2022-05-17   07:14:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: WP-putki uinnit

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
0 expand   Palkintojenjako   
1 expand   50m Vapaauinti Naiset MASTERS Final Primatimber  Osallistujaluettelo
2 expand   50m Vapaauinti Miehet MASTERS Final Karsikon Talohuolto  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Vapaauinti Naiset Erä WP-Putki  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Vapaauinti Naiset Finaali WP-Putki  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Vapaauinti Miehet Erä WP-Putki  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Vapaauinti Miehet Finaali WP-Putki  Osallistujaluettelo
5 expand   200m Rintauinti Naiset Final Rakennusliike V.Huovinen  Osallistujaluettelo
6 expand   200m Rintauinti Miehet Final Systeema  Osallistujaluettelo
7 expand   100m Selkäuinti Naiset Final Intersport  Osallistujaluettelo
8 expand   100m Selkäuinti Miehet Final Tritanium  Osallistujaluettelo
9 expand   400m Vapaauinti Naiset Final Ouneva Group  Osallistujaluettelo
10 expand   400m Vapaauinti Miehet Final Kerubi  Osallistujaluettelo
11 expand   100m Perhosuinti Naiset Final Sähköasennus Kuronen  Osallistujaluettelo
12 expand   100m Perhosuinti Miehet Final ISLO  Osallistujaluettelo
13 expand   200m Sekauinti Naiset Final Karelia Sähkö  Osallistujaluettelo
14 expand   200m Sekauinti Miehet Final Nanocomp  Osallistujaluettelo
15 expand   50m Rintauinti Naiset Final Reijolan Tilipalvelu  Osallistujaluettelo
16 expand   50m Rintauinti Miehet Final Pihlajalinna  Osallistujaluettelo
17 expand   50m Selkäuinti Naiset Final Karelian Vahinkopalvelu  Osallistujaluettelo
18 expand   50m Selkäuinti Miehet Final Närhi Oy  Osallistujaluettelo
19 expand   200m Vapaauinti Naiset Final Trekman  Osallistujaluettelo
20 expand   200m Vapaauinti Miehet Final Vatupassi  Osallistujaluettelo
21 expand   100m Rintauinti Naiset Final PKO  Osallistujaluettelo
22 expand   100m Rintauinti Miehet Final PKO  Osallistujaluettelo
23 expand   200m Selkäuinti Naiset Final Karelian Talotekniikka  Osallistujaluettelo
24 expand   200m Selkäuinti Miehet Final Pihlajalinna  Osallistujaluettelo
25 expand   100m Vapaauinti Naiset Final Intersport  Osallistujaluettelo
26 expand   100m Vapaauinti Miehet Final Primatimber  Osallistujaluettelo
27 expand   4x50m Sekauinti Naiset Final Pihlajalinna  Osallistujaluettelo
28 expand   4x50m Sekauinti Miehet Final Tritanium  Osallistujaluettelo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner