Heatlista |
Tävling | Seriesim Div 3 | Utskriftsdatum | 24 november 2015 | |||
Tävlingsort | Hässleholm | Utskriftstid | 14:59 | |||
Arrangör | S 71 | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 28 november 2015 |
Gren 1, 4X50m Medley Damer | Finaler (1) |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
47 | 3 | S 71 | 2000 | S 71 | 25m | |||
21 | 4 | SS Delfin Lag 1 | 2000 | SS DELFIN | 25m | |||
14 | 5 | Simsällskap Osby | 2000 | OSBY SS | 25m | |||
98 | 6 | Ksls Tjejer | 2001 | KSLS | 25m | |||
7 |
Gren 2, 4X50m Medley Herrar | Finaler (1) |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
47 | 3 | S 71 | 2000 | S 71 | 25m | |||
21 | 4 | SS Delfin Lag 1 | 2000 | SS DELFIN | 25m | |||
14 | 5 | Simsällskap Osby | 2000 | OSBY SS | 25m | |||
94 | 6 | Ksls Pojkar | 2001 | KSLS | 25m | |||
7 |
Gren 3, 50m Frisim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
101 | 3 | Alva Olofsson | 2005 | AD6605 | S 71 | 25m | ||
23 | 4 | Emma Ragnarsson | 2004 | AI4203 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
1 | 5 | Mya Carlsson | 2004 | AH7804 | OSBY SS | 25m | 2 | |
71 | 6 | Hanna Andersson | 2005 | KSLS | 25m | 43.49 | ||
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
63 | 3 | Wilma Nilsson | 2004 | AB0804 | S 71 | 25m | 33.51 | |
22 | 4 | Astrid Nilsson | 2004 | AA3604 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
12 | 5 | Maja Olofsson | 2004 | AF7204 | OSBY SS | 25m | 1 | |
72 | 6 | Liv Axelsson | 2005 | AP9805 | KSLS | 25m | 42.97 | |
7 |
Gren 4, 50m Frisim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
25 | 4 | Karl Oredsson | 2006 | AD9706 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
19 | 5 | Ville Torkelsson | 2005 | OSBY SS | 25m | 2 | ||
82 | 6 | Jacob Glans | 2006 | AA2706 | KSLS | 25m | 37.10 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
100 | 3 | Erik Karlsson | 2005 | AL1105 | S 71 | 25m | ||
24 | 4 | Ragnar Andersson | 2004 | AA0304 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
11 | 5 | Vincent Lindqvist | 2004 | AH4704 | OSBY SS | 25m | 1 | |
75 | 6 | Melvin Carlsson | 2005 | AG7505 | KSLS | 25m | 42.90 | |
7 |
Gren 5, 100m Frisim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
65 | 3 | Anna-Luisa Permarker | 2002 | AH1402 | S 71 | 25m | 1:04.85 | |
27 | 4 | Alexandra Petersen | 2003 | AC1803 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
17 | 5 | Alma Torkelsson | 2003 | AE5603 | OSBY SS | 25m | 2 | |
85 | 6 | Olivia Jarl Halvarsson | 2003 | AX2203 | KSLS | 25m | 1:15.71 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
57 | 3 | Moa Karlsson | 2002 | AC1202 | S 71 | 25m | 1:03.66 | |
26 | 4 | Jennifer Nilsson | 2003 | AC3803 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
13 | 5 | Moa Olofsson | 2002 | AG8202 | OSBY SS | 25m | 1 | |
89 | 6 | Saga Nyborg | 2003 | AK9603 | KSLS | 25m | 1:05.17 | |
7 |
Gren 6, 100m Frisim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
69 | 3 | Christian Vanga | 2002 | AT9702 | S 71 | 25m | ||
28 | 4 | Douglas Nilsson | 2003 | AB3103 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
16 | 5 | Max Sjögren | 2003 | AH7103 | OSBY SS | 25m | 2 | |
93 | 6 | Harry Petersson | 2002 | AM9302 | KSLS | 25m | 1:09.18 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
59 | 3 | James Lu | 2002 | AR9702 | S 71 | 25m | 1:31.02 | |
29 | 4 | Birkan Ates | 2002 | AD8302 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | ||||||||
95 | 6 | Ahmed Sadoon | 2002 | AH2902 | KSLS | 25m | 1:06.19 | |
7 |
Gren 7, 100m Frisim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
58 | 3 | Fanny Lindfors | 2002 | AV6202 | S 71 | 25m | 1:06.75 | |
31 | 4 | Jonna Möller | 2005 | AA1605 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
15 | 5 | Andrea Prai | 2001 | AI3201 | OSBY SS | 25m | 2 | |
81 | 6 | Maja Fling | 2001 | BF9601 | KSLS | 25m | 1:16.67 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
52 | 3 | Tilda Ericsson | 2002 | AH0402 | S 71 | 25m | 1:06.58 | |
30 | 4 | Alice Möller | 2000 | AD9200 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
10 | 5 | Simone Karlsson | 2001 | AI2201 | OSBY SS | 25m | 1 | |
87 | 6 | Thilde Lantz | 2001 | AX6201 | KSLS | 25m | 1:06.07 | |
7 |
Gren 8, 100m Frisim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
66 | 3 | Vladimir Radulescu | 2001 | AM6501 | S 71 | 25m | 1:14.29 | |
33 | 4 | Tim Berthelsson | 2000 | AJ1700 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
5 | ||||||||
79 | 6 | Jacob El Mokri | 2001 | AF3301 | KSLS | 25m | 1:04.83 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
32 | 4 | Jakob Petersen | 2001 | AD9901 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | ||||||||
86 | 6 | Joel Johnsson | 2000 | AT0500 | KSLS | 25m | 1:04.64 | |
7 |
Gren 9, 50m Bröstsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
48 | 3 | Agnes Alm | 2006 | AA0806 | S 71 | 25m | 47.82 | |
35 | 4 | Viola Berntsson | 2005 | AC8405 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
1 | 5 | Mya Carlsson | 2004 | AH7804 | OSBY SS | 25m | 2 | |
92 | 6 | Elly Petersson | 2005 | AU5805 | KSLS | 25m | 53.77 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
53 | 3 | Alicia Hart | 2005 | AE3805 | S 71 | 25m | 47.02 | |
34 | 4 | Linnea Nell | 2004 | AD1804 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
12 | 5 | Maja Olofsson | 2004 | AF7204 | OSBY SS | 25m | 1 | |
74 | 6 | Alice Carlqvist-Seger | 2004 | AJ9404 | KSLS | 25m | 48.66 | |
7 |
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
24 | 4 | Ragnar Andersson | 2004 | AA0304 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
9 | 5 | Vincent Johnson | 2006 | AD3506 | OSBY SS | 25m | 2 | |
99 | 6 | Oscar Tram | 2004 | AE4704 | KSLS | 25m | 55.60 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
60 | 3 | Noah Malmgren | 2004 | AB2704 | S 71 | 25m | 40.86 | |
36 | 4 | Hugo Johnsson | 2005 | AD4905 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
3 | 5 | Alfred Cato | 2004 | AA4904 | OSBY SS | 25m | 1 | |
96 | 6 | Isaac Rasmussen | 2004 | AF8504 | KSLS | 25m | 51.83 | |
7 |
Gren 11, 100m Bröstsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
62 | 3 | Tova Nilsson | 2002 | AC0202 | S 71 | 25m | 1:19.33 | |
27 | 4 | Alexandra Petersen | 2003 | AC1803 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
6 | 5 | Enya Holgersson | 2002 | AG0402 | OSBY SS | 25m | 2 | |
88 | 6 | Michelle Nguyen | 2002 | AW7602 | KSLS | 25m | 1:32.21 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
68 | 3 | Emilia Rönningdal | 2002 | AC6202 | S 71 | 25m | 1:15.81 | |
37 | 4 | Tilda Joelsson | 2002 | AM4602 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
13 | 5 | Moa Olofsson | 2002 | AG8202 | OSBY SS | 25m | 1 | |
97 | 6 | Annie Thulin | 2003 | AK1803 | KSLS | 25m | 1:24.26 | |
7 |
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
