Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 18:52:56
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:04:40
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:44:08
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:58:42
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:21:31
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:50:23
4, P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alex | Lydman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 8:45.28 |
2 | Aku | Kaila | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:49.45 |
3 | Akseli | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 8:58.48 |
4 | Niklas | Hatakka | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:59.92 |
5 | Olli-Pekka | Pietarila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:07.88 |
6 | Arttu | Mäenpää | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:10.53 |
7 | Niko | Matela | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 9:17.27 |
8 | Risto | Martikainen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:20.91 |
9 | Toni | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:22.47 |
10 | Matias | Rasinmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:26.85 |
11 | Benjamin | Evans | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:28.47 |
12 | Nooa | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:33.86 |
13 | Eetu | Palvanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:34.99 |
14 | Panu | Kautto | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 9:36.45 |
15 | Paavo | Erkinaro | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:42.21 |
16 | Tatu | Saareks | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 9:48.32 |
17 | Lauri | Tolvanen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:49.47 |
18 | Aleksi | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 9:49.87 |
19 | Leevi | Ylikulppi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:01.23 |
20 | Jonne | Isoranta | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:04.93 |
21 | Isak | Jatkola | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:05.70 |
22 | Otto | Mikkonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:07.26 |
23 | Perttu | Järvinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:09.65 |
24 | Roni | Severinkangas | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:11.23 |
25 | Kasper | Holopainen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:14.30 |
26 | Julius | Airas | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:14.43 |
27 | Oskari | Repo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:31.23 |
28 | Niko | Akkanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:36.27 |
29 | Olavi | Männistö | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:37.86 |
30 | Rasmus | Mykkänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:56.30 |
31 | Elias | Laine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:57.54 |
32 | Topi | Raitalaakso | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:17.98 |
33 | Karri | Suuronen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:24.67 |
34 | Roope | Hyvärinen | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 11:32.63 |
35 | Mattias | Janhunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 11:43.45 |
4, P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Roope | Paatos | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:33.40 |
2 | Efim | Romanov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 8:46.27 |
3 | Oscar | Skjäl | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:46.40 |
4 | Jesper | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:48.79 |
5 | Oskari | Aalto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:58.67 |
6 | Axel | Olander | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 8:59.38 |
7 | Kirill | Helsing | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:06.09 |
8 | Elias | Laine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:06.49 |
9 | Elias | Juntunen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:07.02 |
10 | Jere | Broman | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:11.63 |
11 | Wäinö | Koskinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:14.91 |
12 | Ethan | Brady | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:19.86 |
13 | Leo | Mikkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:24.58 |
14 | Oliver | Kela | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:28.27 |
15 | Danila | Shishinin | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:38.06 |
16 | Mathias | Lindfors | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:38.11 |
17 | Rasmus | Söderholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:39.06 |
18 | Ville | Korpilähde | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:43.08 |
19 | Touko | Luukkonen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:44.48 |
20 | Joonas | Järvi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:54.34 |
21 | Roope | Tsutsunen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:06.66 |
22 | Mio | Harju | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:08.04 |
23 | Lauri | Uosukainen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:14.71 |
24 | Valtteri | Setälä | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:23.73 |
25 | Eemeli | Kauppila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:28.17 |
26 | Elmeri | Helander | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:32.12 |
27 | Nikas Daniel | Krjukov | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 10:32.19 |
28 | Kasimir | Riihelä | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:43.88 |
29 | Veeti | Leppänen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 11:11.50 |
30 | Eetu | Koskinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 11:13.18 |
4, P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
16 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Taneli | Lantta | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 8:36.89 |
2 | Roni | Kallström | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:46.89 |
3 | Claes | Fjellström | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 8:48.03 |
4 | Atte | Moilanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 8:49.82 |
5 | Juho | Porkkala | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 8:56.01 |
6 | Mohamed | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:57.82 |
7 | Aleksi | Helminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 8:58.22 |
8 | Eemeli | Raninen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:01.19 |
9 | Lauri | Krapf | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:10.88 |
10 | Kasper | Envalds | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:11.40 |
11 | Oskari | Hynynen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:13.80 |
12 | Leo | Roine | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:15.60 |
13 | Ali | Khalili | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:17.72 |
14 | Pirkka | Perkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 9:32.28 |
15 | Aaro | Kangasmaa | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:33.36 |
16 | Niklas | Linnanen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:45.75 |
17 | Juuso | Syrjälä | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:46.98 |
18 | Ville | Lauslahti | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:08.87 |
19 | Antti | Issakainen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 10:15.38 |
20 | Christofor | Pavlidi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:15.55 |