Ohjelma DM/JDM & UGP 3 (50m) 2016 VSSF
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Gren 1, 100m Ryggsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 54.85 2014-08-18 |
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 56.59 2010-08-09 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 59.95 | |
2 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 1:00.08 | |
3 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 1:01.64 | |
4 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 1:02.19 | |
5 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 1:02.99 | |
6 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:03.81 | |
7 | 279 | Cuperus Rick | 1999 | UDDEVALLA | AV2599 | 50 m | 1:04.35 | |
8 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:05.64 | |
9 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 1:06.53 | |
10 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 1:07.17 | |
11 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 1:07.52 | |
12 | 277 | Assor Alexander | 2000 | UDDEVALLA | AE2900 | 50 m | 1:07.84 | |
13 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 1:07.86 | |
14 | 99 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 50 m | 1:08.68 | |
15 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 1:08.78 | |
16 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 1:08.80 | |
17 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 1:10.53 | |
18 | 254 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 1:10.66 | |
19 | 264 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 1:11.19 | |
20 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 1:11.45 | |
21 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 1:11.94 | |
22 | 162 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 1:14.44 | |
23 | 435 | Pettersson Jens | 2001 | S 77 | AG9101 | 50 m | 1:15.06 | |
24 | 408 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:17.63 | |
25 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 1:17.92 | |
26 | 128 | Gabrielsson Benjamin | 1999 | KUNGÄLV | AN1199 | 50 m | 1:18.74 | |
27 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 1:22.19 | |
28 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 1:24.10 | |
29 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:24.50 | |
30 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:24.54 | |
31 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 1:24.69 | |
32 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:26.54 | |
33 | 451 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | AH1503 | 50 m | 1:26.56 | |
34 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 1:31.19 | |
35 | 447 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 1:31.20 | |
36 | 334 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 1:31.57 | |
37 | 459 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 50 m | 1:32.94 | |
38 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 1:33.62 | |
39 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 1:33.79 | |
40 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 1:34.06 | |
41 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | 1:35.48 | |
42 | 404 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 1:38.75 | |
43 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 1:39.73 | |
44 | 484 | Tudt Alex | 2002 | VARBERG | AQ2902 | 50 m | 1:40.02 | |
45 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:40.69 | |
46 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 1:43.42 | |
47 | 378 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 50 m | 1:45.04 | |
48 | 335 | Jamshidi Bardja | 2003 | GÖTEBORG | BN0203 | 50 m | 1:45.44 | |
49 | 458 | Hägg Anton | 2004 | TROLLHÄTTA | AG2904 | 50 m | 1:45.65 | |
50 | 452 | Larsson Leon | 2005 | SK 1970 | AB6905 | 50 m | 1:47.54 | |
51 | 476 | Jimenez Kailan | 2005 | VARBERG | AE4505 | 50 m | 1:48.78 | |
52 | 348 | Saied Daniel | 2003 | GÖTEBORG | AW3503 | 50 m | 1:53.30 | |
53 | 336 | Johansson Simon | 2003 | GÖTEBORG | AY5703 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 2, 100m Ryggsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Johanna Larsson (1972) 1:03.90 1987-01-01 |
Distriktrekord Juniorer: Johanna Larsson (1972) 1:03.90 1987-01-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 1:05.55 | |
2 | 205 | Hellström Ebba | 1992 | S 02 | AK6692 | 50 m | 1:08.22 | |
3 | 55 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 1:10.15 | |
4 | 203 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 50 m | 1:10.43 | |
5 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 1:10.87 | |
6 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 1:11.81 | |
7 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 1:12.38 | |
8 | 93 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 50 m | 1:13.75 | |
9 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 1:14.20 | |
10 | 115 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 1:14.63 | |
11 | 247 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 50 m | 1:14.68 | |
12 | 191 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | AQ9802 | 50 m | 1:14.70 | |
13 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 1:14.98 | |
14 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 1:15.04 | |
15 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 1:15.85 | |
16 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 1:16.61 | |
17 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 1:16.76 | |
18 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:17.50 | |
19 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 1:17.71 | |
20 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 1:17.77 | |
21 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 1:18.09 | |
22 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 1:18.18 | |
23 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 1:18.84 | |
24 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 1:18.91 | |
25 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 1:19.25 | |
26 | 342 | Olsson Sissy | 2001 | GÖTEBORG | BH1601 | 50 m | 1:19.63 | |
27 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 1:19.77 | |
28 | 80 | Bekken Sofia | 2001 | KUNGSBACKA | AE6601 | 50 m | 1:19.93 | |
29 | 87 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 50 m | 1:20.13 | |
30 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 1:20.52 | |
31 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:21.12 | |
32 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 1:21.88 | |
33 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 1:22.67 | |
34 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 1:22.72 | |
35 | 432 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 50 m | 1:22.91 | |
36 | 105 | Wetteskog Emma | 2001 | KUNGSBACKA | BI6801 | 50 m | 1:23.99 | |
37 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 1:24.02 | |
38 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 1:24.32 | |
39 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:24.39 | |
40 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:24.76 | |
41 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 1:25.05 | |
42 | 449 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 50 m | 1:26.01 | |
43 | 165 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:26.51 | |
44 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 1:26.67 | |
45 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 1:26.71 | |
46 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 1:27.13 | |
47 | 498 | Persson Jennifer | 2004 | UDDEVALLA | AK4604 | 50 m | 1:27.98 | |
48 | 381 | Jensen Louise | 1999 | KUNGÄLV | AZ4699 | 50 m | 1:28.16 | |
49 | 319 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 50 m | 1:28.31 | |
50 | 416 | Scheutz Attefors Matilda | 2004 | MASS | AS6404 | 50 m | 1:28.60 | |
51 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 1:28.80 | |
52 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:28.80 | |
53 | 253 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:28.83 | |
54 | 440 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | 1:28.85 | |
55 | 495 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | AD5605 | 50 m | 1:29.50 | |
56 | 359 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 50 m | 1:29.98 | |
57 | 368 | Sahlberg Ida | 2004 | KUNGSBACKA | AV9204 | 50 m | 1:30.49 | |
58 | 446 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | 1:30.74 | |
59 | 321 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | AP5405 | 50 m | 1:31.12 | |
60 | 370 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | BN5603 | 50 m | 1:31.54 | |
61 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 1:32.11 | |
62 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:32.46 | |
63 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 1:32.83 | |
64 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:33.02 | |
65 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 1:34.51 | |
66 | 485 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 1:34.66 | |
67 | 358 | Fredriksson Alicia | 2005 | KUNGSBACKA | AR5805 | 50 m | 1:35.65 | |
68 | 307 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | AB2405 | 50 m | 1:35.83 | |
69 | 161 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 1:36.62 | |
70 | 424 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 1:38.26 | |
71 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 1:38.28 | |
72 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 1:39.14 | |
73 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 1:39.52 | |
74 | 502 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 50 m | 1:39.95 | |
75 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 1:40.10 | |
76 | 385 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AJ1404 | 50 m | 1:40.72 | |
77 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 1:41.15 | |
78 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | 1:43.09 | |
79 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | 1:43.69 | |
80 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 1:44.76 | |
81 | 411 | Ohlsson Linnea | 2004 | MASS | AS7204 | 50 m | 1:47.74 | |
82 | 318 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | 1:47.79 | |
83 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 1:57.63 | |
84 | 338 | Liu Evelina | 2004 | GÖTEBORG | BK7404 | 50 m | 1:58.37 | |
85 | 427 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 2:00.20 | |
86 | 333 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 50 m | ||
87 | 375 | Voss Amanda | 2004 | KUNGSBACKA | BM6404 | 50 m | ||
88 | 384 | Wennroth Maja | 1998 | KUNGÄLV | BG3298 | 50 m | ||
89 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 3, 200m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Adam Paulsson (1995) 1:49.49 2016-03-31 |
Distriktrekord Juniorer: Anders Lyrbring (1978) 1:50.16 1997-12-31 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 1:56.21 | |
2 | 66 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 1:58.52 | |
3 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 1:58.77 | |
4 | 116 | Hildesson Johan | 1992 | KUNGÄLV | AK2592 | 50 m | 1:59.70 | |
5 | 202 | Gausel Elias | 1996 | S 02 | AE1196 | 50 m | 1:59.98 | |
6 | 5 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 50 m | 2:00.05 | |
7 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 2:00.15 | |
8 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:00.25 | |
9 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 2:02.62 | |
10 | 118 | Josefsson Tobias | 1997 | KUNGÄLV | AT7397 | 50 m | 2:03.28 | |
11 | 119 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 2:05.15 | |
12 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:05.71 | |
13 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 2:05.84 | |
14 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 2:06.46 | |
15 | 16 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 50 m | 2:06.85 | |
16 | 111 | Andersson Daniel | 1997 | KUNGÄLV | AQ7197 | 50 m | 2:08.09 | |
17 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:08.28 | |
18 | 113 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 2:08.74 | |
19 | 101 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 2:09.37 | |
20 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 2:09.57 | |
21 | 189 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 50 m | 2:13.84 | EFT |
22 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 2:14.14 | |
23 | 277 | Assor Alexander | 2000 | UDDEVALLA | AE2900 | 50 m | 2:14.30 | |
24 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 2:16.87 | |
25 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 2:19.43 | |
26 | 511 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 50 m | 2:19.52 | EFT |
27 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 2:19.89 | |
28 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | 2:20.04 | |
29 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 2:20.18 | |
30 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:20.55 | |
31 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 2:21.46 | |
32 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 2:22.29 | |
33 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 2:23.09 | EFT |
34 | 408 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 2:24.47 | |
35 | 63 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 50 m | 2:24.62 | |
36 | 71 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | 2:26.32 | |
37 | 128 | Gabrielsson Benjamin | 1999 | KUNGÄLV | AN1199 | 50 m | 2:27.33 | |
38 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 2:27.56 | |
39 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 2:28.21 | |
40 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 2:28.32 | |
41 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 2:28.89 | |
42 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 2:29.24 | |
43 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 2:29.45 | |
44 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 2:29.90 | |
45 | 451 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | AH1503 | 50 m | 2:30.19 | |
46 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 2:31.42 | |
47 | 162 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 2:31.96 | |
48 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 2:32.13 | |
49 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 2:32.87 | |
50 | 89 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 50 m | 2:33.56 | |
51 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | 2:36.23 | |
52 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 2:37.18 | |
53 | 447 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 2:38.32 | |
54 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 2:39.29 | |
55 | 112 | Dagberg Aksel | 2000 | KUNGÄLV | AX7500 | 50 m | 2:40.41 | |
56 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 2:42.99 | |
57 | 86 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 2:46.05 | |
58 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | 2:47.68 | |
59 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 2:47.81 | |
60 | 480 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 2:49.00 | |
61 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 2:49.59 | |
62 | 404 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 2:50.20 | |
63 | 457 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | 2:51.70 | |
64 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 2:51.90 | |
65 | 484 | Tudt Alex | 2002 | VARBERG | AQ2902 | 50 m | 2:54.24 | |
66 | 362 | Hilmersson Hugo | 2002 | KUNGSBACKA | AV7102 | 50 m | 2:54.85 | |
67 | 378 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 50 m | 2:55.28 | |
68 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 2:56.73 | |
69 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 2:59.01 | |
70 | 452 | Larsson Leon | 2005 | SK 1970 | AB6905 | 50 m | 2:59.39 | |
71 | 459 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 50 m | 3:00.35 | |
72 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | 3:01.66 | |
73 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 3:05.60 | |
74 | 458 | Hägg Anton | 2004 | TROLLHÄTTA | AG2904 | 50 m | 3:07.24 | |
75 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 3:07.29 | |
76 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 3:13.74 | |
77 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 3:14.25 | |
78 | 476 | Jimenez Kailan | 2005 | VARBERG | AE4505 | 50 m | 3:14.87 | |
79 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 3:28.45 | |
80 | 106 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | ||
81 | 335 | Jamshidi Bardja | 2003 | GÖTEBORG | BN0203 | 50 m | ||
82 | 336 | Johansson Simon | 2003 | GÖTEBORG | AY5703 | 50 m | ||
83 | 464 | Lindblad Oscar | 2003 | TROLLHÄTTA | AL1903 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 4, 200m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Josefin Lillhage (1980) 2:01.46 1997-08-20 |
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 2:01.46 1997-08-20 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 2:04.99 | |
2 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 2:10.79 | |
3 | 55 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 2:11.19 | |
4 | 21 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 2:13.58 | |
5 | 219 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:14.05 | |
6 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 2:14.69 | |
7 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 2:14.79 | |
8 | 272 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 2:14.87 | |
9 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:15.64 | |
10 | 273 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 50 m | 2:16.53 | |
11 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 2:17.60 | |
12 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 2:17.87 | |
13 | 287 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 50 m | 2:18.61 | |
14 | 241 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 2:18.66 | |
15 | 151 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 2:19.41 | |
16 | 289 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 50 m | 2:21.19 | |
17 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 2:21.22 | |
18 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 2:23.89 | |
19 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 2:24.30 | |
20 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 2:24.37 | |
21 | 123 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 50 m | 2:25.32 | |
22 | 294 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 2:25.69 | |
23 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 2:25.74 | |
24 | 115 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 2:27.45 | |
25 | 251 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 2:28.29 | |
26 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 2:28.76 | |
27 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 2:28.77 | |
28 | 342 | Olsson Sissy | 2001 | GÖTEBORG | BH1601 | 50 m | 2:29.33 | |
29 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 2:29.53 | |
30 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 2:29.61 | |
31 | 12 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 2:30.35 | |
32 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 2:30.73 | |
33 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 2:31.32 | |
34 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 2:31.77 | |
35 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 2:32.29 | |
36 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 2:33.19 | |
37 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 2:33.71 | |
38 | 206 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 2:34.42 | |
39 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 2:34.42 | |
40 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 2:35.75 | |
41 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 2:36.56 | |
42 | 448 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | BP6401 | 50 m | 2:36.68 | |
43 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 2:37.04 | |
44 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 2:38.65 | |
45 | 381 | Jensen Louise | 1999 | KUNGÄLV | AZ4699 | 50 m | 2:39.20 | |
46 | 388 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 50 m | 2:39.21 | |
47 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 2:40.00 | |
48 | 360 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | 2:40.04 | |
49 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 2:40.43 | |
50 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 2:40.91 | |
51 | 96 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 50 m | 2:40.93 | |
52 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 2:41.19 | |
53 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | 2:41.63 | |
54 | 236 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 2:41.79 | EFT |
55 | 432 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 50 m | 2:42.01 | |
56 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 2:44.35 | |
57 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 2:44.57 | |
58 | 125 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AP9403 | 50 m | 2:45.69 | |
59 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 2:46.38 | |
60 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 2:47.10 | |
61 | 440 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | 2:48.50 | |
62 | 359 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 50 m | 2:49.05 | |
63 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 2:49.21 | |
64 | 416 | Scheutz Attefors Matilda | 2004 | MASS | AS6404 | 50 m | 2:51.15 | |
65 | 376 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | 2:52.86 | |
66 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 2:53.45 | |
67 | 485 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 2:53.65 | |
68 | 446 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | 2:55.20 | |
69 | 411 | Ohlsson Linnea | 2004 | MASS | AS7204 | 50 m | 2:58.83 | |
70 | 383 | Skanse Lova | 2003 | KUNGÄLV | BS0203 | 50 m | 2:59.78 | |
71 | 319 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 50 m | 2:59.81 | |
72 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 3:01.87 | |
73 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 3:02.24 | |
74 | 368 | Sahlberg Ida | 2004 | KUNGSBACKA | AV9204 | 50 m | 3:02.43 | |
75 | 385 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AJ1404 | 50 m | 3:04.32 | |
76 | 502 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 50 m | 3:04.40 | |
77 | 379 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 50 m | 3:04.71 | |
78 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 3:05.94 | |
79 | 370 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | BN5603 | 50 m | 3:05.98 | |
80 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 3:06.43 | |
81 | 321 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | AP5405 | 50 m | 3:06.49 | |
82 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 3:07.18 | |
83 | 382 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | AQ7804 | 50 m | 3:13.20 | |
84 | 473 | Bylund Ebba | 2003 | VARBERG | BP0603 | 50 m | 3:13.74 | |
85 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 3:13.81 | |
86 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 3:13.93 | |
87 | 161 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 3:14.39 | |
88 | 424 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 3:14.88 | |
89 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 3:17.29 | |
90 | 318 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | 3:17.61 | |
91 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | 3:17.64 | |
92 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 3:19.17 | |
93 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 3:27.45 | |
94 | 427 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 3:27.51 | |
95 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 3:27.94 | |
96 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | 3:30.08 | |
97 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | ||
98 | 333 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 50 m | ||
99 | 357 | Franck Ylva | 2000 | KUNGSBACKA | BP6400 | 50 m | ||
100 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 5, 400m Medley Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Erik Persson (1994) 4:19.82 2014-04-10 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Persson (1994) 4:19.82 2014-04-10 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 4:36.79 | |
2 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 4:42.88 | |
3 | 83 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 4:59.05 | |
4 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 5:02.60 | |
5 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 5:04.02 | |
6 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 5:13.51 | |
7 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 5:26.89 | |
8 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 5:27.13 | |
9 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | 5:51.05 | |
10 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 5:54.98 | |
11 | 102 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 50 m | 5:55.31 | |
12 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 5:57.31 | |
13 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 5:58.29 | |
14 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 6:06.46 | |
15 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 6:20.18 | |
16 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | 6:23.54 | |
17 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 7:21.33 | |
18 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | ||
19 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | ||
20 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 6, 400m Medley Damer |
Distriktrekord Seniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:52.72 1998-07-30 |
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:52.72 1998-07-30 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 62 | Rutqvist Amanda | 1991 | GÖTEBORG | BC8291 | 50 m | 4:51.17 | |
2 | 205 | Hellström Ebba | 1992 | S 02 | AK6692 | 50 m | 5:11.12 | |
3 | 181 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 5:12.64 | |
4 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 5:18.36 | |
5 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 5:19.62 | |
6 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 5:30.93 | |
7 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 5:32.60 | |
8 | 219 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 5:33.10 | |
9 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 5:38.55 | |
10 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 5:43.85 | |
11 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 5:45.47 | |
12 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 5:54.55 | |
13 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 6:20.29 | |
14 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 6:43.95 | |
15 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | ||
16 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | EFT | |
17 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | ||
18 | 495 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | AD5605 | 50 m | ||
19 | 498 | Persson Jennifer | 2004 | UDDEVALLA | AK4604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 7, 4X100m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mölndals ASS (1900) 3:25.37 2015-07-05 |
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:27.04 2009-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 109 | Kungsbacka Herrar Lag 1 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 3:37.03 | ||
2 | 39 | Elfsborg Herrar 1 | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 3:38.06 | ||
3 | 210 | S02 Herrar | 0 | S 02 | 25 m | 3:41.53 | ||
4 | 126 | Kungälv Herrar Lag 1 | 0 | KUNGÄLV | 50 m | 3:42.63 | ||
5 | 298 | Uddevalla Herrar 1 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 3:46.71 | ||
6 | 249 | Trollhättan Killar Lag 1 | 0 | TROLLHÄTTA | 25 m | 3:50.66 | ||
7 | 110 | Kungsbacka Herrar Lag 2 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 3:57.88 | ||
8 | 127 | Kungälv Herrar Lag 2 | 1965 | KUNGÄLV | 50 m | 4:03.40 | ||
9 | 299 | Uddevalla Herrar 2 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:03.52 | ||
10 | 270 | Varberg Herrar 1 | 1998 | VARBERG | 50 m | 4:08.92 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Erik Persson (1994) 1:01.06 2016-03-31 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Persson (1994) 1:01.81 2014-04-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 111 | Andersson Daniel | 1997 | KUNGÄLV | AQ7197 | 50 m | 1:06.27 | |
2 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 1:07.66 | |
3 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 1:08.97 | |
4 | 83 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 1:09.29 | |
5 | 7 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 50 m | 1:10.46 | |
6 | 281 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 50 m | 1:11.13 | |
7 | 24 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 50 m | 1:11.16 | |
8 | 13 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 1:11.74 | |
9 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 1:12.20 | |
10 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 1:12.69 | |
11 | 267 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 1:13.73 | |
12 | 2 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 50 m | 1:13.75 | |
13 | 156 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 1:13.82 | |
14 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:13.95 | |
15 | 184 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:14.99 | |
16 | 84 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 1:15.01 | |
17 | 200 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 50 m | 1:15.13 | |
18 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:15.17 | |
19 | 71 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | 1:16.08 | |
20 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:16.48 | |
21 | 118 | Josefsson Tobias | 1997 | KUNGÄLV | AT7397 | 50 m | 1:16.92 | |
22 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 1:18.16 | |
23 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 1:18.29 | |
24 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:18.31 | |
25 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 1:20.51 | |
26 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 1:20.99 | |
27 | 120 | Sjöberg Robert | 1998 | KUNGÄLV | AU8798 | 50 m | 1:21.57 | |
28 | 437 | Thäng Alfred | 2001 | S 77 | AN9701 | 50 m | 1:21.84 | |
29 | 114 | Gustafsson Noah | 2000 | KUNGÄLV | AT9700 | 50 m | 1:22.19 | |
30 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 1:22.29 | |
31 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 1:22.30 | |
32 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 1:23.00 | |
33 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 1:23.07 | |
34 | 234 | Alhaskir Tarek | 1997 | TROLLHÄTTA | AZ3597 | 50 m | 1:24.28 | EFT |
35 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 1:24.69 | EFT |
36 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 1:25.40 | |
37 | 303 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 50 m | 1:25.92 | |
38 | 450 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 50 m | 1:25.95 | |
39 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 1:26.43 | |
40 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 1:26.45 | |
41 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | 1:26.66 | |
42 | 63 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 50 m | 1:26.74 | |
43 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 1:27.18 | |
44 | 112 | Dagberg Aksel | 2000 | KUNGÄLV | AX7500 | 50 m | 1:27.54 | |
45 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:27.68 | |
46 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 1:28.05 | |
47 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 1:28.84 | |
48 | 344 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 1:29.90 | |
49 | 480 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 1:30.34 | |
50 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 1:31.38 | |
51 | 447 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 1:31.99 | |
52 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:33.15 | |
53 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 1:33.47 | |
54 | 408 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:33.86 | |
55 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 1:34.84 | |
56 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 1:35.69 | |
57 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 1:36.26 | |
58 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 1:36.74 | |
59 | 503 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | 1:39.00 | |
60 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 1:40.05 | |
61 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:40.17 | |
62 | 457 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | 1:41.51 | |
63 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 1:41.94 | |
64 | 459 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 50 m | 1:42.55 | |
65 | 497 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | AF2104 | 50 m | 1:44.00 | |
66 | 362 | Hilmersson Hugo | 2002 | KUNGSBACKA | AV7102 | 50 m | 1:44.66 | |
67 | 336 | Johansson Simon | 2003 | GÖTEBORG | AY5703 | 50 m | 1:49.57 | |
68 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 1:49.99 | |
69 | 507 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | 1:50.44 | |
70 | 334 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 1:52.88 | |
71 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 1:53.38 | |
72 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 1:54.38 | |
73 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 1:55.02 | |
74 | 462 | Kristiansson Rasmus | 2004 | TROLLHÄTTA | AH1704 | 50 m | 1:55.98 | |
75 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:57.97 | |
76 | 348 | Saied Daniel | 2003 | GÖTEBORG | AW3503 | 50 m | 2:05.91 | |
77 | 128 | Gabrielsson Benjamin | 1999 | KUNGÄLV | AN1199 | 50 m | ||
78 | 458 | Hägg Anton | 2004 | TROLLHÄTTA | AG2904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 9, 100m Bröstsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 1:07.21 2009-07-27 |
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 1:07.79 2008-06-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 62 | Rutqvist Amanda | 1991 | GÖTEBORG | BC8291 | 50 m | 1:11.29 | |
2 | 197 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 1:14.07 | |
3 | 61 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 1:14.64 | |
4 | 253 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:17.11 | |
5 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 1:17.93 | |
6 | 12 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 1:18.25 | |
7 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 1:18.72 | |
8 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 1:18.80 | |
9 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 1:19.08 | |
10 | 294 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 1:19.40 | |
11 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 1:20.34 | |
12 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 1:21.29 | |
13 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:21.56 | |
14 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 1:22.56 | EFT |
15 | 206 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 1:22.96 | |
16 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 1:23.02 | |
17 | 161 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 1:23.11 | |
18 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 1:23.47 | |
19 | 222 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 1:24.04 | |
20 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 1:24.18 | |
21 | 215 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 1:24.36 | |
22 | 165 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:24.49 | |
23 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 1:24.53 | |
24 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 1:25.53 | |
25 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 1:26.00 | |
26 | 123 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 50 m | 1:26.28 | |
27 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 1:27.51 | |
28 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 1:28.02 | |
29 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 1:28.63 | |
30 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 1:28.92 | |
31 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:28.93 | |
32 | 449 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 50 m | 1:29.31 | |
33 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 1:29.42 | |
34 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 1:30.28 | |
35 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 1:31.19 | |
36 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:31.43 | |
37 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:32.11 | |
38 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 1:32.33 | |
39 | 438 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | 1:32.87 | |
40 | 448 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | BP6401 | 50 m | 1:32.95 | |
41 | 440 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | 1:33.78 | |
42 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 1:34.29 | |
43 | 508 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 1:34.52 | |
44 | 342 | Olsson Sissy | 2001 | GÖTEBORG | BH1601 | 50 m | 1:35.27 | |
45 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:35.35 | |
46 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 1:35.54 | |
47 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 1:35.88 | |
48 | 473 | Bylund Ebba | 2003 | VARBERG | BP0603 | 50 m | 1:35.92 | |
49 | 307 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | AB2405 | 50 m | 1:36.22 | |
50 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 1:37.11 | |
51 | 383 | Skanse Lova | 2003 | KUNGÄLV | BS0203 | 50 m | 1:37.75 | |
52 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 1:37.87 | |
53 | 125 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AP9403 | 50 m | 1:38.19 | |
54 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 1:38.98 | |
55 | 432 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 50 m | 1:39.50 | |
56 | 319 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 50 m | 1:39.59 | |
57 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 1:40.15 | |
58 | 485 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 1:40.56 | |
59 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | 1:40.63 | |
60 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:40.72 | |
61 | 423 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 50 m | 1:41.27 | EFT |
62 | 367 | Petrén Alice | 2001 | KUNGSBACKA | BO0601 | 50 m | 1:41.32 | |
63 | 333 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 50 m | 1:41.63 | |
64 | 446 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | 1:42.84 | |
65 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 1:42.88 | |
66 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 1:43.12 | |
67 | 504 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 50 m | 1:43.52 | |
68 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:43.57 | |
69 | 506 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 50 m | 1:44.12 | |
70 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 1:46.71 | |
71 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 1:47.31 | |
72 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 1:47.32 | |
73 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:47.43 | |
74 | 375 | Voss Amanda | 2004 | KUNGSBACKA | BM6404 | 50 m | 1:47.53 | |
75 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 1:47.53 | |
76 | 416 | Scheutz Attefors Matilda | 2004 | MASS | AS6404 | 50 m | 1:47.74 | |
77 | 463 | Lenhoff Lisa | 2003 | TROLLHÄTTA | BN3403 | 50 m | 1:48.44 | |
78 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 1:48.59 | |
79 | 379 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 50 m | 1:49.06 | |
80 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 1:49.18 | |
81 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | 1:49.32 | |
82 | 382 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | AQ7804 | 50 m | 1:50.86 | |
83 | 321 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | AP5405 | 50 m | 1:51.17 | |
84 | 424 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 1:51.18 | |
85 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 1:51.42 | |
86 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 1:52.38 | |
87 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 1:53.94 | |
88 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | 1:54.07 | |
89 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 1:54.85 | |
90 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 1:56.97 | |
91 | 318 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | 1:58.35 | |
92 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | 1:58.63 | |
93 | 468 | Särkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHÄTTA | AF4205 | 50 m | 1:58.98 | |
94 | 427 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 2:01.18 | |
95 | 411 | Ohlsson Linnea | 2004 | MASS | AS7204 | 50 m | 2:01.51 | |
96 | 358 | Fredriksson Alicia | 2005 | KUNGSBACKA | AR5805 | 50 m | 2:12.03 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 10, 200m Medley Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Erik Persson (1994) 2:00.96 2016-04-02 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Persson (1994) 2:03.72 2013-07-10 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 2:09.57 | |
2 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 2:10.54 | |
3 | 66 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:13.14 | |
4 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 2:16.53 | |
5 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 2:19.24 | |
6 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 2:19.55 | |
7 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 2:21.13 | |
8 | 83 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:21.26 | |
9 | 99 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 50 m | 2:22.47 | |
10 | 119 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 2:22.65 | |
11 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 2:22.69 | |
12 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:22.95 | |
13 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 2:23.89 | |
14 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:24.47 | |
15 | 264 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 2:27.59 | |
16 | 156 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:27.94 | |
17 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 2:28.61 | |
18 | 113 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 2:28.66 | |
19 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 2:28.94 | |
20 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:28.96 | |
21 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:29.40 | |
22 | 178 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:29.47 | |
23 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 2:34.59 | |
24 | 2 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 50 m | 2:35.91 | |
25 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 2:37.10 | |
26 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 2:37.56 | |
27 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 2:38.09 | |
28 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 2:39.00 | |
29 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 2:40.02 | |
30 | 84 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 2:40.73 | |
31 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:43.02 | |
32 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 2:43.06 | |
33 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 2:44.40 | |
34 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 2:44.73 | |
35 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | 2:45.33 | |
36 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 2:45.78 | |
37 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 2:47.10 | EFT |
38 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 2:48.76 | |
39 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 2:49.83 | |
40 | 114 | Gustafsson Noah | 2000 | KUNGÄLV | AT9700 | 50 m | 2:50.20 | |
41 | 248 | Tranberg Charlie | 2002 | TROLLHÄTTA | AK5102 | 50 m | 2:50.71 | |
42 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 2:50.92 | |
43 | 451 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | AH1503 | 50 m | 2:51.67 | |
44 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 2:54.38 | |
45 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | 2:55.45 | |
46 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 2:56.77 | |
47 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 2:57.08 | |
48 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 2:57.11 | |
49 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 2:58.28 | |
50 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 2:59.02 | |
51 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 2:59.03 | |
52 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 3:00.07 | |
53 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 3:00.53 | |
54 | 464 | Lindblad Oscar | 2003 | TROLLHÄTTA | AL1903 | 50 m | 3:01.24 | |
55 | 459 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 50 m | 3:01.28 | |
56 | 419 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 3:01.39 | |
57 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 3:01.39 | |
58 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:01.47 | |
59 | 480 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 3:06.65 | |
60 | 344 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 3:08.28 | |
61 | 404 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 3:10.04 | |
62 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 3:13.85 | |
63 | 497 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | AF2104 | 50 m | 3:14.54 | |
64 | 457 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | 3:16.19 | |
65 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | 3:17.02 | |
66 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 3:18.04 | |
67 | 447 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 3:20.61 | |
68 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 3:22.78 | |
69 | 462 | Kristiansson Rasmus | 2004 | TROLLHÄTTA | AH1704 | 50 m | 3:27.68 | |
70 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 3:28.14 | |
71 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 3:36.87 | |
72 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 3:37.63 | |
73 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 3:39.02 | |
74 | 507 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | 3:43.27 | |
75 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 3:53.05 | |
76 | 128 | Gabrielsson Benjamin | 1999 | KUNGÄLV | AN1199 | 50 m | ||
77 | 362 | Hilmersson Hugo | 2002 | KUNGSBACKA | AV7102 | 50 m | ||
78 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | ||
