Ohjelma Student SM
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4x100m IM Medley Mixed |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
105 |
|
Linköping 1 |
Linköpings Universitets AIF SS |
2000 |
|
25m |
4:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Andersson |
1993 |
AC1593 |
|
|
|
3 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
|
|
|
4 |
|
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
|
|
2 |
114 |
|
TIF 1 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
4:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktor Kertesz |
1996 |
|
|
|
|
2 |
|
Jonas Holmström |
1992 |
AH1392 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
|
|
|
4 |
|
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Uttrarna lag 1 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
4:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
|
|
|
2 |
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
|
|
|
3 |
|
Lucas Thomée |
1993 |
AE3193 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johan Andersson |
1995 |
AB9595 |
|
|
4 |
108 |
|
Uttrarna lag 2 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
4:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
|
|
|
3 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
|
|
|
|
4 |
|
Tobias Krüger |
1998 |
|
|
|
5 |
115 |
|
TIF 2 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
4:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Philip Björklund |
1992 |
AG2192 |
|
|
|
2 |
|
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
|
|
|
4 |
|
Jakob Svensson |
1992 |
AT9992 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
72 |
|
Efrem Ghirmai |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AC1396 |
25m |
26.00 |
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Mika Persson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AM7798 |
25m |
26.00 |
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Hugo Ingelhammar |
Linköpings Universitets AIF SS |
1991 |
AN3791 |
25m |
26.30 |
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Lucas Thomée |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AE3193 |
25m |
26.35 |
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
John Olsson |
Halmstads SIF |
1995 |
AG0795 |
25m |
26.57 |
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Fabian Steen |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AH9596 |
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Pontus Jörgensen |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
AB9794 |
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
Robin Sandgren |
Halmstads SIF |
1997 |
AW3997 |
25m |
27.50 |
|
|
|
|
|
9 |
98 |
|
David Larsson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1996 |
AH7196 |
25m |
27.92 |
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Johan Staflund |
KTH SIM |
1997 |
AE7197 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Niklas Inde |
Teknologkårens IF LTH |
1993 |
AG0593 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Emil Möller |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AJ5994 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Johannes Lampela |
Chalmers Studentkår IS |
1992 |
AN4392 |
25m |
28.30 |
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Petter Lindahl |
Teknologkårens IF LTH |
1990 |
AB4990 |
25m |
28.50 |
|
|
|
|
|
15 |
50 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
|
25m |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
16 |
59 |
|
Eric Witt |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AR8594 |
25m |
28.70 |
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Gabriel Rydén |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AF5795 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Alfred Lindén |
Chalmers Studentkår IS |
1997 |
AN6797 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
19 |
68 |
|
Timmie Rydberg |
Halmstads SIF |
1996 |
AM9596 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Max Johansson |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AM4594 |
25m |
29.50 |
|
|
|
|
|
21 |
60 |
|
Jakob Helman |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
AU1396 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Carl Schiller |
KTH SIM |
1997 |
AE1197 |
25m |
30.89 |
|
|
|
|
|
23 |
87 |
|
Jayesh Khatri |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
|
25m |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
24 |
22 |
|
Réan Kremer |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
|
25m |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
25 |
52 |
|
Jonathan Florguin |
Teknologkårens IF LTH |
1987 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
104 |
|
Lorenzo Servedio |
KTH SIM |
1994 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
74 |
|
Louise Ranevi |
Linköpings Universitets AIF SS |
1999 |
AI3299 |
25m |
30.50 |
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Karolina Näsén |
KTH SIM |
1996 |
AO0296 |
25m |
30.50 |
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Nike Kruners |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AN3496 |
25m |
30.50 |
|
|
|
|
|
4 |
92 |
|
Kajsa Krämer |
Linköpings Universitets AIF SS |
1993 |
AH6693 |
25m |
30.65 |
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Annie Myrlander |
Linköpings Universitets AIF SS |
1995 |
AB5295 |
25m |
30.90 |
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Alba Forés |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AI5298 |
25m |
31.00 |
