Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 18:20:18
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 17:54:13
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:53:41
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:58:23
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:36:45
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:59:47
2, P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
12 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Eero | Rautaporras | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:18.93 |
2 | Tuomas | Toppinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.06 |
3 | Sakari | Korri | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.29 |
4 | Tuomas | Hämäläinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:22.89 |
5 | Samuel | Halminen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.58 |
6 | Samuel | Sainio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:24.41 |
7 | Lucas | Lydman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.63 |
8 | Nico | Peltonen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.78 |
9 | Leevi | Kukkonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:27.08 |
10 | Miklas | Pikkuhuhta | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:27.17 |
11 | Serhat | Kalin | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.29 |
12 | Nooa | Matela | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:28.32 |
13 | Jimi | Kojo | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.71 |
14 | Nikita | Semach | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:28.89 |
15 | Luka | Laaksonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.88 |
16 | Leo | Währn | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.01 |
17 | Jasper | Oikarainen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.74 |
18 | Lauri | Siurua | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.48 |
19 | Aleksanteri | Nissinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:31.75 |
20 | Topias | Tynjä | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:31.88 |
21 | Frans | Riekki | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:31.91 |
22 | Kasperi | Jalonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.00 |
23 | Elias | Mikkonen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.58 |
24 | Juho | Törmä | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.66 |
25 | Eemil | Reijonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:32.81 |
26 | Joonas | Arponen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.06 |
27 | Mio | Heinola | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.23 |
28 | Akseli | Liukkonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.34 |
29 | Vilho | Tikkanen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:33.56 |
30 | Daniel | Kontula | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.65 |
31 | Anton | Kettunen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:33.69 |
32 | Roni | Heikkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.38 |
33 | Joel | Korte | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.45 |
33 | Valtteri | Niemimuukko | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.45 |
35 | Teo | Mattelmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.48 |
36 | Arttu | Venemies | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:34.86 |
37 | Luukas | Laine | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:34.98 |
38 | Miska | Sarkkinen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.53 |
39 | Urho | Käkelä | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:35.74 |
40 | Mikhail | Vilesov | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:35.80 |
41 | Maksim | Amosov | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.85 |
42 | Ahti | Liimatainen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.23 |
43 | Artturi | Väänänen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:36.68 |
44 | Tiger | Tran | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:36.71 |
45 | Patrik | Reiman | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.91 |
46 | Konsta | Vainio | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.98 |
47 | Oliver | Aalto-Hardy | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.30 |
48 | Markus | Koskinen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:39.31 |
49 | Nuutti | Vienonen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:39.39 |
50 | Eeli | Partanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.22 |
51 | Aarni | Linderborg | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:40.71 |
52 | Veikko | Kauhanen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.81 |
53 | Niko | Nokikuru | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:40.95 |
54 | Ville | Ikola | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:41.29 |
55 | Emil | Ahvonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:41.35 |
56 | Konsta | Kauppinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:41.77 |
57 | Tuomas | Orre | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.81 |
58 | Veeti | Valdolin | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.89 |
59 | Max | Allén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.69 |
60 | Tuomas | Lehtonen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:42.76 |
61 | Miika | Nurminen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.88 |
62 | Eemeli | Arnell | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:43.68 |
63 | Heikki | Ianes | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:43.99 |
64 | Konsta | Kohonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:44.17 |
65 | Kuutti | Shepherd | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.79 |
66 | Alex | Lehtola | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:46.30 |
67 | Niko | Partanen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.73 |
68 | Markus | Popov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:46.81 |
69 | Elias | Laukka | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:47.50 |
70 | Miro | Järvinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:48.55 |
71 | Eero | Mäenpää | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:48.78 |
72 | Paavo | Tapio | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:48.98 |
73 | Juho | Mantila | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:49.01 |
74 | Evan | Mustonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:49.56 |
75 | Janne | Kultala | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:49.86 |
76 | Leevi | Luoma | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:50.88 |
77 | Nardi Gabriel | Orenshtein | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:51.19 |
78 | Roy | Nukala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:51.30 |
79 | Paavo | Lyly-Yrjänäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:51.97 |
80 | Erblin | Latifi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:52.42 |
81 | Artem | Haikara | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:52.49 |
82 | Oliver | Jokinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:53.16 |