55 | 3 | Andian Jamah | 2002 | AW7302 | S 71 | 25m | ||
38 | 4 | Fabian Claeson | 2002 | AR7902 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
16 | 5 | Max Sjögren | 2003 | AH7103 | OSBY SS | 25m | 2 | |
77 | 6 | Erik Dahlberg | 2002 | AJ5502 | KSLS | 25m | 1:24.91 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
59 | 3 | James Lu | 2002 | AR9702 | S 71 | 25m | 1:43.65 | |
39 | 4 | Vincent Möller | 2003 | AB2103 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | ||||||||
95 | 6 | Ahmed Sadoon | 2002 | AH2902 | KSLS | 25m | 1:20.20 | |
7 |
Gren 13, 100m Bröstsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
54 | 3 | Felicia Huynh | 2000 | AW8400 | S 71 | 50m | 1:16.05 | |
41 | 4 | Nea Claesson | 2006 | AA2406 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
15 | 5 | Andrea Prai | 2001 | AI3201 | OSBY SS | 25m | 2 | |
84 | 6 | Frida Jarl Halvarsson | 2003 | AW9603 | KSLS | 25m | 1:32.75 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
56 | 3 | Micaela Jönsson | 2001 | AD3801 | S 71 | 25m | 1:15.04 | |
40 | 4 | Astrid Persson | 2003 | AB9203 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
18 | 5 | Ellen Torkelsson | 2000 | AD4800 | OSBY SS | 25m | 1 | |
87 | 6 | Thilde Lantz | 2001 | AX6201 | KSLS | 25m | 1:17.37 | |
7 |
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
70 | 3 | Tobias Wijk | 2000 | AW4100 | S 71 | 25m | 1:46.24 | |
43 | 4 | Filip Nordström | 2003 | AD7703 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | ||||||||
86 | 6 | Joel Johnsson | 2000 | AT0500 | KSLS | 25m | 1:25.69 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
51 | 3 | Philip Chen | 2000 | AC4700 | S 71 | 25m | 1:07.07 | |
42 | 4 | Theodor Schaper Lindberg | 2000 | AW9900 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
5 | ||||||||
78 | 6 | Tobias Dahlberg | 2001 | AK0101 | KSLS | 25m | 1:20.40 | |
7 |
Gren 15, 50m Ryggsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
67 | 3 | Veronika Ruzic | 2006 | AH1606 | S 71 | 25m | 46.57 | |
34 | 4 | Linnea Nell | 2004 | AD1804 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
8 | 5 | Lovisa Håkansson | 2005 | AC5405 | OSBY SS | 25m | 2 | |
92 | 6 | Elly Petersson | 2005 | AU5805 | KSLS | 25m | 51.36 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
48 | 3 | Agnes Alm | 2006 | AA0806 | S 71 | 25m | 45.10 | |
22 | 4 | Astrid Nilsson | 2004 | AA3604 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | 5 | Elina Holgersson | 2005 | AF6605 | OSBY SS | 25m | 1 | |
74 | 6 | Alice Carlqvist-Seger | 2004 | AJ9404 | KSLS | 25m | 45.73 | |
7 |
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
100 | 3 | Erik Karlsson | 2005 | AL1105 | S 71 | 25m | ||
25 | 4 | Karl Oredsson | 2006 | AD9706 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
3 | 5 | Alfred Cato | 2004 | AA4904 | OSBY SS | 25m | 2 | |
96 | 6 | Isaac Rasmussen | 2004 | AF8504 | KSLS | 25m | 46.69 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
60 | 3 | Noah Malmgren | 2004 | AB2704 | S 71 | 25m | 39.45 | |
44 | 4 | Erik Nell | 2006 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | ||
9 | 5 | Vincent Johnson | 2006 | AD3506 | OSBY SS | 25m | 1 | |
82 | 6 | Jacob Glans | 2006 | AA2706 | KSLS | 25m | 43.75 | |
7 |
Gren 17, 100m Ryggsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
57 | 3 | Moa Karlsson | 2002 | AC1202 | S 71 | 25m | 1:13.85 | |
