Resultater for Cetus Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 43 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 43 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 tammikuu 2012 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:42 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 tammikuu 2012 |
|
|
|
|
|
|
Laji 43, 200m Sekauinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olesya Maslyakova |
2001 |
|
334 |
39.26 |
1:28.65 |
2:24.03 |
|
3:01.76 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noora Markkanen |
2001 |
|
306 |
43.46 |
1:30.55 |
2:27.56 |
|
3:07.17 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
|
305 |
43.83 |
1:32.32 |
2:26.27 |
|
3:07.48 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Niina Roiko-Jokela |
2001 |
|
274 |
45.43 |
1:35.77 |
2:29.84 |
|
3:14.27 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emma Kotiranta |
2001 |
|
245 |
45.63 |
1:39.75 |
2:35.05 |
|
3:21.50 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
|
239 |
47.38 |
1:40.77 |
2:39.38 |
|
3:23.18 |
|
|
Kotkan Vesi-Veikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
220 |
52.46 |
1:46.92 |
2:42.78 |
|
3:29.12 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Janita Brunila |
2002 |
|
189 |
50.47 |
1:47.86 |
2:50.57 |
|
3:39.71 |
|
|
Kotkan Vesi-Veikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ciia Korkeamäki |
2001 |
|
166 |
55.58 |
1:50.38 |
3:01.21 |
|
3:49.69 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julia Rönkä |
2001 |
|
156 |
56.75 |
1:57.73 |
3:06.89 |
|
3:54.44 |
|
|
Kotkan Vesi-Veikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Anni Savolainen |
2002 |
|
134 |
1:00.90 |
2:06.87 |
3:10.05 |
|
4:06.70 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lotta Auvinen |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 43, 200m Sekauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Danielyan |
2000 |
|
469 |
35.21 |
1:16.79 |
2:04.31 |
|
2:42.38 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anastasia Poretskikh |
1999 |
|
432 |
36.46 |
1:20.20 |
2:10.70 |
|
2:46.88 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
|
423 |
35.41 |
1:18.38 |
2:09.58 |
|
2:48.04 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Roosa Nieminen |
1999 |
|
419 |
35.98 |
1:21.64 |
2:10.50 |
|
2:48.52 |
|
|
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Dana Petkova |
2000 |
|
414 |
36.56 |
1:20.10 |
2:08.99 |
|
2:49.31 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sini Koivu |
1999 |
|
408 |
37.18 |
1:21.17 |
2:11.83 |
|
2:50.12 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Alexandra Strelnikova |
1999 |
|
405 |
36.40 |
1:23.65 |
2:13.45 |
|
2:50.56 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jatta Jyrämä |
1999 |
|
401 |
37.90 |
1:22.00 |
2:12.13 |
|
2:51.00 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Senja Saarteinen |
1999 |
|
357 |
37.72 |
1:23.28 |
2:17.73 |
|
2:57.86 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Heini Hammar |
1999 |
|
342 |
37.12 |
1:25.30 |
2:21.61 |
|
3:00.31 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Juulia Jokinen |
1999 |
|
328 |
40.40 |
1:27.45 |
2:23.13 |
|
3:02.87 |
|
|
Vantaan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Alissa Eloranta |
1999 |
|
319 |
41.53 |
1:28.16 |
2:23.11 |
|
3:04.62 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Tilda Vainio |
1999 |
|
317 |
41.60 |
1:29.44 |
2:22.67 |
|
3:04.96 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Ekaterina Tcikunkova |
2000 |
|
305 |
44.27 |
1:32.99 |
2:23.16 |
|
3:07.40 |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Neea Ramsay |
2000 |
|
293 |
39.65 |
1:31.38 |
2:28.76 |
|
3:09.94 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kia Karike |
1999 |
|
274 |
47.46 |
1:38.45 |
2:31.04 |
|
3:14.28 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
|
267 |
45.16 |
1:33.39 |
2:33.38 |
|
3:15.89 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Ella Kajander |
1999 |
|
264 |
42.67 |
1:31.50 |
2:30.71 |
|
3:16.55 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Marie Tuominen |
2000 |
|
255 |
45.70 |
1:36.18 |
2:35.10 |
|
3:19.03 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Iiris Loukkola |
1999 |
|
255 |
45.66 |
1:34.79 |
2:38.25 |
|
3:19.06 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Ella Auvinen |
1999 |
|
251 |
44.33 |
1:37.39 |
2:35.64 |
|
3:20.05 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Sanni Pahta |
2000 |
|
250 |
47.45 |
1:36.09 |
2:37.37 |
|
3:20.31 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Meri Kallio |
1999 |
|
242 |
44.23 |
1:37.23 |
2:36.18 |
|
3:22.52 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Siiri Salokorpi |
2000 |
|
241 |
48.88 |
1:41.16 |
2:38.82 |
|
3:22.71 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Pauliina Räsänen |
1999 |
|
231 |
48.75 |
1:41.40 |
2:39.15 |
|
3:25.45 |
|
|
Vantaan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Samiira Al Ouatiq |
2000 |
|
228 |
45.82 |
1:36.49 |
2:38.86 |
|
3:26.49 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Nea Tiesmäki |
2000 |
|
214 |
47.77 |
1:38.09 |
2:42.99 |
|
3:30.95 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Jessika Lehtonen |
1999 |
|
213 |
51.36 |
1:44.00 |
2:43.39 |
|
3:31.13 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Suvi Pakalen |
2000 |
|
212 |
46.24 |
1:41.99 |
2:43.60 |
|
3:31.57 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Claudia Teikko |
1999 |
|
209 |
49.41 |
1:43.18 |
2:47.76 |
|
3:32.59 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Aino Pere |
2000 |
|
207 |
49.22 |
1:41.11 |
2:44.17 |
|
3:33.10 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Eveliina Lajolinna |
1999 |
|
205 |
47.18 |
1:44.36 |
2:43.60 |
|
3:33.80 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Riina Lagerblom |
2000 |
|
196 |
48.04 |
1:44.09 |
2:44.57 |
|
3:37.21 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Elena Shipillo |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Raduga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Fanny Virtanen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sara Kurth |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Suvi Jylhä |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
22 tammikuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Cetus |
Tulostusaika |
17:42 |
|