83 | Oscar | Westerberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:53.25 |
84 | Johannes | Kauppinen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:53.83 |
85 | Joa | Metsola | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:53.98 |
86 | Werneri | Ketonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:54.10 |
87 | Viljami | Vaahensalo | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:54.24 |
88 | Mihail | Pavljuk | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:54.43 |
89 | Anton | Sarvilahti | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:55.08 |
90 | Casper | Manzone | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:55.32 |
91 | Ivan | Gavrilov | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:56.49 |
92 | Rasmus | Lempinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:57.92 |
93 | Onni | Salonen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:58.40 |
94 | Henrik | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:58.59 |
95 | Teemu | Lepistö | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:02.10 |
96 | Totte | Teittinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:03.07 |
97 | Nicolo | Manzone | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:04.10 |
98 | Thomas | Korvela | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:04.60 |
99 | Kasper | Kainonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:04.83 |
100 | Riku | Forsberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:07.32 |
101 | Arttu | Syrjä | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:09.16 |
- | Oliver | Aspholm | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Ville | Lemberg | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Maksim | Karvanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Julius | Sandelin | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Alvin | Heinsalmi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Oskari | Solante | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Luukas | Kallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
2, P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Santeri | Pulkkinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:11.99 |
2 | Davin | Lindholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:13.87 |
3 | Pavel | Pankratov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:14.86 |
4 | Joonas | Maaranen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.45 |
5 | Akseli | Maaranen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.64 |
6 | Cedric | Decena | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.02 |
7 | Jesse | Hyppönen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:18.04 |
8 | Juuso | Leppänen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.83 |
9 | Riccardo | Castagno | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.31 |
10 | Niilo | Kilpeläinen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.47 |
11 | Taavi | Backman | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.88 |
12 | Veerti | Juurakko | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.97 |
13 | Lassi | Niemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.03 |
14 | Aapo | Koskinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.06 |
15 | Jaakko | Pihlava | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.85 |
16 | Seweryn | Pastucha | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.87 |
17 | Vili | Rantasuo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.36 |
18 | Weeti | Virtanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:22.41 |
19 | Konsta | Kallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:22.52 |
20 | Eetu | Salo | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:22.71 |
21 | Joona | Saloniemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:23.23 |
22 | Veikka | Ijäs | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.28 |
23 | Miska | Törmi | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.53 |
24 | Mitja | Vaikkola | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:23.89 |
25 | Atte | Leinonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.28 |
26 | Miro | Birkstedt | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:25.19 |
27 | Lauri | Huhtasalo | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.21 |
28 | Masih | Tantula | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.37 |
29 | Elmeri | Aho | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.67 |
30 | Lenni | Lehtonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:25.69 |
31 | Arttu | Haipus | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:25.97 |
32 | Ilja | Syrjä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:26.34 |
33 | Rasmus | Koskela | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.69 |
34 | Onni | Äijälä | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.76 |
35 | Rasmus | Rekola | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.86 |
36 | Elmeri | Kuulasmaa | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.63 |
37 | Aleksandr | Istomin | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:27.83 |
38 | Vilho | Verronen | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.71 |
39 | Joona | Saarnio | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.10 |
40 | Joona | Pohjola | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.16 |
40 | Mikael | Hirsiniemi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.16 |
42 | Rasmus | Roiko | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.46 |
43 | Atte | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:29.59 |
44 | Aleksi | Hämäläinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:29.68 |
45 | Ukko-pekka | Luomala | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.98 |
46 | Kaius | Kulmala | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.37 |
47 | Hannes | Helling | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.45 |
48 | Roope | Ollikainen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.69 |
49 | Juuso | Pulkkinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.29 |
50 | Akseli | Leppänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.56 |
51 | Antte | Säilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:31.64 |
52 | Eetu | Haipus | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.89 |
53 | Aapo | Karjalainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.91 |
54 | Onni | Pajumäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:32.13 |
55 | Jesse | Lintusalo | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.27 |
56 | Alvar | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:32.34 |
57 | Veeti | Salminen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.42 |
58 | Joona | Kuitu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.70 |
59 | Jesse | Anoschkin | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.76 |
60 | Jan | Byskov | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.83 |
61 | Mikko | Karjalainen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.84 |
62 | Anton | Petrov | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:33.10 |
63 | Alexander | Nyman | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.48 |