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
Cassandra Tran |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AN5697 |
25m |
31.00 |
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Lisa Rigby |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AG3294 |
25m |
32.00 |
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Christina Ekstedt |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AM2296 |
25m |
32.00 |
|
|
|
|
|
10 |
24 |
|
Johanna Andersson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AW4496 |
25m |
32.10 |
|
|
|
|
|
11 |
26 |
|
Marie Hanson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AE5297 |
25m |
32.50 |
|
|
|
|
|
12 |
77 |
|
Felicia Nilsson |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
BK3295 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Elin Berggren |
Linköpings Universitets AIF SS |
1996 |
AG5296 |
25m |
33.50 |
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Thelma Jöhncke |
KTH SIM |
1999 |
AN5699 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
15 |
9 |
|
Nathalie Lindh |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
BF5498 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
42 |
|
Isabell Norstedt |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AP5295 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Malmsten, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
72 |
|
Efrem Ghirmai |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AC1396 |
25m |
23.00 |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Jonas Holmström |
Teknologkårens IF LTH |
1992 |
AH1392 |
25m |
23.20 |
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Hugo Cedervall |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AA0197 |
25m |
23.40 |
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Pontus Palmqvist |
Halmstads SIF |
1991 |
AV7391 |
25m |
23.50 |
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Mika Persson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AM7798 |
25m |
24.00 |
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Johannes Ålander |
Linköpings Universitets AIF SS |
1995 |
AC7995 |
25m |
24.98 |
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Gustav Thorstrand |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AL2994 |
25m |
25.00 |
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Viktor Kertesz |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
|
25m |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
9 |
30 |
|
Johannes Lampela |
Chalmers Studentkår IS |
1992 |
AN4392 |
25m |
25.50 |
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Robin Sandgren |
Halmstads SIF |
1997 |
AW3997 |
25m |
25.50 |
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Sten Ludvigsson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AO9998 |
25m |
25.87 |
|
|
|
|
|
12 |
76 |
|
David Lind |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AK6994 |
25m |
25.90 |
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Mikael Blum |
Chalmers Studentkår IS |
1995 |
AC0595 |
25m |
26.00 |
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Fabian Steen |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AH9596 |
25m |
26.00 |
|
|
|
|
|
15 |
64 |
|
Mårten Petersson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AK8998 |
25m |
26.00 |
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Alfred Lindén |
Chalmers Studentkår IS |
1997 |
AN6797 |
25m |
26.00 |
|
|
|
|
|
17 |
39 |
|
Måns Tangvald |
Chalmers Studentkår IS |
1995 |
AN3595 |
25m |
26.36 |
|
|
|
|
|
18 |
58 |
|
Max Johansson |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AM4594 |
25m |
26.50 |
|
|
|
|
|
19 |
65 |
|
Rasmus Nieminen |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AC5597 |
25m |
26.50 |
|
|
|
|
|
20 |
75 |
|
Petter Lindahl |
Teknologkårens IF LTH |
1990 |
AB4990 |
25m |
26.80 |
|
|
|
|
|
21 |
67 |
|
Johan Staflund |
KTH SIM |
1997 |
AE7197 |
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
22 |
49 |
|
Tobias Krüger |
Chalmers Studentkår IS |
1998 |
|
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
23 |
20 |
|
Markus Wellmann |
KTH SIM |
1996 |
|
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Erik Öjstedt |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AO6995 |
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
25 |
59 |
|
Eric Witt |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AR8594 |
25m |
27.50 |
|
|
|
|
|
26 |
18 |
|
Carl Schiller |
KTH SIM |
1997 |
AE1197 |
25m |
27.67 |
|
|
|
|
|
27 |
90 |
|
Filipp Lernbo |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AX7198 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
28 |
32 |
|
Marco Ramos |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AD7193 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
29 |
41 |
|
Erik Rådman |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AW1593 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
30 |
15 |
|
Akiho Tamura |
Chalmers Studentkår IS |
1989 |
|
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
31 |
89 |
|
Jens Jacob Aabel Nordkvist |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
BB2995 |
25m |
28.50 |
|
|
|
|
|
32 |
36 |
|
Jakob Svensson |
Teknologkårens IF LTH |
1992 |
AT9992 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
33 |
78 |
|
David Fransson |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AB8197 |
25m |
29.11 |
|
|
|
|
|
34 |
31 |
|
Max Tangvald |
Teknologkårens IF LTH |
1993 |
AS3993 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
35 |
87 |
|