79 | 378 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 50 m | ||
80 | 503 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 11, 200m Medley Damer |
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 2:16.37 1996-07-27 |
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 2:18.83 1999-01-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 2:22.70 | |
2 | 181 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:26.77 | |
3 | 205 | Hellström Ebba | 1992 | S 02 | AK6692 | 50 m | 2:26.92 | |
4 | 62 | Rutqvist Amanda | 1991 | GÖTEBORG | BC8291 | 50 m | 2:30.57 | |
5 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:30.66 | |
6 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 2:32.66 | |
7 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 2:32.86 | |
8 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 2:33.11 | |
9 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:33.34 | |
10 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 2:35.76 | |
11 | 197 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 2:35.81 | |
12 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 2:36.79 | |
13 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:37.19 | |
14 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 2:37.56 | |
15 | 21 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 2:37.85 | |
16 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 2:38.23 | |
17 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 2:38.68 | |
18 | 12 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 2:38.77 | |
19 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:38.82 | |
20 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 2:39.38 | |
21 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 2:39.67 | |
22 | 203 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 50 m | 2:39.91 | |
23 | 219 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:40.28 | |
24 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 2:40.31 | |
25 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 2:40.67 | |
26 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 2:40.89 | |
27 | 100 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 2:41.35 | |
28 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 2:41.96 | |
29 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:42.02 | EFT |
30 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 2:42.09 | |
31 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 2:42.30 | |
32 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 2:43.55 | |
33 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 2:43.81 | |
34 | 222 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 2:45.07 | |
35 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 2:45.15 | |
36 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 2:46.09 | |
37 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 2:46.29 | |
38 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 2:46.41 | |
39 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 2:47.20 | |
40 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 2:47.94 | |
41 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 2:48.70 | |
42 | 206 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 2:49.25 | |
43 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 2:51.03 | |
44 | 251 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 2:51.22 | |
45 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 2:52.21 | |
46 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 2:52.47 | |
47 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 2:52.71 | |
48 | 253 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 2:53.40 | |
49 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 2:55.70 | |
50 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 2:55.90 | |
51 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 2:55.91 | |
52 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 2:55.98 | |
53 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 2:56.27 | |
54 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 2:56.34 | |
55 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 2:56.42 | |
56 | 316 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 2:56.53 | |
57 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 2:56.95 | |
58 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 2:57.65 | |
59 | 508 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 2:57.65 | |
60 | 125 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AP9403 | 50 m | 2:58.43 | |
61 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 2:58.45 | |
62 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 2:58.79 | |
63 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 2:59.69 | |
64 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 2:59.94 | |
65 | 87 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 50 m | 3:00.67 | |
66 | 493 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | AO5204 | 50 m | 3:01.80 | |
67 | 432 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 50 m | 3:03.02 | |
68 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | 3:04.07 | |
69 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 3:04.61 | |
70 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 3:04.92 | |
71 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 3:06.54 | |
72 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 3:07.32 | |
73 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 3:07.65 | |
74 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 3:07.76 | |
75 | 438 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | 3:07.90 | |
76 | 440 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | 3:08.88 | |
77 | 96 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 50 m | 3:12.96 | |
78 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 3:13.22 | |
79 | 376 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | 3:13.23 | |
80 | 423 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 50 m | 3:13.49 | EFT |
81 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 3:13.55 | |
82 | 359 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 50 m | 3:13.63 | |
83 | 319 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 50 m | 3:14.02 | |
84 | 360 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | 3:14.82 | |
85 | 495 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | AD5605 | 50 m | 3:17.30 | |
86 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 3:18.18 | |
87 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 3:18.39 | |
88 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 3:18.46 | |
89 | 416 | Scheutz Attefors Matilda | 2004 | MASS | AS6404 | 50 m | 3:18.79 | |
90 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 3:19.69 | |
91 | 504 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 50 m | 3:20.78 | |
92 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | 3:21.41 | |
93 | 446 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | 3:22.02 | |
94 | 353 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 50 m | 3:22.21 | |
95 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 3:22.50 | |
96 | 463 | Lenhoff Lisa | 2003 | TROLLHÄTTA | BN3403 | 50 m | 3:26.12 | |
97 | 424 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 3:27.38 | |
98 | 161 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 3:29.30 | |
99 | 506 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 50 m | 3:32.30 | |
100 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 3:32.72 | |
101 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 3:33.77 | |
102 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | 3:34.06 | |
103 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 3:34.86 | |
104 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 3:35.77 | |
105 | 411 | Ohlsson Linnea | 2004 | MASS | AS7204 | 50 m | 3:37.53 | |
106 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 3:37.97 | |
107 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | 3:44.63 | |
108 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 3:45.62 | |
109 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 3:51.07 | |
110 | 318 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | 3:58.03 | |
111 | 307 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | AB2405 | 50 m | ||
112 | 333 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 50 m | ||
113 | 370 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | BN5603 | 50 m | ||
114 | 473 | Bylund Ebba | 2003 | VARBERG | BP0603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 12, 800m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Adam Paulsson (1995) 8:08.61 2015-07-04 |
Distriktrekord Juniorer: Adam Paulsson (1995) 8:08.61 2015-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 8:18.22 | |
2 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 8:48.11 | |
3 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 8:49.84 | |
4 | 5 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 50 m | 8:53.88 | |
5 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 8:54.92 | |
6 | 116 | Hildesson Johan | 1992 | KUNGÄLV | AK2592 | 50 m | 9:05.99 | |
7 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 9:06.48 | |
8 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 9:10.26 | |
9 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 9:20.43 | |
10 | 184 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 9:22.21 | |
11 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 9:33.21 | |
12 | 101 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 9:45.16 | |
13 | 16 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 50 m | 9:50.28 | |
14 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 9:50.64 | |
15 | 248 | Tranberg Charlie | 2002 | TROLLHÄTTA | AK5102 | 50 m | 9:55.52 | |
16 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 9:59.84 | |
17 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 10:06.86 | |
18 | 237 | Andrée Roger | 1971 | TROLLHÄTTA | AA4971 | 50 m | 10:08.41 | |
19 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 10:09.31 | |
20 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 10:12.48 | |
21 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 10:13.01 | |
22 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 10:16.81 | |
23 | 63 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 50 m | 10:21.56 | |
24 | 102 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 50 m | 10:22.10 | |
25 | 89 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 50 m | 10:29.67 | |
26 | 408 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 10:30.27 | |
27 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 10:41.91 | |
28 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 10:50.59 | |
29 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 11:05.09 | |
30 | 405 | Klebom Hampus | 2004 | MASS | AC4504 | 50 m | 11:44.17 | |
31 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 11:57.35 | |
32 | 334 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 12:53.24 | |
33 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | ||
34 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | ||
35 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | ||
36 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 13, 4X200m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Mariestads SS (1900) 8:27.73 1987-01-01 |
Distriktrekord Juniorer: Simavdelningen 1902 (1900) 8:42.45 1996-01-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 72 | Göteborg Damer | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 8:25.22 | ||
2 | 209 | S02 Damer | 0 | S 02 | 25 m | 8:40.65 | ||
3 | 224 | Skövde SS Damer | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | 8:50.29 | ||
4 | 296 | Uddevalla Damer 1 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 8:51.76 | ||
5 | 74 | Göteborg Damer 2 | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 9:08.19 | ||
6 | 107 | Kungsbacka Damer Lag 1 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 9:10.13 | ||
7 | 250 | Trollhättan Tjejer Lag 1 | 0 | TROLLHÄTTA | 25 m | 9:11.05 | ||
8 | 108 | Kungsbacka Damer Lag 2 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 9:30.54 | ||
9 | 268 | Varberg Damer Lag 1 | 2001 | VARBERG | 50 m | 10:18.86 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 12:41 |
Gren 14, 50m Ryggsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Elin Harnebrandt (1988) 30.07 2009-07-02 |
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 30.15 2004-04-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 30.28 | |
2 | 274 | Andersson Frida | 1991 | UDDEVALLA | AK1491 | 50 m | 30.72 | |
3 | 34 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 31.58 | |
4 | 55 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 32.55 | |
5 | 11 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 50 m | 32.79 | |
6 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 32.91 | |
7 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 32.92 | EFT |
8 | 65 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 33.14 | |
9 | 79 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 33.14 | |
10 | 203 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 50 m | 33.20 | |
11 | 95 | Kvarnemar Elin | 1995 | KUNGSBACKA | BA3295 | 50 m | 33.21 | |
12 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 33.22 | |
13 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 33.34 | |
14 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 33.36 | |
15 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 33.38 | |
16 | 134 | Lange Helén | 1996 | SK LAXEN | AN1296 | 50 m | 33.55 | |
17 | 9 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 50 m | 33.62 | |
18 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 33.92 | |
19 | 53 | Heina Christin | 1996 | GÖTEBORG | BA0296 | 50 m | 33.93 | |
20 | 172 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 33.98 | |
21 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 34.02 | |
22 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 34.02 | |
23 | 191 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | AQ9802 | 50 m | 34.34 | |
24 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 34.74 | |
25 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 34.93 | |
26 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 35.03 | |
27 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 35.15 | |
28 | 93 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 50 m | 35.16 | |
29 | 115 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 35.19 | |
30 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 35.25 | |
31 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 35.26 | |
32 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 35.36 | |
33 | 87 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 50 m | 35.42 | |
34 | 130 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 50 m | 35.49 | |
35 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 35.49 | |
36 | 151 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 35.53 | |
37 | 80 | Bekken Sofia | 2001 | KUNGSBACKA | AE6601 | 50 m | 35.54 | |
38 | 241 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 35.58 | |
39 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 35.67 | |
40 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 35.81 | |
41 | 46 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 35.90 | |
42 | 105 | Wetteskog Emma | 2001 | KUNGSBACKA | BI6801 | 50 m | 35.92 | |
43 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 35.97 | |
44 | 239 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 36.10 | |
45 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 36.11 | |
46 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 36.60 | EFT |
47 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 36.62 | EFT |
48 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 36.66 | EFT |
49 | 247 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 50 m | 37.47 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 15, 50m Ryggsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 25.98 2015-04-03 |
Distriktrekord Juniorer: Pontus Palmqvist (1991) 27.21 2011-06-30 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 28.34 | |
2 | 138 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 28.37 | |
3 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 28.60 | |
4 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 28.61 | |
5 | 67 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 28.85 | |
6 | 153 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 29.13 | |
7 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 29.29 | |
8 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 30.11 | |
9 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 30.43 | |
10 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 30.68 | |
11 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 30.78 | |
12 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 30.84 | |
13 | 99 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 50 m | 31.03 | |
14 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 31.38 | |
15 | 131 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 31.62 | |
16 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 32.10 | |
17 | 140 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 32.11 | |
18 | 178 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 32.15 | |
19 | 175 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 32.22 | |
20 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 32.28 | |
21 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 32.33 | |
22 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 32.42 | |
23 | 113 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 32.48 | |
24 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 32.54 | |
25 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 32.63 | |
26 | 101 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 32.73 | |
27 | 254 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 32.90 | |
28 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 33.16 | |
29 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 33.16 | |
30 | 139 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 33.29 | |
31 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 33.54 | |
32 | 121 | Thillman Rickard | 1997 | KUNGÄLV | AS3597 | 50 m | 33.59 | |
33 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 33.89 | |
34 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 33.97 | |
35 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 34.20 | |
36 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 34.30 | |
37 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 34.33 | |
38 | 162 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 34.43 | |
39 | 264 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 34.43 | |
40 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 34.54 | EFT |
41 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 37.06 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 16, 200m Bröstsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 2:22.24 2009-07-30 |
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 2:25.38 2008-06-08 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 197 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 2:43.85 | |
2 | 61 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 2:46.02 | |
3 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 2:47.51 | |
4 | 172 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:47.91 | |
5 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 2:49.29 | |
6 | 12 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 2:49.98 | |
7 | 253 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 2:50.51 | |
8 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 2:51.44 | |
9 | 6 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 2:51.98 | |
10 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 2:52.42 | |
11 | 294 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 2:54.93 | |
12 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 2:57.64 | |
13 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 2:57.69 | |
14 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:57.79 | |
15 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 2:57.90 | |
16 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:58.05 | |
17 | 222 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 2:58.15 | |
18 | 167 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 2:59.28 | |
19 | 14 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 2:59.33 | |
20 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 2:59.52 | |
21 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:59.66 | EFT |
22 | 206 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 3:01.34 | |
23 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 3:02.99 | |
24 | 203 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 50 m | 3:03.39 | |
25 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 3:05.27 | |
26 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 3:06.11 | |
27 | 367 | Petrén Alice | 2001 | KUNGSBACKA | BO0601 | 50 m | 3:09.72 | |
28 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 3:09.79 | |
29 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 3:11.02 | |
30 | 391 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 3:11.75 | |
31 | 38 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | 3:13.29 | |
32 | 448 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | BP6401 | 50 m | 3:15.04 | |
33 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 3:15.61 | |
34 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 3:17.93 | |
35 | 343 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 3:18.45 | |
36 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 3:18.86 | |
37 | 466 | Lundqvist Jenc Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | BG9202 | 50 m | 3:19.72 | |
38 | 438 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | 3:20.10 | |
39 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 3:21.09 | |
40 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 3:21.18 | |
41 | 392 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 3:22.04 | |
42 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 3:22.76 | |
43 | 440 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | 3:23.75 | |
44 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 3:24.61 | |
45 | 508 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 3:26.04 | |
46 | 161 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 3:26.12 | |
47 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 3:27.23 | |
48 | 485 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 3:27.27 | |
49 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 3:27.36 | |
50 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 3:28.42 | |
51 | 304 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | 3:29.31 | |
52 | 413 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 3:30.92 | |
53 | 449 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 50 m | 3:30.99 | |
54 | 428 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 3:32.37 | |
55 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 3:34.64 | |
56 | 345 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 50 m | 3:36.90 | |
57 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 3:37.97 | |
58 | 323 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 3:38.66 | |
59 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 3:40.41 | |
60 | 383 | Skanse Lova | 2003 | KUNGÄLV | BS0203 | 50 m | 3:41.54 | |
61 | 506 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 50 m | 3:41.90 | EFT |
62 | 319 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 50 m | 3:42.08 | |
63 | 504 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 50 m | 3:43.90 | |
64 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 3:44.26 | |
65 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 3:44.71 | |
66 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 3:54.06 | |
67 | 460 | Johansson Emmy | 2002 | TROLLHÄTTA | BR7802 | 50 m | 3:57.92 | |
68 | 424 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 3:58.71 | |
69 | 411 | Ohlsson Linnea | 2004 | MASS | AS7204 | 50 m | 3:58.80 | |
70 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 3:59.59 | |
71 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | 4:02.89 | |
72 | 427 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 4:04.62 | |
73 | 3 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | ||
74 | 11 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 50 m | ||
75 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | ||
76 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | ||
77 | 191 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | AQ9802 | 50 m | ||
78 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | ||
79 | 307 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | AB2405 | 50 m | ||
80 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | ||
81 | 318 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | ||
82 | 331 | Johansson Maria | 2004 | GÖTEBORG | 50 m | |||
83 | 332 | Hamdar Zainab | 2003 | GÖTEBORG | CA6203 | 50 m | ||
84 | 333 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 50 m | ||
85 | 379 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 50 m | ||
86 | 398 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 50 m | ||
87 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | ||
88 | 421 | Smith Alicia | 2005 | MASS | BB5805 | 50 m | ||
89 | 467 | Olofsson Elsa | 2004 | TROLLHÄTTA | AQ9204 | 50 m | ||
90 | 468 | Särkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHÄTTA | AF4205 | 50 m | ||
91 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | ||
92 | 514 | Egnell Ebba | 2005 | GÖTEBORG | AX3805 | 50 m | EFT | |
93 | 515 | Högstedt Linnea | 2004 | GÖTEBORG | BK2404 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 17, 200m Bröstsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Erik Persson (1994) 2:10.35 2016-03-30 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Persson (1994) 2:11.34 2014-12-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 50 m | 2:18.54 | |
2 | 142 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 2:22.25 | |
3 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 2:25.24 | |
4 | 111 | Andersson Daniel | 1997 | KUNGÄLV | AQ7197 | 50 m | 2:26.53 | |
5 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 2:32.38 | |
6 | 83 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:33.00 | |
7 | 141 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:34.86 | |
8 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 2:35.29 | |
9 | 263 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:39.33 | |
10 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 2:39.59 | |
11 | 156 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:39.99 | |
12 | 2 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 50 m | 2:44.08 | |
13 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 2:45.19 | |
14 | 200 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 50 m | 2:45.33 | |
15 | 13 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 2:45.58 | |
16 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 2:45.75 | |
17 | 84 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 2:48.42 | |
18 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:49.20 | |
19 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 2:51.74 | |
20 | 178 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:51.86 | |
21 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 2:54.50 | |
22 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 2:55.09 | |
23 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 2:55.74 | |
24 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 2:56.77 | |
25 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 2:56.99 | EFT |
26 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 2:57.04 | |
27 | 64 | Söderberg Nicolas | 2001 | GÖTEBORG | AK6701 | 50 m | 2:57.18 | |
28 | 114 | Gustafsson Noah | 2000 | KUNGÄLV | AT9700 | 50 m | 2:57.79 | |
29 | 450 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 50 m | 2:59.58 | |
30 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 3:02.94 | |
31 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 3:05.96 | |
32 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 3:06.84 | |
33 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 3:07.55 | |
34 | 477 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 3:08.57 | |
35 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 3:11.31 | |
36 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 3:11.73 | |
37 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 3:11.83 | |
38 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 3:14.47 | |
39 | 402 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 3:14.89 | |
40 | 480 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 3:15.63 | |
41 | 447 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 3:18.96 | |
42 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 3:19.36 | |
43 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 3:20.49 | |
44 | 344 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 3:20.98 | |
45 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 3:21.01 | |
46 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 3:22.28 | |
47 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 3:23.05 | |
48 | 419 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 3:29.86 | |
49 | 517 | Larsson Sigge | 2002 | TROLLHÄTTA | AP9702 | 50 m | 3:33.85 | EFT |
50 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 3:34.55 | |
51 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 3:34.70 | |
52 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 3:44.04 | |
53 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 3:44.10 | |
54 | 362 | Hilmersson Hugo | 2002 | KUNGSBACKA | AV7102 | 50 m | 3:45.39 | |
55 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 3:55.36 | |
56 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 4:00.19 | |
57 | 471 | Andersson Julius | 2005 | VARBERG | AE9505 | 50 m | 4:00.64 | |
58 | 455 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 50 m | 4:02.40 | |
59 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 4:13.52 | |
60 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | ||
61 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | ||
62 | 347 | Rättgård August | 2003 | GÖTEBORG | AY8303 | 50 m | ||
63 | 403 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | ||
64 | 405 | Klebom Hampus | 2004 | MASS | AC4504 | 50 m | ||
65 | 457 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | ||
66 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | ||
67 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | ||
68 | 503 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | ||
69 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 18, 1500m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Teresia Gimholt (1983) 16:51.74 2005-06-03 |
Distriktrekord Juniorer: Anette Möller (1969) 16:57.23 1986-04-26 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 17:17.20 | |
2 | 287 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 50 m | 18:41.89 | |
3 | 289 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 50 m | 19:33.08 | |
4 | 151 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 19:33.16 | |
5 | 215 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 19:43.94 | |
6 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 19:45.96 | |
7 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 19:55.71 | |
8 | 100 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 20:11.37 | |
9 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 20:47.10 | |
10 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 21:02.43 | |
11 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 21:04.10 | |
12 | 30 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 21:12.76 | |
13 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 21:12.84 | |
14 | 316 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 22:07.98 | |
15 | 343 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 22:17.29 | |
16 | 469 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 50 m | 23:37.58 | |
17 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | ||
18 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | ||
19 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | ||
20 | 313 | Persson Sofie | 2004 | ELFSBORG | AB5804 | 50 m | ||
21 | 326 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | ||
22 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | ||
23 | 342 | Olsson Sissy | 2001 | GÖTEBORG | BH1601 | 50 m | ||
24 | 345 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 50 m | ||
25 | 448 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | BP6401 | 50 m | ||
26 | 456 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | BG0402 | 50 m | ||
27 | 492 | Cuperus Dagmar | 2001 | UDDEVALLA | BM7401 | 50 m | ||
28 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 19, 4X100m Medley Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:44.43 2015-07-03 |
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:54.03 2009-07-02 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 109 | Kungsbacka Herrar Lag 1 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 3:56.81 | ||
2 | 146 | SK Laxen Herrar | 0 | SK LAXEN | 50 m | 4:00.54 | ||
3 | 39 | Elfsborg Herrar 1 | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 4:01.77 | ||
4 | 298 | Uddevalla Herrar 1 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:03.84 | ||
5 | 187 | Mass Herrar Lag 1 | 1988 | MASS | 25 m | 4:05.82 | ||
6 | 40 | Elfsborg Herrar 2 | 1995 | ELFSBORG | 25 m | 4:10.13 | ||
7 | 110 | Kungsbacka Herrar Lag 2 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 4:12.56 | ||
8 | 126 | Kungälv Herrar Lag 1 | 0 | KUNGÄLV | 50 m | 4:13.94 | ||
9 | 75 | Göteborg Herrar | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 4:15.59 | ||
10 | 299 | Uddevalla Herrar 2 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:25.20 | ||
11 | 269 | Varberg Herrar 1 | 1999 | VARBERG | 50 m | 4:26.89 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 20, 50m Bröstsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 31.80 2009-04-16 |
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 32.08 2008-06-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 33.42 | |
2 | 197 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 33.68 | |
3 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 34.37 | |
4 | 12 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 34.92 | |
5 | 294 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 35.34 | |
6 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 35.42 | |
7 | 172 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 35.86 | |
8 | 273 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 50 m | 36.01 | |
9 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 36.08 | |
10 | 253 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 36.10 | |
11 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 36.28 | |
12 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 36.45 | |
13 | 90 | Hallingborn-Ask Felicia | 1999 | KUNGSBACKA | BO8899 | 50 m | 36.87 | |
14 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 36.89 | |
15 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 36.92 | |
16 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 37.06 | |
17 | 95 | Kvarnemar Elin | 1995 | KUNGSBACKA | BA3295 | 50 m | 37.25 | |
18 | 167 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 37.51 | |
19 | 161 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 37.53 | |
20 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 37.86 | |
21 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 37.92 | |
22 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 38.00 | |
23 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 38.08 | |
24 | 14 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 38.13 | |
25 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 38.47 | |
26 | 206 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 38.61 | |
27 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 38.76 | |
28 | 203 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 50 m | 38.77 | |
29 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 38.83 | |
30 | 150 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 39.07 | |
31 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 39.18 | |
32 | 519 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 50 m | 39.19 | EFT |
33 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 39.32 | |
34 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 39.36 | |
35 | 516 | Lundqvist Jenc Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | BG9202 | 50 m | 39.54 | EFT |
36 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 39.55 | |
37 | 290 | Nestorin Alicia | 2002 | UDDEVALLA | BP3602 | 50 m | 39.55 | |
38 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 39.56 | |
39 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 39.71 | |
40 | 3 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | 39.73 | |
41 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 39.76 | |
42 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 39.83 | |
43 | 157 | Esborn Emilia | 2003 | MASS | AP7403 | 50 m | 40.09 | |
44 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 40.09 | |
45 | 236 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 40.15 | |
46 | 239 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 42.31 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 21, 50m Bröstsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Gulliver Koch (1992) 28.49 2014-07-04 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Persson (1994) 29.03 2014-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 142 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 29.52 | |
2 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 29.58 | |
3 | 7 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 50 m | 29.80 | |
4 | 26 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 50 m | 30.35 | |
5 | 28 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | AP8597 | 50 m | 30.36 | |
6 | 111 | Andersson Daniel | 1997 | KUNGÄLV | AQ7197 | 50 m | 30.44 | |
7 | 129 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 30.46 | |
8 | 131 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 30.93 | |
9 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 30.98 | |
10 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 31.31 | |
11 | 281 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 50 m | 31.34 | |
12 | 153 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 31.38 | |
13 | 267 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 31.53 | |
14 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 31.54 | |
15 | 83 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 32.01 | |
16 | 13 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 32.11 | |
17 | 141 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 32.21 | |
18 | 106 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | 32.80 | |
19 | 43 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 32.87 | |
20 | 200 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 50 m | 32.93 | |
21 | 84 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 32.98 | |
22 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 33.16 | |
23 | 24 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 50 m | 33.21 | |
24 | 49 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 50 m | 33.59 | |
25 | 2 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 50 m | 33.97 | |
26 | 263 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 34.42 | |
27 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 34.52 | |
28 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 34.58 | |
29 | 86 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 34.95 | |
30 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 35.19 | |
31 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 35.63 | |
32 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 35.94 | |
33 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 36.20 | |
34 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 36.30 | |
35 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 36.44 | |
36 | 303 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 50 m | 36.69 | |
37 | 234 | Alhaskir Tarek | 1997 | TROLLHÄTTA | AZ3597 | 50 m | 36.78 | |
38 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 36.86 | |
39 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 36.88 | |
40 | 114 | Gustafsson Noah | 2000 | KUNGÄLV | AT9700 | 50 m | 36.90 | |
41 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 36.95 | |
42 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 36.96 | |
43 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 37.08 | |
44 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 38.30 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 22, 100m Fjärilsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Céline Bertrand (1995) 1:01.19 2011-07-22 |
Distriktrekord Juniorer: Céline Bertrand (1995) 1:01.19 2011-07-22 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 1:05.95 | |
2 | 272 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 1:06.95 | |
3 | 6 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 1:07.26 | |
4 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 1:07.58 | |
5 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 1:08.23 | |
6 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 1:08.64 | |
7 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 1:08.99 | |
8 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 1:09.06 | |
9 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 1:09.22 | |
10 | 21 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 1:09.50 | |
11 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 1:09.60 | |
12 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 1:10.06 | |
13 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 1:10.35 | |
14 | 134 | Lange Helén | 1996 | SK LAXEN | AN1296 | 50 m | 1:10.40 | |
15 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 1:10.72 | |
16 | 79 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 1:11.03 | |
17 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 1:11.46 | |
18 | 133 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 1:12.10 | |
19 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:12.14 | |
20 | 144 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 1:12.29 | |
21 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 1:12.40 | |
22 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 1:12.82 | |
23 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 1:12.99 | |
24 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 1:13.09 | |
25 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:13.09 | |
26 | 80 | Bekken Sofia | 2001 | KUNGSBACKA | AE6601 | 50 m | 1:13.13 | |
27 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 1:13.63 | |
28 | 214 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 1:13.94 | |
29 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 1:15.64 | |
30 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 1:15.99 | |
31 | 251 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 1:16.25 | |
32 | 343 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 1:17.21 | |
33 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:17.22 | |
34 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 1:17.62 | |
35 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 1:17.78 | |
36 | 11 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 50 m | 1:18.15 | |
37 | 167 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 1:18.55 | |
38 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:18.86 | |
39 | 14 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 1:19.18 | |
40 | 30 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 1:19.36 | |
41 | 18 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | 1:19.49 | |
42 | 325 | Berggren Andrea | 2000 | GÖTEBORG | BC5800 | 50 m | 1:19.52 | |
43 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 1:19.86 | |
44 | 150 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 1:20.05 | |
45 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 1:20.70 | |
46 | 165 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:21.19 | |
47 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 1:21.79 | |
48 | 87 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 50 m | 1:22.01 | |
49 | 508 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 1:22.44 | |
50 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 1:22.97 | |
51 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 1:23.11 | |
52 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 1:24.17 | |
53 | 391 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 1:24.46 | |
54 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:25.25 | |
55 | 398 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 50 m | 1:26.15 | |
56 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | 1:26.21 | |
57 | 38 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | 1:26.28 | |
58 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 1:26.35 | |
59 | 304 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | 1:26.56 | |
60 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 1:26.87 | |
61 | 96 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 50 m | 1:28.23 | |
62 | 485 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 1:28.65 | |
63 | 371 | Stickel Sophia | 2001 | KUNGSBACKA | AY8601 | 50 m | 1:29.28 | |
64 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:30.26 | |
65 | 415 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | BH0403 | 50 m | 1:30.65 | |
66 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 1:30.68 | |
67 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 1:30.74 | |
68 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 1:30.85 | |
69 | 46 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 1:31.32 | |
70 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:32.63 | |
71 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 1:32.73 | |
72 | 313 | Persson Sofie | 2004 | ELFSBORG | AB5804 | 50 m | 1:32.99 | |
73 | 428 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 1:33.27 | |
74 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 1:33.40 | |
75 | 518 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 1:33.99 | EFT |
76 | 315 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | BP3403 | 50 m | 1:34.28 | |
77 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 1:34.52 | |
78 | 327 | Buer Stella | 2004 | GÖTEBORG | AZ3604 | 50 m | 1:34.86 | |
79 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 1:34.87 | |
80 | 494 | Karfunkel Juni | 2004 | UDDEVALLA | AO9404 | 50 m | 1:36.26 | |
81 | 345 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 50 m | 1:39.33 | |
82 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 1:39.74 | |
83 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:40.23 | |
