# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Lotta |
Moilanen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:03.47 |
2 |
Janina |
Granberg |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:05.05 |
3 |
Reeta |
Ollonen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:05.43 |
4 |
Emmi |
Nieminen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:06.30 |
5 |
Wilma |
Sundt |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:06.69 |
6 |
Riialiina |
Kiljala |
Vieskan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:06.84 |
7 |
Venla |
Holma |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:06.85 |
8 |
Sini |
Mäkilä |
Raision Urheilijat |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:07.27 |
9 |
Aliisa |
Soini |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:07.59 |
10 |
Helmi |
Käkelä |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:08.40 |
11 |
Veera |
Mustonen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:08.58 |
12 |
Olivia |
Riekki |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:08.59 |
13 |
IIda |
Tawast |
Simmis Grani |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:08.70 |
14 |
Isla |
Leinonen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:08.83 |
15 |
Mirelle |
Hirsiniemi |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:08.87 |
16 |
Saaga |
Keränen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:09.38 |
17 |
Ariel Julienne |
Jämsen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:09.42 |
18 |
Emilia |
Isoviita |
Kampuksen Plaani |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:09.60 |
19 |
Emilia |
Rahola |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:09.69 |
20 |
Jenni |
Konnu |
Uinti Imatra |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:10.12 |
21 |
Annaliina |
Mänttäri |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:10.32 |
22 |
Cecilia |
Rönnlund |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:10.41 |
23 |
Sofia |
Danska |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:10.46 |
24 |
Vanamo |
Huotari |
Kajaanin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:10.60 |
25 |
Nella |
Kortteinen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:11.41 |
26 |
Vilja |
Takalo |
Kajaanin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:11.51 |
27 |
Melissa |
Paukkunen |
Vanders |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:11.65 |
28 |
Miina-Anniina |
Härkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:11.90 |
29 |
Esra |
Ergüner |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:12.03 |
30 |
Silva |
Salonniemi |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:12.19 |
31 |
Helmi |
Hinkka |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:12.95 |
32 |
Nelli |
Kiho |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:13.03 |
33 |
Tytti |
Rantanen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:13.18 |
34 |
Erin |
Ovaska |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:13.44 |
35 |
Hanna |
Törmä |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:13.51 |
36 |
Janna |
Saloniemi |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:13.61 |
37 |
Helmi |
Räsänen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:13.76 |
38 |
Krista |
Kurvinen |
Heinolan Isku |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:14.17 |
39 |
Viivi |
Pesonen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:14.41 |
40 |
Anni |
Kärkkäinen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:14.51 |
41 |
Milla |
Haapamäki |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:14.69 |
42 |
Rebekka |
Ritmala |
Vanders |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:14.74 |
43 |
Inka |
Hämäläinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:15.20 |
44 |
Eevi |
Hirsi |
HTU Stadi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:15.23 |
45 |
Anni |
Moilanen |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:15.43 |
46 |
Peppi |
Lehtinen |
Kankaanpään Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:15.50 |
47 |
Viivi |
Vainoniemi |
Vanders |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:15.56 |
48 |
Merete |
Lätti |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:15.67 |
49 |
Sofia |
Räihä |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:15.70 |
50 |
Oona |
Keula |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:15.72 |
51 |
Saara |
Lehto |
Rauman Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:15.73 |
52 |
Essi |
Pyykkö |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:15.90 |
53 |
Aino |
Lindholm |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:15.95 |
54 |
Hilla |
Känkänen |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:15.97 |
55 |
Ella |
Harell |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:15.99 |
56 |
Liisa |
Peetsu |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:16.04 |
57 |
Elsa |
Constable |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:16.09 |
58 |
Sara |
Elomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:16.10 |
59 |
Hertta |
Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:16.24 |
60 |
Aino |
Suomalainen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:16.31 |
61 |
Iida |
Eskola |
Vieskan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:16.39 |
62 |
Ella |
Lyytikäinen |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:16.66 |
63 |
Vilma |
Saarelainen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:16.78 |
64 |
Oona |
Valtonen |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:17.14 |
65 |
Tilda |
Saarela |
Vieskan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:17.16 |
66 |
Wilma |
Turpeinen |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:17.23 |
67 |
Chiara |
Kippola |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:17.28 |
68 |
Venla |
Hauvala |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:17.31 |
69 |
Sini |
Saari |
Vieskan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:17.32 |
70 |
Aino |
Metsi |
Uinti Imatra |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:17.52 |
71 |
Anita |
Mäkinen |
Nummelan Kisaajat |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:17.88 |