45 | 4 | Lova Ahlgren | 2003 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | ||
6 | 5 | Enya Holgersson | 2002 | AG0402 | OSBY SS | 25m | 2 | |
85 | 6 | Olivia Jarl Halvarsson | 2003 | AX2203 | KSLS | 25m | 1:16.96 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
68 | 3 | Emilia Rönningdal | 2002 | AC6202 | S 71 | 25m | 1:12.06 | |
37 | 4 | Tilda Joelsson | 2002 | AM4602 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
7 | 5 | Evelina Håkansson | 2002 | AI8202 | OSBY SS | 25m | 1 | |
97 | 6 | Annie Thulin | 2003 | AK1803 | KSLS | 25m | 1:14.80 | |
7 |
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
69 | 3 | Christian Vanga | 2002 | AT9702 | S 71 | 25m | ||
39 | 4 | Vincent Möller | 2003 | AB2103 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
5 | ||||||||
76 | 6 | Tomislav Corluka | 2003 | AC7703 | KSLS | 25m | 1:19.54 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
28 | 4 | Douglas Nilsson | 2003 | AB3103 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
4 | 5 | Mattis Engström | 2003 | AC6703 | OSBY SS | 25m | 1 | |
93 | 6 | Harry Petersson | 2002 | AM9302 | KSLS | 25m | 1:16.47 | |
7 |
Gren 19, 100m Ryggsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
52 | 3 | Tilda Ericsson | 2002 | AH0402 | S 71 | 25m | 1:17.67 | |
41 | 4 | Nea Claesson | 2006 | AA2406 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
2 | 5 | Agnes Cato | 2001 | AB8201 | OSBY SS | 25m | 2 | |
84 | 6 | Frida Jarl Halvarsson | 2003 | AW9603 | KSLS | 25m | 1:23.75 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
56 | 3 | Micaela Jönsson | 2001 | AD3801 | S 71 | 25m | 1:14.13 | |
40 | 4 | Astrid Persson | 2003 | AB9203 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
10 | 5 | Simone Karlsson | 2001 | AI2201 | OSBY SS | 25m | 1 | |
73 | 6 | Josefine Bengtsson | 2000 | BA3800 | KSLS | 25m | 1:11.79 | |
7 |
Gren 20, 100m Ryggsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
66 | 3 | Vladimir Radulescu | 2001 | AM6501 | S 71 | 25m | 1:30.82 | |
43 | 4 | Filip Nordström | 2003 | AD7703 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
78 | 3 | Tobias Dahlberg | 2001 | AK0101 | KSLS | 25m | 1:22.92 | |
33 | 4 | Tim Berthelsson | 2000 | AJ1700 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | ||||||||
91 | 6 | Oliver Pavkovic | 2001 | AW9701 | KSLS | 25m | 1:24.57 | |
7 |
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
67 | 3 | Veronika Ruzic | 2006 | AH1606 | S 71 | 25m | 18.07 | |
46 | 4 | Tilda Nordström | 2006 | AA4406 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
8 | 5 | Lovisa Håkansson | 2005 | AC5405 | OSBY SS | 25m | 2 | |
83 | 6 | Alice Gulin | 2006 | KSLS | 25m | 22.77 | ||
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
63 | 3 | Wilma Nilsson | 2004 | AB0804 | S 71 | 25m | 17.40 | |
23 | 4 | Emma Ragnarsson | 2004 | AI4203 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | 5 | Elina Holgersson | 2005 | AF6605 | OSBY SS | 25m | 1 | |
72 | 6 | Liv Axelsson | 2005 | AP9805 | KSLS | 25m | 20.46 | |
7 |
Gren 22, 25m Fjärilsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
36 | 4 | Hugo Johnsson | 2005 | AD4905 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
19 | 5 | Ville Torkelsson | 2005 | OSBY SS | 25m | 2 | ||
99 | 6 | Oscar Tram | 2004 | AE4704 | KSLS | 25m | 25.62 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
44 | 4 | Erik Nell | 2006 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | ||