84 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 1:41.27 | |
85 | 417 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 1:41.30 | |
86 | 354 | Björkman Ebba | 2002 | KUNGSBACKA | BD8202 | 50 m | 1:41.51 | |
87 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:41.81 | |
88 | 326 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 1:43.06 | |
89 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | 1:44.53 | |
90 | 502 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 50 m | 1:45.02 | |
91 | 380 | Honsberg Ebba | 2004 | KUNGÄLV | BH7604 | 50 m | 1:45.91 | |
92 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 1:46.34 | |
93 | 469 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 50 m | 1:50.62 | |
94 | 456 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | BG0402 | 50 m | 1:53.05 | |
95 | 323 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 1:55.26 | |
96 | 290 | Nestorin Alicia | 2002 | UDDEVALLA | BP3602 | 50 m | ||
97 | 322 | Asterling Linda | 2005 | GÖTEBORG | AY3205 | 50 m | ||
98 | 328 | Carlsson Nadja | 2004 | GÖTEBORG | BT6204 | 50 m | ||
99 | 332 | Hamdar Zainab | 2003 | GÖTEBORG | CA6203 | 50 m | ||
100 | 357 | Franck Ylva | 2000 | KUNGSBACKA | BP6400 | 50 m | ||
101 | 385 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AJ1404 | 50 m | ||
102 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | ||
103 | 460 | Johansson Emmy | 2002 | TROLLHÄTTA | BR7802 | 50 m | ||
104 | 473 | Bylund Ebba | 2003 | VARBERG | BP0603 | 50 m | ||
105 | 489 | Andreasson Linnea | 2004 | UDDEVALLA | AO2404 | 50 m | ||
106 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | ||
107 | 504 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 23, 100m Fjärilsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 53.69 2004-04-04 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 54.51 2003-06-27 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 58.05 | |
2 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 58.16 | |
3 | 142 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 58.85 | |
4 | 155 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 59.09 | |
5 | 138 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 59.27 | |
6 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 59.51 | |
7 | 66 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 59.52 | |
8 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 59.78 | |
9 | 264 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 1:00.00 | |
10 | 140 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 1:00.86 | |
11 | 136 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 1:00.98 | |
12 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:02.11 | |
13 | 67 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 1:02.48 | |
14 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 1:03.06 | |
15 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 1:03.23 | |
16 | 119 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 1:03.37 | |
17 | 26 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 50 m | 1:03.39 | |
18 | 175 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 1:03.58 | |
19 | 59 | Phu Alex | 2000 | GÖTEBORG | AP6700 | 50 m | 1:03.88 | |
20 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 1:04.02 | |
21 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 1:04.03 | |
22 | 131 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 1:04.45 | |
23 | 141 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:04.62 | |
24 | 43 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 1:04.85 | |
25 | 129 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 1:05.10 | |
26 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 1:05.13 | |
27 | 189 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 50 m | 1:05.20 | |
28 | 99 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 50 m | 1:05.32 | |
29 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 1:06.07 | |
30 | 267 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 1:06.10 | |
31 | 44 | Börjeson Pär | 1998 | GÖTEBORG | AC6798 | 50 m | 1:06.49 | |
32 | 139 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 1:06.56 | |
33 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 1:06.58 | |
34 | 118 | Josefsson Tobias | 1997 | KUNGÄLV | AT7397 | 50 m | 1:06.61 | |
35 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 1:06.76 | |
36 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 1:06.78 | |
37 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 1:06.96 | |
38 | 68 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 1:07.00 | |
39 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 1:07.21 | |
40 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 1:07.39 | |
41 | 64 | Söderberg Nicolas | 2001 | GÖTEBORG | AK6701 | 50 m | 1:07.63 | |
42 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 1:07.84 | EFT |
43 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | 1:07.95 | |
44 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 1:07.99 | |
45 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:08.54 | |
46 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:08.74 | |
47 | 303 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 50 m | 1:09.87 | |
48 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 1:09.95 | |
49 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 1:11.10 | |
50 | 2 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 50 m | 1:11.83 | |
51 | 27 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | AI3502 | 50 m | 1:11.85 | |
52 | 263 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 1:11.99 | |
53 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 1:12.88 | |
54 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 1:13.93 | |
55 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 1:14.42 | |
56 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:15.27 | |
57 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | 1:15.68 | |
58 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 1:16.26 | |
59 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 1:16.28 | |
60 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 1:17.52 | |
61 | 349 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 50 m | 1:17.58 | |
62 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:18.16 | |
63 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 1:18.61 | |
64 | 403 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | 1:18.91 | |
65 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 1:19.00 | |
66 | 63 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 50 m | 1:19.83 | |
67 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 1:19.96 | |
68 | 407 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 1:20.02 | |
69 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | 1:20.31 | |
70 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 1:21.26 | |
71 | 306 | Eriksson-Hemberg Albin | 2001 | ELFSBORG | AI0701 | 50 m | 1:21.27 | |
72 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 1:21.39 | |
73 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 1:22.49 | |
74 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | 1:22.75 | |
75 | 451 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | AH1503 | 50 m | 1:23.35 | |
76 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 1:25.59 | |
77 | 443 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | AL3503 | 50 m | 1:26.03 | |
78 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | 1:26.11 | |
79 | 517 | Larsson Sigge | 2002 | TROLLHÄTTA | AP9702 | 50 m | 1:26.23 | EFT |
80 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 1:26.94 | |
81 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:27.25 | |
82 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 1:28.38 | |
83 | 402 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 1:29.00 | |
84 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 1:29.12 | |
85 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 1:29.62 | |
86 | 344 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 1:30.71 | |
87 | 507 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | 1:30.95 | |
88 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 1:31.30 | |
89 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 1:32.21 | |
90 | 477 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 1:32.46 | |
91 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | 1:34.24 | |
92 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:34.88 | |
93 | 395 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:36.85 | |
94 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 1:36.91 | |
95 | 334 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 1:37.09 | |
96 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 1:38.88 | |
97 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 1:39.29 | |
98 | 465 | Lokrantz Gustav | 2004 | TROLLHÄTTA | AH6704 | 50 m | 1:45.31 | |
99 | 480 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 1:45.35 | |
100 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 1:55.22 | |
101 | 404 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 1:56.13 | |
102 | 340 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | ||
103 | 455 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 50 m | ||
104 | 459 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 50 m | ||
105 | 471 | Andersson Julius | 2005 | VARBERG | AE9505 | 50 m | ||
106 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 24, 400m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 4:15.88 1995-01-01 |
Distriktrekord Juniorer: Anette Möller (1969) 4:19.78 1986-01-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 4:22.25 | |
2 | 55 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 4:37.87 | |
3 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 4:40.36 | |
4 | 219 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 4:40.74 | |
5 | 287 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 50 m | 4:43.50 | |
6 | 172 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 4:44.40 | |
7 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 4:48.25 | |
8 | 176 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 4:50.25 | |
9 | 216 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 4:51.24 | |
10 | 241 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 4:51.98 | |
11 | 177 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 4:52.18 | |
12 | 151 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 4:52.90 | |
13 | 289 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 50 m | 4:54.63 | |
14 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 4:55.12 | |
15 | 167 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 4:56.38 | |
16 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 4:56.80 | |
17 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 4:57.03 | |
18 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 4:57.12 | |
19 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 4:57.44 | |
20 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 4:57.68 | |
21 | 215 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 4:58.71 | |
22 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 4:58.86 | |
23 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 4:58.92 | |
24 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 4:58.93 | |
25 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 4:59.11 | |
26 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 4:59.62 | |
27 | 520 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 5:01.44 | EFT |
28 | 223 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 5:02.24 | |
29 | 150 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 5:03.04 | |
30 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 5:05.83 | |
31 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 5:07.19 | |
32 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 5:08.19 | |
33 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 5:08.26 | |
34 | 46 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 5:09.18 | |
35 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 5:09.91 | |
36 | 130 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 50 m | 5:10.27 | |
37 | 93 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 50 m | 5:10.41 | |
38 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 5:11.16 | |
39 | 30 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 5:12.12 | |
40 | 123 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 50 m | 5:12.54 | |
41 | 9 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 50 m | 5:12.55 | |
42 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 5:13.63 | |
43 | 214 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 5:14.24 | |
44 | 251 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 5:16.63 | |
45 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 5:17.34 | EFT |
46 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 5:17.71 | |
47 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 5:17.74 | |
48 | 387 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 5:21.70 | |
49 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 5:22.32 | |
50 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 5:22.80 | |
51 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 5:23.65 | |
52 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 5:25.00 | |
53 | 125 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AP9403 | 50 m | 5:25.32 | |
54 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 5:25.79 | |
55 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 5:27.43 | |
56 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 5:28.15 | |
57 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 5:28.72 | |
58 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 5:29.34 | |
59 | 448 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | BP6401 | 50 m | 5:30.54 | |
60 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 5:31.56 | |
61 | 417 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 5:32.85 | |
62 | 360 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | 5:33.39 | |
63 | 105 | Wetteskog Emma | 2001 | KUNGSBACKA | BI6801 | 50 m | 5:34.02 | |
64 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 5:34.92 | |
65 | 343 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 5:35.78 | |
66 | 290 | Nestorin Alicia | 2002 | UDDEVALLA | BP3602 | 50 m | 5:38.53 | |
67 | 316 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 5:40.03 | |
68 | 438 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | 5:40.38 | |
69 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | 5:42.60 | |
70 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 5:46.01 | |
71 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 5:46.36 | |
72 | 413 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 5:46.48 | |
73 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 5:46.55 | |
74 | 398 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 50 m | 5:46.89 | |
75 | 388 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 50 m | 5:47.91 | |
76 | 382 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | AQ7804 | 50 m | 5:50.18 | |
77 | 376 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | 5:50.23 | |
78 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 5:50.25 | |
79 | 38 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | 5:53.43 | |
80 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 5:54.91 | |
81 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 5:57.49 | |
82 | 409 | Nyberg Melissa | 2003 | MASS | AW7403 | 50 m | 5:59.32 | |
83 | 415 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | BH0403 | 50 m | 6:02.06 | |
84 | 493 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | AO5204 | 50 m | 6:04.42 | |
85 | 469 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 50 m | 6:04.45 | |
86 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 6:04.68 | |
87 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | 6:05.24 | |
88 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 6:06.14 | |
89 | 518 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 6:06.88 | EFT |
90 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 6:07.05 | |
91 | 383 | Skanse Lova | 2003 | KUNGÄLV | BS0203 | 50 m | 6:08.21 | |
92 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 6:09.82 | |
93 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 6:10.20 | |
94 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 6:12.94 | |
95 | 353 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 50 m | 6:14.07 | |
96 | 345 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 50 m | 6:15.92 | |
97 | 313 | Persson Sofie | 2004 | ELFSBORG | AB5804 | 50 m | 6:16.40 | |
98 | 319 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 50 m | 6:21.26 | |
99 | 323 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 6:21.77 | |
100 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 6:22.22 | |
101 | 506 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 50 m | 6:23.27 | |
102 | 304 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | 6:26.80 | |
103 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 6:28.39 | |
104 | 326 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 6:28.85 | |
105 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 6:29.13 | |
106 | 428 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 6:29.28 | |
107 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 6:33.90 | |
108 | 392 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 6:34.92 | |
109 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 6:35.06 | |
110 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | 6:35.55 | |
111 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 6:37.04 | |
112 | 502 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 50 m | 6:40.12 | |
113 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 6:40.14 | |
114 | 411 | Ohlsson Linnea | 2004 | MASS | AS7204 | 50 m | 6:44.23 | |
115 | 315 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | BP3403 | 50 m | 6:49.37 | |
116 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 7:11.67 | |
117 | 468 | Särkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHÄTTA | AF4205 | 50 m | 7:12.34 | |
118 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | ||
119 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | ||
120 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | ||
121 | 318 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | ||
122 | 322 | Asterling Linda | 2005 | GÖTEBORG | AY3205 | 50 m | ||
123 | 327 | Buer Stella | 2004 | GÖTEBORG | AZ3604 | 50 m | ||
124 | 328 | Carlsson Nadja | 2004 | GÖTEBORG | BT6204 | 50 m | ||
125 | 332 | Hamdar Zainab | 2003 | GÖTEBORG | CA6203 | 50 m | ||
126 | 341 | Olesen Angelica | 2005 | GÖTEBORG | AC0605 | 50 m | ||
127 | 354 | Björkman Ebba | 2002 | KUNGSBACKA | BD8202 | 50 m | ||
128 | 359 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 50 m | ||
129 | 379 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 50 m | ||
130 | 385 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AJ1404 | 50 m | ||
131 | 401 | Höstner Elsa | 2003 | MASS | BG8403 | 50 m | ||
132 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | ||
133 | 467 | Olofsson Elsa | 2004 | TROLLHÄTTA | AQ9204 | 50 m | ||
134 | 489 | Andreasson Linnea | 2004 | UDDEVALLA | AO2404 | 50 m | ||
135 | 494 | Karfunkel Juni | 2004 | UDDEVALLA | AO9404 | 50 m | ||
136 | 514 | Egnell Ebba | 2005 | GÖTEBORG | AX3805 | 50 m | EFT | |
137 | 515 | Högstedt Linnea | 2004 | GÖTEBORG | BK2404 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 25, 400m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Adam Paulsson (1995) 3:52.33 2016-03-30 |
Distriktrekord Juniorer: Adam Paulsson (1995) 3:54.12 2014-12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 50 m | 3:52.33 | |
2 | 153 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 4:02.36 | |
3 | 166 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 4:02.46 | |
4 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 4:09.88 | |
5 | 198 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | S 02 | AH7593 | 50 m | 4:10.80 | |
6 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 4:14.16 | |
7 | 5 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 50 m | 4:14.82 | |
8 | 116 | Hildesson Johan | 1992 | KUNGÄLV | AK2592 | 50 m | 4:19.92 | |
9 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 4:22.12 | |
10 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 4:23.19 | |
11 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 4:25.43 | |
12 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 4:26.37 | |
13 | 16 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 50 m | 4:26.82 | |
14 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 4:29.55 | |
15 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 4:31.86 | |
16 | 101 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 4:35.00 | |
17 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 4:35.50 | |
18 | 182 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 4:35.60 | |
19 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 4:39.22 | |
20 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 4:40.37 | EFT |
21 | 511 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 50 m | 4:47.24 | EFT |
22 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 4:50.41 | |
23 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 4:52.63 | |
24 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 4:54.87 | |
25 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 4:59.46 | |
26 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 5:01.79 | |
27 | 102 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 50 m | 5:02.52 | |
28 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | 5:03.28 | |
29 | 248 | Tranberg Charlie | 2002 | TROLLHÄTTA | AK5102 | 50 m | 5:03.40 | |
30 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 5:08.12 | |
31 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 5:09.22 | |
32 | 64 | Söderberg Nicolas | 2001 | GÖTEBORG | AK6701 | 50 m | 5:10.13 | |
33 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 5:10.21 | |
34 | 408 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 5:10.50 | |
35 | 445 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 50 m | 5:14.03 | |
36 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 5:14.18 | |
37 | 407 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 5:15.05 | |
38 | 89 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 50 m | 5:17.48 | |
39 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 5:18.17 | |
40 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 5:20.48 | |
41 | 403 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | 5:21.11 | |
42 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 5:22.77 | |
43 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 5:23.06 | |
44 | 393 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | AR2103 | 50 m | 5:26.49 | |
45 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 5:26.50 | |
46 | 441 | Eliasson Oscar | 2001 | S 02 | AI9301 | 50 m | 5:30.20 | |
47 | 443 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | AL3503 | 50 m | 5:30.36 | |
48 | 405 | Klebom Hampus | 2004 | MASS | AC4504 | 50 m | 5:30.99 | |
49 | 419 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 5:31.10 | |
50 | 306 | Eriksson-Hemberg Albin | 2001 | ELFSBORG | AI0701 | 50 m | 5:33.59 | |
51 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 5:36.14 | |
52 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 5:41.38 | |