Jayesh Khatri |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
|
25m |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
36 |
33 |
|
Arvid Björemark |
Chalmers Studentkår IS |
1995 |
|
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
37 |
22 |
|
Réan Kremer |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
|
25m |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
38 |
101 |
|
David Schön Svensson |
Halmstads SIF |
1993 |
AD8993 |
25m |
46.50 |
|
|
|
|
|
39 |
104 |
|
Lorenzo Servedio |
KTH SIM |
1994 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
94 |
|
Karl Karlsson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
97 |
|
David Erlandsson |
Teknologkårens IF LTH |
1993 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
69 |
|
Jakob Sundén |
Halmstads SIF |
1995 |
AQ3195 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
91 |
|
Christian Stigsson |
Teknologkårens IF LTH |
1992 |
AZ1392 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
80 |
|
Milan Sava |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AY1797 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
52 |
|
Jonathan Florguin |
Teknologkårens IF LTH |
1987 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
34 |
|
Oskar Friedrichsen |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Malmsten, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Frida Börnfors |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AP9494 |
25m |
26.80 |
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Linnea Almqvist |
Teknologkårens IF LTH |
1991 |
BS1891 |
25m |
27.50 |
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Rebecca Håkansson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AV3296 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Sofie Sjöberg |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
BV0494 |
25m |
28.00 |
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Louise Hjalmarsson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AV8697 |
25m |
28.20 |
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Nike Kruners |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AN3496 |
25m |
28.50 |
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Linnea Magnusson |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
AG6296 |
25m |
28.62 |
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Linnea Wranå |
Chalmers Studentkår IS |
1998 |
AO1898 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Marie Hanson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AE5297 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Alba Forés |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AI5298 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Karolina Näsén |
KTH SIM |
1996 |
AO0296 |
25m |
29.50 |
|
|
|
|
|
12 |
44 |
|
Lina Berggren |
Linköpings Universitets AIF SS |
1998 |
AB7698 |
25m |
29.50 |
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Elin Berggren |
Linköpings Universitets AIF SS |
1996 |
AG5296 |
25m |
29.50 |
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Elsa Ericsson |
KTH SIM |
1995 |
AI0895 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Lisa Rigby |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AG3294 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
16 |
25 |
|
Christina Ekstedt |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AM2296 |
25m |
30.30 |
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Johanna Andersson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AW4496 |
25m |
30.50 |
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
Linköpings Universitets AIF SS |
1994 |
AE2694 |
25m |
31.21 |
|
|
|
|
|
19 |
19 |
|
Thelma Jöhncke |
KTH SIM |
1999 |
AN5699 |
25m |
31.50 |
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Alma Dahlberg |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
AI0896 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
21 |
47 |
|
Hanna Liljegren |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AM7898 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
22 |
10 |
|
Elin Önnestam |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
BO2896 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
23 |
83 |
|
Johanna Hjalte |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
BY6494 |
25m |
38.00 |
|
|
|
|
|
24 |
9 |
|
Nathalie Lindh |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
BF5498 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
42 |
|
Isabell Norstedt |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AP5295 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
95 |
|
Anna Sundelin |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AV8897 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
96 |
|
Amalia Larsson Hurtig |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Freker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Anton Andersson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1993 |
AC1593 |
25m |
58.00 |
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Johan Andersson |
Chalmers Studentkår IS |
1995 |
AB9595 |
25m |
59.97 |
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Gustaf Mild |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AE6397 |
25m |
1:02.50 |
|
|
|
|
|
4 |
12 |
|
Pontus Jörgensen |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
AB9794 |
25m |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Dominic Rivest |
KTH SIM |
2000 |
|
25m |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Gustav Thorstrand |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AL2994 |