64 | Akseli | Kotti | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.55 |
65 | Sebastian | Rasimus | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.68 |
66 | Santeri | Ahinko | Vesihelmen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:33.79 |
67 | Jeremy | Valkeavuori | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.04 |
68 | Rasmus | Rauhala | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.12 |
69 | Samuli | Masalin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.20 |
70 | Jesper | Isomaa | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.46 |
71 | Rony | Kulju | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.53 |
72 | Matti | Nätti | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.68 |
73 | Joel | Paukkonen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:34.77 |
74 | Viktor | Asklöf | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.90 |
75 | Jimi | Kenttälä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.91 |
76 | Einari | Palmu | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.20 |
77 | Jere | Heikkilä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:35.60 |
78 | Samuel | Saari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.66 |
79 | Pyry | Aspholm | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:36.12 |
79 | Einar | Melin | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.12 |
81 | Justus | Holtari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.73 |
82 | Lauri | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:36.97 |
83 | Iliad | Sioofy Khojine | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:37.12 |
84 | Timo | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:37.19 |
85 | Leevi | Jalava | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:37.77 |
86 | Yufei | Meng | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.93 |
87 | Simo | Virtanen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:38.31 |
88 | Touko | Riipinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:38.37 |
89 | Oskari | Toivonen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:38.43 |
90 | Nuutti | Laitinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.00 |
90 | Leo | Hautaniemi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.00 |
92 | Lassi | Lahtinen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.52 |
93 | Jami | Kenttälä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:40.68 |
94 | Litti | Penttilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:40.75 |
95 | Miko | Elonen | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.76 |
96 | Petteri | Veikkolainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:40.78 |
97 | Leo | Zurban | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:41.09 |
98 | Luka | Pykälistö | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:41.22 |
99 | Joonas Patrik | Pylvänäinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:41.32 |
100 | Roope | Tuomainen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.64 |
101 | Rasmus | Salminen | Uinti-Vakka | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.84 |
102 | Eemi | Niininen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:42.95 |
103 | Jaakko | Karti | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:43.14 |
104 | Vinski | Saarikallio | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:43.83 |
105 | Verner | Lammassaari | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:44.07 |
106 | Eerik | Rantanen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:44.28 |
107 | Elmeri | Falkstedt | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:44.35 |
108 | Akseli | Kuparinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:44.57 |
109 | Elmeri | Kauppila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.41 |
110 | Casper | Leo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:45.94 |
111 | Aaro-oskar | Ruuskanen | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:46.05 |
112 | Jesse | Virkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:46.12 |
113 | Aki Eetu Petteri | Raitala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:47.05 |
114 | Sakari | Eskelinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:47.48 |
115 | Yash | Nagal | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:48.98 |
116 | Anttoni | Sikiö | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:49.73 |
117 | Visa | Nissinen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:49.74 |
118 | Jeremias | Arveli | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:49.78 |
119 | Arttu | Ahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:50.77 |
120 | Rasmus | Saarimaa | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:50.82 |
121 | Aapo | Koivuniemi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:51.48 |
122 | Denis | Zhuchkov | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:51.80 |
123 | Castor | Trygg | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:53.64 |
124 | Nikolay | Loginov | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:53.71 |
125 | Olli | Alanko | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:55.24 |
126 | Jere | Keski-Hannula | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:55.79 |
127 | Aapo | Ahlroos | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:56.85 |
128 | Totti | Laukkala | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:04.27 |
- | Matias | Pikkala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Akseli | Klutas | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Joona | Kinnunen | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Leevi | Pietiläinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Nikolai | Em | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Ville | Luoma | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
2, P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jami | Ihalainen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:07.14 |
2 | Aleksi | Koprinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:08.02 |
3 | Marcus | Forsel | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:08.47 |
4 | Lassi | Haimi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:08.95 |
5 | Tatu | Hapuoja | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:11.08 |
6 | Oskar | Turunen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.05 |
7 | Lauri | Kinnunen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.25 |
8 | Akseli | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:13.54 |
9 | Sami | Uusikumpu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:13.73 |
10 | Eemil | Kankare | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.06 |
11 | Antti | Oinonen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:14.25 |
11 | Elias | Kalliokoski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:14.25 |
13 | Niko | Matela | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:14.38 |
14 | Joona | Kortteinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:15.12 |
15 | Sihan | Yu | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:15.44 |
16 | Juuso | Rahikainen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.45 |
17 | Urho | Lyytinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:16.78 |
18 | Konsta | Tupeli | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.94 |
19 | Henri | Heikkilä | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.78 |
20 | Leevi | Kervinen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.00 |
21 | Nooa | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:18.24 |
22 | Luukas | Vainio | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.71 |
23 | Ville | Savulahti | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.94 |
24 | Simon | Ravals | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.93 |
25 | Teemu | Oksakari | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.96 |
26 | Roni | Koskinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.00 |
27 | Janne | Korhonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.02 |
28 | Topi | Immonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:20.25 |
29 | Elis | Fokin | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.28 |
30 | Karlo | Kilpinen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.99 |
31 | Kalle | Seppä | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.21 |
32 | Oskari | Repo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.45 |
33 | Otto | Ahvonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.50 |
34 | Lucas | Tepponen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.64 |
35 | Oliver | Hanhimäki | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.00 |
36 | Visa | Kotiniitty | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:22.02 |
37 | Joona | Lehtonen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.04 |
38 | Tudor | Ratiu | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.34 |
39 | Olli | Paukola | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.44 |
40 | Samu | Hatakka | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.04 |
41 | Lauri | Cederberg | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.69 |
42 | Niko | Viitala | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.76 |
43 | Marat | Kiiveri | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:25.66 |
44 | Emil | Saha | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.93 |
45 | Hannes | Olin | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.41 |
46 | Dan | Lampinen | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:26.96 |
47 | Roope | Mutanen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.01 |
48 | Tatu | Kunttila | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.67 |
49 | Miko | Vaikkola | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:27.91 |
50 | Teppo | Jestoi | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.02 |
51 | Santtu | Kosunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.59 |
52 | Antti | Pesonen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.79 |
53 | Olavi | Männistö | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.84 |
54 | Tommy | Pehrsson | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.90 |
55 | Roni | Hägen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.58 |
56 | Leevi | Hautaniemi | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:30.74 |
57 | Henry | Nyman | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.83 |
58 | Eeli | Hanka | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.64 |
59 | Juho | Jäkärä | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:31.66 |
60 | Manu | Rosendahl | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.03 |
61 | Aaro | Laitinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:32.19 |
62 | Arttu | Niemi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.66 |
63 | Petri | Shkolny | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.54 |
64 | Aleksi | Alanko | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.94 |
65 | Roope | Oijennus | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.24 |
66 | Samuel | Salminen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.38 |
67 | Johannes | Laihorinne | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:39.55 |
68 | Tuomas | Vihavainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:40.12 |
69 | Luka | Honkanen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:40.80 |
70 | Iisakki | Laihorinne | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:42.75 |
71 | Joonatan | Kuivalainen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:44.68 |
72 | Chris | Veide | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:46.43 |
73 | Aleksi | Autio | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:47.82 |
74 | Aapo | Rasinmäki | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:50.36 |
75 | Niko | Silander | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:02.81 |
- | Antti | Komu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Joonas | Nieminen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
2, P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ronny | Brännkärr | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:04.77 |
2 | Jesper | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:06.18 |
3 | Oskari | Aalto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:06.50 |
4 | Verneri | Viisanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:07.46 |
5 | Mihail | Khanoukaev | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:07.97 |
6 | Lasse | Pulkkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:08.09 |
7 | Matias | Hjelm | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:08.34 |
8 | Petr | Pankratov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:08.58 |
9 | Oskari | Arvo | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.32 |
10 | Daniel | Rinne | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.96 |
11 | Antti | Leppänen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:11.31 |
12 | Aleksi | Rajaniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:11.43 |
13 | Kirill | Helsing | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:11.48 |
14 | Henrik | Siltari | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.40 |
15 | Valtteri | Taskinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.49 |
16 | Niklas | Laine | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:12.83 |
17 | Mikael | Nurmela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.06 |
18 | Niklas | Raesalmi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:13.07 |
19 | Juho | Keränen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:13.17 |
20 | Justus | Hilaja | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.58 |
21 | Wäinö | Koskinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:14.18 |
22 | Matias | Rajavaara | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.67 |
23 | Julius | Nyberg | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:15.33 |
23 | Jerry | Roine | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.33 |
25 | Aapo | Pyyhtinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:15.45 |
26 | Aapo | Liljaniemi | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.91 |
27 | Alexander | Fyhr | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.54 |
