Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 18:20:18
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 17:54:13
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:53:41
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:58:23
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:36:45
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:59:47

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Eero Rautaporras Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.93
2 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.06
3 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.29
4 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.89
5 Samuel Halminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.58
6 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.41
7 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.63
8 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.78
9 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.08
10 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.17
11 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.29
12 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.32
13 Jimi Kojo Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.71
14 Nikita Semach Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.89
15 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.88
16 Leo Währn Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.01
17 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.74
18 Lauri Siurua Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.48
19 Aleksanteri Nissinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.75
20 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.88
21 Frans Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.91
22 Kasperi Jalonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.00
23 Elias Mikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.58
24 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.66
25 Eemil Reijonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.81
26 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.06
27 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.23
28 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.34
29 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.56
30 Daniel Kontula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.65
31 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.69
32 Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.38
33 Joel Korte Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.45
33 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.45
35 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.48
36 Arttu Venemies Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.86
37 Luukas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.98
38 Miska Sarkkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.53
39 Urho Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.74
40 Mikhail Vilesov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.80
41 Maksim Amosov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.85
42 Ahti Liimatainen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.23
43 Artturi Väänänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.68
44 Tiger Tran Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.71
45 Patrik Reiman Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.91
46 Konsta Vainio Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.98
47 Oliver Aalto-Hardy Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.30
48 Markus Koskinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.31
49 Nuutti Vienonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.39
50 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.22
51 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.71
52 Veikko Kauhanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.81
53 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.95
54 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.29
55 Emil Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.35
56 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.77
57 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.81
58 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.89
59 Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.69
60 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.76
61 Miika Nurminen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.88
62 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.68
63 Heikki Ianes Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.99
64 Konsta Kohonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.17
65 Kuutti Shepherd Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.79
66 Alex Lehtola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.30
67 Niko Partanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.73
68 Markus Popov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.81
69 Elias Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:47.50
70 Miro Järvinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.55
71 Eero Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.78
72 Paavo Tapio Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.98
73 Juho Mantila Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.01
74 Evan Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.56
75 Janne Kultala Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.86
76 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.88
77 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.19
78 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.30
79 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:51.97
80 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:52.42
81 Artem Haikara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.49
82 Oliver Jokinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:53.16
83 Oscar Westerberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.25
84 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:53.83
85 Joa Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:53.98
86 Werneri Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:54.10
87 Viljami Vaahensalo Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:54.24
88 Mihail Pavljuk Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:54.43
89 Anton Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:55.08
90 Casper Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.32
91 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:56.49
92 Rasmus Lempinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:57.92
93 Onni Salonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:58.40
94 Henrik Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:58.59
95 Teemu Lepistö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:02.10
96 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:03.07
97 Nicolo Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:04.10
98 Thomas Korvela Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:04.60
99 Kasper Kainonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:04.83
100 Riku Forsberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:07.32
101 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:09.16
- Maksim Karvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Julius Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Alvin Heinsalmi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Oskari Solante TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Luukas Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Ville Lemberg Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.99
2 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.87
3 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.86
4 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.45
5 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.64
6 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.02
7 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.04
8 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.83
9 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.31
10 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.47
11 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.88
12 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.97
13 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.03
14 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.06
15 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.85
16 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.87
17 Vili Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.36
18 Weeti Virtanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.41
19 Konsta Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.52
20 Eetu Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.71
21 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.23
22 Veikka Ijäs Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.28
23 Miska Törmi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.53
24 Mitja Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.89
25 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.28
26 Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.19
27 Lauri Huhtasalo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.21
28 Masih Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.37
29 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.67
30 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.69
31 Arttu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.97
32 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.34
33 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.69
34 Onni Äijälä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.76
35 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.86
36 Elmeri Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.63
37 Aleksandr Istomin Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.83
38 Vilho Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.71
39 Joona Saarnio Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.10
40 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.16
40 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.16
42 Rasmus Roiko ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.46
43 Atte Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.59
44 Aleksi Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.68
45 Ukko-pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.98
46 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.37
47 Hannes Helling Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.45
48 Roope Ollikainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.69
49 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.29
50 Akseli Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.56
51 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.64
52 Eetu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.89
53 Aapo Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.91
54 Onni Pajumäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.13
55 Jesse Lintusalo Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.27
56 Alvar Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.34
57 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.42
58 Joona Kuitu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.70
59 Jesse Anoschkin Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.76
60 Jan Byskov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.83
61 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.84
62 Anton Petrov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.10
63 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.48
64 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.55
65 Sebastian Rasimus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.68
66 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.79
67 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.04
68 Rasmus Rauhala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.12
69 Samuli Masalin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.20
70 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.46
71 Rony Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.53
72 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.68
73 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.77
74 Viktor Asklöf Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.90
75 Jimi Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.91
76 Einari Palmu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.20
77 Jere Heikkilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.60
78 Samuel Saari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.66
79 Pyry Aspholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.12
79 Einar Melin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.12
81 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.73
82 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.97
83 Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.12
84 Timo Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.19
85 Leevi Jalava Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.77
86 Yufei Meng Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.93
87 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.31
88 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.37
89 Oskari Toivonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.43
90 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.00
90 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.00
92 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.52
93 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.68
94 Litti Penttilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.75
95 Miko Elonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.76
96 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.78
97 Leo Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.09
98 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.22
99 Joonas Patrik Pylvänäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.32
100 Roope Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.64
101 Rasmus Salminen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.84
102 Eemi Niininen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.95
103 Jaakko Karti Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.14