53 | 395 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 5:41.45 | |
54 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 5:41.93 | |
55 | 451 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | AH1503 | 50 m | 5:43.82 | |
56 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 5:51.51 | EFT |
57 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 5:55.22 | |
58 | 344 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 5:56.31 | |
59 | 517 | Larsson Sigge | 2002 | TROLLHÄTTA | AP9702 | 50 m | 5:56.44 | EFT |
60 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 5:56.94 | |
61 | 457 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | 6:01.94 | |
62 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 6:17.39 | |
63 | 477 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 6:20.69 | |
64 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 6:25.35 | |
65 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 6:32.07 | |
66 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 6:32.20 | |
67 | 334 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 6:39.95 | |
68 | 347 | Rättgård August | 2003 | GÖTEBORG | AY8303 | 50 m | 6:41.72 | |
69 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 6:42.31 | |
70 | 404 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 6:43.26 | |
71 | 455 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 50 m | 6:53.43 | |
72 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 6:54.10 | |
73 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 6:58.42 | |
74 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | ||
75 | 27 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | AI3502 | 50 m | ||
76 | 340 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | ||
77 | 349 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 50 m | ||
78 | 464 | Lindblad Oscar | 2003 | TROLLHÄTTA | AL1903 | 50 m | ||
79 | 465 | Lokrantz Gustav | 2004 | TROLLHÄTTA | AH6704 | 50 m | ||
80 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | ||
81 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 26, 4X100m Medley Damer |
Distriktrekord Seniorer: Mölndals ASS (1900) 4:16.47 2012-07-01 |
Distriktrekord Juniorer: Göteborg Sim (1900) 4:25.12 2007-07-08 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 72 | Göteborg Damer | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 4:16.30 | ||
2 | 74 | Göteborg Damer 2 | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 4:25.35 | ||
3 | 296 | Uddevalla Damer 1 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:27.04 | ||
4 | 35 | Elfsborg Damer 1 | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 4:27.24 | ||
5 | 209 | S02 Damer | 0 | S 02 | 25 m | 4:32.56 | ||
6 | 107 | Kungsbacka Damer Lag 1 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 4:37.28 | ||
7 | 224 | Skövde SS Damer | 1999 | SKÖVDE SS | 50 m | 4:41.83 | ||
8 | 36 | Elfsborg Damer 2 | 2006 | ELFSBORG | 25 m | 4:41.96 | ||
9 | 185 | Mass Damer Lag 1 | 1988 | MASS | 25 m | 4:42.38 | ||
10 | 37 | Elfsborg Damer 3 [1916] | 0 | ELFSBORG | 25 m | 4:47.61 | ||
11 | 227 | Skövde SS Damer Lag 2 | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 4:48.27 | ||
12 | 250 | Trollhättan Tjejer Lag 1 | 0 | TROLLHÄTTA | 25 m | 4:49.61 | ||
13 | 145 | SK Laxen Damer [1995] | 1995 | SK LAXEN | 50 m | 4:49.63 | ||
14 | 108 | Kungsbacka Damer Lag 2 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 4:49.87 | ||
15 | 297 | Uddevalla Damer 2 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:50.73 | ||
16 | 268 | Varberg Damer Lag 1 | 2001 | VARBERG | 50 m | 4:58.14 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 27, 50m Fjärilsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Isabelle Höstman (1990) 27.28 2010-07-17 |
Distriktrekord Juniorer: Isabelle Höstman (1990) 27.28 2010-07-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 274 | Andersson Frida | 1991 | UDDEVALLA | AK1491 | 50 m | 28.62 | |
2 | 6 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 28.63 | |
3 | 272 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 29.57 | |
4 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 29.63 | |
5 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 29.78 | |
6 | 160 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 29.79 | |
7 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 29.93 | |
8 | 181 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 30.04 | |
9 | 53 | Heina Christin | 1996 | GÖTEBORG | BA0296 | 50 m | 30.07 | |
10 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 30.35 | |
11 | 177 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 30.40 | |
12 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 30.41 | |
13 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 30.71 | |
14 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 30.84 | |
15 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 30.96 | |
16 | 61 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 31.11 | |
17 | 79 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 31.17 | |
18 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 31.35 | |
19 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 31.44 | |
20 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 31.59 | |
21 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 31.70 | EFT |
22 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 31.81 | |
23 | 134 | Lange Helén | 1996 | SK LAXEN | AN1296 | 50 m | 31.91 | |
24 | 144 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 31.96 | |
25 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 32.28 | |
26 | 294 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 32.34 | |
27 | 236 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 32.40 | |
28 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 32.42 | |
29 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 32.51 | |
30 | 239 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 32.51 | |
31 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 32.53 | |
32 | 150 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 32.59 | |
33 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 32.60 | |
34 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 32.64 | |
35 | 133 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 32.74 | |
36 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 32.75 | |
37 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 32.83 | |
38 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 32.84 | |
39 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 32.86 | |
40 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 32.87 | |
41 | 247 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 50 m | 33.08 | EFT |
42 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 33.38 | EFT |
43 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 33.54 | EFT |
44 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 34.90 | EFT |
45 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 37.07 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 28, 50m Fjärilsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Christoffer Carlsen (1992) 24.09 2014-12-12 |
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 24.68 2003-06-29 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 142 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 25.70 | |
2 | 153 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 25.90 | |
3 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 25.91 | |
4 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 25.99 | |
5 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 26.28 | |
6 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 26.28 | |
7 | 173 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 26.37 | |
8 | 264 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 26.56 | |
9 | 155 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 26.69 | |
10 | 67 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 26.70 | |
11 | 138 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 26.83 | |
12 | 140 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 26.98 | |
13 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 26.98 | |
14 | 119 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 27.46 | |
15 | 281 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 50 m | 27.68 | |
16 | 136 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 27.91 | |
17 | 131 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 27.94 | |
18 | 175 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 27.98 | |
19 | 129 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 28.20 | |
20 | 189 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 50 m | 28.49 | |
21 | 43 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 28.51 | |
22 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 28.52 | |
23 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 28.52 | |
24 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 28.58 | |
25 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 28.60 | |
26 | 141 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 28.64 | |
27 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 28.95 | |
28 | 121 | Thillman Rickard | 1997 | KUNGÄLV | AS3597 | 50 m | 28.96 | |
29 | 44 | Börjeson Pär | 1998 | GÖTEBORG | AC6798 | 50 m | 29.03 | |
30 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 29.16 | |
31 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 29.46 | |
32 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 29.66 | EFT |
33 | 200 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 50 m | 29.67 | |
34 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 29.69 | |
35 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 29.77 | |
36 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 29.86 | |
37 | 27 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | AI3502 | 50 m | 30.09 | |
38 | 68 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 30.11 | |
39 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 30.18 | |
40 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 30.20 | |
41 | 139 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 30.24 | |
42 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 30.33 | |
43 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | 30.40 | |
44 | 57 | Nislander Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AQ0301 | 50 m | 30.42 | |
45 | 303 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 50 m | 30.50 | |
46 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 30.54 | |
47 | 254 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 30.71 | |
48 | 120 | Sjöberg Robert | 1998 | KUNGÄLV | AU8798 | 50 m | 30.73 | |
49 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 31.00 | |
50 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 31.04 | |
51 | 192 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 31.13 | |
52 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 31.21 | |
53 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 33.42 | EFT |
54 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 34.72 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 29, 100m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 55.56 2008-03-18 |
Distriktrekord Juniorer: Louise Karlsson (1974) 57.13 1991-01-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 57.63 | |
2 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 59.21 | |
3 | 55 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 1:00.42 | |
4 | 53 | Heina Christin | 1996 | GÖTEBORG | BA0296 | 50 m | 1:00.48 | |
5 | 21 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 1:00.89 | |
6 | 169 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 1:01.00 | |
7 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 1:01.22 | |
8 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 1:01.31 | |
9 | 241 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 1:01.86 | |
10 | 183 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 1:01.88 | |
11 | 65 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 1:02.03 | |
12 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 1:02.18 | |
13 | 216 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 1:02.38 | |
14 | 223 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 1:02.43 | |
15 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 1:02.64 | |
16 | 177 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 1:02.85 | |
17 | 61 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 1:02.94 | |
18 | 273 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 50 m | 1:03.08 | |
19 | 34 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:03.11 | |
20 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 1:03.16 | |
21 | 197 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 1:03.42 | |
22 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 1:03.48 | |
23 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 1:03.54 | |
24 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:03.72 | |
25 | 130 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 50 m | 1:03.85 | |
26 | 219 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 1:03.93 | |
27 | 95 | Kvarnemar Elin | 1995 | KUNGSBACKA | BA3295 | 50 m | 1:04.20 | |
28 | 144 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 1:04.20 | |
29 | 6 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 1:04.51 | |
30 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 1:04.56 | |
31 | 239 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 1:04.57 | |
32 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 1:04.58 | |
33 | 151 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 1:04.63 | |
34 | 287 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 50 m | 1:04.66 | |
35 | 247 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 50 m | 1:04.74 | |
36 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 1:04.85 | |
37 | 100 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 1:04.87 | |
38 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:04.91 | |
39 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 1:04.96 | |
40 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 1:04.97 | |
41 | 167 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 1:05.30 | |
42 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 1:05.58 | |
43 | 30 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 1:05.59 | |
44 | 176 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 1:05.80 | |
45 | 11 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 50 m | 1:05.85 | |
46 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 1:05.88 | |
47 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 1:05.93 | |
48 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 1:06.04 | |
49 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 1:06.09 | |
50 | 90 | Hallingborn-Ask Felicia | 1999 | KUNGSBACKA | BO8899 | 50 m | 1:06.10 | |
51 | 215 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 1:06.15 | |
52 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 1:06.21 | |
53 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 1:06.27 | |
54 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 1:06.30 | |
55 | 123 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 50 m | 1:06.35 | |
56 | 46 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 1:06.73 | |
57 | 15 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 50 m | 1:06.81 | |
58 | 9 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 50 m | 1:06.83 | |
59 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 1:07.18 | |
60 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:07.25 | |
61 | 214 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 1:07.35 | |
62 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 1:07.47 | |
63 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 1:07.65 | |
64 | 236 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 1:07.67 | EFT |
65 | 251 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 1:07.72 | |
66 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 1:07.85 | |
67 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 1:07.87 | |
68 | 391 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 1:07.90 | |
69 | 388 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 50 m | 1:08.22 | |
70 | 115 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 1:08.27 | |
71 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 1:09.15 | |
72 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 1:09.18 | |
73 | 14 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 1:09.59 | |
74 | 256 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 1:09.60 | |
75 | 206 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 1:09.65 | |
76 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 1:09.79 | |
77 | 93 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 50 m | 1:10.09 | |
78 | 387 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 1:10.12 | |
79 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 1:10.17 | |
80 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 1:10.40 | |
81 | 125 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AP9403 | 50 m | 1:10.42 | |
82 | 191 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | AQ9802 | 50 m | 1:10.69 | |
83 | 346 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 1:10.71 | |
84 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 1:10.77 | |
85 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 1:11.01 | |
86 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 1:11.20 | |
87 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:11.25 | |
88 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:11.34 | |
89 | 87 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 50 m | 1:11.64 | |
90 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 1:11.65 | |
91 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 1:11.67 | |
92 | 493 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | AO5204 | 50 m | 1:11.72 | |
93 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 1:11.99 | |
94 | 290 | Nestorin Alicia | 2002 | UDDEVALLA | BP3602 | 50 m | 1:12.08 | |
95 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | 1:12.08 | |
96 | 257 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 1:12.12 | |
97 | 18 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | 1:12.22 | |
98 | 360 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | 1:12.42 | |
99 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 1:12.68 | |
100 | 152 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 50 m | 1:13.10 | |
101 | 438 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | 1:13.18 | |
102 | 508 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 1:13.31 | |
103 | 371 | Stickel Sophia | 2001 | KUNGSBACKA | AY8601 | 50 m | 1:13.44 | |
104 | 316 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 1:13.49 | |
105 | 448 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | BP6401 | 50 m | 1:13.55 | |
106 | 337 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 1:13.62 | |
107 | 432 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 50 m | 1:13.70 | |
108 | 359 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 50 m | 1:13.73 | |
109 | 466 | Lundqvist Jenc Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | BG9202 | 50 m | 1:14.07 | |
110 | 384 | Wennroth Maja | 1998 | KUNGÄLV | BG3298 | 50 m | 1:14.17 | |
111 | 434 | Löfdahl Amanda | 2001 | S 77 | AQ0201 | 50 m | 1:14.37 | |
112 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:14.93 | |
113 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 1:14.94 | |
114 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 1:14.98 | |
115 | 96 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 50 m | 1:15.13 | |
116 | 413 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 1:15.18 | |
117 | 105 | Wetteskog Emma | 2001 | KUNGSBACKA | BI6801 | 50 m | 1:15.43 | |
118 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 1:15.53 | |
119 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 1:15.70 | |
120 | 440 | Edberg Emelie | 2002 | S 02 | BH6802 | 50 m | 1:16.15 | |
121 | 518 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 1:16.18 | EFT |
122 | 343 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 1:16.29 | |
123 | 423 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 50 m | 1:16.42 | |
124 | 428 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 1:16.60 | |
125 | 354 | Björkman Ebba | 2002 | KUNGSBACKA | BD8202 | 50 m | 1:16.79 | |
126 | 417 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 1:16.96 | |
127 | 382 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | AQ7804 | 50 m | 1:17.09 | |
128 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:17.14 | |
129 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 1:18.01 | |
130 | 514 | Egnell Ebba | 2005 | GÖTEBORG | AX3805 | 50 m | 1:18.16 | EFT |
131 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 1:18.26 | |
132 | 485 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 1:18.67 | |
133 | 3 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | 1:19.06 | |
134 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:19.07 | |
135 | 353 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 50 m | 1:19.14 | |
136 | 398 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 50 m | 1:19.14 | |
137 | 345 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 50 m | 1:19.21 | |
138 | 304 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | 1:19.31 | |
139 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | 1:19.34 | |
140 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:19.50 | |
141 | 446 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | 1:19.61 | |
142 | 506 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 50 m | 1:20.43 | |
143 | 313 | Persson Sofie | 2004 | ELFSBORG | AB5804 | 50 m | 1:21.05 | |
144 | 370 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | BN5603 | 50 m | 1:21.13 | |
145 | 392 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 1:21.51 | |
146 | 385 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AJ1404 | 50 m | 1:21.62 | |
147 | 473 | Bylund Ebba | 2003 | VARBERG | BP0603 | 50 m | 1:21.70 | |
148 | 467 | Olofsson Elsa | 2004 | TROLLHÄTTA | AQ9204 | 50 m | 1:21.80 | |
149 | 494 | Karfunkel Juni | 2004 | UDDEVALLA | AO9404 | 50 m | 1:22.42 | |
150 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 1:22.50 | |
151 | 383 | Skanse Lova | 2003 | KUNGÄLV | BS0203 | 50 m | 1:23.14 | |
152 | 357 | Franck Ylva | 2000 | KUNGSBACKA | BP6400 | 50 m | 1:23.20 | |
153 | 504 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 50 m | 1:23.62 | |
154 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | 1:23.77 | |
155 | 436 | Svensson Emma | 2001 | S 77 | BC8201 | 50 m | 1:24.98 | |
156 | 401 | Höstner Elsa | 2003 | MASS | BG8403 | 50 m | 1:25.29 | |
157 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 1:25.68 | |
158 | 327 | Buer Stella | 2004 | GÖTEBORG | AZ3604 | 50 m | 1:25.75 | |
159 | 394 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 50 m | 1:26.08 | |
160 | 456 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | BG0402 | 50 m | 1:26.30 | |
161 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | 1:26.34 | |
162 | 375 | Voss Amanda | 2004 | KUNGSBACKA | BM6404 | 50 m | 1:26.40 | |
163 | 502 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 50 m | 1:26.55 | |
164 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 1:26.74 | |
165 | 379 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 50 m | 1:26.89 | |
166 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 1:26.90 | |
167 | 377 | Ylisirkka Ida | 2002 | KUNGSBACKA | BU4402 | 50 m | 1:27.23 | |