28 | Henri | Naarajärvi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:16.76 |
29 | Tino | Lukkaroinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.98 |
30 | Eetu | Koskinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.09 |
31 | Joel | Syrjä | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.31 |
32 | Veikko | Pyyhtinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:17.47 |
33 | Eemeli | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.58 |
34 | Akseli | Ylikoski | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.81 |
35 | Onni | Järvinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.78 |
36 | Joonas | Järvi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.83 |
37 | Lauri-luukas | Jäntti | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.92 |
38 | Aatu | Harju | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.15 |
39 | Samu Petteri | Kallio | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.46 |
40 | Ville | Hämäläinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:19.85 |
41 | Esa | Hyrynkangas | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.73 |
42 | Otto | Hoffren | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.84 |
43 | Kalle | Kauppinen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.88 |
44 | Viljami | Töhönen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.96 |
45 | Kirill | Karppi | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.83 |
46 | Olli | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:22.31 |
47 | Heikki | Väkeväinen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.76 |
48 | Georg | Närjä | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.09 |
49 | Muhammed | Tantula | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.43 |
50 | Reino | Heinikangas | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.23 |
51 | Kalle | Juupaluoma | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.45 |
52 | Aarni | Louheranta | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:24.58 |
53 | Sharo | Mamandi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:25.54 |
54 | Jeremia | Saarinen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.38 |
55 | Leo | Pessi | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:27.74 |
56 | Max | Peltoperä | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:29.90 |
57 | Aaron | Utulahti | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:36.44 |
58 | Kalle | Huttunen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.10 |
59 | Ville | Syrjäkoski | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:37.48 |
60 | Eetu | Taivainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:39.34 |
- | Onni-kalle | Luomala | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Samuel | Syrjänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Lauri | Uosukainen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Fedor | Sherstiuk | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
2, P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
16 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Erik | Nurmi | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:04.81 |
2 | Eerikki | Laitala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:05.94 |
3 | Tuomas | Jokinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:06.14 |
4 | Oskari | Herpola | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:06.99 |
5 | Atte | Pennanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:07.16 |
6 | Atte | Lindholm | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:07.22 |
7 | Ossi | Kleimola | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:07.87 |
8 | Pyry | Nurminen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:07.95 |
9 | Aleksi | Helminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:08.19 |
10 | Kalle | Hyttinen | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:08.64 |
11 | Ohto | Pihlajamäki | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:08.72 |
12 | Harry | Zimmermann | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:08.89 |
13 | Timi | Torkkel | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:09.36 |
14 | Noa | Mäkelä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:09.99 |
15 | Herman | Widbom | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.36 |
16 | Isak | Gramén | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.44 |
17 | Niilo | Olander | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.53 |
18 | Tiitus | Taskila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:10.54 |
19 | Lauri | Krapf | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.56 |
20 | Joel | Knaapi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.85 |
21 | Juho | Laukkanen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:10.94 |
22 | Hugo | Enroth | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.79 |
23 | Riku | Leino | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:12.14 |
24 | Eetu | Einto | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.28 |
24 | Jaakko | Reinonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:12.28 |
26 | Veeti | Veijonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:12.85 |
27 | Leevi | Korpinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:13.33 |
28 | Aaro | Kangasmaa | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:14.87 |
29 | Atte | Alila | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.38 |
30 | Niklas | Linnanen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.43 |
31 | Oliver | Juursoo | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.03 |
32 | Janne | Juven | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.26 |
33 | Mikael | Jokinen | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.82 |
34 | Santeri | Tuomi | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.28 |
35 | Aapo | Löyttyniemi | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.45 |
36 | Perttu | Mikkola | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.58 |
37 | Jani | Leskelä | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:17.99 |
38 | Samuli | Hartikainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.57 |
39 | Johannes | Heikkinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:18.71 |
40 | Christofor | Pavlidi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.88 |
41 | Lenni | Kukkonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:18.92 |
42 | Pyry | Kurunsaari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.46 |
43 | Matias | Vikman | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.75 |
44 | Aapo | Keltanen | Lappeenrannan Kisa-Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:21.28 |
45 | Tomi | Nikula | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:21.67 |
46 | Leo | Penttilä | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:21.89 |
47 | Jeremia | Sidoroff | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:27.63 |
48 | Otto | Lindroos | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:28.18 |
49 | Juuso | Tiensuu | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.19 |
50 | Onni | Laitinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:37.09 |