104 Vinski Saarikallio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.83
105 Verner Lammassaari Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.07
106 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.28
107 Elmeri Falkstedt Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.35
108 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.57
109 Elmeri Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.41
110 Casper Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.94
111 Aaro-oskar Ruuskanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.05
112 Jesse Virkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.12
113 Aki Eetu Petteri Raitala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.05
114 Sakari Eskelinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.48
115 Yash Nagal Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.98
116 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.73
117 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.74
118 Jeremias Arveli Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.78
119 Arttu Ahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.77
120 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.82
121 Aapo Koivuniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:51.48
122 Denis Zhuchkov Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:51.80
123 Castor Trygg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:53.64
124 Nikolay Loginov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:53.71
125 Olli Alanko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:55.24
126 Jere Keski-Hannula Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:55.79
127 Aapo Ahlroos Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:56.85
128 Totti Laukkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:04.27
- Matias Pikkala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Leevi Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Nikolai Em Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Ville Luoma TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.14
2 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.02
3 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.47
4 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.95
5 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.08
6 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.05
7 Lauri Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.25
8 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.54
9 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.73
10 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.06
11 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.25
11 Antti Oinonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.25
13 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.38
14 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.12
15 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.44
16 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.45
17 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.78
18 Konsta Tupeli Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.94
19 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.78
20 Leevi Kervinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.00
21 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.24
22 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.71
23 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.94
24 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.93
25 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.96
26 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.00
27 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.02
28 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.25
29 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.28
30 Karlo Kilpinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.99
31 Kalle Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.21
32 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.45
33 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.50
34 Lucas Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.64
35 Oliver Hanhimäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.00
36 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.02
37 Joona Lehtonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.04
38 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.34
39 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.44
40 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.04
41 Lauri Cederberg Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.69
42 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.76
43 Marat Kiiveri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.66
44 Emil Saha Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.93
45 Hannes Olin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.41
46 Dan Lampinen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.96
47 Roope Mutanen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.01
48 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.67
49 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.91
50 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.02
51 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.59
52 Antti Pesonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.79
53 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.84
54 Tommy Pehrsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.90
55 Roni Hägen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.58
56 Leevi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.74
57 Henry Nyman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.83
58 Eeli Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.64
59 Juho Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.66
60 Manu Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.03
61 Aaro Laitinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.19
62 Arttu Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.66
63 Petri Shkolny Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.54
64 Aleksi Alanko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.94
65 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.24
66 Samuel Salminen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.38
67 Johannes Laihorinne Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.55
68 Tuomas Vihavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.12
69 Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.80
70 Iisakki Laihorinne Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.75
71 Joonatan Kuivalainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.68
72 Chris Veide Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.43
73 Aleksi Autio Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.82
74 Aapo Rasinmäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.36
75 Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:02.81
- Joonas Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Antti Komu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.77
2 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.18
3 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.50
4 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.46
5 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.97
6 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.09
7 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.34
8 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.58
9 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.32
10 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.96
11 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.31
12 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.43
13 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.48
14 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.40
15 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.49
16 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.83
17 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.06
18 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.07
19 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.17
20 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.58
21 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.18
22 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.67
23 Julius Nyberg Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.33
23 Jerry Roine Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.33
25 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.45
26 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.91
27 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.54
28 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.76
29 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.98
30 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.09
31 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.31
32 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.47
33 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.58
34 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.81
35 Onni Järvinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.78
36 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.83
37 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.92
38 Aatu Harju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.15
39 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.46
40 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.85
41 Esa Hyrynkangas Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.73
42 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.84
43 Kalle Kauppinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.88
44 Viljami Töhönen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.96
45 Kirill Karppi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.83
46 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.31
47 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.76
48 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.09
49 Muhammed Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.43
50 Reino Heinikangas Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.23
51 Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.45
52 Aarni Louheranta Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.58
53 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.54
54 Jeremia Saarinen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.38
55 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.74
56 Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.90
57 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.44
58 Kalle Huttunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.10
59 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.48
60 Eetu Taivainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.34
- Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Samuel Syrjänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Fedor Sherstiuk TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2017-11-03 19:16:12
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.81
2 Eerikki Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.94
3 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.14
4 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.99
5 Atte Pennanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.16
6 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.22
7 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.87
8 Pyry Nurminen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.95
9 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.19
10 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.64
11 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.72
12 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.89
13 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.36
14 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.99
15 Herman Widbom Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.36
16 Isak Gramén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.44
17 Niilo Olander Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.53
18 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.54
19 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.56
20 Joel Knaapi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.85
21 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.94
22 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.79
23 Riku Leino TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.14
24 Eetu Einto Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.28
24 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.28
26 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.85
27 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.33
28 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.87
29 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.38
30 Niklas Linnanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.43
31 Oliver Juursoo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.03
32 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.26
33 Mikael Jokinen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.82
34 Santeri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.28
35 Aapo Löyttyniemi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.45
36 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.58
37 Jani Leskelä Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.99
38 Samuli Hartikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.57
39 Johannes Heikkinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.71
40 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.88
41 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.92
42 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.46
43 Matias Vikman ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.75
44 Aapo Keltanen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.28
45 Tomi Nikula Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.67
46 Leo Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.89
47 Jeremia Sidoroff Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.63
48 Otto Lindroos Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.18
49 Juuso Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.19
50 Onni Laitinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.09

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner