Pr. løb: Vestkyst Cup 2019
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | Fysio Danmark Varde | Deltagerliste | |
2 | 200m Medley Herrer | 24-7 Tømrer %26 Snedker ApS | Deltagerliste | |
3 | 200m Brystsvømning Damer | Blue Water Shipping | Deltagerliste | |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | Blue Water Shipping | Deltagerliste | |
5 | 50m Frisvømning Damer | 999 | Deltagerliste | |
6 | 50m Frisvømning Herrer | Lesjöfors A/S | Deltagerliste | |
7 | 200m Frisvømning Damer | Dansk Revision | Deltagerliste | |
8 | 200m Frisvømning Herrer | Deloitte | Deltagerliste | |
9 | 50m Butterfly Damer | Møller Consult MC Terapi | Deltagerliste | |
10 | 50m Butterfly Herrer | City Optik | Deltagerliste | |
11 | 100m Rygsvømning Damer | Kvickly | Deltagerliste | |
12 | 100m Rygsvømning Herrer | Danske Fragtmænd | Deltagerliste | |
13 | 50m Brystsvømning Damer | Købmand Hansens Feriehus | Deltagerliste | |
14 | 50m Brystsvømning Herrer | Esbjerg Galvanoindustri | Deltagerliste | |
15 | 200m Butterfly Damer | TK Transport | Deltagerliste | |
16 | 200m Butterfly Herrer | Vi elsker idéer | Deltagerliste | |
17 | 100m Frisvømning Damer | OK | Deltagerliste | |
18 | 100m Frisvømning Herrer | DSV Road A/S | Deltagerliste | |
19 | 4X50m Medley Mix | SubC Partner A/S | Deltagerliste | |
20 | 4X100m Medley Mix | Jette Kristine E727 ApS | Deltagerliste | |
21 | 400m Frisvømning Damer | City Optik %26 Kontaktlinse | Deltagerliste | |
22 | 400m Frisvømning Herrer | Esbjerg-Lægerne | Deltagerliste | |
23 | 200m Rygsvømning Damer | T J Malerfirma | Deltagerliste | |
24 | 200m Rygsvømning Herrer | Bilka Esbjerg | Deltagerliste | |
25 | 100m Medley Damer | Sigma Seafood | Deltagerliste | |
26 | 100m Medley Herrer | Semco Maritime A/S | Deltagerliste | |
27 | 100m Butterfly Damer | Jens Lysholdts Eftf. A/S | Deltagerliste | |
28 | 100m Butterfly Herrer | Sønderjyllands Tagdækning | Deltagerliste | |
29 | 100m Brystsvømning Damer | IAT | Deltagerliste | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer | Leg-Med I/S | Deltagerliste | |
31 | 50m Rygsvømning Damer | Chr. Brink %26 Søn ApS | Deltagerliste | |
32 | 50m Rygsvømning Herrer | Fysio Danmark - Esbjerg | Deltagerliste | |
33 | 400m Medley Damer | Frisør Mette Hauge | Deltagerliste | |
34 | 400m Medley Herrer | Telesikring | Deltagerliste | |
35 | 4X50m Frisvømning Mix | Ekko Fisk A/S | Deltagerliste | |
36 | 4X100m Frisvømning Mix | Jysk Geoteknik A/S | Deltagerliste | |
201 | 800m Frisvømning Damer | Deltagerliste | ||
202 | 800m Frisvømning Herrer |