Discipline: SK70 Team Competition
Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.
# | Discipline | Sponzor | Startna lista | Rezultati |
---|---|---|---|---|
0 | Prisutdelning | |||
1 | 8x50m Frisim Mixed Final | Olka Sportresor | Prijave | |
2 | 25m Fjärilsim Herrar E, F Final | Prijave | ||
3 | 25m Fjärilsim Damer E, F Final | Prijave | ||
4 | 50m Fjärilsim Herrar A-D Final | Prijave | ||
5 | 50m Fjärilsim Damer A-D Final | Prijave | ||
6 | 100m Bröstsim Herrar A-F Final | Prijave | ||
7 | 100m Bröstsim Damer A-F Final | Prijave | ||
8 | 200m Medley Herrar A-D Final | Prijave | ||
9 | 200m Medley Damer A-D Final | Prijave | ||
10 | 4x50m Ryggsim Herrar Lag B Final | Speedo | Prijave | |
11 | 4x50m Ryggsim Herrar Lag A Final | Speedo | Prijave | |
12 | 4x50m Ryggsim Damer Lag B Final | Speedo | Prijave | |
13 | 4x50m Ryggsim Damer Lag A Final | Speedo | Prijave | |
14 | 4x50m Bröstsim Herrar Lag B Final | svea | Prijave | |
15 | 4x50m Bröstsim Herrar Lag A Final | svea | Prijave | |
16 | 4x50m Bröstsim Damer Lag B Final | svea | Prijave | |
17 | 4x50m Bröstsim Damer Lag A Final | svea | Prijave | |
18 | 50m Frisim Herrar A-F Final | Prijave | ||
19 | 50m Frisim Damer A-F Final | Prijave | ||
20 | 100m Ryggsim Herrar A-F Final | Prijave | ||
21 | 100m Ryggsim Damer A-F Final | Prijave | ||
22 | 800m Frisim Herrar A-D Final | Prijave | ||
23 | 800m Frisim DamerA-D Final | Prijave | ||
24 | 1500m Frisim Herrar A-D Final | Prijave | ||
25 | 1500m Frisim Damer A-D Final | Prijave | ||
26 | 4x50m Fjärilsim Herrar Lag B Final | Craft | Prijave | |
27 | 4x50m Fjärilsim Herrar Lag A Final | Craft | Prijave | |
28 | 4x50m Fjärilsim Damer Lag B Final | Craft | Prijave | |
29 | 4x50m Fjärilsim Damer Lag A Final | Craft | Prijave | |
30 | 50m Bröstsim Herrar A-F Final | Prijave | ||
31 | 50m Bröstsim Damer A-F Final | Prijave | ||
32 | 100m Frisim Herrar A-F Final | Prijave | ||
33 | 100m Frisim Damer A-F Final | Prijave | ||
34 | 400m Medley Herrar A-D Final | Prijave | ||
35 | 400m Medley Damer A-D Final | Prijave | ||
36 | 4x50m Crawl Herrar Lag B Final | Speedo | Prijave | |
37 | 4x50m Crawl Herrar lag A Final | Speedo | Prijave | |
38 | 4x50m Crawl Damer Lag B Final | Speedo | Prijave | |
39 | 4x50m Crawl Damer Lag A Final | Speedo | Prijave | |
40 | 100m Medley Herrar E, F Final | Prijave | ||
41 | 100m Medley Damer E, F Final | Prijave | ||
42 | 100m Fjärilsim Herrar A-D Final | Prijave | ||
43 | 100m Fjärilsim Damer A-D Final | Prijave | ||
44 | 50m Ryggsim Herrar A-F Final | Prijave | ||
45 | 50m Ryggsim Damer A-F Final | Prijave | ||
46 | 200m Frisim Herrar A-D Final | Prijave | ||
47 | 200m Frisim Damer A-D Final | Prijave | ||
48 | 4x50m Medley Herrar Lag B Final | Olka Sportresor | Prijave | |
49 | 4x50m Medley Herrar Lag A Final | Olka Sportresor | Prijave | |
50 | 4x50m Medley Damer Lag B Final | Olka Sportresor | Prijave | |
51 | 4x50m Medley Damer Lag A Final | Olka Sportresor | Prijave |