72 |
Iines |
Kuvaja |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:18.00 |
73 |
Saara |
Nissinen |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:18.06 |
74 |
Veera |
Westerlund |
Uimaseura Aquila |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:18.13 |
75 |
Armi |
Tavi |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:18.18 |
76 |
Tiinu |
Tamminen |
Lahden Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:18.29 |
77 |
Fanni Emilia |
Törmänen |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:18.36 |
78 |
Kaisa |
Majasaari |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:18.38 |
79 |
Pinja |
Hoffren |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:18.61 |
80 |
Iida-Carita |
Niskanen |
Vieskan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:18.69 |
81 |
Friida |
Koski |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:18.78 |
82 |
Kiia |
Ärväs |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:18.81 |
83 |
Isabel |
Kykyri |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:18.87 |
84 |
Ella |
Haavisto |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:19.11 |
85 |
Nella |
Kuivanen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:19.27 |
86 |
Erin |
Ahtikari |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:19.30 |
87 |
Ada |
Puranen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:19.36 |
88 |
Veera |
Rantala |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:19.53 |
89 |
Elsa |
Joseph |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:19.60 |
90 |
Saara |
Holmberg |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:19.67 |
91 |
Aino |
Kauppinen |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:19.80 |
92 |
Venla |
Rajala |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:20.03 |
93 |
Naomi |
Leo |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:20.05 |
94 |
Iina |
Hakulinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:20.28 |
95 |
Netta |
Korkalainen |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:20.47 |
96 |
Peppi |
Vartiainen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:20.55 |
97 |
Pinja |
Hacklin |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:20.83 |
98 |
Anjelica |
Sood |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:20.93 |
99 |
Julia |
Jurttila |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:21.14 |
100 |
Saaga |
Tuominen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:21.18 |
101 |
Maija |
Koski |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:21.30 |
102 |
Iida |
Pennanen |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:21.41 |
103 |
Minttu-Ilona |
Saine |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:21.63 |
104 |
Siiri |
Rantala |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:21.65 |
105 |
Nelli |
Hietala |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:21.78 |
106 |
Shreshta |
Balajee |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:21.90 |
107 |
Viia |
Tossavainen |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:22.09 |
108 |
Emma |
Hakanen |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:22.25 |
109 |
Neela |
Juvonen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:22.27 |
110 |
Vilma |
Korkalainen |
Voikkaan Viesti |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:22.30 |
111 |
Minea |
Moisio |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:22.32 |
112 |
Olivia |
Saukko |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:22.45 |
113 |
Siiri |
Nivukoski |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:22.47 |
114 |
Nella |
Honkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:22.52 |
115 |
Isabelle |
Fellman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:22.59 |
116 |
Mea |
Makkula |
Lahden Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:22.82 |
117 |
Elin Louise |
Taipale |
Octopus Lohja |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:22.84 |
118 |
Aino |
Jääskeläinen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:22.94 |
119 |
Valeriia |
Timonina |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:22.99 |
120 |
Emma |
Kymäläinen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:23.00 |
121 |
Heini |
Kela |
Kemin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:23.12 |
122 |
Sanni |
Rintanen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:23.13 |
123 |
Pinja |
Metsäpelto |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:23.51 |
124 |
Saara |
Virtanen |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:23.61 |
125 |
Arina |
Karasonova |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:23.70 |
126 |
Pinjasisko |
Isoaho |
Vaajakosken Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:23.73 |
126 |
Laura Isabel |
Björkstrand |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:23.73 |
128 |
Noora |
Ekman |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:23.84 |
129 |
Elle |
Härkönen |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:23.88 |
130 |
Liine |
Raantse |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:23.95 |
131 |
Vilma |
Päivärinta |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:24.05 |
132 |
Minja |
Haapala |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:24.19 |
132 |
Kristina |
Lindroos |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:24.19 |
134 |
Helmi |
Pekkala |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:24.29 |
135 |
Saana |
Helsto |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:24.34 |
136 |
Nea |
Hovinmäki |
Raision Urheilijat |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:24.45 |
137 |
Elsa |
Salla |
Rauman Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:24.48 |
138 |
Aurora |
Pimenoff |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:24.52 |
139 |
Maija |
Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:24.63 |
140 |
Pihla |
Lehtivuori |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:24.65 |
141 |
Aino |
Norrdal |
Uimaseura Kaarina |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:24.71 |
142 |
Hanna |
Zautasvili |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:24.81 |
