Results for Tureberg knatte cup 2024
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim och sporthall |
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2024 till den 13 apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m bröstsim pojkar A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:29.28 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viggo Klingstedt Sylwan |
2009 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:29.34 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Valentin Theodor Craciun |
2009 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:31.90 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joel de Flon |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.46 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olle Haldén |
2009 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:33.34 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Younis Mohamed El-Ridi |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:34.03 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Edvin Hasselborn |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:34.76 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Grim Riddar |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:44.16 |
+22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2024-04-13 10:07:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m bröstsim pojkar B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viktor Wahlström |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:24.22 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Hedberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:25.31 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Loklint |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:26.50 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:33.16 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:33.63 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:39.74 |
+20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Birger Säker |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:40.55 |
+21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:42.68 |
+23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Eriksson |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:43.88 |
+25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joris Vanlandewyck |
2012 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:46.50 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
William Dahlin |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:48.92 |
+30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Charles Banemark |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2024-04-13 10:07:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2024-04-13 10:07:50 |
Resultathantering: Swimify 2.11 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|