Tulokset Mikropolix - Uinnit 5.11.2011
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Mikropolix - Uinnit
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Mikropolix - Uinnit 5.11.2011 | Tulostuspäivämäärä | 05 marraskuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 15:44 | |||
Järjestäjä | Riihimäen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 05 marraskuu 2011 |
Laji 5, 100 m pu M, P-14, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Roope Penttinen | 1995 | 428 | 29.89 | 1:04.35 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
2 | Johannes Lindroos | 1996 | 418 | 30.28 | 1:04.86 | |||||
Someron Esa | ||||||||||
3 | Mitja Hyytiäinen | 1996 | 381 | 30.96 | 1:06.85 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
4 | Arttu Vänttinen | 1996 | 379 | 29.76 | 1:06.98 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
5 | Joonas Hurskainen | 1994 | 296 | 32.92 | 1:12.78 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
6 | Joonas Verho | 1995 | 281 | 34.30 | 1:13.98 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Laji 5, 100 m pu M, P-14, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Cevin Anders Siim | 1997 | 401 | 30.82 | 1:05.76 | |||||
Tartu Ujumisklubi | ||||||||||
2 | Teemu Torkkel | 1997 | 311 | 33.12 | 1:11.53 | |||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
3 | Mikael Laakso | 1997 | 305 | 31.03 | 1:12.01 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
4 | Riku Soini | 1997 | 296 | 33.01 | 1:12.73 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
5 | Jaakko Löyttyniemi | 1997 | 272 | 33.71 | 1:14.81 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
6 | Jere Turunen | 1997 | 256 | 35.66 | 1:16.32 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
7 | Saku Laakkonen | 1999 | 227 | 36.00 | 1:19.48 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
8 | Deny Belaic | 1998 | 214 | 36.22 | 1:21.07 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
9 | Niklas Valkonen | 1997 | 202 | 36.43 | 1:22.62 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
10 | Toni Saharinen | 1997 | 188 | 37.36 | 1:24.67 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Elias Hjelm | 1998 | 176 | 39.97 | 1:26.58 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
12 | Jon Lundgren | 1998 | 167 | 39.05 | 1:28.07 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
13 | Niko Somila | 1999 | 167 | 38.22 | 1:28.12 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
- | Toni Meriläinen | 1997 | DNS | |||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 05 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 15:44 |