143 |
Tiiu |
Pohjamo |
Uinti Imatra |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:24.98 |
144 |
Tiia |
Mattila |
Uinti-Vakka |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:25.13 |
145 |
Nelly |
Korvakangas |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:25.19 |
146 |
Alina |
Vanhatalo |
Uimaseura Kaarina |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:25.21 |
147 |
Olga |
Kaiser |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:25.24 |
148 |
Paulina |
Pessi |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:25.30 |
149 |
Hilkka |
Salo |
Rauman Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:25.32 |
150 |
Sanna |
Törmä |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:25.70 |
151 |
Milja |
Juvonen |
Nokian Pyry |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:25.73 |
152 |
Siiri |
Karhulahti |
Kokkolan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:25.94 |
153 |
Siiri |
Oravainen |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:26.02 |
154 |
Evelina |
Myllykoski |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:26.03 |
155 |
Vilhelmiina |
Lindholm |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:26.24 |
156 |
Selma |
Nordberg |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:26.27 |
157 |
Alina |
Kärki |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:26.29 |
158 |
Jenna |
Myllyntausta |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:26.38 |
159 |
Minttu |
Mäkihannu |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:26.40 |
160 |
Siiri |
Tapaninen |
HTU Stadi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:26.46 |
161 |
Celina |
Bäckström |
Raision Urheilijat |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:26.59 |
162 |
Aada |
Tuononen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:26.61 |
163 |
Jasmin |
Salo |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:26.62 |
164 |
Emma |
Lehtimäki |
Kankaanpään Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:26.78 |
165 |
Enna |
Alasuutari |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:26.80 |
166 |
Kaisla |
Paalanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:26.91 |
167 |
Enni |
Falk |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:27.36 |
168 |
Viiu |
Levola |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:27.43 |
169 |
Sara |
Kärki |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:27.51 |
170 |
Mikaela |
Heiman |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:27.52 |
171 |
Lovisa |
Karlsson |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:27.81 |
172 |
Maisa |
Savisto |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:28.02 |
173 |
Sara |
Sadiqi |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:28.17 |
174 |
Lila |
Eskola |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:28.44 |
175 |
Nea |
Mäkelä |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:28.61 |
176 |
Saimi |
Oksanen |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:28.69 |
177 |
Kiti |
Nurmi |
Octopus Lohja |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:28.74 |
178 |
Ada-Sofia |
Juntunen |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:28.75 |
178 |
Adela |
Sundberg |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:28.75 |
180 |
Melina |
Hautaniemi |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:28.77 |
181 |
Elsa |
Koskinen |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:28.82 |
182 |
Isabel |
Meriläinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:29.18 |
183 |
Sophie |
Campbell |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:29.21 |
184 |
Veera Vilhelma |
Kiukkonen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:29.78 |
185 |
Fanni |
Autio |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:29.79 |
186 |
Lumi-Tuulikki |
Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:29.82 |
187 |
Ella |
Liimatainen |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:29.86 |
188 |
Elsaliisa |
Mänttäri |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:30.07 |
189 |
Iiris |
Maarno |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:30.31 |
190 |
Selma |
Mäenpää |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:30.73 |
191 |
Vieno |
Hakakari |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:30.76 |
192 |
Juuli |
Pulkkinen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:30.83 |
193 |
Lotta |
Juvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:30.85 |
194 |
Lulu |
Luukkaa |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:30.89 |
195 |
Venni |
Niemi |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:30.98 |
196 |
Maria |
Pilz |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:31.04 |
197 |
Pinja |
Kotakoski |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:31.21 |
198 |
Aida |
Niilekselä |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:31.29 |
199 |
Sana |
Kanerva |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:31.50 |
200 |
Noora |
Vaakanainen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:31.74 |
201 |
Venla |
Eronkoski |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:31.84 |
202 |
Vieno |
Niemi |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:31.88 |
203 |
Oona |
Vaurio |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:31.95 |
204 |
Oona |
Alanko |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:32.02 |
204 |
Ida |
Hamilton |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:32.02 |
206 |
Anastasia-Aleksandra |
Peltonen |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:32.22 |
207 |
Ekaterina |
Burnevskaya |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:32.49 |
208 |
Venny |
Snellman |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:32.61 |
209 |
Emmi |
Oksanen |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:32.62 |
210 |
Verna Amelia |
Haapalainen |
Kajaanin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:32.66 |
211 |
Emma |
Bakker |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:33.09 |
212 |
Pinja |
Kärkkäinen |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:33.39 |
213 |
Eveliina |
