1:22.40 |
2:55.54 |
4:27.66 |
|
5:54.79 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Ida Wagner |
2000 |
|
303 |
1:22.24 |
2:54.48 |
4:26.87 |
|
5:56.08 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Sanni Kramsu |
2000 |
|
299 |
1:26.42 |
2:58.73 |
4:30.16 |
|
5:57.60 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Anni Sahla |
2000 |
|
299 |
1:24.04 |
2:55.26 |
4:28.95 |
|
5:57.84 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Juuli Miettinen |
2000 |
|
294 |
1:23.51 |
2:56.47 |
4:29.42 |
|
5:59.49 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Nelli Toivonen |
2000 |
|
294 |
1:24.39 |
2:57.45 |
4:30.53 |
|
5:59.76 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Millie Kuusniemi-Fishwick |
2000 |
|
290 |
1:28.48 |
3:01.58 |
4:33.01 |
|
6:01.45 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Mari Hekkala |
2000 |
|
284 |
1:26.32 |
2:58.87 |
4:31.17 |
|
6:03.77 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Siiri Salokorpi |
2000 |
|
276 |
1:27.50 |
3:02.41 |
4:36.82 |
|
6:07.10 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Noora Kanerva |
2000 |
|
276 |
1:26.38 |
3:00.30 |
4:35.29 |
|
6:07.12 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Veera Partamies |
2000 |
|
276 |
1:24.17 |
2:59.37 |
4:35.09 |
|
6:07.12 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
|
274 |
1:31.00 |
3:06.66 |
4:39.31 |
|
6:08.31 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Veera Mursu |
2000 |
|
274 |
1:27.79 |
3:03.16 |
4:38.29 |
|
6:08.38 |
|
|
Oulun Uimarit 73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Annika Karinkanta |
2000 |
|
273 |
1:26.74 |
3:03.82 |
4:40.68 |
|
6:08.55 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Milka Aaltomaa |
2000 |
|
262 |
1:29.35 |
3:06.13 |
4:42.75 |
|
6:13.62 |
|
|
Oulun Uimarit 73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Katri Hurskainen |
2000 |
|
258 |
1:28.01 |
3:04.91 |
4:42.01 |
|
6:15.74 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Elina Matala-Aho |
2000 |
|
257 |
1:29.77 |
3:07.82 |
4:45.12 |
|
6:16.36 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Sini Tuominen |
2000 |
|
252 |
1:27.29 |
3:07.13 |
4:47.20 |
|
6:18.49 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Aurora Kortelainen |
2000 |
|
250 |
1:29.20 |
3:07.36 |
4:45.47 |
|
6:19.50 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Petra Äkkinen |
2000 |
|
245 |
1:29.40 |
3:10.48 |
4:49.01 |
|
6:22.05 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Marie Tuominen |
2000 |
|
241 |
1:28.73 |
3:06.38 |
4:46.44 |
|
6:24.19 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Siiri Pesälä |
2000 |
|
236 |
1:32.78 |
3:13.23 |
4:52.83 |
|
6:26.75 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Emmi Tikkanen |
2000 |
|
234 |
1:32.09 |
3:11.86 |
4:52.06 |
|
6:28.13 |
|
|
Iisalmen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Emma-Sofia Hartman |
2000 |
|
234 |
1:31.86 |
3:11.38 |
4:53.65 |
|
6:28.22 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Erika Kattilakoski |
2000 |
|
233 |
1:34.36 |
3:14.17 |
4:53.65 |
|
6:28.77 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Roosa Oja |
2000 |
|
232 |
1:31.56 |
3:11.90 |
4:52.05 |
|
6:29.29 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Tinka Markkinen |
2000 |
|
231 |
1:31.71 |
2:21.56 |
2:57.59 |
|
6:29.63 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Lotta-Maria Ollila |
2000 |
|
229 |
1:31.90 |
3:14.52 |
4:57.07 |
|
6:30.83 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Anna Tahvanainen |
2000 |
|
226 |
1:29.46 |
3:13.35 |
4:55.55 |
|
6:32.67 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Veronica Wahlstedt |
2000 |
|
225 |
1:32.98 |
3:16.61 |
4:59.67 |
|
6:33.48 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Iida Kunnari |
2000 |
|
205 |
1:36.54 |
3:21.42 |
5:05.62 |
|
6:45.33 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 |
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|