25m |
1:04.50 |
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Niklas Inde |
Teknologkårens IF LTH |
1993 |
AG0593 |
25m |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
|
25m |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Carl Schiller |
KTH SIM |
1997 |
AE1197 |
25m |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Gabriel Rydén |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AF5795 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
Karl Karlsson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Tobias Krüger |
Chalmers Studentkår IS |
1998 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Freker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Rebecca Håkansson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AV3296 |
25m |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Louise Ranevi |
Linköpings Universitets AIF SS |
1999 |
AI3299 |
25m |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Lina Rosvall |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AC2897 |
25m |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Thelma Jöhncke |
KTH SIM |
1999 |
AN5699 |
25m |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Sofia Johannesson |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
BL4296 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4x50m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
111 |
|
Halmstad 1 |
Halmstads SIF |
2000 |
|
25m |
1:46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Palmqvist |
1991 |
AV7391 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Ackermann |
1995 |
AN8195 |
|
|
|
3 |
|
John Olsson |
1995 |
AG0795 |
|
|
|
4 |
|
David Schön Svensson |
1993 |
AD8993 |
|
|
2 |
105 |
|
Linköping 1 |
Linköpings Universitets AIF SS |
2000 |
|
25m |
1:48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Andersson |
1993 |
AC1593 |
|
|
|
2 |
|
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Ingelhammar |
1991 |
AN3791 |
|
|
|
4 |
|
Hugo Cedervall |
1997 |
AA0197 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Uttrarna lag 1 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Thomée |
1993 |
AE3193 |
|
|
|
2 |
|
Johan Andersson |
1995 |
AB9595 |
|
|
|
3 |
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
AC1396 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikael Blum |
1995 |
AC0595 |
|
|
4 |
114 |
|
TIF 1 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Möller |
1994 |
AJ5994 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viktor Kertesz |
1996 |
|
|
|
|
3 |
|
Mika Persson |
1998 |
AM7798 |
|
|
|
4 |
|
Jonas Holmström |
1992 |
AH1392 |
|
|
5 |
108 |
|
Uttrarna lag 2 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
1:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
1994 |
|
|
|
|
2 |
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
AB9794 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fabian Steen |
1996 |
AH9596 |
|
|
|
4 |
|
Alfred Lindén |
1997 |
AN6797 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
TIF 2 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
|
|
|
2 |
|
Gustaf Mild |
1997 |
AE6397 |
|
|
|
3 |
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
AL2994 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Lind |
1994 |
AK6994 |
|
|
7 |
116 |
|
TIF 3 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
AK8998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Helman |
1996 |
AU1396 |
|
|
|
3 |
|
Petter Lindahl |
1990 |
AB4990 |
|
|
|
4 |
|
David Lind |
1994 |
AK6994 |
|
|
8 |
113 |
|
KTH 1 |
KTH SIM |
2000 |
|
25m |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Markus Wellmann |
1996 |
|
|
|
|
2 |
|
Dominic Rivest |
2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johan Staflund |
1997 |
AE7197 |
|
|
|
4 |
|
Carl Schiller |
1997 |
AE1197 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Uttrarna lag 3 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Krüger |
1998 |
|
|
|
|
2 |
|
Jayesh Khatri |
1993 |
|
|
|
|
3 |
|
Måns Tangvald |
1995 |
AN3595 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Réan Kremer |
1996 |
|
|
|
10 |
110 |
|
Electro Seamen Strikes Back |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Friedrichsen |
1996 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marco Ramos |
1993 |
AD7193 |
|
|
|
3 |
|
Johannes Lampela |
1992 |
AN4392 |
|
|
|
4 |
|
Arvid Björemark |
1995 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
105 |
|
Linköping 1 |
Linköpings Universitets AIF SS |
2000 |
|
25m |
2:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kajsa Krämer |
1993 |
AH6693 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
|
|
|
3 |
|
Annie Myrlander |
1995 |
AB5295 |
|
|
|
4 |
|
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
|
|
2 |
107 |
|
Uttrarna lag 1 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
|
|
|
2 |
|
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
|
|
|
4 |
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
TIF 1 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
|
|
|
2 |
|
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
|
|
|
3 |
|
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frida Börnfors |
1994 |
AP9494 |
|
|
4 |
106 |
|
Linköping 2 |
Linköpings Universitets AIF SS |
2000 |
|
25m |
2:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
|
|
|
3 |
|
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
|
|
|
4 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
1994 |
AE2694 |
|
|
5 |
115 |
|
TIF 2 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
|
|
|
2 |
|
Johanna Andersson |
1997 |
AC8497 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Almqvist |
1991 |
BS1891 |
|
|
|
4 |
|
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
TIF 3 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
|
|
|
2 |
|
Anna Sundelin |
1997 |
AV8897 |
|
|
|
3 |
|
Felicia Nilsson |
1995 |
BK3295 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Malmsten, Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Max Ackermann |
Halmstads SIF |
1995 |
AN8195 |
25m |
29.56 |
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Johan Andersson |
Chalmers Studentkår IS |
1995 |
AB9595 |
25m |
30.08 |
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Tobias Henriksson |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
AN4796 |
25m |
30.50 |
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Mika Persson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AM7798 |
25m |
31.00 |
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Pontus Jörgensen |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
AB9794 |
25m |
31.98 |
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Gustaf Mild |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AE6397 |
25m |
32.00 |
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Dominic Rivest |
KTH SIM |
2000 |
|
25m |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Johannes Lampela |
Chalmers Studentkår IS |
1992 |
AN4392 |
25m |
32.50 |
|
|
|
|
|
9 |
98 |
|
David Larsson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1996 |
AH7196 |
25m |
32.89 |
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Jakob Sundén |
Halmstads SIF |
1995 |
AQ3195 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Max Johansson |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AM4594 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
12 |
60 |
|
Jakob Helman |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
AU1396 |
25m |
33.50 |
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Lucas Thomée |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AE3193 |
25m |
33.50 |
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Johan Staflund |
KTH SIM |
1997 |
AE7197 |
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
15 |
32 |
|
Marco Ramos |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AD7193 |
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
16 |
54 |
|
Emil Möller |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AJ5994 |
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Tobias Krüger |
Chalmers Studentkår IS |
1998 |
|
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
18 |
89 |
|
Jens Jacob Aabel Nordkvist |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
BB2995 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Erik Öjstedt |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AO6995 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Alfred Lindén |
Chalmers Studentkår IS |
1997 |
AN6797 |
25m |
35.50 |
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
Max Tangvald |
Teknologkårens IF LTH |
1993 |
AS3993 |
25m |
36.00 |
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
David Fransson |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AB8197 |
25m |
36.06 |
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Milan Sava |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AY1797 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
94 |
|
Karl Karlsson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Malmsten, Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
74 |
|
Louise Ranevi |
Linköpings Universitets AIF SS |
1999 |
AI3299 |
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Lina Rosvall |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AC2897 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Frida Börnfors |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AP9494 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Rebecca Håkansson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AV3296 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Lina Berggren |
Linköpings Universitets AIF SS |
1998 |
AB7698 |
25m |
35.50 |
|
|
|
|
|
6 |
73 |
|
Lisa Grönlund |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AE8694 |
25m |
39.20 |
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Johanna Andersson |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AC8497 |
25m |
40.00 |
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
Linköpings Universitets AIF SS |
1994 |
AE2694 |
25m |
42.00 |
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Anna Sundelin |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AV8897 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Karolina Näsén |
KTH SIM |
1996 |
AO0296 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
6 |
|
Jonas Holmström |
Teknologkårens IF LTH |
1992 |
AH1392 |
25m |
51.00 |
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Hugo Cedervall |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AA0197 |
25m |
51.10 |
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Anton Andersson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1993 |
AC1593 |
25m |
53.00 |
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Philip Björklund |
Teknologkårens IF LTH |
1992 |
AG2192 |
25m |
55.00 |
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Hugo Ingelhammar |
Linköpings Universitets AIF SS |
1991 |
AN3791 |
25m |
55.50 |
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Robin Sandgren |
Halmstads SIF |
1997 |
AW3997 |
25m |
56.00 |
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Gustav Thorstrand |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AL2994 |
25m |
56.00 |
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Viktor Kertesz |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
|
25m |
56.00 |
|
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Gustaf Mild |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AE6397 |
25m |
57.00 |
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Måns Tangvald |
Chalmers Studentkår IS |
1995 |
AN3595 |
25m |
57.50 |
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Rasmus Nieminen |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AC5597 |
25m |
58.00 |
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Erik Öjstedt |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AO6995 |
25m |
59.00 |
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
David Lind |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AK6994 |
25m |
59.90 |
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Eric Witt |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AR8594 |
25m |
59.90 |
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Tobias Krüger |
Chalmers Studentkår IS |
1998 |
|
25m |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
16 |
41 |
|
Erik Rådman |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AW1593 |
25m |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
17 |
18 |
|
Carl Schiller |
KTH SIM |
1997 |
AE1197 |
25m |
1:01.87 |
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Max Tangvald |
Teknologkårens IF LTH |
1993 |
AS3993 |
25m |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
19 |
75 |
|
Petter Lindahl |
Teknologkårens IF LTH |
1990 |
AB4990 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Sofie Sjöberg |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
BV0494 |
25m |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Rebecca Håkansson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AV3296 |
25m |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Linnea Almqvist |
Teknologkårens IF LTH |
1991 |
BS1891 |
25m |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Louise Hjalmarsson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AV8697 |
25m |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Thelma Jöhncke |
KTH SIM |
1999 |
AN5699 |
25m |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Maria Beck-Friis Lundholm |
Linköpings Universitets AIF SS |
1994 |
AE2694 |
25m |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Elsa Ericsson |
KTH SIM |
1995 |
AI0895 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Freker, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
27 |
|
Pontus Palmqvist |
Halmstads SIF |
1991 |
AV7391 |
25m |
24.88 |
|
|
|
|
|
2 |
72 |
|
Efrem Ghirmai |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AC1396 |
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
John Olsson |
Halmstads SIF |
1995 |
AG0795 |
25m |
27.51 |
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Sten Ludvigsson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AO9998 |
25m |
27.82 |
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Lucas Thomée |
Chalmers Studentkår IS |
1993 |
AE3193 |
25m |
28.10 |
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Rasmus Nieminen |
Linköpings Universitets AIF SS |
1997 |
AC5597 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
7 |
90 |
|
Filipp Lernbo |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AX7198 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
8 |
98 |
|
David Larsson |
Linköpings Universitets AIF SS |
1996 |
AH7196 |
25m |
29.21 |
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Saurabh Santosh Vernekar |
Chalmers Studentkår IS |
1994 |
|
25m |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Emil Möller |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AJ5994 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Gabriel Rydén |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
AF5795 |
25m |
31.00 |
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Jakob Svensson |
Teknologkårens IF LTH |
1992 |
AT9992 |
25m |
31.00 |
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
David Lind |
Teknologkårens IF LTH |
1994 |
AK6994 |
25m |
32.50 |
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Carl Schiller |
KTH SIM |
1997 |
AE1197 |
25m |
32.93 |
|
|
|
|
|
15 |
20 |
|
Markus Wellmann |
KTH SIM |
1996 |
|
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
16 |
104 |
|
Lorenzo Servedio |
KTH SIM |
1994 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
94 |
|
Karl Karlsson |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Freker, Swebar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Rebecca Håkansson |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AV3296 |
25m |
31.00 |
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Nike Kruners |
Chalmers Studentkår IS |
1996 |
AN3496 |
25m |
32.00 |
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Linnea Wranå |
Chalmers Studentkår IS |
1998 |
AO1898 |
25m |
32.00 |
|
|
|
|
|
4 |
92 |
|
Kajsa Krämer |
Linköpings Universitets AIF SS |
1993 |
AH6693 |
25m |
32.35 |
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Cassandra Tran |
Teknologkårens IF LTH |
1997 |
AN5697 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Elsa Ericsson |
KTH SIM |
1995 |
AI0895 |
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
7 |
47 |
|
Hanna Liljegren |
Teknologkårens IF LTH |
1998 |
AM7898 |
25m |
37.00 |
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Elin Önnestam |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
BO2896 |
25m |
38.00 |
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Felicia Nilsson |
Teknologkårens IF LTH |
1995 |
BK3295 |
25m |
38.00 |
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Alma Dahlberg |
Teknologkårens IF LTH |
1996 |
AI0896 |
25m |
42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2019 till den 13 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6x50m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Fazer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
105 |
|
Linköping 1 |
Linköpings Universitets AIF SS |
2000 |
|
25m |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Andersson |
1993 |
AC1593 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Cedervall |
1997 |
AA0197 |
|
|
|
3 |
|
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
|
|
|
4 |
|
Annie Myrlander |
1995 |
AB5295 |
|
|
|
5 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
|
|
|
6 |
|
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Uttrarna lag 1 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
AC1396 |
|
|
|
2 |
|
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
|
|
|
4 |
|
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
|
|
|
5 |
|
Fabian Steen |
1996 |
AH9596 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikael Blum |
1995 |
AC0595 |
|
|
3 |
114 |
|
TIF 1 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mika Persson |
1998 |
AM7798 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emil Möller |
1994 |
AJ5994 |
|
|
|
3 |
|
Linnea Almqvist |
1991 |
BS1891 |
|
|
|
4 |
|
Frida Börnfors |
1994 |
AP9494 |
|
|
|
5 |
|
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
|
|
|
6 |
|
Jonas Holmström |
1992 |
AH1392 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Linköping 2 |
Linköpings Universitets AIF SS |
2000 |
|
25m |
2:43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Ingelhammar |
1991 |
AN3791 |
|
|
|
2 |
|
Rasmus Nieminen |
1997 |
AC5597 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Larsson |
1996 |
AH7196 |
|
|
|
4 |
|
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
|
|
|
5 |
|
Kajsa Krämer |
1993 |
AH6693 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
|
|
5 |
115 |
|
TIF 2 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktor Kertesz |
1996 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Lind |
1994 |
AK6994 |
|
|
|
3 |
|
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
|
|
|
4 |
|
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
|
|
|
5 |
|
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
|
|
|
6 |
|
Philip Björklund |
1992 |
AG2192 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Uttrarna lag 2 |
Chalmers Studentkår IS |
2000 |
|
25m |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Jörgensen |
1994 |
AB9794 |
|
|
|
2 |
|
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
|
|
|
4 |
|
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
|
|
|
5 |
|
Erik Rådman |
1993 |
AW1593 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Måns Tangvald |
1995 |
AN3595 |
|
|
7 |
116 |
|
TIF 3 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Thorstrand |
1994 |
AL2994 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
|
|
|
3 |
|
Alma Dahlberg |
1996 |
AI0896 |
|
|
|
4 |
|
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
|
|
|
5 |
|
Felicia Nilsson |
1995 |
BK3295 |
|
|
|
6 |
|
Gustaf Mild |
1997 |
AE6397 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
113 |
|
KTH 1 |
KTH SIM |
2000 |
|
25m |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Markus Wellmann |
1996 |
|
|
|
|
2 |
|
Johan Staflund |
1997 |
AE7197 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lorenzo Servedio |
1994 |
|
|
|
|
4 |
|
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
|
|
|
5 |
|
Thelma Jöhncke |
1999 |
AN5699 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
|
|
9 |
117 |
|
TIF 4 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petter Lindahl |
1990 |
AB4990 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Svensson |
1992 |
AT9992 |
|
|
|
3 |
|
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
|
|
|
4 |
|
Sofia Johannesson |
1996 |
BL4296 |
|
|
|
5 |
|
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
|
|
|
6 |
|
Erik Öjstedt |
1995 |
AO6995 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
TIF 5 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gabriel Rydén |
1995 |
AF5795 |
|
|
|
2 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
AK8998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lisa Grönlund |
1994 |
AE8694 |
|
|
|
4 |
|
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
|
|
|
5 |
|
Anna Sundelin |
1997 |
AV8897 |
|
|
|
6 |
|
David Fransson |
1997 |
AB8197 |
|
|
11 |
119 |
|
TIF 6 |
Teknologkårens IF LTH |
2000 |
|
25m |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christian Stigsson |
1992 |
AZ1392 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan Florguin |
1987 |
|
|
|
|
3 |
|
Kaja Horvat |
1993 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amalia Larsson Hurtig |
1995 |
|
|
|
|
5 |
|
Johanna Hjalte |
1994 |
BY6494 |
|
|
|
6 |
|
David Erlandsson |
1993 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 21:14:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|