Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 18:27:39
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 18:30:39
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:29:25
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:33:56
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:58:37
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:29:27
3, T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Petra | Ansaranta | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:10.95 |
2 | Irene | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:23.62 |
3 | Aino-kaisa | Paatos | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:28.13 |
4 | Sohvi | Kallinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:36.90 |
5 | Annukka | Pihkamäki | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:51.00 |
6 | Olga | Mattila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:52.23 |
7 | Jutta | Jauhiainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:52.38 |
8 | Siiri | Arjanmaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:54.03 |
9 | Saga | Kovanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:55.11 |
10 | Lotta | Hermonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:56.35 |
11 | Aino | Rantala | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:00.02 |
12 | Santra | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:00.40 |
13 | Salla | Rantala | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:04.56 |
14 | Emmi | Manninen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:05.17 |
15 | Ciara | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:10.40 |
16 | Milja | Mäkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:12.15 |
17 | Ida | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:14.79 |
18 | Inka | Elamaa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:18.33 |
19 | Anniina | Haarala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:19.48 |
20 | Venla | Lindström | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:23.07 |
21 | Jessica | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:23.80 |
22 | Iida | Herrala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:25.89 |
23 | Viivi | Kylkisalo | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:27.24 |
24 | Anni | Hyttinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:28.84 |
25 | Julia | Tuura | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:29.49 |
26 | Noora | Kylmämetsä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:29.80 |
27 | Olivia | Uusitorppa | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:41.51 |
28 | Kiona | Inkilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:47.18 |
29 | Milla | Hälikkä | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:47.75 |
30 | Tessa | Tattari | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:50.14 |
31 | Aada | Taiponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:50.39 |
32 | Siiri | Tiilikka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:51.65 |
33 | Elina | Gavrilov | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:52.39 |
34 | Inka | Lytz | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:52.80 |
35 | Helmi | Haverinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:54.54 |
36 | Noora | Pätiälä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:01.66 |
37 | Sanni | Jouppi | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 11:03.19 |
38 | Ronja | Kämäräinen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 11:05.50 |
39 | Diana | Valero De La Iglesia | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:14.06 |
40 | Janita | Severinkangas | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:17.23 |
41 | Iida | Savulahti | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 11:17.99 |
42 | Siiri | Levonoja | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:25.59 |
43 | Elina | Syvänne | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 11:34.85 |
44 | Linda | Ilonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:54.06 |
45 | Linnea | Alakörkkö | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 12:13.60 |
46 | Beata | Koroknay-Pál | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 12:28.55 |
- | Emmi | Lyytinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DNF |
3, T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Laura | Lahtinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:00.24 |
2 | Madeleine | Hiltunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:07.80 |
3 | Mathilda | Puutio | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:12.50 |
4 | Siiri | Reiniluoto | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:40.25 |
5 | Roosa | Aho | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:40.97 |
6 | Kerttu | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:42.07 |
7 | Maija | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:45.30 |
8 | Milla-lotta | Tapanainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:46.30 |
9 | Martta | Nygård | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:46.92 |
10 | Emma | Johansson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:47.58 |
11 | Milla | Hyttinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:48.07 |
12 | Hilla | Kuuva | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 9:56.02 |
13 | Kiira | Kangasniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:56.65 |
14 | Venla | Säntti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:57.62 |
15 | Juulia | Käräjämies | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:02.30 |
16 | Kaarin | Rapinoja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:04.47 |
17 | Essi | Salokorpi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:10.04 |
18 | Siiri | Pitkänen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:12.76 |
19 | Julia | Peltola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:18.34 |
20 | Helmi | Ahonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:23.49 |
21 | Petra | Kivi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:24.37 |
22 | Sini | Lassila | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:25.30 |
23 | Silja | Kinnunen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:25.87 |
24 | Maija | Björkholm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:26.19 |
25 | Wilma | Lakanen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:27.22 |
26 | Sanna | Valkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:27.91 |
27 | Malla | Juutinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:30.28 |
28 | Ronja | Hellberg | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:37.42 |
29 | Ida | Lehtovaara | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:40.14 |
30 | Iina | Von Schrowe | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:40.24 |
31 | Siiri | Hargreaves | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:44.83 |
32 | Senni | Räikkönen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:46.03 |
33 | Cinja | Åvist | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:47.14 |
34 | Aava | Mattila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:50.06 |
35 | Vilma | Tikka | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:51.81 |
36 | Anna | Retva | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:54.92 |
37 | Tara | Korkiakoski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 11:00.93 |
38 | Vilma | Puisto | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 11:03.45 |
39 | Satu | Immonen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 11:08.88 |
40 | Janna | Salminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:11.83 |
41 | Julia | Romo | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:12.21 |
42 | Delia Helena | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:14.52 |
43 | Veera | Laakkonen | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 11:23.36 |
44 | Annukka | Jouppila | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 11:24.28 |
45 | Liisa | Penttinen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 11:36.29 |
46 | Milka-maria | Rasinpää | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 11:42.96 |
47 | Aida | Silvennoinen | Lahden Kaleva | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:45.87 |
48 | Minka | Jumppainen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 11:48.17 |
49 | Nita | Poutiainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 11:49.67 |
50 | Edit | Kull | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:50.37 |
51 | Liisa | Siikala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:56.37 |
52 | Sara-sofia | Lohi | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 12:00.48 |
3, T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anni | Savolainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:24.35 |
2 | Helmi | Heinonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:40.07 |
3 | Venla | Salminen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:40.78 |
4 | Jemilia | Haapakoski | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:41.21 |
5 | Peppi | Pinomäki | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:42.22 |
6 | Oona | Laakso | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:53.24 |
7 | Alida | Öhberg | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:57.03 |
8 | Jonna | Vasara | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:58.59 |
9 | Kaisla | Kangas | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:08.27 |
10 | Veera | Saarelainen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:12.86 |
11 | Lydia | Rintanen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:13.71 |
12 | Helmi | Viitasalo | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:15.06 |
13 | Ronja | Nätynki | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:16.26 |
14 | Isa | Vehkaoja | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:17.83 |
15 | Pilvi | Pietikäinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:20.56 |
16 | Jenni | Alanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:23.04 |
17 | Saana | Vähämaa | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:24.43 |
18 | Siiri | Toiva | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:24.81 |
19 | Juliana | Niinisalo | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:26.27 |
20 | Maria | Yritys | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:28.69 |
21 | Pinja | Raassina | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:36.28 |
22 | Amanda | Paukkunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:37.09 |
23 | Sara | Ikonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:45.03 |
24 | Inari | Laaksonen | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:47.69 |
25 | Tuisku | Grundström | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:48.43 |
26 | Vilma | Tuokko | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:55.79 |
27 | Kia | Lindholm | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 11:30.24 |
28 | Viivi | Lankinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 11:48.82 |
- | Olivia | Koski | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DNF |