168 | 341 | Olesen Angelica | 2005 | GÖTEBORG | AC0605 | 50 m | 1:27.54 | |
169 | 314 | Siversjö Sofia | 2004 | ELFSBORG | AF3604 | 50 m | 1:27.63 | |
170 | 321 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | AP5405 | 50 m | 1:27.70 | |
171 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 1:27.94 | |
172 | 358 | Fredriksson Alicia | 2005 | KUNGSBACKA | AR5805 | 50 m | 1:28.37 | |
173 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | 1:29.06 | |
174 | 372 | Svangård Rut | 2005 | KUNGSBACKA | AV7405 | 50 m | 1:29.42 | |
175 | 483 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 1:29.42 | |
176 | 414 | Rolf Gabriella | 2004 | MASS | AW7204 | 50 m | 1:30.93 | |
177 | 406 | Lindhé Elsa | 2003 | MASS | AC3403 | 50 m | 1:31.02 | |
178 | 380 | Honsberg Ebba | 2004 | KUNGÄLV | BH7604 | 50 m | 1:31.90 | |
179 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 1:33.30 | |
180 | 468 | Särkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHÄTTA | AF4205 | 50 m | 1:33.51 | |
181 | 474 | Engström Emmi | 2005 | VARBERG | AL3605 | 50 m | 1:35.86 | |
182 | 338 | Liu Evelina | 2004 | GÖTEBORG | BK7404 | 50 m | 1:36.06 | |
183 | 333 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 50 m | 1:36.65 | |
184 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 1:37.21 | |
185 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 1:40.81 | |
186 | 363 | Höök Linnea | 2004 | KUNGSBACKA | BO1404 | 50 m | 1:41.55 | |
187 | 361 | Hildebrand Sigrid | 2006 | KUNGSBACKA | AP3606 | 50 m | 1:41.74 | |
188 | 427 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 1:46.98 | |
189 | 364 | Magnusson Ida | 2005 | KUNGSBACKA | BF4205 | 50 m | 1:50.66 | |
190 | 369 | Simonsson Isa | 2006 | KUNGSBACKA | AM4206 | 50 m | 1:57.70 | |
191 | 331 | Johansson Maria | 2004 | GÖTEBORG | 50 m | |||
192 | 332 | Hamdar Zainab | 2003 | GÖTEBORG | CA6203 | 50 m | ||
193 | 365 | Norlin Jonna | 2006 | KUNGSBACKA | AM2206 | 50 m | ||
194 | 489 | Andreasson Linnea | 2004 | UDDEVALLA | AO2404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 30, 100m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Christoffer Carlsen (1992) 49.49 2014-12-12 |
Distriktrekord Juniorer: Isak Eliasson (1996) 50.66 2015-04-02 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 50.93 | |
2 | 202 | Gausel Elias | 1996 | S 02 | AE1196 | 50 m | 53.20 | |
3 | 116 | Hildesson Johan | 1992 | KUNGÄLV | AK2592 | 50 m | 53.89 | |
4 | 142 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 54.13 | |
5 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 54.60 | |
6 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 55.07 | |
7 | 140 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 55.51 | |
8 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 55.51 | |
9 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 55.64 | |
10 | 28 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | AP8597 | 50 m | 55.69 | |
11 | 119 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 55.69 | |
12 | 155 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 55.76 | |
13 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 55.85 | |
14 | 5 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 50 m | 55.88 | |
15 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 55.89 | |
16 | 198 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | S 02 | AH7593 | 50 m | 55.92 | |
17 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 56.00 | |
18 | 166 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 56.04 | |
19 | 111 | Andersson Daniel | 1997 | KUNGÄLV | AQ7197 | 50 m | 56.10 | |
20 | 175 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 56.46 | |
21 | 131 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 56.53 | EFT |
22 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 56.84 | |
23 | 118 | Josefsson Tobias | 1997 | KUNGÄLV | AT7397 | 50 m | 56.95 | |
24 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 57.30 | |
25 | 67 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 57.43 | |
26 | 113 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 57.48 | |
27 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 57.66 | |
28 | 129 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 57.81 | |
29 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 57.81 | |
30 | 267 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 58.01 | |
31 | 234 | Alhaskir Tarek | 1997 | TROLLHÄTTA | AZ3597 | 50 m | 58.04 | |
32 | 189 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 50 m | 58.19 | |
33 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 58.28 | |
34 | 70 | Wollersjö David | 2000 | GÖTEBORG | AD1900 | 50 m | 58.42 | |
35 | 68 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 58.63 | |
36 | 148 | Lundgren Malte | 2002 | LIDKÖPING | AC5302 | 50 m | 58.69 | |
37 | 106 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | 58.79 | |
38 | 101 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 58.88 | |
39 | 16 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 50 m | 58.99 | |
40 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 59.06 | |
41 | 7 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 50 m | 59.12 | |
42 | 132 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 59.16 | EFT |
43 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 59.34 | |
44 | 83 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 59.44 | |
45 | 44 | Börjeson Pär | 1998 | GÖTEBORG | AC6798 | 50 m | 59.50 | |
46 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 59.56 | |
47 | 141 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 59.58 | |
48 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 1:00.17 | |
49 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 1:00.29 | EFT |
50 | 57 | Nislander Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AQ0301 | 50 m | 1:00.79 | |
51 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:01.27 | |
52 | 76 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 1:01.73 | |
53 | 156 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 1:01.86 | |
54 | 13 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 1:02.02 | |
55 | 192 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 1:02.47 | |
56 | 117 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 1:02.48 | |
57 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 1:02.56 | |
58 | 204 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 50 m | 1:02.58 | |
59 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 1:02.90 | |
60 | 164 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 1:02.96 | |
61 | 200 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 50 m | 1:03.01 | |
62 | 248 | Tranberg Charlie | 2002 | TROLLHÄTTA | AK5102 | 50 m | 1:03.35 | |
63 | 139 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 1:03.39 | |
64 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 1:03.43 | |
65 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:03.48 | |
66 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 1:03.58 | |
67 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 1:04.00 | |
68 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 1:04.03 | |
69 | 162 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 1:04.60 | |
70 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 1:04.93 | |
71 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 1:05.02 | EFT |
72 | 27 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | AI3502 | 50 m | 1:05.11 | |
73 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 1:05.12 | |
74 | 349 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 50 m | 1:05.47 | |
75 | 120 | Sjöberg Robert | 1998 | KUNGÄLV | AU8798 | 50 m | 1:05.59 | |
76 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 1:05.61 | |
77 | 102 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 50 m | 1:05.66 | |
78 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 1:05.93 | |
79 | 266 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:05.97 | |
80 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:06.17 | |
81 | 63 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 50 m | 1:06.21 | |
82 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 1:06.28 | |
83 | 408 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:06.39 | |
84 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | 1:06.57 | |
85 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 1:06.74 | |
86 | 208 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 1:06.76 | |
87 | 263 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 1:06.77 | |
88 | 511 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 50 m | 1:06.83 | EFT |
89 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 1:07.20 | |
90 | 114 | Gustafsson Noah | 2000 | KUNGÄLV | AT9700 | 50 m | 1:07.58 | |
91 | 407 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 1:07.73 | |
92 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 1:07.77 | |
93 | 84 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 1:07.84 | |
94 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | 1:07.87 | |
95 | 403 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | 1:08.35 | |
96 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 1:08.93 | |
97 | 306 | Eriksson-Hemberg Albin | 2001 | ELFSBORG | AI0701 | 50 m | 1:08.96 | |
98 | 340 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 1:09.46 | |
99 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 1:10.10 | |
100 | 112 | Dagberg Aksel | 2000 | KUNGÄLV | AX7500 | 50 m | 1:10.17 | |
101 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 1:10.36 | |
102 | 450 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 50 m | 1:10.50 | |
103 | 480 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 1:10.50 | |
104 | 89 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 50 m | 1:10.96 | |
105 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 1:11.13 | |
106 | 441 | Eliasson Oscar | 2001 | S 02 | AI9301 | 50 m | 1:11.42 | |
107 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:11.51 | |
108 | 419 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:11.57 | |
109 | 443 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | AL3503 | 50 m | 1:11.69 | |
110 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 1:11.75 | |
111 | 86 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 1:11.90 | |
112 | 420 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:12.11 | |
113 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 1:13.02 | |
114 | 447 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 1:13.07 | |
115 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 1:13.26 | |
116 | 402 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 1:13.41 | |
117 | 344 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 1:14.12 | |
118 | 459 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 50 m | 1:14.25 | |
119 | 395 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:14.73 | |
120 | 464 | Lindblad Oscar | 2003 | TROLLHÄTTA | AL1903 | 50 m | 1:15.10 | |
121 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:15.28 | |
122 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 1:15.66 | |
123 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 1:16.08 | |
124 | 507 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | 1:16.92 | |
125 | 405 | Klebom Hampus | 2004 | MASS | AC4504 | 50 m | 1:16.97 | |
126 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | 1:17.35 | |
127 | 517 | Larsson Sigge | 2002 | TROLLHÄTTA | AP9702 | 50 m | 1:17.72 | EFT |
128 | 477 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 1:18.13 | |
129 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 1:18.51 | |
130 | 378 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 50 m | 1:18.60 | |
131 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | 1:18.81 | |
132 | 479 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 1:19.99 | |
133 | 457 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | 1:20.48 | |
134 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 1:20.59 | |
135 | 404 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 1:21.05 | |
136 | 305 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 1:21.41 | |
137 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 1:23.08 | |
138 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | 1:23.38 | |
139 | 458 | Hägg Anton | 2004 | TROLLHÄTTA | AG2904 | 50 m | 1:23.89 | |
140 | 465 | Lokrantz Gustav | 2004 | TROLLHÄTTA | AH6704 | 50 m | 1:24.69 | |
141 | 503 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | 1:25.64 | |
142 | 362 | Hilmersson Hugo | 2002 | KUNGSBACKA | AV7102 | 50 m | 1:27.26 | |
143 | 455 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 50 m | 1:27.77 | |
144 | 471 | Andersson Julius | 2005 | VARBERG | AE9505 | 50 m | 1:27.77 | |
145 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:29.87 | |
146 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 1:30.60 | |
147 | 336 | Johansson Simon | 2003 | GÖTEBORG | AY5703 | 50 m | 1:35.03 | |
148 | 348 | Saied Daniel | 2003 | GÖTEBORG | AW3503 | 50 m | 1:41.11 | |
149 | 374 | Thorsell Maximilian | 2007 | KUNGSBACKA | AC6907 | 50 m | 1:46.52 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 31, 200m Fjärilsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Petra Granlund (1987) 2:12.79 2005-07-25 |
Distriktrekord Juniorer: Petra Granlund (1987) 2:12.79 2005-07-25 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 2:24.63 | |
2 | 160 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:31.15 | |
3 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:32.13 | |
4 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 2:38.24 | |
5 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:39.53 | |
6 | 220 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:41.25 | |
7 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 2:41.65 | |
8 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 2:41.88 | |
9 | 143 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:43.66 | |
10 | 58 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | AN6602 | 50 m | 2:46.40 | |
11 | 214 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 2:48.11 | |
12 | 133 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 2:49.33 | |
13 | 216 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 2:52.42 | |
14 | 346 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 2:52.78 | |
15 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 2:53.79 | |
16 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 2:56.80 | |
17 | 18 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | 2:57.38 | |
18 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 2:58.19 | |
19 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 2:59.21 | |
20 | 96 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 50 m | 3:00.84 | |
21 | 80 | Bekken Sofia | 2001 | KUNGSBACKA | AE6601 | 50 m | 3:01.02 | |
22 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 3:01.49 | |
23 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 3:04.77 | |
24 | 376 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | 3:07.48 | |
25 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 3:07.63 | |
26 | 371 | Stickel Sophia | 2001 | KUNGSBACKA | AY8601 | 50 m | 3:08.80 | |
27 | 389 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 3:10.26 | |
28 | 304 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | 3:31.30 | |
29 | 469 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 50 m | 3:40.10 | |
30 | 429 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | ||
31 | 449 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 32, 200m Fjärilsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Christer Wallin (1969) 2:01.08 1989-07-25 |
Distriktrekord Juniorer: Jesper Jonsson (1993) 2:04.52 2013-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 2:09.09 | |
2 | 66 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:10.88 | |
3 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 2:12.02 | |
4 | 138 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 2:14.59 | |
5 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 2:17.89 | |
6 | 136 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 2:19.78 | |
7 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:23.66 | |
8 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 2:25.36 | |
9 | 43 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 2:26.77 | |
10 | 59 | Phu Alex | 2000 | GÖTEBORG | AP6700 | 50 m | 2:28.10 | |
11 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 2:31.13 | |
12 | 193 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:31.16 | |
13 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 2:38.01 | |
14 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:38.58 | |
15 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 2:43.31 | |
16 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:43.37 | |
17 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 2:44.53 | |
18 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 2:51.91 | |
19 | 439 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 50 m | 2:58.05 | |
20 | 403 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | 3:02.64 | |
21 | 180 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 3:07.94 | |
22 | 395 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 3:24.44 | |
23 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:25.88 | |
24 | 51 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | ||
25 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | ||
26 | 453 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | AI5703 | 50 m | ||
27 | 461 | Klefsjö Filip | 2004 | TROLLHÄTTA | AR9304 | 50 m | ||
28 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | ||
29 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | ||
30 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | ||
31 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 33, 800m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 8:46.05 1995-01-01 |
Distriktrekord Juniorer: Ann Linder (1966) 8:47.64 1982-05-29 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 9:05.62 | |
2 | 181 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 9:30.57 | |
3 | 219 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 9:31.96 | |
4 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 9:43.10 | |
5 | 243 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 9:51.48 | |
6 | 21 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 9:51.76 | |
7 | 176 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 9:58.62 | |
8 | 151 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 10:01.08 | |
9 | 289 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 50 m | 10:12.56 | |
10 | 150 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 10:15.56 | |
11 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 10:15.74 | |
12 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 10:16.02 | |
13 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 10:17.69 | |
14 | 215 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 10:18.79 | |
15 | 179 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 10:19.84 | |
16 | 520 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 10:20.96 | EFT |
17 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 10:22.19 | |
18 | 223 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 10:23.53 | |
19 | 216 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 10:24.34 | |
20 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 10:31.06 | |
21 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 10:34.04 | |
22 | 387 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 10:41.65 | |
23 | 123 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 50 m | 10:45.00 | |
24 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 10:45.32 | |
25 | 388 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 50 m | 10:52.43 | |
26 | 214 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 10:54.68 | |
27 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 11:02.15 | |
28 | 438 | Berlin Ida | 2002 | S 02 | AW6402 | 50 m | 11:20.13 | |
29 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 11:20.81 | |
30 | 30 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 11:20.95 | |
31 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 11:27.03 | |
32 | 444 | Kåberg Signe | 2002 | S 02 | BG1402 | 50 m | 11:31.40 | |
33 | 14 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 11:35.78 | |
34 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 11:43.96 | |
35 | 38 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | 11:55.98 | |
36 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | 11:59.70 | |
37 | 518 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 12:38.24 | EFT |
38 | 81 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | ||
39 | 191 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | AQ9802 | 50 m | ||
40 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | ||
41 | 287 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 50 m | ||
42 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | ||
43 | 353 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 50 m | ||
44 | 360 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | ||
45 | 376 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | ||
46 | 382 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | AQ7804 | 50 m | ||
47 | 398 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 50 m | ||
48 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | ||
49 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | ||
50 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | ||
51 | 493 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | AO5204 | 50 m | ||
52 | 495 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | AD5605 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 34, 4X200m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mölndals ASS (1900) 7:29.59 2015-07-02 |
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 7:36.67 2009-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 187 | Mass Herrar Lag 1 | 1988 | MASS | 25 m | 7:47.33 | ||
2 | 210 | S02 Herrar | 0 | S 02 | 25 m | 7:50.85 | ||
3 | 109 | Kungsbacka Herrar Lag 1 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 7:58.75 | ||
4 | 39 | Elfsborg Herrar 1 | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 7:59.37 | ||
5 | 126 | Kungälv Herrar Lag 1 | 0 | KUNGÄLV | 50 m | 8:16.22 | ||
6 | 110 | Kungsbacka Herrar Lag 2 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 8:19.41 | ||
7 | 75 | Göteborg Herrar | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 8:21.66 | ||
8 | 249 | Trollhättan Killar Lag 1 | 0 | TROLLHÄTTA | 25 m | 8:27.07 | ||
9 | 298 | Uddevalla Herrar 1 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 8:27.89 | ||
10 | 40 | Elfsborg Herrar 2 | 1995 | ELFSBORG | 25 m | 8:31.19 | ||
11 | 188 | Mass Herrar Lag 2 | 1988 | MASS | 25 m | 8:37.01 | ||
12 | 127 | Kungälv Herrar Lag 2 | 1965 | KUNGÄLV | 50 m | 9:12.39 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 35, 50m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mathias Hageneier (1980) 22.69 2008-07-16 |
Distriktrekord Juniorer: Isak Eliasson (1996) 23.15 2015-04-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 23.24 | |
2 | 202 | Gausel Elias | 1996 | S 02 | AE1196 | 50 m | 24.33 | |
3 | 142 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 24.54 | |
4 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 24.61 | |
5 | 7 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 50 m | 24.68 | |
6 | 295 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 25.08 | |