11 | 5 | Vincent Lindqvist | 2004 | AH4704 | OSBY SS | 25m | 1 | |
80 | 6 | William Feldt | 2005 | AI2905 | KSLS | 25m | 23.28 | |
7 |
Gren 23, 50m Fjärilsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
62 | 3 | Tova Nilsson | 2002 | AC0202 | S 71 | 25m | 34.04 | |
45 | 4 | Lova Ahlgren | 2003 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | ||
7 | 5 | Evelina Håkansson | 2002 | AI8202 | OSBY SS | 25m | 2 | |
90 | 6 | Astrid Olsson | 2002 | AA0802 | KSLS | 25m | 36.00 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
65 | 3 | Anna-Luisa Permarker | 2002 | AH1402 | S 71 | 25m | 33.07 | |
26 | 4 | Jennifer Nilsson | 2003 | AC3803 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
17 | 5 | Alma Torkelsson | 2003 | AE5603 | OSBY SS | 25m | 1 | |
89 | 6 | Saga Nyborg | 2003 | AK9603 | KSLS | 25m | 31.56 | |
7 |
Gren 24, 50m Fjärilsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
38 | 4 | Fabian Claeson | 2002 | AR7902 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
5 | ||||||||
76 | 6 | Tomislav Corluka | 2003 | AC7703 | KSLS | 25m | 39.47 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
29 | 4 | Birkan Ates | 2002 | AD8302 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
4 | 5 | Mattis Engström | 2003 | AC6703 | OSBY SS | 25m | 1 | |
77 | 6 | Erik Dahlberg | 2002 | AJ5502 | KSLS | 25m | 38.29 | |
7 |
Gren 25, 50m Fjärilsim Damer | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
58 | 3 | Fanny Lindfors | 2002 | AV6202 | S 71 | 25m | 32.97 | |
31 | 4 | Jonna Möller | 2005 | AA1605 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
18 | 5 | Ellen Torkelsson | 2000 | AD4800 | OSBY SS | 25m | 2 | |
81 | 6 | Maja Fling | 2001 | BF9601 | KSLS | 50m | 41.94 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
54 | 3 | Felicia Huynh | 2000 | AW8400 | S 71 | 25m | 30.57 | |
30 | 4 | Alice Möller | 2000 | AD9200 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
2 | 5 | Agnes Cato | 2001 | AB8201 | OSBY SS | 25m | 1 | |
73 | 6 | Josefine Bengtsson | 2000 | BA3800 | KSLS | 25m | 32.70 | |
7 |
Gren 26, 50m Fjärilsim Herrar | Finaler (2) |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
70 | 3 | Tobias Wijk | 2000 | AW4100 | S 71 | 25m | 34.68 | |
42 | 4 | Theodor Schaper Lindberg | 2000 | AW9900 | SS DELFIN | 25m | 2.00 | |
5 | ||||||||
91 | 6 | Oliver Pavkovic | 2001 | AW9701 | KSLS | 25m | 40.85 | |
7 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
51 | 3 | Philip Chen | 2000 | AC4700 | S 71 | 25m | 26.99 | |
32 | 4 | Jakob Petersen | 2001 | AD9901 | SS DELFIN | 25m | 1.00 | |
5 | ||||||||
79 | 6 | Jacob El Mokri | 2001 | AF3301 | KSLS | 25m | 32.19 | |
7 |
Gren 27, 5X50m Frisim Damer | Finaler (1) |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
47 | 3 | S 71 | 2000 | S 71 | 25m | |||
21 | 4 | SS Delfin Lag 1 | 2000 | SS DELFIN | 25m | |||
14 | 5 | Simsällskap Osby | 2000 | OSBY SS | 25m | |||
98 | 6 | Ksls Tjejer | 2001 | KSLS | 25m | |||
7 |
Gren 28, 5X50m Frisim Herrar | Finaler (1) |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
2 | ||||||||
47 | 3 | S 71 | 2000 | S 71 | 25m | |||
21 | 4 | SS Delfin Lag 1 | 2000 | SS DELFIN | 25m | |||
14 | 5 | Simsällskap Osby | 2000 | OSBY SS | 25m | |||
94 | 6 | Ksls Pojkar | 2001 | KSLS | 25m | |||
7 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 24 november 2015 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:59 |