Päivärinta |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:33.46 |
214 |
Sofia |
Lam |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:33.52 |
215 |
Aino |
Nykänen |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:33.67 |
216 |
Senni |
Soininen |
Raision Urheilijat |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:33.76 |
217 |
Riina |
Jungell |
Octopus Lohja |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:33.89 |
218 |
Veera |
Komulainen |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:34.09 |
219 |
Milma |
Korppas |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:34.13 |
220 |
Hanna |
Reinikainen |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:34.14 |
221 |
Sini |
Ylipelkonen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:34.19 |
222 |
Emma |
Ranta |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:34.38 |
223 |
Frida |
Viinikainen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:34.76 |
224 |
Iita |
Helminen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:34.78 |
225 |
Anna |
Korpi |
Ilmajoen Kisailijat |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:34.89 |
226 |
Ida |
Hirvonen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:35.07 |
227 |
Emilia |
Taipalus |
Rauman Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:35.70 |
228 |
Ida |
Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:35.78 |
229 |
Aada |
Kanervo |
Uimaseura Kaarina |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:35.99 |
230 |
Lili |
Galambosi |
Keravan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:36.16 |
231 |
Emilia |
Risto |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:36.22 |
232 |
Maisa |
Marttunen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:36.34 |
233 |
Fanny |
Windahl |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:36.97 |
234 |
Kiti |
Jernström |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:36.98 |
235 |
Aino |
Romppanen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
1:37.23 |
236 |
Aada |
Salovaara |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:37.72 |
237 |
Nuppu |
Rehell |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:37.73 |
238 |
Hilda |
Jaakkola |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:37.93 |
238 |
Oona |
Salo |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:37.93 |
240 |
Elsa Olivia |
Koivula |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:37.98 |
241 |
Miisa |
Yltävä |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:38.06 |
242 |
Noora |
Lausala |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:38.41 |
243 |
Edith |
Råtts |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:38.54 |
244 |
Ada |
Sunnarborg |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:39.06 |
245 |
Sanni |
Romppanen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:39.24 |
246 |
Eve |
Nykänen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:39.27 |
247 |
Ia |
Vesterlund |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:39.30 |
248 |
Iiris |
Tuukkanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:39.34 |
249 |
Minni |
Rajalin |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
1:39.37 |
250 |
Yasemin |
Yilmaz |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:39.92 |
251 |
Mimosa |
Ryhänen |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:40.32 |
252 |
Tinja |
Koivusalo |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:41.03 |
253 |
Fanni |
Blom |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:41.18 |
254 |
Hanna |
Armanto |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:41.33 |
255 |
Jessica |
Salminen |
Nurmijärven Uinti |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:41.59 |
256 |
Stella |
Lindbäck |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:44.07 |
257 |
Heta |
Valli |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
1:45.19 |
258 |
Julia |
Belov |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:45.33 |
259 |
Peppiina |
Myllykangas |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:46.29 |
260 |
JIAQI |
LUO |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:46.94 |
261 |
Ilona |
Kokko |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:48.49 |
262 |
Sofia |
Wigelius |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
1:50.23 |
263 |
Rinja |
Nikunlassi |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
1:50.42 |
264 |
Elsa |
Lehtinen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
1:53.67 |
265 |
Kaisla |
Hirvasniemi |
Nummelan Kisaajat |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:56.54 |
266 |
Siiri |
Kaartinen |
Nummelan Kisaajat |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
1:59.49 |
- |
Aino |
Nokikuru |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
DSQ |
- |
Ellen |
Marjamaa |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Sofie |
Wikman |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Matilda |
Wuorio |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Stella Alexandra |
Vainio |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Kia |
Kallio |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Iida |
Hirvonen |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Mette |
Hagqvist |
Kokkolan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Sandra |
Roivas |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
DSQ |
- |
Raakel |
Rihte |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Carola |
Lehtonen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
DSQ |
- |
Kira |
Kekäle |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DSQ |
- |
Aamu Hilma Päivätär |
Himanen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
DSQ |
- |
Sanni |
Korhonen |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
DSQ |
- |
Kiia |
Koivisto |
Vesihelmen Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Elsa |
Vira |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
DNF |
- |
Sanni |
Hakulinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DNS |
- |
Erika |
Lilja |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DNS |
- |
Cassandra |
Most |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
DNS |