7 | 129 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 25.24 | |
8 | 140 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 25.36 | |
9 | 138 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 25.40 | |
10 | 175 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 25.44 | |
11 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 25.48 | |
12 | 131 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 25.53 | |
13 | 119 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 25.55 | |
14 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 25.59 | |
15 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 25.75 | |
16 | 67 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 25.81 | |
17 | 267 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 25.81 | |
18 | 234 | Alhaskir Tarek | 1997 | TROLLHÄTTA | AZ3597 | 50 m | 25.84 | |
19 | 111 | Andersson Daniel | 1997 | KUNGÄLV | AQ7197 | 50 m | 26.03 | |
20 | 118 | Josefsson Tobias | 1997 | KUNGÄLV | AT7397 | 50 m | 26.14 | |
21 | 88 | Georgy Joel | 1996 | KUNGSBACKA | AJ3996 | 50 m | 26.21 | |
22 | 189 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 50 m | 26.23 | |
23 | 148 | Lundgren Malte | 2002 | LIDKÖPING | AC5302 | 50 m | 26.39 | |
24 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 26.48 | |
25 | 259 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 26.56 | |
26 | 113 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 26.57 | |
27 | 101 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 26.64 | |
28 | 303 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 50 m | 26.65 | |
29 | 49 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 50 m | 26.70 | |
30 | 264 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 26.82 | |
31 | 199 | Böhn Jesper | 1998 | S 02 | AD5998 | 50 m | 26.84 | |
32 | 19 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 26.90 | |
33 | 106 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | 26.91 | |
34 | 280 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 26.93 | |
35 | 265 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 27.16 | |
36 | 70 | Wollersjö David | 2000 | GÖTEBORG | AD1900 | 50 m | 27.17 | |
37 | 121 | Thillman Rickard | 1997 | KUNGÄLV | AS3597 | 50 m | 27.25 | |
38 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 27.25 | EFT |
39 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 27.68 | EFT |
40 | 141 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 27.72 | EFT |
41 | 240 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 28.51 | EFT |
42 | 139 | Sandgren Max | 1999 | SK LAXEN | AR7399 | 50 m | 28.58 | EFT |
43 | 233 | Alhaskir Hazem | 2002 | TROLLHÄTTA | AY5702 | 50 m | 29.01 | EFT |
44 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 29.04 | EFT |
45 | 513 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 29.40 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 36, 50m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 25.56 2007-07-25 |
Distriktrekord Juniorer: Anna Rosén (1994) 26.21 2011-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 26.82 | |
2 | 274 | Andersson Frida | 1991 | UDDEVALLA | AK1491 | 50 m | 27.20 | |
3 | 212 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 27.38 | |
4 | 169 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 27.49 | |
5 | 172 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 27.57 | |
6 | 53 | Heina Christin | 1996 | GÖTEBORG | BA0296 | 50 m | 27.71 | |
7 | 6 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 27.88 | |
8 | 273 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 50 m | 28.06 | |
9 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 28.07 | |
10 | 217 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 28.10 | |
11 | 137 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 28.15 | |
12 | 244 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 28.38 | |
13 | 65 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 28.40 | |
14 | 60 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 28.50 | |
15 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 28.57 | |
16 | 272 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 28.62 | |
17 | 223 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 28.81 | |
18 | 104 | Westholm Sara | 2001 | KUNGSBACKA | AL8801 | 50 m | 28.90 | |
19 | 21 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 28.91 | |
20 | 95 | Kvarnemar Elin | 1995 | KUNGSBACKA | BA3295 | 50 m | 28.91 | |
21 | 79 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 29.04 | |
22 | 48 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 29.23 | |
23 | 216 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 29.27 | |
24 | 45 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 29.41 | |
25 | 195 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 29.41 | |
26 | 144 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 29.43 | |
27 | 241 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 29.47 | |
28 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 29.57 | |
29 | 292 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 29.57 | |
30 | 239 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 29.58 | |
31 | 130 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 50 m | 29.59 | |
32 | 85 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | AE8200 | 50 m | 29.61 | |
33 | 276 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 29.70 | |
34 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 29.71 | |
35 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 29.73 | |
36 | 167 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 29.74 | |
37 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 29.74 | |
38 | 177 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 29.77 | |
39 | 133 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 50 m | 29.83 | |
40 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 29.87 | |
41 | 236 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 30.71 | EFT |
42 | 235 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 31.21 | EFT |
43 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 31.76 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:59.29 2014-04-10 |
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 2:00.72 2010-08-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 2:10.04 | |
2 | 171 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 2:10.21 | |
3 | 1 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | AH8999 | 50 m | 2:14.24 | |
4 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 2:17.06 | |
5 | 288 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 2:19.70 | |
6 | 221 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:20.73 | |
7 | 229 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:24.79 | |
8 | 284 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | AE8700 | 50 m | 2:26.22 | |
9 | 8 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 2:28.84 | |
10 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 2:29.47 | |
11 | 512 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 2:29.92 | EFT |
12 | 254 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 2:30.41 | |
13 | 293 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 2:30.87 | |
14 | 31 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:30.95 | |
15 | 245 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:32.01 | |
16 | 349 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 50 m | 2:38.84 | |
17 | 285 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | 2:39.72 | |
18 | 301 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 2:40.74 | |
19 | 162 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 2:41.66 | |
20 | 442 | Emanuelsson Noah | 2003 | S 02 | AI8703 | 50 m | 2:43.46 | |
21 | 230 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | 2:43.88 | |
22 | 98 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 2:43.97 | |
23 | 390 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 50 m | 2:45.25 | |
24 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 2:45.64 | |
25 | 77 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 50 m | 2:48.00 | |
26 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 2:52.85 | |
27 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 2:52.98 | |
28 | 10 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 50 m | 2:54.30 | |
29 | 443 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | AL3503 | 50 m | 2:54.64 | |
30 | 407 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 2:55.58 | |
31 | 263 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:56.32 | |
32 | 258 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 2:58.18 | |
33 | 283 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:58.51 | |
34 | 499 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | 2:58.71 | |
35 | 470 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 50 m | 3:00.72 | |
36 | 475 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 3:03.76 | |
37 | 402 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 3:07.36 | |
38 | 510 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 3:11.92 | |
39 | 509 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 3:14.10 | |
40 | 505 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 3:15.06 | |
41 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:17.10 | |
42 | 103 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 3:19.41 | |
43 | 482 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | AE5705 | 50 m | 3:23.66 | |
44 | 477 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 3:28.25 | |
45 | 305 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 3:29.24 | |
46 | 430 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 3:32.76 | |
47 | 366 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 50 m | 3:33.48 | |
48 | 478 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 3:33.59 | |
49 | 340 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 3:34.51 | |
50 | 455 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 50 m | 3:37.66 | |
51 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 3:39.91 | |
52 | 336 | Johansson Simon | 2003 | GÖTEBORG | AY5703 | 50 m | ||
53 | 348 | Saied Daniel | 2003 | GÖTEBORG | AW3503 | 50 m | ||
54 | 431 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | ||
55 | 441 | Eliasson Oscar | 2001 | S 02 | AI9301 | 50 m | ||
56 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | ||
57 | 490 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 50 m | ||
58 | 503 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | ||
59 | 507 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 38, 200m Ryggsim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Johanna Larsson (1972) 2:14.51 1987-07-25 |
Distriktrekord Juniorer: Johanna Larsson (1972) 2:14.51 1987-07-25 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Hellström Ebba | 1992 | S 02 | AK6692 | 50 m | 2:28.56 | |
2 | 34 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 2:29.79 | |
3 | 181 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:30.25 | |
4 | 218 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:31.34 | |
5 | 183 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 2:34.79 | |
6 | 203 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 50 m | 2:35.02 | |
7 | 9 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 50 m | 2:35.44 | |
8 | 79 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 2:35.58 | |
9 | 95 | Kvarnemar Elin | 1995 | KUNGSBACKA | BA3295 | 50 m | 2:36.59 | |
10 | 172 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:36.99 | |
11 | 275 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 2:37.16 | |
12 | 160 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:38.40 | |
13 | 282 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 2:38.90 | |
14 | 211 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 50 m | 2:38.91 | |
15 | 93 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 50 m | 2:38.99 | |
16 | 115 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 2:40.58 | |
17 | 262 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 2:40.66 | |
18 | 289 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 50 m | 2:40.78 | |
19 | 11 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 50 m | 2:41.33 | |
20 | 154 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:41.34 | |
21 | 176 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 2:41.36 | |
22 | 196 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 2:41.54 | |
23 | 223 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 2:41.59 | |
24 | 87 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 50 m | 2:42.34 | |
25 | 47 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 2:42.35 | |
26 | 69 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 50 m | 2:42.40 | |
27 | 191 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | AQ9802 | 50 m | 2:42.61 | |
28 | 130 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 50 m | 2:42.74 | |
29 | 54 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 50 m | 2:42.92 | |
30 | 213 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 2:43.39 | |
31 | 260 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 2:43.69 | |
32 | 46 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 50 m | 2:43.81 | |
33 | 278 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 2:46.77 | |
34 | 350 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 2:48.12 | |
35 | 190 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 2:49.04 | |
36 | 316 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 2:50.64 | |
37 | 231 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 2:51.30 | |
38 | 396 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 2:52.97 | |
39 | 238 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 50 m | 2:53.43 | |
40 | 311 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 2:53.46 | |
41 | 17 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 2:54.15 | |
42 | 228 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 2:54.17 | |
43 | 100 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 2:55.89 | |
44 | 291 | Nilsson Tilda | 2001 | UDDEVALLA | AW2601 | 50 m | 2:56.68 | |
45 | 91 | Hultgren Ebba | 2000 | KUNGSBACKA | AL8400 | 50 m | 2:56.82 | |
46 | 80 | Bekken Sofia | 2001 | KUNGSBACKA | AE6601 | 50 m | 2:56.84 | |
47 | 14 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 2:56.85 | |
48 | 432 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 50 m | 2:59.29 | |
49 | 105 | Wetteskog Emma | 2001 | KUNGSBACKA | BI6801 | 50 m | 2:59.55 | |
50 | 417 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 3:00.08 | |
51 | 271 | Alsop Lovisa | 2001 | UDDEVALLA | AJ9601 | 50 m | 3:00.17 | |
52 | 159 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 3:00.78 | |
53 | 412 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 3:00.92 | |
54 | 343 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 3:01.78 | |
55 | 413 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 3:02.00 | |
56 | 426 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 3:02.11 | |
57 | 392 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 3:03.30 | |
58 | 346 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 3:03.80 | |
59 | 434 | Löfdahl Amanda | 2001 | S 77 | AQ0201 | 50 m | 3:04.45 | |
60 | 320 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 3:05.25 | |
61 | 246 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 50 m | 3:05.92 | |
62 | 313 | Persson Sofie | 2004 | ELFSBORG | AB5804 | 50 m | 3:06.31 | |
63 | 433 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 3:06.63 | |
64 | 4 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 3:07.02 | |
65 | 232 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 50 m | 3:07.58 | |
66 | 423 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 50 m | 3:07.71 | |
67 | 18 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | 3:08.29 | |
68 | 399 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 3:09.43 | |
69 | 329 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 3:09.45 | |
70 | 255 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 3:09.89 | |
71 | 495 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | AD5605 | 50 m | 3:10.01 | |
72 | 486 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 3:10.33 | |
73 | 446 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 50 m | 3:11.07 | |
74 | 33 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 3:12.76 | |
75 | 508 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 3:15.35 | |
76 | 327 | Buer Stella | 2004 | GÖTEBORG | AZ3604 | 50 m | 3:15.55 | |
77 | 397 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 3:16.30 | |
78 | 353 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 50 m | 3:16.64 | |
79 | 428 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 3:16.99 | |
80 | 379 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 50 m | 3:17.02 | |
81 | 422 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 3:17.63 | |
82 | 385 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AJ1404 | 50 m | 3:22.23 | |
83 | 401 | Höstner Elsa | 2003 | MASS | BG8403 | 50 m | 3:22.39 | |
84 | 321 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | AP5405 | 50 m | 3:23.06 | |
85 | 400 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 3:24.84 | |
86 | 261 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 3:25.30 | |
87 | 373 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 3:26.01 | |
88 | 501 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 3:27.02 | |
89 | 345 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 50 m | 3:27.08 | |
90 | 496 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 50 m | 3:29.20 | |
91 | 472 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 3:31.25 | |
92 | 394 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 50 m | 3:34.37 | |
93 | 418 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 3:37.51 | |
94 | 456 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | BG0402 | 50 m | 3:43.02 | |
95 | 469 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 50 m | 3:45.26 | |
96 | 3 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | ||
97 | 38 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | ||
98 | 216 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | ||
99 | 290 | Nestorin Alicia | 2002 | UDDEVALLA | BP3602 | 50 m | ||
100 | 304 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 50 m | ||
101 | 308 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 50 m | ||
102 | 312 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | ||
103 | 341 | Olesen Angelica | 2005 | GÖTEBORG | AC0605 | 50 m | ||
104 | 355 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 50 m | ||
105 | 359 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 50 m | ||
106 | 360 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | ||
107 | 410 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | ||
108 | 414 | Rolf Gabriella | 2004 | MASS | AW7204 | 50 m | ||
109 | 427 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | ||
110 | 463 | Lenhoff Lisa | 2003 | TROLLHÄTTA | BN3403 | 50 m | ||
111 | 488 | Abrahamsson Sofia | 2005 | UDDEVALLA | AB8605 | 50 m | ||
112 | 489 | Andreasson Linnea | 2004 | UDDEVALLA | AO2404 | 50 m | ||
113 | 493 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | AO5204 | 50 m | ||
114 | 494 | Karfunkel Juni | 2004 | UDDEVALLA | AO9404 | 50 m | ||
115 | 500 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 50 m | ||
116 | 502 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 50 m | ||
117 | 504 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 50 m | ||
118 | 506 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 50 m | ||
119 | 514 | Egnell Ebba | 2005 | GÖTEBORG | AX3805 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 39, 1500m Frisim Herrar |
Distriktrekord Seniorer: Christopher Jedel (1995) 15:46.87 2015-07-01 |
Distriktrekord Juniorer: Christopher Jedel (1995) 15:46.87 2015-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 198 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | S 02 | AH7593 | 50 m | 16:34.31 | |
2 | 92 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 17:05.20 | |
3 | 207 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 17:36.67 | |
4 | 116 | Hildesson Johan | 1992 | KUNGÄLV | AK2592 | 50 m | 17:56.23 | |
5 | 170 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 18:26.80 | |
6 | 286 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 19:01.60 | |
7 | 511 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 50 m | 19:28.56 | EFT |
8 | 29 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 19:54.80 | |
9 | 158 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 19:58.13 | |
10 | 102 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 50 m | 20:21.20 | |
11 | 425 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 20:45.88 | |
12 | 395 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 21:12.49 | |
13 | 419 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 21:26.21 | |
14 | 356 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 50 m | 21:46.98 | |
15 | 351 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 22:14.34 | |
16 | 339 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 25:27.82 | |
17 | 178 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | ||
18 | 182 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | ||
19 | 306 | Eriksson-Hemberg Albin | 2001 | ELFSBORG | AI0701 | 50 m | ||
20 | 317 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | ||
21 | 330 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | ||
22 | 340 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | ||
23 | 441 | Eliasson Oscar | 2001 | S 02 | AI9301 | 50 m | ||
24 | 487 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | AG5302 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |
Gren 40, 4X100m Frisim Damer |
Distriktrekord Seniorer: Mölndals ASS (1900) 3:54.68 2012-06-27 |
Distriktrekord Juniorer: Skövde SS (1900) 3:57.38 2009-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 72 | Göteborg Damer | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 3:53.21 | ||
2 | 185 | Mass Damer Lag 1 | 1988 | MASS | 25 m | 3:56.89 | ||
3 | 296 | Uddevalla Damer 1 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:03.88 | ||
4 | 74 | Göteborg Damer 2 | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 4:04.07 | ||
5 | 224 | Skövde SS Damer | 1999 | SKÖVDE SS | 50 m | 4:05.04 | ||
6 | 35 | Elfsborg Damer 1 | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 4:05.53 | ||
7 | 209 | S02 Damer | 0 | S 02 | 25 m | 4:06.65 | ||
8 | 250 | Trollhättan Tjejer Lag 1 | 0 | TROLLHÄTTA | 25 m | 4:08.53 | ||
9 | 186 | Mass Damer Lag 2 | 0 | MASS | 25 m | 4:12.09 | ||
10 | 107 | Kungsbacka Damer Lag 1 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 4:12.40 | ||
11 | 36 | Elfsborg Damer 2 | 2006 | ELFSBORG | 25 m | 4:16.12 | ||
12 | 145 | SK Laxen Damer [1995] | 1995 | SK LAXEN | 50 m | 4:17.19 | ||
13 | 226 | Skövde SS Damer Lag 2 | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 4:17.72 | ||
14 | 108 | Kungsbacka Damer Lag 2 | 0 | KUNGSBACKA | 25 m | 4:18.23 | ||
15 | 297 | Uddevalla Damer 2 | 0 | UDDEVALLA | 25 m | 4:20.37 | ||
16 | 37 | Elfsborg Damer 3 [1916] | 0 | ELFSBORG | 25 m | 4:29.68 | ||
17 | 268 | Varberg Damer Lag 1 | 2001 | VARBERG | 50 m | 4:32.52 | RES | |
18 | 194 | S 77 Damer Lag 1 | 0 | S 77 | 25 m | 4:32.71 | RES | |
19 | 122 | Kungälv Damer | 0 | KUNGÄLV | 50 m | 4:34.54 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 10 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |