Program for Limfjords Cup 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 2:15.66 | |
2 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:17.67 | |
3 | 135 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 2:19.00 | |
4 | 183 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 2:21.23 | |
5 | 82 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:22.03 | |
6 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:22.86 | |
7 | 133 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 2:23.32 | |
8 | 86 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 2:23.75 | |
9 | 294 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 2:24.38 | |
10 | 321 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:25.38 | |
11 | 123 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 2:25.54 | |
12 | 328 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:25.68 | |
13 | 61 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 2:33.62 | |
14 | 313 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 2:34.48 | |
15 | 327 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 2:35.31 | |
16 | 342 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 2:36.16 | |
17 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:36.26 | |
18 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 2:36.67 | |
19 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 2:39.00 | |
20 | 175 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 2:39.44 | |
21 | 344 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 2:41.62 | |
22 | 369 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 2:41.68 | |
23 | 184 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:42.26 | |
24 | 197 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 2:42.33 | |
25 | 192 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 2:43.17 | |
26 | 72 | Andersen Emilie Winum | 2007 | LYSENG | 0796AW | 25 m | 2:45.05 | |
27 | 16 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 2:46.18 | |
28 | 199 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 2:46.19 | |
29 | 48 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 2:46.66 | |
30 | 158 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 2:47.18 | |
31 | 113 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 2:47.45 | |
32 | 52 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 2:48.68 | |
33 | 101 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 2:48.85 | |
34 | 91 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 2:49.64 | |
35 | 225 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 2:50.55 | |
36 | 63 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 2:51.05 | |
37 | 357 | Jørgensen Mia | 2006 | SKOVBAKKEN | 0688AT | 25 m | 2:52.79 | |
38 | 148 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 2:53.03 | |
39 | 219 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 2:55.71 | |
40 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 2:56.18 | |
41 | 210 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 2:56.34 | |
42 | 51 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 2:59.74 | |
43 | 116 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | 2:59.91 | |
44 | 131 | Mathiassen Ida Holm | 2007 | HOLSTEBRO | 0782AR | 25 m | 2:59.95 | |
45 | 88 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 3:01.49 | |
46 | 359 | Stoltenborg Melissa | 2006 | SKOVBAKKEN | 0608AY | 25 m | 3:01.65 | |
47 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | 3:02.43 | |
48 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 3:03.38 | |
49 | 44 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 3:04.82 | |
50 | 117 | Hansen Maja Mejls | 2007 | HOLSTEBRO | 0792AR | 25 m | 3:06.69 | |
51 | 73 | Crone Rosa | 2008 | LYSENG | 0818AG | 25 m | 3:08.24 | |
52 | 104 | Østrup Silke | 2008 | IHF | 0826AU | 25 m | 3:08.44 | |
53 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 3:08.57 | |
54 | 92 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 3:10.35 | |
55 | 165 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 3:11.31 | |
56 | 230 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 0842AN | 25 m | 3:12.08 | |
57 | 71 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | LYSENG | 0782AW | 25 m | 3:13.89 | |
58 | 152 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 3:14.58 | |
59 | 395 | Hansen Rosa Myrna | 2006 | VINDERUP | 25 m | 3:15.57 | ||
60 | 233 | Vestergaard Astrid Martinez | 2009 | AGF | 0902AG | 25 m | 3:19.55 | |
61 | 55 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 3:23.08 | |
62 | 236 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 0888AM | 25 m | 3:23.67 | |
63 | 50 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 3:26.53 | |
64 | 162 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 3:33.88 | |
65 | 166 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 3:34.16 | |
66 | 76 | Stenderup Sille | 2008 | LYSENG | 0886AF | 25 m | 3:47.71 | |
67 | 45 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | ||
68 | 105 | Bregenov Viola | 2007 | IHF | 0708AZ | 25 m | ||
69 | 244 | Nyborg Cecilie Anna | 2010 | AGF | 1012AG | 25 m | ||
70 | 304 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | ||
71 | 305 | Nielsen Josefine | 2007 | GRINDSTED | 0734AZ | 25 m | ||
72 | 306 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | GRINDSTED | 0742AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:57.75 | |
2 | 371 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:58.58 | |
3 | 372 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 2:01.28 | |
4 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:02.63 | |
5 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:03.46 | |
6 | 331 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:06.57 | |
7 | 64 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:06.59 | |
8 | 172 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:07.44 | |
9 | 213 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:10.97 | |
10 | 214 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 2:13.05 | |
11 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:13.26 | |
12 | 179 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 2:13.89 | |
13 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:16.41 | |
14 | 316 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 2:19.31 | |
15 | 292 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 2:20.64 | |
16 | 177 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 2:21.35 | |
17 | 33 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:21.45 | |
18 | 346 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 2:21.76 | |
19 | 145 | Pietrzak-Jakobsen Torri | 2006 | HEI | 0675AN | 25 m | 2:25.00 | |
20 | 399 | Holm Nicolai | 2003 | IKAST | 0305AS | 25 m | 2:25.00 | |
21 | 269 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 2:25.81 | |
22 | 260 | Mikkelsen Nicklas Lorentsen | 2007 | AALBORG | 0725AI | 25 m | 2:25.96 | |
23 | 203 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 2:28.09 | |
24 | 40 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 2:29.04 | |
25 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 2:29.33 | |
26 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:30.13 | |
27 | 338 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 2:30.30 | |
28 | 195 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 2:34.32 | |
29 | 53 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 2:35.09 | |
30 | 220 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 2:37.28 | |
31 | 267 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 2:41.86 | |
32 | 226 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 2:43.04 | |
33 | 138 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 2:43.89 | |
34 | 147 | Holm Tobias Højgaard | 2006 | HEI | 0693AG | 25 m | 2:45.35 | |
35 | 43 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 2:46.05 | |
36 | 94 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 2:46.44 | |
37 | 221 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 2:48.95 | |
38 | 119 | Jensen Jonas Golczyk | 2007 | HOLSTEBRO | 0731AK | 25 m | 2:49.71 | |
39 | 74 | Langvad Sebastian | 2006 | LYSENG | 0601AS | 25 m | 2:50.31 | |
40 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 2:51.23 | |
41 | 42 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 2:54.09 | |
42 | 41 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 2:54.37 | |
43 | 237 | Guldbrandt Christian | 2007 | AGF | 0757AP | 25 m | 3:03.10 | |
44 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:03.36 | |
45 | 212 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 3:03.62 | |
46 | 122 | Maagaard Wiktor G. | 2006 | HOLSTEBRO | 0635AN | 25 m | 3:03.68 | |
47 | 121 | Toftdal Asbjørn Ottow | 2006 | HOLSTEBRO | 0645AQ | 25 m | 3:05.28 | |
48 | 77 | Fancello Simon | 2006 | LYSENG | 0685AI | 25 m | 3:05.50 | |
49 | 334 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 3:15.75 | |
50 | 238 | Juhl Mikkel | 2007 | AGF | 0771AO | 25 m | 3:19.71 | |
51 | 163 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | 3:21.71 | |
52 | 239 | Pedersen Frederik K. | 2008 | AGF | 0803AM | 25 m | 3:25.63 | |
53 | 75 | Føgh Gustav | 2006 | LYSENG | 0609AS | 25 m | 3:25.65 | |
54 | 234 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 3:27.98 | |
55 | 364 | Ropdrup Magnus | 2005 | SKOVBAKKEN | 0509AR | 25 m | 3:38.10 | |
56 | 170 | Damgaard Hjalte | 2008 | HERNING | 0883AK | 25 m | 3:55.41 | |
57 | 11 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 0685AO | 25 m | ||
58 | 46 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | ||
59 | 56 | Møballe Philip Juul | 2009 | SILKEBORG | 0957AG | 25 m | ||
60 | 107 | Lindhardt Jeppe | 2008 | IHF | 0875AO | 25 m | ||
61 | 257 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0557AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:13.51 | |
2 | 35 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:14.53 | |
3 | 295 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:16.32 | |
4 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:18.78 | |
5 | 368 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0506AP | 25 m | 1:19.33 | |
6 | 174 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:20.69 | |
7 | 4 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:21.03 | |
8 | 132 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:22.08 | |
9 | 363 | Lund Dicte | 2004 | SKOVBAKKEN | 0444AN | 25 m | 1:24.12 | |
10 | 176 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:25.16 | |
11 | 87 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:25.39 | |
12 | 217 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:25.91 | |
13 | 312 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:26.37 | |
14 | 198 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:26.93 | |
15 | 63 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 1:29.98 | |
16 | 50 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:32.98 | |
17 | 39 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 1:33.47 | |
18 | 160 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:33.51 | |
19 | 37 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:34.46 | |
20 | 344 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:34.52 | |
21 | 196 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 1:34.67 | |
22 | 272 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 1:35.60 | |
23 | 49 | Kristensen Lærke | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 1:35.88 | |
24 | 98 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 1:38.55 | |
25 | 136 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 1:38.61 | |
26 | 137 | Krabbe Victoria | 2008 | HOLSTEBRO | 0852AE | 25 m | 1:38.84 | |
27 | 112 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:38.86 | |
28 | 356 | Willems Anna Katrine | 2008 | SKOVBAKKEN | 0816AL | 25 m | 1:39.25 | |
29 | 144 | Pedersen Marie Storm | 2006 | HEI | 0610AY | 25 m | 1:40.05 | |
30 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 1:41.00 | |
31 | 279 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 1:41.22 | |
32 | 311 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 0716AY | 25 m | 1:41.67 | |
33 | 154 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:42.33 | |
34 | 310 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 0718AY | 25 m | 1:42.46 | |
35 | 223 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 1:42.81 | |
36 | 261 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 1:42.96 | |
37 | 95 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 1:45.59 | |
38 | 38 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | 1:45.95 | |
39 | 159 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:46.43 | |
40 | 262 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:46.56 | |
41 | 365 | Ipsen Frederikke Filskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0894AL | 25 m | 1:46.58 | |
42 | 97 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:46.98 | |
43 | 227 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 0708AT | 25 m | 1:47.00 | |
44 | 211 | Holmgaard Katrine Ø | 2004 | DURUP | 0452BB | 25 m | 1:47.53 | |
45 | 337 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:47.57 | |
46 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 1:47.86 | |
47 | 51 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:48.03 | |
48 | 153 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:48.68 | |
49 | 360 | Kehlet Cecilie | 2009 | SKOVBAKKEN | 0932AF | 25 m | 1:49.00 | |
50 | 61 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 1:49.30 | |
51 | 206 | Friis Karoline | 2004 | HSK | 0462BD | 25 m | 1:50.14 | |
52 | 281 | Nielsen Clara | 2009 | AALBORG | 0962AD | 25 m | 1:50.32 | |
53 | 118 | Jakobsen Mathilde Kongsgaard | 2007 | HOLSTEBRO | 0784AY | 25 m | 1:50.54 | |
54 | 130 | Hansen Freja Mollerup | 2007 | HOLSTEBRO | 0786AY | 25 m | 1:50.56 | |
55 | 105 | Bregenov Viola | 2007 | IHF | 0708AZ | 25 m | 1:50.95 | |
56 | 379 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 1:51.28 | |
57 | 55 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 1:53.37 | |
58 | 101 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:53.99 | |
59 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | 1:56.94 | |
60 | 106 | Olsen Dicte | 2007 | IHF | 0720AY | 25 m | 1:58.70 | |
61 | 146 | Kvist Freja | 2006 | HEI | 0668AR | 25 m | 2:00.00 | |
62 | 232 | Toftegaard Nova V. Støy | 2009 | AGF | 0936AH | 25 m | 2:00.52 | |
63 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | 2:02.94 | |
64 | 398 | Kellberg Sillke Frederikke L. | 2008 | VINDERUP | 25 m | 2:02.99 | ||
65 | 120 | Nørfjand Thilde | 2006 | HOLSTEBRO | 0646AX | 25 m | 2:03.70 | |
66 | 99 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 2:04.93 | |
67 | 233 | Vestergaard Astrid Martinez | 2009 | AGF | 0902AG | 25 m | 2:05.76 | |
68 | 224 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 2:06.47 | |
69 | 333 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 0986AG | 25 m | 2:07.24 | |
70 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 2:07.93 | |
71 | 109 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 2:17.31 | |
72 | 303 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | 2:26.13 | |
73 | 243 | Pape Merle Marie | 2009 | AGF | 0906AH | 25 m | 2:27.93 | |
74 | 27 | Vang Caia | 2008 | STRUER | 0804AW | 25 m | ||
75 | 28 | Hause Thea | 2008 | STRUER | 0820AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 25 m | 1:09.87 | |
2 | 324 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:11.01 | |
3 | 322 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:11.55 | |
4 | 371 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:13.35 | |
5 | 329 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 1:16.52 | |
6 | 325 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:17.06 | |
7 | 84 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:18.25 | |
8 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:19.04 | |
9 | 200 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 1:19.97 | |
10 | 229 | Rasmussen Sebastian | 2007 | AGF | 0791AJ | 25 m | 1:22.79 | |
11 | 218 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:22.81 | |
12 | 156 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:23.65 | |
13 | 193 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:23.74 | |
14 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:25.76 | |
15 | 270 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 1:26.55 | |
16 | 194 | Holm Laurits | 2006 | HSK | 0627AO | 25 m | 1:28.72 | |
17 | 343 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:29.90 | |
18 | 145 | Pietrzak-Jakobsen Torri | 2006 | HEI | 0675AN | 25 m | 1:30.12 | |
19 | 228 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:32.78 | |
20 | 7 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:33.95 | |
21 | 90 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:35.48 | |
22 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 1:36.15 | |
23 | 9 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:37.18 | |
24 | 231 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:37.92 | |
25 | 222 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:38.38 | |
26 | 265 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 1:38.54 | |
27 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:40.11 | |
28 | 171 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:43.24 | |
29 | 74 | Langvad Sebastian | 2006 | LYSENG | 0601AS | 25 m | 1:45.00 | |
30 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 1:45.34 | |
31 | 161 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 1:45.35 | |
32 | 309 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 1:45.68 | |
33 | 367 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | SKOVBAKKEN | 0775AH | 25 m | 1:46.65 | |
34 | 125 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:47.48 | |
35 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:49.92 | |
36 | 96 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:50.71 | |
37 | 164 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 1:52.66 | |
38 | 242 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 0829AH | 25 m | 1:53.76 | |
39 | 396 | Andersen Nikolai Moreno | 2007 | VINDERUP | 25 m | 1:55.76 | ||
40 | 121 | Toftdal Asbjørn Ottow | 2006 | HOLSTEBRO | 0645AQ | 25 m | 1:57.66 | |
41 | 100 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:59.59 | |
42 | 122 | Maagaard Wiktor G. | 2006 | HOLSTEBRO | 0635AN | 25 m | 2:03.20 | |
43 | 280 | Smajic Edvin | 2008 | AALBORG | 0835AL | 25 m | 2:05.49 | |
44 | 234 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 2:06.41 | |
45 | 167 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 2:21.09 | |
46 | 19 | Mortensen Anders Kolding | 2008 | STRUER | 0887AJ | 25 m | ||
47 | 126 | Skov Dan | 2006 | HOLSTEBRO | 0671AO | 25 m | ||
48 | 169 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | ||
49 | 239 | Pedersen Frederik K. | 2008 | AGF | 0803AM | 25 m | ||
50 | 336 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 0887AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 28.38 | |
2 | 373 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 29.19 | |
3 | 35 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 29.36 | |
4 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 29.84 | |
5 | 135 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 30.16 | |
6 | 295 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 31.21 | |
7 | 124 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 31.43 | |
8 | 36 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 31.67 | |
9 | 294 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 31.73 | |
10 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 31.74 | |
11 | 3 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 31.82 | |
12 | 363 | Lund Dicte | 2004 | SKOVBAKKEN | 0444AN | 25 m | 31.85 | |
13 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 31.97 | |
14 | 82 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 32.25 | |
15 | 113 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 32.38 | |
16 | 70 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 33.13 | |
17 | 4 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.35 | |
18 | 368 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0506AP | 25 m | 34.05 | |
19 | 209 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 34.43 | |
20 | 174 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 34.85 | |
21 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 34.98 | |
22 | 216 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 35.01 | |
23 | 123 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 35.09 | |
24 | 342 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 35.15 | |
25 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 35.47 | |
26 | 47 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 35.49 | |
27 | 328 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 35.61 | |
28 | 341 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 35.69 | |
29 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 35.80 | |
30 | 54 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 36.09 | |
31 | 81 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 36.10 | |
32 | 184 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 36.35 | |
33 | 115 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 36.38 | |
34 | 111 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 36.79 | |
35 | 198 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 37.10 | |
36 | 143 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 25 m | 38.21 | |
37 | 217 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 38.35 | |
38 | 62 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 38.39 | |
39 | 313 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 38.43 | |
40 | 129 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 38.48 | |
41 | 197 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 38.70 | |
42 | 112 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 38.84 | |
43 | 361 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 38.88 | |
44 | 261 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 39.89 | |
45 | 48 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 39.92 | |
46 | 149 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 40.02 | |
47 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | 40.06 | |
48 | 369 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 40.20 | |
49 | 279 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 40.98 | |
50 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 41.10 | |
51 | 357 | Jørgensen Mia | 2006 | SKOVBAKKEN | 0688AT | 25 m | 41.22 | |
52 | 131 | Mathiassen Ida Holm | 2007 | HOLSTEBRO | 0782AR | 25 m | 41.40 | |
53 | 219 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 41.45 | |
54 | 395 | Hansen Rosa Myrna | 2006 | VINDERUP | 25 m | 41.65 | ||
55 | 318 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 41.71 | |
56 | 91 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 41.82 | |
57 | 199 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 41.91 | |
58 | 78 | Andersen Laura Winum | 2009 | LYSENG | 0934AC | 25 m | 42.14 | |
59 | 152 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 42.67 | |
60 | 281 | Nielsen Clara | 2009 | AALBORG | 0962AD | 25 m | 42.74 | |
61 | 110 | Have Ingeborg Foged | 2007 | HOLSTEBRO | 0704AR | 25 m | 43.07 | |
62 | 155 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 43.33 | |
63 | 151 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 44.91 | |
64 | 73 | Crone Rosa | 2008 | LYSENG | 0818AG | 25 m | 45.47 | |
65 | 232 | Toftegaard Nova V. Støy | 2009 | AGF | 0936AH | 25 m | 45.73 | |
66 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 45.74 | |
67 | 275 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 46.22 | |
68 | 277 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 46.22 | |
69 | 116 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | 46.53 | |
70 | 150 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 46.58 | |
71 | 215 | Riis Stephanie | 2004 | DURUP | 0432BB | 25 m | 47.68 | |
72 | 210 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 49.12 | |
73 | 333 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 0986AG | 25 m | 49.28 | |
74 | 146 | Kvist Freja | 2006 | HEI | 0668AR | 25 m | 49.67 | |
75 | 166 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 51.72 | |
76 | 398 | Kellberg Sillke Frederikke L. | 2008 | VINDERUP | 25 m | 52.08 | ||
77 | 235 | Bork Anna Johanne Holm | 2008 | AGF | 0896AR | 25 m | 52.39 | |
78 | 162 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 53.15 | |
79 | 28 | Hause Thea | 2008 | STRUER | 0820AW | 25 m | ||
80 | 76 | Stenderup Sille | 2008 | LYSENG | 0886AF | 25 m | ||
81 | 103 | Vinther Chili Rose | 2007 | IHF | 0706AZ | 25 m | ||
82 | 104 | Østrup Silke | 2008 | IHF | 0826AU | 25 m | ||
83 | 108 | Bregenov Silja | 2009 | IHF | 0996BC | 25 m | ||
84 | 134 | Søby Laura | 2006 | HOLSTEBRO | 0672AV | 25 m | ||
85 | 304 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | ||
86 | 374 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
87 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 25.39 | |
2 | 69 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 27.31 | |
3 | 314 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 27.39 | |
4 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 27.45 | |
5 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 27.90 | |
6 | 182 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 28.09 | |
7 | 34 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 28.48 | |
8 | 331 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 28.48 | |
9 | 202 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 29.53 | |
10 | 178 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 30.06 | |
11 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 30.20 | |
12 | 200 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 30.49 | |
13 | 370 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 30.52 | |
14 | 180 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 30.94 | |
15 | 296 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 31.70 | |
16 | 201 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 31.92 | |
17 | 203 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 31.97 | |
18 | 84 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 32.15 | |
19 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.38 | |
20 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 33.40 | |
21 | 346 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 33.77 | |
22 | 128 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 33.92 | |
23 | 125 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 33.94 | |
24 | 339 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 0633AR | 25 m | 34.09 | |
25 | 347 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 34.62 | |
26 | 338 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 35.11 | |
27 | 156 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 35.71 | |
28 | 214 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 36.33 | |
29 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 37.28 | |
30 | 179 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 37.30 | |
31 | 256 | Andreassen Laurits | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0251AU | 25 m | 37.45 | |
32 | 33 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 37.58 | |
33 | 345 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 0701AM | 25 m | 37.86 | |
34 | 264 | Møller Ludvig | 2007 | AALBORG | 0735AI | 25 m | 37.91 | |
35 | 260 | Mikkelsen Nicklas Lorentsen | 2007 | AALBORG | 0725AI | 25 m | 38.41 | |
36 | 195 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 38.50 | |
37 | 283 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 39.95 | |
38 | 220 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 40.31 | |
39 | 41 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 40.60 | |
40 | 96 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 41.34 | |
41 | 336 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 0887AI | 25 m | 41.94 | |
42 | 157 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 42.11 | |
43 | 221 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 42.45 | |
44 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 42.76 | |
45 | 77 | Fancello Simon | 2006 | LYSENG | 0685AI | 25 m | 44.49 | |
46 | 119 | Jensen Jonas Golczyk | 2007 | HOLSTEBRO | 0731AK | 25 m | 44.86 | |
47 | 14 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 44.89 | |
48 | 335 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 46.71 | |
49 | 317 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | KORAL | 0567AP | 25 m | 46.78 | |
50 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 48.78 | |
51 | 75 | Føgh Gustav | 2006 | LYSENG | 0609AS | 25 m | 50.00 | |
52 | 238 | Juhl Mikkel | 2007 | AGF | 0771AO | 25 m | 50.03 | |
53 | 282 | Shishkin Anton | 2008 | AALBORG | 0831AL | 25 m | 50.11 | |
54 | 240 | Juhl Victor | 2007 | AGF | 0773AO | 25 m | 50.91 | |
55 | 241 | Jespersen Marcus K. | 2009 | AGF | 0959AE | 25 m | 53.41 | |
56 | 56 | Møballe Philip Juul | 2009 | SILKEBORG | 0957AG | 25 m | 56.91 | |
57 | 280 | Smajic Edvin | 2008 | AALBORG | 0835AL | 25 m | 57.03 | |
58 | 364 | Ropdrup Magnus | 2005 | SKOVBAKKEN | 0509AR | 25 m | 1:15.00 | |
59 | 107 | Lindhardt Jeppe | 2008 | IHF | 0875AO | 25 m | ||
60 | 212 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | ||
61 | 271 | Cheng William | 2008 | AALBORG | 0837AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 1:05.69 | |
2 | 183 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:09.14 | |
3 | 204 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:09.15 | |
4 | 173 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:12.85 | |
5 | 86 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:12.91 | |
6 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:14.03 | |
7 | 321 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:14.43 | |
8 | 114 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:14.55 | |
9 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:17.37 | |
10 | 341 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:17.71 | |
11 | 176 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:18.00 | |
12 | 111 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:18.12 | |
13 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:18.21 | |
14 | 36 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:19.47 | |
15 | 54 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 1:21.01 | |
16 | 149 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:21.99 | |
17 | 61 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 1:22.14 | |
18 | 132 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:22.74 | |
19 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:23.69 | |
20 | 102 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | IHF | 0668AE | 25 m | 1:24.09 | |
21 | 266 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 1:25.31 | |
22 | 129 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:25.36 | |
23 | 340 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 0718AU | 25 m | 1:25.67 | |
24 | 72 | Andersen Emilie Winum | 2007 | LYSENG | 0796AW | 25 m | 1:25.68 | |
25 | 344 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:25.75 | |
26 | 37 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:26.19 | |
27 | 127 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 0706AL | 25 m | 1:26.39 | |
28 | 337 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:26.39 | |
29 | 342 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:26.85 | |
30 | 16 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:26.86 | |
31 | 278 | Novin Frederikke | 2008 | AALBORG | 0868AI | 25 m | 1:27.33 | |
32 | 196 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 1:28.04 | |
33 | 272 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 1:28.24 | |
34 | 98 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 1:28.73 | |
35 | 315 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:29.44 | |
36 | 52 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 1:29.54 | |
37 | 312 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:31.08 | |
38 | 395 | Hansen Rosa Myrna | 2006 | VINDERUP | 25 m | 1:32.37 | ||
39 | 225 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:32.50 | |
40 | 92 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:33.14 | |
41 | 311 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 0716AY | 25 m | 1:33.31 | |
42 | 115 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:33.37 | |
43 | 284 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 1:34.80 | |
44 | 275 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 1:35.18 | |
45 | 244 | Nyborg Cecilie Anna | 2010 | AGF | 1012AG | 25 m | 1:36.33 | |
46 | 227 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 0708AT | 25 m | 1:36.36 | |
47 | 333 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 0986AG | 25 m | 1:36.66 | |
48 | 366 | Johnsen Alberte Bøgeskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0832AS | 25 m | 1:36.78 | |
49 | 88 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:37.02 | |
50 | 78 | Andersen Laura Winum | 2009 | LYSENG | 0934AC | 25 m | 1:37.22 | |
51 | 55 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 1:37.67 | |
52 | 274 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 1:37.70 | |
53 | 137 | Krabbe Victoria | 2008 | HOLSTEBRO | 0852AE | 25 m | 1:38.53 | |
54 | 276 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 1:40.18 | |
55 | 359 | Stoltenborg Melissa | 2006 | SKOVBAKKEN | 0608AY | 25 m | 1:40.67 | |
56 | 243 | Pape Merle Marie | 2009 | AGF | 0906AH | 25 m | 1:43.02 | |
57 | 235 | Bork Anna Johanne Holm | 2008 | AGF | 0896AR | 25 m | 1:43.43 | |
58 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 1:44.57 | |
59 | 45 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 1:47.52 | |
60 | 99 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 1:47.67 | |
61 | 305 | Nielsen Josefine | 2007 | GRINDSTED | 0734AZ | 25 m | 1:53.43 | |
62 | 130 | Hansen Freja Mollerup | 2007 | HOLSTEBRO | 0786AY | 25 m | 1:57.02 | |
63 | 236 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 0888AM | 25 m | 1:59.72 | |
64 | 181 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 2:03.05 | |
65 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | ||
66 | 22 | Jacobsen Maja Lundhus | 2007 | STRUER | 0730AX | 25 m | ||
67 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | ||
68 | 206 | Friis Karoline | 2004 | HSK | 0462BD | 25 m | ||
69 | 258 | Naldahl Lilja Lyng | 2009 | ÅRHUS 1900 | 0966BD | 25 m | ||
70 | 306 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | GRINDSTED | 0742AR | 25 m | ||
71 | 376 | Alkærsig Marie | 2010 | VILDBJERG | 1036AD | 25 m | ||
72 | 377 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 55.99 | |
2 | 68 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 25 m | 58.85 | |
3 | 372 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 1:00.02 | |
4 | 182 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:01.73 | |
5 | 325 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:02.27 | |
6 | 322 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:04.14 | |
7 | 205 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 1:05.41 | |
8 | 213 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:08.17 | |
9 | 329 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 1:08.26 | |
10 | 172 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:08.72 | |
11 | 316 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 1:10.79 | |
12 | 180 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:11.70 | |
13 | 296 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 1:12.15 | |
14 | 292 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:13.63 | |
15 | 231 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:14.00 | |
16 | 177 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:14.63 | |
17 | 343 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:16.33 | |
18 | 138 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 1:17.27 | |
19 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:17.36 | |
20 | 200 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 1:17.75 | |
21 | 399 | Holm Nicolai | 2003 | IKAST | 0305AS | 25 m | 1:18.00 | |
22 | 40 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:18.29 | |
23 | 273 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 1:18.49 | |
24 | 229 | Rasmussen Sebastian | 2007 | AGF | 0791AJ | 25 m | 1:19.01 | |
25 | 270 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 1:19.24 | |
26 | 339 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 0633AR | 25 m | 1:20.54 | |
27 | 267 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 1:21.46 | |
28 | 254 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 25 m | 1:22.07 | |
29 | 171 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:22.51 | |
30 | 338 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:23.77 | |
31 | 345 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 0701AM | 25 m | 1:24.73 | |
32 | 362 | Mumm August | 2006 | SKOVBAKKEN | 0639AO | 25 m | 1:25.12 | |
33 | 265 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 1:27.52 | |
34 | 336 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 0887AI | 25 m | 1:28.17 | |
35 | 9 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:28.54 | |
36 | 226 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 1:29.13 | |
37 | 90 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:29.17 | |
38 | 11 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 0685AO | 25 m | 1:30.21 | |
39 | 168 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 1:30.42 | |
40 | 169 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 1:30.61 | |
41 | 100 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:31.32 | |
42 | 74 | Langvad Sebastian | 2006 | LYSENG | 0601AS | 25 m | 1:35.00 | |
43 | 77 | Fancello Simon | 2006 | LYSENG | 0685AI | 25 m | 1:39.11 | |
44 | 164 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 1:40.53 | |
45 | 299 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 1:42.15 | |
46 | 364 | Ropdrup Magnus | 2005 | SKOVBAKKEN | 0509AR | 25 m | 1:52.54 | |
47 | 242 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 0829AH | 25 m | 1:53.99 | |
48 | 56 | Møballe Philip Juul | 2009 | SILKEBORG | 0957AG | 25 m | 2:01.01 | |
49 | 285 | Brandt-Petersen Albert | 2008 | AALBORG | 0845AH | 25 m | 2:03.37 | |
50 | 46 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:32.88 | |
2 | 133 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 2:44.69 | |
3 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:46.35 | |
4 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:47.42 | |
5 | 216 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 2:48.87 | |
6 | 47 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 2:49.22 | |
7 | 87 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 2:50.55 | |
8 | 61 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 2:52.09 | |
9 | 217 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:53.60 | |
10 | 361 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 2:54.95 | |
11 | 369 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 2:57.27 | |
12 | 341 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 2:57.47 | |
13 | 313 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 2:57.84 | |
14 | 143 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 25 m | 2:58.68 | |
15 | 327 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:00.23 | |
16 | 72 | Andersen Emilie Winum | 2007 | LYSENG | 0796AW | 25 m | 3:00.39 | |
17 | 198 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 3:01.86 | |
18 | 337 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 3:02.73 | |
19 | 63 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 3:02.84 | |
20 | 261 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 3:03.52 | |
21 | 62 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 3:05.66 | |
22 | 49 | Kristensen Lærke | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 3:06.46 | |
23 | 360 | Kehlet Cecilie | 2009 | SKOVBAKKEN | 0932AF | 25 m | 3:06.74 | |
24 | 110 | Have Ingeborg Foged | 2007 | HOLSTEBRO | 0704AR | 25 m | 3:09.79 | |
25 | 253 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 25 m | 3:10.71 | |
26 | 73 | Crone Rosa | 2008 | LYSENG | 0818AG | 25 m | 3:12.53 | |
27 | 148 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 3:13.76 | |
28 | 144 | Pedersen Marie Storm | 2006 | HEI | 0610AY | 25 m | 3:13.83 | |
29 | 199 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 3:14.35 | |
30 | 357 | Jørgensen Mia | 2006 | SKOVBAKKEN | 0688AT | 25 m | 3:16.53 | |
31 | 223 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 3:17.61 | |
32 | 262 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 3:19.03 | |
33 | 109 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 3:22.85 | |
34 | 219 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 3:23.08 | |
35 | 340 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 0718AU | 25 m | 3:23.29 | |
36 | 71 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | LYSENG | 0782AW | 25 m | 3:24.46 | |
37 | 277 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 3:25.25 | |
38 | 154 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 3:25.55 | |
39 | 356 | Willems Anna Katrine | 2008 | SKOVBAKKEN | 0816AL | 25 m | 3:25.63 | |
40 | 158 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 3:27.20 | |
41 | 165 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 3:32.53 | |
42 | 224 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 3:33.16 | |
43 | 232 | Toftegaard Nova V. Støy | 2009 | AGF | 0936AH | 25 m | 3:35.16 | |
44 | 230 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 0842AN | 25 m | 3:38.06 | |
45 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 3:38.26 | |
46 | 227 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 0708AT | 25 m | 3:38.95 | |
47 | 95 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 3:39.68 | |
48 | 365 | Ipsen Frederikke Filskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0894AL | 25 m | 3:41.37 | |
49 | 44 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 3:42.00 | |
50 | 97 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 3:48.58 | |
51 | 166 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 3:56.94 | |
52 | 162 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 3:58.13 | |
53 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | ||
54 | 106 | Olsen Dicte | 2007 | IHF | 0720AY | 25 m | ||
55 | 108 | Bregenov Silja | 2009 | IHF | 0996BC | 25 m | ||
56 | 118 | Jakobsen Mathilde Kongsgaard | 2007 | HOLSTEBRO | 0784AY | 25 m | ||
57 | 233 | Vestergaard Astrid Martinez | 2009 | AGF | 0902AG | 25 m | ||
58 | 236 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 0888AM | 25 m | ||
59 | 366 | Johnsen Alberte Bøgeskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0832AS | 25 m | ||
60 | 374 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
61 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 2:16.17 | |
2 | 68 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 25 m | 2:17.26 | |
3 | 64 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:22.47 | |
4 | 202 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 2:25.73 | |
5 | 34 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:28.27 | |
6 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:33.72 | |
7 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:36.84 | |
8 | 347 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 2:39.72 | |
9 | 218 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 2:42.55 | |
10 | 195 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 2:45.20 | |
11 | 201 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 2:45.67 | |
12 | 370 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 2:46.05 | |
13 | 43 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 2:46.66 | |
14 | 228 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 2:50.76 | |
15 | 269 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 2:50.94 | |
16 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:51.28 | |
17 | 125 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 2:51.37 | |
18 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 2:53.60 | |
19 | 194 | Holm Laurits | 2006 | HSK | 0627AO | 25 m | 2:58.76 | |
20 | 362 | Mumm August | 2006 | SKOVBAKKEN | 0639AO | 25 m | 3:02.19 | |
21 | 264 | Møller Ludvig | 2007 | AALBORG | 0735AI | 25 m | 3:03.59 | |
22 | 220 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 3:04.28 | |
23 | 255 | Nielsen Magnus Lenoire | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0597AM | 25 m | 3:04.29 | |
24 | 265 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 3:04.42 | |
25 | 147 | Holm Tobias Højgaard | 2006 | HEI | 0693AG | 25 m | 3:05.43 | |
26 | 94 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 3:08.70 | |
27 | 222 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 3:09.45 | |
28 | 367 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | SKOVBAKKEN | 0775AH | 25 m | 3:10.06 | |
29 | 221 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 3:11.05 | |
30 | 42 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 3:13.57 | |
31 | 41 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 3:13.61 | |
32 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 3:15.21 | |
33 | 161 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 3:22.83 | |
34 | 168 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 3:25.37 | |
35 | 164 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 3:26.31 | |
36 | 237 | Guldbrandt Christian | 2007 | AGF | 0757AP | 25 m | 3:27.67 | |
37 | 334 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 3:33.77 | |
38 | 240 | Juhl Victor | 2007 | AGF | 0773AO | 25 m | 3:37.59 | |
39 | 75 | Føgh Gustav | 2006 | LYSENG | 0609AS | 25 m | 3:41.25 | |
40 | 169 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 3:41.64 | |
41 | 241 | Jespersen Marcus K. | 2009 | AGF | 0959AE | 25 m | 3:50.88 | |
42 | 163 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | 3:54.37 | |
43 | 317 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | KORAL | 0567AP | 25 m | 4:03.54 | |
44 | 167 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 4:12.03 | |
45 | 170 | Damgaard Hjalte | 2008 | HERNING | 0883AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.42 | |
2 | 35 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 32.67 | |
3 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 34.01 | |
4 | 295 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 34.79 | |
5 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 35.34 | |
6 | 4 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 36.56 | |
7 | 174 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 36.90 | |
8 | 330 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 37.09 | |
9 | 114 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 37.84 | |
10 | 3 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 38.46 | |
11 | 176 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 38.75 | |
12 | 363 | Lund Dicte | 2004 | SKOVBAKKEN | 0444AN | 25 m | 39.26 | |
13 | 312 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 40.27 | |
14 | 124 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 42.21 | |
15 | 149 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 42.29 | |
16 | 102 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | IHF | 0668AE | 25 m | 42.43 | |
17 | 54 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 42.67 | |
18 | 49 | Kristensen Lærke | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 43.00 | |
19 | 39 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 43.03 | |
20 | 37 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 43.04 | |
21 | 136 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 43.49 | |
22 | 50 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 43.61 | |
23 | 196 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 43.66 | |
24 | 318 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 44.47 | |
25 | 272 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 44.61 | |
26 | 92 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 44.96 | |
27 | 310 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 0718AY | 25 m | 45.03 | |
28 | 109 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 45.62 | |
29 | 98 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 45.68 | |
30 | 137 | Krabbe Victoria | 2008 | HOLSTEBRO | 0852AE | 25 m | 46.07 | |
31 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 46.28 | |
32 | 115 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 46.29 | |
33 | 91 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 46.37 | |
34 | 359 | Stoltenborg Melissa | 2006 | SKOVBAKKEN | 0608AY | 25 m | 46.43 | |
35 | 253 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 25 m | 46.54 | |
36 | 197 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 46.82 | |
37 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 47.07 | |
38 | 127 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 0706AL | 25 m | 47.19 | |
39 | 52 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 47.31 | |
40 | 397 | Ivanchenko Anastasiya | 2008 | VINDERUP | 25 m | 47.38 | ||
41 | 311 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 0716AY | 25 m | 47.43 | |
42 | 211 | Holmgaard Katrine Ø | 2004 | DURUP | 0452BB | 25 m | 47.77 | |
43 | 144 | Pedersen Marie Storm | 2006 | HEI | 0610AY | 25 m | 47.97 | |
44 | 199 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 48.27 | |
45 | 45 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 48.31 | |
46 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 48.61 | |
47 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 48.79 | |
48 | 235 | Bork Anna Johanne Holm | 2008 | AGF | 0896AR | 25 m | 49.47 | |
49 | 244 | Nyborg Cecilie Anna | 2010 | AGF | 1012AG | 25 m | 49.80 | |
50 | 278 | Novin Frederikke | 2008 | AALBORG | 0868AI | 25 m | 50.11 | |
51 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 50.24 | |
52 | 105 | Bregenov Viola | 2007 | IHF | 0708AZ | 25 m | 50.53 | |
53 | 379 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 50.80 | |
54 | 274 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 50.87 | |
55 | 192 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 51.49 | |
56 | 206 | Friis Karoline | 2004 | HSK | 0462BD | 25 m | 51.64 | |
57 | 116 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | 51.79 | |
58 | 230 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 0842AN | 25 m | 51.81 | |
59 | 106 | Olsen Dicte | 2007 | IHF | 0720AY | 25 m | 52.13 | |
60 | 284 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 52.42 | |
61 | 146 | Kvist Freja | 2006 | HEI | 0668AR | 25 m | 53.31 | |
62 | 88 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 53.81 | |
63 | 375 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | 53.93 | |
64 | 398 | Kellberg Sillke Frederikke L. | 2008 | VINDERUP | 25 m | 54.89 | ||
65 | 155 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 55.61 | |
66 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | 55.71 | |
67 | 120 | Nørfjand Thilde | 2006 | HOLSTEBRO | 0646AX | 25 m | 56.32 | |
68 | 99 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 56.70 | |
69 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | 57.00 | |
70 | 25 | Rizvanovic Ajla | 2007 | STRUER | 0726AZ | 25 m | 1:00.95 | |
71 | 117 | Hansen Maja Mejls | 2007 | HOLSTEBRO | 0792AR | 25 m | 1:01.58 | |
72 | 20 | Mortensen Camilla Kolding | 2006 | STRUER | 0614AX | 25 m | 1:02.04 | |
73 | 276 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 1:04.54 | |
74 | 377 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | 1:05.73 | |
75 | 303 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | 1:10.02 | |
76 | 134 | Søby Laura | 2006 | HOLSTEBRO | 0672AV | 25 m | 1:15.39 | |
77 | 27 | Vang Caia | 2008 | STRUER | 0804AW | 25 m | ||
78 | 28 | Hause Thea | 2008 | STRUER | 0820AW | 25 m | ||
79 | 103 | Vinther Chili Rose | 2007 | IHF | 0706AZ | 25 m | ||
80 | 376 | Alkærsig Marie | 2010 | VILDBJERG | 1036AD | 25 m | ||
81 | 380 | Frank Stefanie | 2010 | VILDBJERG | 1078AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 31.94 | |
2 | 65 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 25 m | 32.59 | |
3 | 329 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 35.06 | |
4 | 202 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 35.09 | |
5 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 35.44 | |
6 | 84 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 35.69 | |
7 | 200 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 36.29 | |
8 | 193 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 36.54 | |
9 | 178 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 38.10 | |
10 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.39 | |
11 | 229 | Rasmussen Sebastian | 2007 | AGF | 0791AJ | 25 m | 38.48 | |
12 | 339 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 0633AR | 25 m | 40.26 | |
13 | 270 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 40.54 | |
14 | 343 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 41.14 | |
15 | 128 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 41.20 | |
16 | 53 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 41.57 | |
17 | 347 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 42.80 | |
18 | 7 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 43.50 | |
19 | 203 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 44.14 | |
20 | 255 | Nielsen Magnus Lenoire | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0597AM | 25 m | 44.60 | |
21 | 126 | Skov Dan | 2006 | HOLSTEBRO | 0671AO | 25 m | 44.66 | |
22 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 45.07 | |
23 | 267 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 45.61 | |
24 | 226 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 46.63 | |
25 | 122 | Maagaard Wiktor G. | 2006 | HOLSTEBRO | 0635AN | 25 m | 47.52 | |
26 | 309 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 47.73 | |
27 | 9 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 48.00 | |
28 | 264 | Møller Ludvig | 2007 | AALBORG | 0735AI | 25 m | 48.01 | |
29 | 282 | Shishkin Anton | 2008 | AALBORG | 0831AL | 25 m | 48.26 | |
30 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 48.48 | |
31 | 14 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 49.36 | |
32 | 334 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 49.92 | |
33 | 283 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 50.42 | |
34 | 119 | Jensen Jonas Golczyk | 2007 | HOLSTEBRO | 0731AK | 25 m | 50.68 | |
35 | 285 | Brandt-Petersen Albert | 2008 | AALBORG | 0845AH | 25 m | 50.90 | |
36 | 238 | Juhl Mikkel | 2007 | AGF | 0771AO | 25 m | 51.52 | |
37 | 335 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 51.72 | |
38 | 273 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 51.88 | |
39 | 396 | Andersen Nikolai Moreno | 2007 | VINDERUP | 25 m | 54.65 | ||
40 | 19 | Mortensen Anders Kolding | 2008 | STRUER | 0887AJ | 25 m | 56.11 | |
41 | 42 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 57.44 | |
42 | 299 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 1:01.92 | |
43 | 271 | Cheng William | 2008 | AALBORG | 0837AL | 25 m | 1:03.26 | |
44 | 239 | Pedersen Frederik K. | 2008 | AGF | 0803AM | 25 m | 1:06.18 | |
45 | 26 | Rasmussen Emil Risum | 2008 | STRUER | 0837AP | 25 m | ||
46 | 163 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
47 | 237 | Guldbrandt Christian | 2007 | AGF | 0757AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 1:01.26 | |
2 | 36 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:02.33 | |
3 | 135 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:02.57 | |
4 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:03.03 | |
5 | 3 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:03.25 | |
6 | 330 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:03.65 | |
7 | 294 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 1:03.77 | |
8 | 4 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:05.04 | |
9 | 216 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:05.34 | |
10 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:05.45 | |
11 | 183 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:05.92 | |
12 | 133 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:06.26 | |
13 | 368 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0506AP | 25 m | 1:06.48 | |
14 | 124 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:06.52 | |
15 | 123 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:06.80 | |
16 | 321 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:07.14 | |
17 | 327 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:07.35 | |
18 | 173 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:07.52 | |
19 | 328 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:07.63 | |
20 | 114 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:07.81 | |
21 | 113 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 1:08.19 | |
22 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:09.08 | |
23 | 70 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 1:09.19 | |
24 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:09.62 | |
25 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:10.19 | |
26 | 47 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 1:10.58 | |
27 | 111 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:10.59 | |
28 | 361 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 1:10.81 | |
29 | 340 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 0718AU | 25 m | 1:10.96 | |
30 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:11.21 | |
31 | 132 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:11.78 | |
32 | 184 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:12.33 | |
33 | 62 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 1:12.45 | |
34 | 209 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:12.47 | |
35 | 87 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:12.58 | |
36 | 158 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:13.30 | |
37 | 175 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:13.53 | |
38 | 16 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:13.82 | |
39 | 129 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:13.92 | |
40 | 360 | Kehlet Cecilie | 2009 | SKOVBAKKEN | 0932AF | 25 m | 1:13.94 | |
41 | 48 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:13.97 | |
42 | 81 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:14.33 | |
43 | 344 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:15.14 | |
44 | 127 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 0706AL | 25 m | 1:15.36 | |
45 | 192 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 1:15.43 | |
46 | 160 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:15.61 | |
47 | 112 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:15.98 | |
48 | 118 | Jakobsen Mathilde Kongsgaard | 2007 | HOLSTEBRO | 0784AY | 25 m | 1:16.08 | |
49 | 318 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 1:16.20 | |
50 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | 1:16.72 | |
51 | 225 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:16.81 | |
52 | 143 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 25 m | 1:17.24 | |
53 | 98 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 1:17.31 | |
54 | 266 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 1:17.73 | |
55 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:18.35 | |
56 | 110 | Have Ingeborg Foged | 2007 | HOLSTEBRO | 0704AR | 25 m | 1:18.68 | |
57 | 150 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:18.70 | |
58 | 117 | Hansen Maja Mejls | 2007 | HOLSTEBRO | 0792AR | 25 m | 1:18.87 | |
59 | 278 | Novin Frederikke | 2008 | AALBORG | 0868AI | 25 m | 1:19.05 | |
60 | 101 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:19.13 | |
61 | 210 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 1:19.19 | |
62 | 315 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:19.53 | |
63 | 153 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:19.60 | |
64 | 215 | Riis Stephanie | 2004 | DURUP | 0432BB | 25 m | 1:19.61 | |
65 | 131 | Mathiassen Ida Holm | 2007 | HOLSTEBRO | 0782AR | 25 m | 1:19.80 | |
66 | 223 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 1:20.12 | |
67 | 151 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:20.39 | |
68 | 262 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:20.93 | |
69 | 379 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 1:21.62 | |
70 | 274 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 1:21.79 | |
71 | 277 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 1:22.16 | |
72 | 136 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 1:22.41 | |
73 | 78 | Andersen Laura Winum | 2009 | LYSENG | 0934AC | 25 m | 1:22.52 | |
74 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 1:23.09 | |
75 | 159 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:23.19 | |
76 | 22 | Jacobsen Maja Lundhus | 2007 | STRUER | 0730AX | 25 m | 1:23.36 | |
77 | 374 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 1:23.44 | |
78 | 104 | Østrup Silke | 2008 | IHF | 0826AU | 25 m | 1:23.51 | |
79 | 279 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 1:24.01 | |
80 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 1:24.05 | |
81 | 356 | Willems Anna Katrine | 2008 | SKOVBAKKEN | 0816AL | 25 m | 1:24.11 | |
82 | 71 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | LYSENG | 0782AW | 25 m | 1:24.43 | |
83 | 211 | Holmgaard Katrine Ø | 2004 | DURUP | 0452BB | 25 m | 1:24.44 | |
84 | 44 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 1:24.49 | |
85 | 51 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:24.77 | |
86 | 284 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 1:25.29 | |
87 | 375 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | 1:25.33 | |
88 | 95 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 1:26.28 | |
89 | 224 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 1:27.00 | |
90 | 130 | Hansen Freja Mollerup | 2007 | HOLSTEBRO | 0786AY | 25 m | 1:27.12 | |
91 | 275 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 1:27.52 | |
92 | 281 | Nielsen Clara | 2009 | AALBORG | 0962AD | 25 m | 1:27.68 | |
93 | 120 | Nørfjand Thilde | 2006 | HOLSTEBRO | 0646AX | 25 m | 1:28.26 | |
94 | 165 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 1:29.27 | |
95 | 365 | Ipsen Frederikke Filskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0894AL | 25 m | 1:29.97 | |
96 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 1:30.50 | |
97 | 333 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 0986AG | 25 m | 1:32.86 | |
98 | 97 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:33.34 | |
99 | 243 | Pape Merle Marie | 2009 | AGF | 0906AH | 25 m | 1:33.64 | |
100 | 305 | Nielsen Josefine | 2007 | GRINDSTED | 0734AZ | 25 m | 1:33.64 | |
101 | 152 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:35.34 | |
102 | 181 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 1:36.02 | |
103 | 366 | Johnsen Alberte Bøgeskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0832AS | 25 m | 1:41.25 | |
104 | 276 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 1:42.82 | |
105 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | 1:43.80 | |
106 | 304 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | 1:44.34 | |
107 | 306 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | GRINDSTED | 0742AR | 25 m | 1:44.78 | |
108 | 25 | Rizvanovic Ajla | 2007 | STRUER | 0726AZ | 25 m | 1:45.83 | |
109 | 134 | Søby Laura | 2006 | HOLSTEBRO | 0672AV | 25 m | 1:46.08 | |
110 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | 1:46.17 | |
111 | 303 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | 1:48.71 | |
112 | 76 | Stenderup Sille | 2008 | LYSENG | 0886AF | 25 m | 1:49.28 | |
113 | 38 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | 1:50.96 | |
114 | 20 | Mortensen Camilla Kolding | 2006 | STRUER | 0614AX | 25 m | 1:54.02 | |
115 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | ||
116 | 103 | Vinther Chili Rose | 2007 | IHF | 0706AZ | 25 m | ||
117 | 108 | Bregenov Silja | 2009 | IHF | 0996BC | 25 m | ||
118 | 258 | Naldahl Lilja Lyng | 2009 | ÅRHUS 1900 | 0966BD | 25 m | ||
119 | 376 | Alkærsig Marie | 2010 | VILDBJERG | 1036AD | 25 m | ||
120 | 377 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | ||
121 | 380 | Frank Stefanie | 2010 | VILDBJERG | 1078AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 52.83 | |
2 | 205 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 53.20 | |
3 | 372 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 53.90 | |
4 | 371 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 54.62 | |
5 | 314 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 54.96 | |
6 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 56.28 | |
7 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 56.64 | |
8 | 331 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 56.83 | |
9 | 34 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 57.12 | |
10 | 69 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 57.67 | |
11 | 213 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 58.46 | |
12 | 172 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 58.70 | |
13 | 325 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 58.81 | |
14 | 296 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 59.22 | |
15 | 64 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 59.43 | |
16 | 65 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 25 m | 59.73 | |
17 | 292 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:00.48 | |
18 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:00.59 | |
19 | 322 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:01.09 | |
20 | 214 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 1:01.13 | |
21 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:02.14 | |
22 | 179 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:02.69 | |
23 | 180 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:03.16 | |
24 | 256 | Andreassen Laurits | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0251AU | 25 m | 1:03.36 | |
25 | 201 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 1:03.50 | |
26 | 399 | Holm Nicolai | 2003 | IKAST | 0305AS | 25 m | 1:04.00 | |
27 | 40 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:04.61 | |
28 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:04.83 | |
29 | 218 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:05.35 | |
30 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:05.90 | |
31 | 178 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:05.91 | |
32 | 346 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:06.06 | |
33 | 156 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:06.09 | |
34 | 138 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 1:06.24 | |
35 | 370 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 1:06.80 | |
36 | 33 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:07.03 | |
37 | 43 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 1:07.14 | |
38 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:07.14 | |
39 | 231 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:07.25 | |
40 | 260 | Mikkelsen Nicklas Lorentsen | 2007 | AALBORG | 0725AI | 25 m | 1:07.27 | |
41 | 53 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:07.34 | |
42 | 269 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:07.65 | |
43 | 177 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:07.66 | |
44 | 347 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 1:08.55 | |
45 | 157 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:08.74 | |
46 | 194 | Holm Laurits | 2006 | HSK | 0627AO | 25 m | 1:09.15 | |
47 | 228 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:09.46 | |
48 | 345 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 0701AM | 25 m | 1:09.68 | |
49 | 362 | Mumm August | 2006 | SKOVBAKKEN | 0639AO | 25 m | 1:09.80 | |
50 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 1:09.85 | |
51 | 338 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:10.24 | |
52 | 171 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:10.51 | |
53 | 257 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0557AP | 25 m | 1:12.76 | |
54 | 147 | Holm Tobias Højgaard | 2006 | HEI | 0693AG | 25 m | 1:13.10 | |
55 | 145 | Pietrzak-Jakobsen Torri | 2006 | HEI | 0675AN | 25 m | 1:13.11 | |
56 | 128 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:14.01 | |
57 | 273 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 1:14.06 | |
58 | 94 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:14.33 | |
59 | 254 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 25 m | 1:14.72 | |
60 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 1:14.90 | |
61 | 222 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:15.34 | |
62 | 11 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 0685AO | 25 m | 1:15.35 | |
63 | 126 | Skov Dan | 2006 | HOLSTEBRO | 0671AO | 25 m | 1:15.69 | |
64 | 396 | Andersen Nikolai Moreno | 2007 | VINDERUP | 25 m | 1:15.76 | ||
65 | 283 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 1:16.66 | |
66 | 367 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | SKOVBAKKEN | 0775AH | 25 m | 1:17.20 | |
67 | 336 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 0887AI | 25 m | 1:17.27 | |
68 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:17.31 | |
69 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:17.76 | |
70 | 46 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 1:18.47 | |
71 | 96 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:20.23 | |
72 | 161 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 1:20.59 | |
73 | 121 | Toftdal Asbjørn Ottow | 2006 | HOLSTEBRO | 0645AQ | 25 m | 1:21.17 | |
74 | 14 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:21.36 | |
75 | 212 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 1:21.67 | |
76 | 335 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 1:23.53 | |
77 | 299 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 1:23.57 | |
78 | 100 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:23.72 | |
79 | 280 | Smajic Edvin | 2008 | AALBORG | 0835AL | 25 m | 1:23.99 | |
80 | 90 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:24.62 | |
81 | 282 | Shishkin Anton | 2008 | AALBORG | 0831AL | 25 m | 1:25.20 | |
82 | 240 | Juhl Victor | 2007 | AGF | 0773AO | 25 m | 1:26.97 | |
83 | 168 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 1:27.50 | |
84 | 285 | Brandt-Petersen Albert | 2008 | AALBORG | 0845AH | 25 m | 1:30.22 | |
85 | 7 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:30.57 | |
86 | 241 | Jespersen Marcus K. | 2009 | AGF | 0959AE | 25 m | 1:31.38 | |
87 | 234 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 1:33.14 | |
88 | 242 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 0829AH | 25 m | 1:34.33 | |
89 | 167 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:41.81 | |
90 | 19 | Mortensen Anders Kolding | 2008 | STRUER | 0887AJ | 25 m | 1:53.52 | |
91 | 170 | Damgaard Hjalte | 2008 | HERNING | 0883AK | 25 m | 1:54.47 | |
92 | 107 | Lindhardt Jeppe | 2008 | IHF | 0875AO | 25 m | 2:01.31 | |
93 | 271 | Cheng William | 2008 | AALBORG | 0837AL | 25 m | 2:03.51 | |
94 | 26 | Rasmussen Emil Risum | 2008 | STRUER | 0837AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Aarhus Swim Piger 1 | 2004 | AAS | 25 m | 2:08.08 | ||
2 | 139 | Hsc Piger 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:09.26 | ||
3 | 350 | Thisted Piger 1 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:11.25 | ||
4 | 191 | Lodahls Disciple | 2004 | HERNING | 25 m | 2:13.19 | ||
5 | 307 | Grindsted Piger | 2003 | GRINDSTED | 25 m | 2:15.23 | ||
6 | 141 | Hsc Piger 2 | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:21.63 | ||
7 | 30 | Turbo Piger | 2004 | STRUER | 25 m | 2:22.72 | ||
8 | 351 | Thisted Piger 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 2:22.89 | ||
9 | 385 | Aarhus Swim Piger 2 | 2004 | AAS | 25 m | 2:27.40 | ||
10 | 59 | Ssk1 | 2006 | SILKEBORG | 25 m | 2:31.63 | ||
11 | 319 | Koral Piger | 2005 | KORAL | 25 m | 2:31.99 | ||
12 | 386 | Aarhus Swim Piger 3 | 2006 | AAS | 25 m | 2:32.27 | ||
13 | 249 | Agf Piger 1 | 2006 | AGF | 25 m | 2:33.73 | ||
14 | 142 | Hsc Piger 3 | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:35.77 | ||
15 | 187 | Julias Disciple | 2006 | HERNING | 25 m | 2:35.81 | ||
16 | 286 | Aalborg Piger 1 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:36.29 | ||
17 | 60 | Ssk2 | 2007 | SILKEBORG | 25 m | 2:41.90 | ||
18 | 387 | Aarhus Swim Piger 4 | 2006 | AAS | 25 m | 2:41.96 | ||
19 | 208 | Chicks With Kicks | 2003 | HSK | 25 m | 2:42.55 | ||
20 | 352 | Thisted Piger 3 | 2007 | THISTED | 25 m | 2:46.08 | ||
21 | 29 | Christians Diciple | 2007 | STRUER | 25 m | 2:47.43 | ||
22 | 388 | Aarhus Swim Piger 5 | 2006 | AAS | 25 m | 2:49.46 | ||
23 | 287 | Aalborg Piger 2 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:51.29 | ||
24 | 389 | Aarhus Swim Piger 6 | 2006 | AAS | 25 m | 2:57.18 | ||
25 | 250 | Agf Piger 2 | 2006 | AGF | 25 m | 2:58.06 | ||
26 | 186 | Anders´ Disciple | 2007 | HERNING | 25 m | 3:04.76 | ||
27 | 251 | Agf Piger 3 | 2008 | AGF | 25 m | 3:09.66 | ||
28 | 381 | Vildbjerg Fisk | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
29 | 394 | Aarhus Swim Piger 7 | 2007 | AAS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Thisted Drenge 1 | 2001 | THISTED | 25 m | 1:51.07 | ||
2 | 390 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2000 | AAS | 25 m | 1:51.63 | ||
3 | 391 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2001 | AAS | 25 m | 2:00.55 | ||
4 | 354 | Thisted Drenge 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 2:06.52 | ||
5 | 188 | Lodahls Disciple | 2002 | HERNING | 25 m | 2:06.53 | ||
6 | 32 | Turbo Boys | 1993 | STRUER | 25 m | 2:11.40 | ||
7 | 207 | The Big Bois | 2003 | HSK | 25 m | 2:18.39 | ||
8 | 190 | Lodahls Disciple 2 | 2004 | HERNING | 25 m | 2:20.04 | ||
9 | 245 | Agf Drenge 1 | 2005 | AGF | 25 m | 2:21.23 | ||
10 | 308 | Grindsted Drenge | 2002 | GRINDSTED | 25 m | 2:21.72 | ||
11 | 288 | Aalborg Drenge 1 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:23.06 | ||
12 | 320 | Koral Drenge | 2003 | KORAL | 25 m | 2:24.22 | ||
13 | 355 | Thisted Drenge 3 | 2005 | THISTED | 25 m | 2:24.61 | ||
14 | 58 | Ssk 1 | 2007 | SILKEBORG | 25 m | 2:25.91 | ||
15 | 259 | Aarhus 1900´s Drenge | 2002 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:29.95 | ||
16 | 140 | Hsc Drenge 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.87 | ||
17 | 392 | Aarhus Swim Drenge 3 | 2005 | AAS | 25 m | 2:32.43 | ||
18 | 289 | Aalborg Drenge 2 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:34.37 | ||
19 | 246 | Agf Drenge 2 | 2005 | AGF | 25 m | 2:34.72 | ||
20 | 31 | Christians Diciple | 2005 | STRUER | 25 m | 2:47.40 | ||
21 | 185 | Anders´ Disciple | 2008 | HERNING | 25 m | 2:52.90 | ||
22 | 393 | Aarhus Swim Drenge 4 | 2005 | AAS | 25 m | 2:59.68 | ||
23 | 248 | Agf Drenge 3 | 2007 | AGF | 25 m | 3:08.23 | ||
24 | 291 | Aalborg Drenge 3 | 2008 | AALBORG | 25 m | 3:21.36 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:03.42 | |
2 | 373 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 1:05.93 | |
3 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:06.70 | |
4 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:08.95 | |
5 | 35 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:10.46 | |
6 | 294 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 1:11.17 | |
7 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:11.20 | |
8 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:12.10 | |
9 | 61 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 1:12.17 | |
10 | 295 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:13.89 | |
11 | 368 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0506AP | 25 m | 1:14.45 | |
12 | 124 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:17.79 | |
13 | 363 | Lund Dicte | 2004 | SKOVBAKKEN | 0444AN | 25 m | 1:18.74 | |
14 | 113 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 1:20.23 | |
15 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:21.08 | |
16 | 70 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 1:21.24 | |
17 | 342 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:22.84 | |
18 | 115 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:24.99 | |
19 | 87 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:25.00 | |
20 | 123 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:25.25 | |
21 | 217 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:26.64 | |
22 | 184 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:26.67 | |
23 | 278 | Novin Frederikke | 2008 | AALBORG | 0868AI | 25 m | 1:27.43 | |
24 | 216 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:27.54 | |
25 | 118 | Jakobsen Mathilde Kongsgaard | 2007 | HOLSTEBRO | 0784AY | 25 m | 1:29.67 | |
26 | 47 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 1:30.66 | |
27 | 198 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:34.59 | |
28 | 154 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:35.66 | |
29 | 357 | Jørgensen Mia | 2006 | SKOVBAKKEN | 0688AT | 25 m | 1:38.64 | |
30 | 62 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 1:38.74 | |
31 | 337 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:39.43 | |
32 | 225 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:40.14 | |
33 | 155 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 1:42.73 | |
34 | 8 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 1:44.79 | |
35 | 359 | Stoltenborg Melissa | 2006 | SKOVBAKKEN | 0608AY | 25 m | 1:49.78 | |
36 | 51 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:50.25 | |
37 | 144 | Pedersen Marie Storm | 2006 | HEI | 0610AY | 25 m | 1:52.74 | |
38 | 224 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 1:59.16 | |
39 | 45 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 2:14.51 | |
40 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | ||
41 | 21 | Lauritsen Lærke | 2005 | STRUER | 0512BC | 25 m | ||
42 | 63 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | ||
43 | 165 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | ||
44 | 227 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 0708AT | 25 m | ||
45 | 230 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 0842AN | 25 m | ||
46 | 275 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 57.53 | |
2 | 69 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 1:01.45 | |
3 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:02.76 | |
4 | 372 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 1:03.08 | |
5 | 331 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:03.27 | |
6 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:04.57 | |
7 | 322 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:04.64 | |
8 | 64 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:05.83 | |
9 | 202 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 1:08.21 | |
10 | 178 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:09.83 | |
11 | 201 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 1:10.10 | |
12 | 84 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:10.66 | |
13 | 65 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 25 m | 1:11.70 | |
14 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:12.05 | |
15 | 370 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 1:12.71 | |
16 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:13.72 | |
17 | 218 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:14.67 | |
18 | 177 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:16.13 | |
19 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:16.65 | |
20 | 231 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:22.44 | |
21 | 229 | Rasmussen Sebastian | 2007 | AGF | 0791AJ | 25 m | 1:25.49 | |
22 | 228 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:26.21 | |
23 | 362 | Mumm August | 2006 | SKOVBAKKEN | 0639AO | 25 m | 1:26.73 | |
24 | 273 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 1:27.39 | |
25 | 226 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 1:27.44 | |
26 | 74 | Langvad Sebastian | 2006 | LYSENG | 0601AS | 25 m | 1:30.00 | |
27 | 220 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:32.31 | |
28 | 46 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 1:32.36 | |
29 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:33.67 | |
30 | 283 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 1:33.72 | |
31 | 222 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:34.28 | |
32 | 77 | Fancello Simon | 2006 | LYSENG | 0685AI | 25 m | 1:35.18 | |
33 | 147 | Holm Tobias Højgaard | 2006 | HEI | 0693AG | 25 m | 1:35.18 | |
34 | 367 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | SKOVBAKKEN | 0775AH | 25 m | 1:35.61 | |
35 | 221 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 1:35.74 | |
36 | 212 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 1:45.57 | |
37 | 161 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 1:45.99 | |
38 | 317 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | KORAL | 0567AP | 25 m | 1:48.20 | |
39 | 75 | Føgh Gustav | 2006 | LYSENG | 0609AS | 25 m | 1:50.00 | |
40 | 164 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 1:52.12 | |
41 | 168 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 1:54.93 | |
42 | 169 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 2:00.39 | |
43 | 40 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | ||
44 | 280 | Smajic Edvin | 2008 | AALBORG | 0835AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 30.98 | |
2 | 183 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 31.99 | |
3 | 173 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 33.08 | |
4 | 114 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 34.33 | |
5 | 321 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 34.46 | |
6 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 34.54 | |
7 | 135 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 34.60 | |
8 | 36 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 34.93 | |
9 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 35.15 | |
10 | 111 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 35.30 | |
11 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 35.70 | |
12 | 341 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 35.85 | |
13 | 363 | Lund Dicte | 2004 | SKOVBAKKEN | 0444AN | 25 m | 36.40 | |
14 | 330 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 36.48 | |
15 | 134 | Søby Laura | 2006 | HOLSTEBRO | 0672AV | 25 m | 36.51 | |
16 | 184 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 36.62 | |
17 | 327 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 36.93 | |
18 | 133 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 37.21 | |
19 | 81 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 37.24 | |
20 | 217 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 37.68 | |
21 | 102 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | IHF | 0668AE | 25 m | 37.74 | |
22 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 38.54 | |
23 | 115 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 38.73 | |
24 | 50 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 38.78 | |
25 | 127 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 0706AL | 25 m | 38.90 | |
26 | 129 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 39.12 | |
27 | 132 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 39.18 | |
28 | 16 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 39.45 | |
29 | 369 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 39.49 | |
30 | 175 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 39.50 | |
31 | 148 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 39.79 | |
32 | 262 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 39.83 | |
33 | 328 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 39.89 | |
34 | 151 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 39.95 | |
35 | 112 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 39.97 | |
36 | 160 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 39.98 | |
37 | 150 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 40.00 | |
38 | 315 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 40.19 | |
39 | 197 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 40.31 | |
40 | 131 | Mathiassen Ida Holm | 2007 | HOLSTEBRO | 0782AR | 25 m | 40.40 | |
41 | 344 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 40.48 | |
42 | 22 | Jacobsen Maja Lundhus | 2007 | STRUER | 0730AX | 25 m | 40.68 | |
43 | 109 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 40.77 | |
44 | 146 | Kvist Freja | 2006 | HEI | 0668AR | 25 m | 40.91 | |
45 | 91 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 40.93 | |
46 | 261 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 41.07 | |
47 | 98 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 41.08 | |
48 | 88 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 41.09 | |
49 | 219 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 41.32 | |
50 | 311 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 0716AY | 25 m | 41.35 | |
51 | 78 | Andersen Laura Winum | 2009 | LYSENG | 0934AC | 25 m | 41.54 | |
52 | 310 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 0718AY | 25 m | 41.55 | |
53 | 196 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 41.74 | |
54 | 159 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 41.77 | |
55 | 101 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 42.11 | |
56 | 118 | Jakobsen Mathilde Kongsgaard | 2007 | HOLSTEBRO | 0784AY | 25 m | 42.34 | |
57 | 206 | Friis Karoline | 2004 | HSK | 0462BD | 25 m | 42.65 | |
58 | 117 | Hansen Maja Mejls | 2007 | HOLSTEBRO | 0792AR | 25 m | 42.70 | |
59 | 8 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 43.05 | |
60 | 210 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 43.24 | |
61 | 153 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 43.70 | |
62 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 44.16 | |
63 | 92 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 44.25 | |
64 | 306 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | GRINDSTED | 0742AR | 25 m | 44.48 | |
65 | 95 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 44.74 | |
66 | 348 | Frøkjær Johanne Øland | 2009 | THISTED | 0996AG | 25 m | 44.74 | |
67 | 374 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 44.77 | |
68 | 395 | Hansen Rosa Myrna | 2006 | VINDERUP | 25 m | 44.77 | ||
69 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 44.87 | |
70 | 266 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 45.06 | |
71 | 366 | Johnsen Alberte Bøgeskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0832AS | 25 m | 45.08 | |
72 | 281 | Nielsen Clara | 2009 | AALBORG | 0962AD | 25 m | 45.52 | |
73 | 333 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 0986AG | 25 m | 45.86 | |
74 | 243 | Pape Merle Marie | 2009 | AGF | 0906AH | 25 m | 45.94 | |
75 | 375 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | 46.06 | |
76 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | 46.12 | |
77 | 233 | Vestergaard Astrid Martinez | 2009 | AGF | 0902AG | 25 m | 46.15 | |
78 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 47.09 | |
79 | 276 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 47.18 | |
80 | 232 | Toftegaard Nova V. Støy | 2009 | AGF | 0936AH | 25 m | 47.48 | |
81 | 379 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 47.56 | |
82 | 99 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 47.61 | |
83 | 181 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 47.70 | |
84 | 97 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 47.89 | |
85 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 48.35 | |
86 | 235 | Bork Anna Johanne Holm | 2008 | AGF | 0896AR | 25 m | 48.38 | |
87 | 120 | Nørfjand Thilde | 2006 | HOLSTEBRO | 0646AX | 25 m | 48.48 | |
88 | 305 | Nielsen Josefine | 2007 | GRINDSTED | 0734AZ | 25 m | 48.64 | |
89 | 162 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 48.98 | |
90 | 215 | Riis Stephanie | 2004 | DURUP | 0432BB | 25 m | 49.05 | |
91 | 130 | Hansen Freja Mollerup | 2007 | HOLSTEBRO | 0786AY | 25 m | 50.94 | |
92 | 376 | Alkærsig Marie | 2010 | VILDBJERG | 1036AD | 25 m | 51.87 | |
93 | 398 | Kellberg Sillke Frederikke L. | 2008 | VINDERUP | 25 m | 51.87 | ||
94 | 21 | Lauritsen Lærke | 2005 | STRUER | 0512BC | 25 m | 52.33 | |
95 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | 53.36 | |
96 | 236 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 0888AM | 25 m | 54.15 | |
97 | 76 | Stenderup Sille | 2008 | LYSENG | 0886AF | 25 m | 54.76 | |
98 | 377 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | 56.26 | |
99 | 20 | Mortensen Camilla Kolding | 2006 | STRUER | 0614AX | 25 m | 56.56 | |
100 | 304 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | 58.03 | |
101 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | ||
102 | 27 | Vang Caia | 2008 | STRUER | 0804AW | 25 m | ||
103 | 104 | Østrup Silke | 2008 | IHF | 0826AU | 25 m | ||
104 | 258 | Naldahl Lilja Lyng | 2009 | ÅRHUS 1900 | 0966BD | 25 m | ||
105 | 303 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | ||
106 | 380 | Frank Stefanie | 2010 | VILDBJERG | 1078AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 25.95 | |
2 | 67 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 26.19 | |
3 | 68 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 25 m | 27.83 | |
4 | 325 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 28.27 | |
5 | 182 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 28.94 | |
6 | 314 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 29.60 | |
7 | 205 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 29.81 | |
8 | 329 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 31.04 | |
9 | 316 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 31.88 | |
10 | 213 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 31.92 | |
11 | 296 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 32.33 | |
12 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 32.83 | |
13 | 172 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 33.32 | |
14 | 339 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 0633AR | 25 m | 34.23 | |
15 | 292 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 34.43 | |
16 | 343 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 34.82 | |
17 | 138 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 35.32 | |
18 | 193 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 35.32 | |
19 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 35.38 | |
20 | 346 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 36.00 | |
21 | 203 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 36.22 | |
22 | 179 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 36.29 | |
23 | 156 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 36.37 | |
24 | 43 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 36.66 | |
25 | 270 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 36.78 | |
26 | 200 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 36.98 | |
27 | 399 | Holm Nicolai | 2003 | IKAST | 0305AS | 25 m | 37.00 | |
28 | 157 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 37.05 | |
29 | 195 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 37.20 | |
30 | 254 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 25 m | 37.29 | |
31 | 269 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 37.58 | |
32 | 267 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 37.88 | |
33 | 260 | Mikkelsen Nicklas Lorentsen | 2007 | AALBORG | 0725AI | 25 m | 38.13 | |
34 | 171 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 38.44 | |
35 | 345 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 0701AM | 25 m | 38.44 | |
36 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.56 | |
37 | 128 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 38.61 | |
38 | 93 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 39.33 | |
39 | 265 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 39.66 | |
40 | 125 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 39.73 | |
41 | 96 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 39.99 | |
42 | 53 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 41.35 | |
43 | 9 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 41.68 | |
44 | 41 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 41.74 | |
45 | 94 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 42.62 | |
46 | 11 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 0685AO | 25 m | 43.10 | |
47 | 100 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 43.15 | |
48 | 33 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 43.99 | |
49 | 122 | Maagaard Wiktor G. | 2006 | HOLSTEBRO | 0635AN | 25 m | 43.99 | |
50 | 335 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 44.86 | |
51 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 45.32 | |
52 | 264 | Møller Ludvig | 2007 | AALBORG | 0735AI | 25 m | 45.45 | |
53 | 299 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 46.01 | |
54 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 46.38 | |
55 | 239 | Pedersen Frederik K. | 2008 | AGF | 0803AM | 25 m | 46.84 | |
56 | 237 | Guldbrandt Christian | 2007 | AGF | 0757AP | 25 m | 47.11 | |
57 | 234 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 47.23 | |
58 | 309 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 49.04 | |
59 | 238 | Juhl Mikkel | 2007 | AGF | 0771AO | 25 m | 49.59 | |
60 | 57 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | 50.02 | |
61 | 285 | Brandt-Petersen Albert | 2008 | AALBORG | 0845AH | 25 m | 50.26 | |
62 | 242 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 0829AH | 25 m | 50.37 | |
63 | 241 | Jespersen Marcus K. | 2009 | AGF | 0959AE | 25 m | 50.49 | |
64 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 51.50 | |
65 | 271 | Cheng William | 2008 | AALBORG | 0837AL | 25 m | 56.47 | |
66 | 107 | Lindhardt Jeppe | 2008 | IHF | 0875AO | 25 m | 1:01.03 | |
67 | 26 | Rasmussen Emil Risum | 2008 | STRUER | 0837AP | 25 m | ||
68 | 170 | Damgaard Hjalte | 2008 | HERNING | 0883AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:40.21 | |
2 | 295 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 2:47.11 | |
3 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:55.55 | |
4 | 174 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 2:55.81 | |
5 | 368 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0506AP | 25 m | 2:57.48 | |
6 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 3:05.00 | |
7 | 327 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:05.29 | |
8 | 312 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 3:06.63 | |
9 | 176 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 3:07.94 | |
10 | 361 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 3:07.98 | |
11 | 49 | Kristensen Lærke | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 3:09.72 | |
12 | 272 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 3:11.88 | |
13 | 54 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 3:16.06 | |
14 | 39 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 3:22.93 | |
15 | 196 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 3:23.23 | |
16 | 137 | Krabbe Victoria | 2008 | HOLSTEBRO | 0852AE | 25 m | 3:27.70 | |
17 | 72 | Andersen Emilie Winum | 2007 | LYSENG | 0796AW | 25 m | 3:28.20 | |
18 | 143 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 25 m | 3:30.00 | |
19 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 3:35.52 | |
20 | 136 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 3:36.24 | |
21 | 73 | Crone Rosa | 2008 | LYSENG | 0818AG | 25 m | 3:39.86 | |
22 | 359 | Stoltenborg Melissa | 2006 | SKOVBAKKEN | 0608AY | 25 m | 3:40.54 | |
23 | 98 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 3:41.93 | |
24 | 356 | Willems Anna Katrine | 2008 | SKOVBAKKEN | 0816AL | 25 m | 3:42.24 | |
25 | 144 | Pedersen Marie Storm | 2006 | HEI | 0610AY | 25 m | 3:43.61 | |
26 | 45 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 3:45.21 | |
27 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 3:46.15 | |
28 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 3:46.18 | |
29 | 105 | Bregenov Viola | 2007 | IHF | 0708AZ | 25 m | 3:49.03 | |
30 | 310 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 0718AY | 25 m | 3:49.51 | |
31 | 211 | Holmgaard Katrine Ø | 2004 | DURUP | 0452BB | 25 m | 3:50.73 | |
32 | 244 | Nyborg Cecilie Anna | 2010 | AGF | 1012AG | 25 m | 3:52.91 | |
33 | 365 | Ipsen Frederikke Filskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0894AL | 25 m | 3:53.46 | |
34 | 62 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 4:14.10 | |
35 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | ||
36 | 38 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | ||
37 | 44 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | ||
38 | 103 | Vinther Chili Rose | 2007 | IHF | 0706AZ | 25 m | ||
39 | 106 | Olsen Dicte | 2007 | IHF | 0720AY | 25 m | ||
40 | 278 | Novin Frederikke | 2008 | AALBORG | 0868AI | 25 m | ||
41 | 279 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | ||
42 | 360 | Kehlet Cecilie | 2009 | SKOVBAKKEN | 0932AF | 25 m | ||
43 | 369 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 25 m | 2:28.28 | |
2 | 322 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:36.63 | |
3 | 324 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:38.51 | |
4 | 371 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 2:40.03 | |
5 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:50.74 | |
6 | 218 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 3:06.67 | |
7 | 370 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 3:10.74 | |
8 | 194 | Holm Laurits | 2006 | HSK | 0627AO | 25 m | 3:14.70 | |
9 | 7 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 3:17.15 | |
10 | 43 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 3:20.26 | |
11 | 90 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 3:27.87 | |
12 | 147 | Holm Tobias Højgaard | 2006 | HEI | 0693AG | 25 m | 3:36.71 | |
13 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 3:37.89 | |
14 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:38.00 | |
15 | 367 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | SKOVBAKKEN | 0775AH | 25 m | 3:42.75 | |
16 | 309 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 3:46.09 | |
17 | 9 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 3:50.19 | |
18 | 34 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 3:59.14 | |
19 | 77 | Fancello Simon | 2006 | LYSENG | 0685AI | 25 m | 4:13.73 | |
20 | 362 | Mumm August | 2006 | SKOVBAKKEN | 0639AO | 25 m | 5:13.14 | |
21 | 14 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | ||
22 | 75 | Føgh Gustav | 2006 | LYSENG | 0609AS | 25 m | ||
23 | 121 | Toftdal Asbjørn Ottow | 2006 | HOLSTEBRO | 0645AQ | 25 m | ||
24 | 240 | Juhl Victor | 2007 | AGF | 0773AO | 25 m | ||
25 | 282 | Shishkin Anton | 2008 | AALBORG | 0831AL | 25 m | ||
26 | 334 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | ||
27 | 364 | Ropdrup Magnus | 2005 | SKOVBAKKEN | 0509AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 23, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 1:08.11 | |
2 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:08.83 | |
3 | 135 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:11.40 | |
4 | 36 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:12.81 | |
5 | 124 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:14.03 | |
6 | 183 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:14.20 | |
7 | 294 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 1:15.51 | |
8 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:15.87 | |
9 | 87 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:17.13 | |
10 | 133 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:17.61 | |
11 | 173 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:18.20 | |
12 | 174 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:18.26 | |
13 | 216 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:18.52 | |
14 | 217 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:18.74 | |
15 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:18.78 | |
16 | 70 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 1:18.87 | |
17 | 123 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:19.23 | |
18 | 132 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:19.81 | |
19 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:20.13 | |
20 | 143 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 25 m | 1:20.69 | |
21 | 63 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 1:20.71 | |
22 | 54 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 1:21.04 | |
23 | 313 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:21.05 | |
24 | 198 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:21.23 | |
25 | 37 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:21.55 | |
26 | 149 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:22.02 | |
27 | 344 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:22.41 | |
28 | 342 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:22.45 | |
29 | 328 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:23.13 | |
30 | 81 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:23.54 | |
31 | 175 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:23.93 | |
32 | 111 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:24.10 | |
33 | 62 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 1:24.29 | |
34 | 113 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 1:24.43 | |
35 | 48 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:24.58 | |
36 | 337 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:24.83 | |
37 | 49 | Kristensen Lærke | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 1:24.89 | |
38 | 72 | Andersen Emilie Winum | 2007 | LYSENG | 0796AW | 25 m | 1:25.12 | |
39 | 272 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 1:25.40 | |
40 | 197 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 1:25.50 | |
41 | 91 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:26.29 | |
42 | 261 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 1:26.29 | |
43 | 52 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 1:26.37 | |
44 | 112 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:26.40 | |
45 | 127 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 0706AL | 25 m | 1:26.56 | |
46 | 158 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:27.09 | |
47 | 225 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:27.51 | |
48 | 148 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:27.58 | |
49 | 160 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:27.70 | |
50 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:27.72 | |
51 | 129 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:27.76 | |
52 | 39 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 1:27.89 | |
53 | 253 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 25 m | 1:28.26 | |
54 | 16 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:28.46 | |
55 | 109 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 1:28.48 | |
56 | 219 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:28.72 | |
57 | 312 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:28.77 | |
58 | 50 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:28.92 | |
59 | 199 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 1:29.24 | |
60 | 340 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 0718AU | 25 m | 1:29.44 | |
61 | 131 | Mathiassen Ida Holm | 2007 | HOLSTEBRO | 0782AR | 25 m | 1:29.52 | |
62 | 150 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:30.23 | |
63 | 159 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:30.31 | |
64 | 151 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:30.51 | |
65 | 51 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:30.53 | |
66 | 102 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | IHF | 0668AE | 25 m | 1:30.55 | |
67 | 357 | Jørgensen Mia | 2006 | SKOVBAKKEN | 0688AT | 25 m | 1:30.62 | |
68 | 88 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:30.89 | |
69 | 154 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:30.93 | |
70 | 262 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:31.16 | |
71 | 136 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 1:32.03 | |
72 | 192 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 1:32.27 | |
73 | 360 | Kehlet Cecilie | 2009 | SKOVBAKKEN | 0932AF | 25 m | 1:32.49 | |
74 | 153 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:32.71 | |
75 | 137 | Krabbe Victoria | 2008 | HOLSTEBRO | 0852AE | 25 m | 1:32.91 | |
76 | 101 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:33.08 | |
77 | 92 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:33.15 | |
78 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:33.34 | |
79 | 146 | Kvist Freja | 2006 | HEI | 0668AR | 25 m | 1:33.71 | |
80 | 277 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 1:33.93 | |
81 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | 1:33.98 | |
82 | 152 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:34.07 | |
83 | 224 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 1:34.14 | |
84 | 165 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 1:34.60 | |
85 | 284 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 1:35.30 | |
86 | 227 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 0708AT | 25 m | 1:35.32 | |
87 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 1:35.37 | |
88 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 1:35.38 | |
89 | 71 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | LYSENG | 0782AW | 25 m | 1:35.45 | |
90 | 116 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | 1:35.67 | |
91 | 78 | Andersen Laura Winum | 2009 | LYSENG | 0934AC | 25 m | 1:35.87 | |
92 | 281 | Nielsen Clara | 2009 | AALBORG | 0962AD | 25 m | 1:35.95 | |
93 | 274 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 1:36.17 | |
94 | 374 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 1:36.25 | |
95 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 1:36.35 | |
96 | 275 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 1:36.62 | |
97 | 206 | Friis Karoline | 2004 | HSK | 0462BD | 25 m | 1:36.65 | |
98 | 315 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:36.93 | |
99 | 279 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 1:37.00 | |
100 | 230 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 0842AN | 25 m | 1:37.03 | |
101 | 395 | Hansen Rosa Myrna | 2006 | VINDERUP | 25 m | 1:37.21 | ||
102 | 398 | Kellberg Sillke Frederikke L. | 2008 | VINDERUP | 25 m | 1:37.21 | ||
103 | 155 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 1:37.34 | |
104 | 348 | Frøkjær Johanne Øland | 2009 | THISTED | 0996AG | 25 m | 1:38.36 | |
105 | 130 | Hansen Freja Mollerup | 2007 | HOLSTEBRO | 0786AY | 25 m | 1:38.38 | |
106 | 21 | Lauritsen Lærke | 2005 | STRUER | 0512BC | 25 m | 1:38.62 | |
107 | 356 | Willems Anna Katrine | 2008 | SKOVBAKKEN | 0816AL | 25 m | 1:38.75 | |
108 | 97 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:39.11 | |
109 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 1:39.73 | |
110 | 244 | Nyborg Cecilie Anna | 2010 | AGF | 1012AG | 25 m | 1:40.76 | |
111 | 117 | Hansen Maja Mejls | 2007 | HOLSTEBRO | 0792AR | 25 m | 1:41.11 | |
112 | 22 | Jacobsen Maja Lundhus | 2007 | STRUER | 0730AX | 25 m | 1:41.41 | |
113 | 55 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 1:41.58 | |
114 | 45 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 1:42.21 | |
115 | 215 | Riis Stephanie | 2004 | DURUP | 0432BB | 25 m | 1:42.37 | |
116 | 365 | Ipsen Frederikke Filskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0894AL | 25 m | 1:43.22 | |
117 | 333 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 0986AG | 25 m | 1:43.26 | |
118 | 210 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 1:43.94 | |
119 | 8 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 1:44.07 | |
120 | 375 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | 1:44.94 | |
121 | 243 | Pape Merle Marie | 2009 | AGF | 0906AH | 25 m | 1:46.66 | |
122 | 166 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 1:46.99 | |
123 | 162 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 1:47.63 | |
124 | 276 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 1:48.57 | |
125 | 181 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 1:48.59 | |
126 | 120 | Nørfjand Thilde | 2006 | HOLSTEBRO | 0646AX | 25 m | 1:50.18 | |
127 | 306 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | GRINDSTED | 0742AR | 25 m | 1:54.45 | |
128 | 99 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 1:58.51 | |
129 | 366 | Johnsen Alberte Bøgeskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0832AS | 25 m | 2:01.14 | |
130 | 106 | Olsen Dicte | 2007 | IHF | 0720AY | 25 m | 2:01.88 | |
131 | 134 | Søby Laura | 2006 | HOLSTEBRO | 0672AV | 25 m | 2:02.30 | |
132 | 76 | Stenderup Sille | 2008 | LYSENG | 0886AF | 25 m | 2:03.08 | |
133 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | ||
134 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | ||
135 | 25 | Rizvanovic Ajla | 2007 | STRUER | 0726AZ | 25 m | ||
136 | 27 | Vang Caia | 2008 | STRUER | 0804AW | 25 m | ||
137 | 103 | Vinther Chili Rose | 2007 | IHF | 0706AZ | 25 m | ||
138 | 104 | Østrup Silke | 2008 | IHF | 0826AU | 25 m | ||
139 | 105 | Bregenov Viola | 2007 | IHF | 0708AZ | 25 m | ||
140 | 108 | Bregenov Silja | 2009 | IHF | 0996BC | 25 m | ||
141 | 211 | Holmgaard Katrine Ø | 2004 | DURUP | 0452BB | 25 m | ||
142 | 303 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | ||
143 | 304 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | ||
144 | 305 | Nielsen Josefine | 2007 | GRINDSTED | 0734AZ | 25 m | ||
145 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 24, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 1:01.40 | |
2 | 68 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 25 m | 1:03.16 | |
3 | 372 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 1:03.58 | |
4 | 325 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:04.09 | |
5 | 64 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:05.89 | |
6 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:06.54 | |
7 | 202 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 1:06.61 | |
8 | 34 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:07.08 | |
9 | 172 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:08.02 | |
10 | 296 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 1:10.08 | |
11 | 178 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:11.07 | |
12 | 84 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:12.23 | |
13 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:12.45 | |
14 | 180 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:13.76 | |
15 | 193 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:13.95 | |
16 | 316 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 1:14.32 | |
17 | 292 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:14.65 | |
18 | 229 | Rasmussen Sebastian | 2007 | AGF | 0791AJ | 25 m | 1:14.66 | |
19 | 231 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:14.69 | |
20 | 339 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 0633AR | 25 m | 1:15.43 | |
21 | 347 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 1:15.61 | |
22 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.29 | |
23 | 346 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:16.38 | |
24 | 179 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:17.08 | |
25 | 256 | Andreassen Laurits | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0251AU | 25 m | 1:17.17 | |
26 | 33 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:17.19 | |
27 | 343 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:17.19 | |
28 | 201 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 1:17.26 | |
29 | 270 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 1:17.67 | |
30 | 177 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:18.00 | |
31 | 145 | Pietrzak-Jakobsen Torri | 2006 | HEI | 0675AN | 25 m | 1:18.34 | |
32 | 125 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:18.38 | |
33 | 195 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 1:18.46 | |
34 | 214 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 1:18.58 | |
35 | 138 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 1:18.77 | |
36 | 203 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 1:18.97 | |
37 | 228 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:19.21 | |
38 | 40 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:19.98 | |
39 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:20.24 | |
40 | 128 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:20.30 | |
41 | 74 | Langvad Sebastian | 2006 | LYSENG | 0601AS | 25 m | 1:21.35 | |
42 | 338 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:21.77 | |
43 | 345 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 0701AM | 25 m | 1:21.93 | |
44 | 267 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 1:22.05 | |
45 | 260 | Mikkelsen Nicklas Lorentsen | 2007 | AALBORG | 0725AI | 25 m | 1:22.47 | |
46 | 194 | Holm Laurits | 2006 | HSK | 0627AO | 25 m | 1:22.82 | |
47 | 171 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:22.87 | |
48 | 53 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:23.06 | |
49 | 222 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:23.47 | |
50 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 1:25.37 | |
51 | 264 | Møller Ludvig | 2007 | AALBORG | 0735AI | 25 m | 1:25.55 | |
52 | 226 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 1:25.56 | |
53 | 220 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:25.66 | |
54 | 93 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:26.24 | |
55 | 336 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 0887AI | 25 m | 1:27.16 | |
56 | 221 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 1:27.47 | |
57 | 265 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 1:28.58 | |
58 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 1:28.96 | |
59 | 362 | Mumm August | 2006 | SKOVBAKKEN | 0639AO | 25 m | 1:29.03 | |
60 | 126 | Skov Dan | 2006 | HOLSTEBRO | 0671AO | 25 m | 1:29.41 | |
61 | 119 | Jensen Jonas Golczyk | 2007 | HOLSTEBRO | 0731AK | 25 m | 1:29.54 | |
62 | 367 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | SKOVBAKKEN | 0775AH | 25 m | 1:29.80 | |
63 | 41 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 1:29.84 | |
64 | 161 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 1:29.95 | |
65 | 42 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 1:30.17 | |
66 | 46 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 1:30.79 | |
67 | 255 | Nielsen Magnus Lenoire | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0597AM | 25 m | 1:33.17 | |
68 | 164 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 1:33.44 | |
69 | 96 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:33.54 | |
70 | 90 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:33.59 | |
71 | 94 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:34.14 | |
72 | 11 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 0685AO | 25 m | 1:34.46 | |
73 | 122 | Maagaard Wiktor G. | 2006 | HOLSTEBRO | 0635AN | 25 m | 1:34.58 | |
74 | 14 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:34.63 | |
75 | 168 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 1:34.65 | |
76 | 335 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 1:35.03 | |
77 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:35.18 | |
78 | 121 | Toftdal Asbjørn Ottow | 2006 | HOLSTEBRO | 0645AQ | 25 m | 1:36.15 | |
79 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:36.95 | |
80 | 157 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:37.11 | |
81 | 334 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 1:38.05 | |
82 | 100 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:38.27 | |
83 | 282 | Shishkin Anton | 2008 | AALBORG | 0831AL | 25 m | 1:39.12 | |
84 | 163 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | 1:41.87 | |
85 | 242 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 0829AH | 25 m | 1:44.03 | |
86 | 285 | Brandt-Petersen Albert | 2008 | AALBORG | 0845AH | 25 m | 1:44.89 | |
87 | 234 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 1:45.05 | |
88 | 169 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 1:45.24 | |
89 | 299 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 1:51.14 | |
90 | 167 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:53.41 | |
91 | 239 | Pedersen Frederik K. | 2008 | AGF | 0803AM | 25 m | 2:00.99 | |
92 | 317 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | KORAL | 0567AP | 25 m | 2:07.35 | |
93 | 57 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | ||
94 | 107 | Lindhardt Jeppe | 2008 | IHF | 0875AO | 25 m | ||
95 | 170 | Damgaard Hjalte | 2008 | HERNING | 0883AK | 25 m | ||
96 | 257 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0557AP | 25 m | ||
97 | 271 | Cheng William | 2008 | AALBORG | 0837AL | 25 m | ||
98 | 364 | Ropdrup Magnus | 2005 | SKOVBAKKEN | 0509AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 2:34.74 | |
2 | 368 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0506AP | 25 m | 3:08.68 | |
3 | 337 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 3:31.76 | |
4 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | ||
5 | 61 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | ||
6 | 361 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | ||
7 | 369 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:21.64 | |
2 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:36.83 | |
3 | 269 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 2:54.15 | |
4 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:56.48 | |
5 | 145 | Pietrzak-Jakobsen Torri | 2006 | HEI | 0675AN | 25 m | 3:15.00 | |
6 | 147 | Holm Tobias Højgaard | 2006 | HEI | 0693AG | 25 m | 3:20.00 | |
7 | 212 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 3:43.87 | |
8 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:36.21 | |
2 | 173 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:36.60 | |
3 | 47 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 2:36.82 | |
4 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 2:36.98 | |
5 | 114 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 2:38.21 | |
6 | 124 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 2:38.96 | |
7 | 54 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 2:42.54 | |
8 | 85 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:48.92 | |
9 | 123 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 2:49.29 | |
10 | 261 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 2:52.16 | |
11 | 340 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 0718AU | 25 m | 2:57.08 | |
12 | 52 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 3:05.16 | |
13 | 277 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 3:10.06 | |
14 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 3:10.56 | |
15 | 143 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 25 m | 3:11.32 | |
16 | 49 | Kristensen Lærke | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 3:12.53 | |
17 | 284 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 3:17.40 | |
18 | 50 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 3:19.76 | |
19 | 116 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | 3:20.33 | |
20 | 51 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 3:20.92 | |
21 | 366 | Johnsen Alberte Bøgeskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0832AS | 25 m | 3:21.35 | |
22 | 78 | Andersen Laura Winum | 2009 | LYSENG | 0934AC | 25 m | 3:24.36 | |
23 | 95 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 3:24.50 | |
24 | 73 | Crone Rosa | 2008 | LYSENG | 0818AG | 25 m | 3:25.00 | |
25 | 224 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 3:27.71 | |
26 | 233 | Vestergaard Astrid Martinez | 2009 | AGF | 0902AG | 25 m | 3:29.31 | |
27 | 48 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 3:32.96 | |
28 | 55 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 3:37.73 | |
29 | 235 | Bork Anna Johanne Holm | 2008 | AGF | 0896AR | 25 m | 3:38.31 | |
30 | 144 | Pedersen Marie Storm | 2006 | HEI | 0610AY | 25 m | 3:39.04 | |
31 | 92 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 3:39.09 | |
32 | 225 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 3:40.43 | |
33 | 44 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 3:42.06 | |
34 | 162 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 3:43.78 | |
35 | 236 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 0888AM | 25 m | 3:46.54 | |
36 | 71 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | LYSENG | 0782AW | 25 m | 3:48.27 | |
37 | 274 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 3:48.46 | |
38 | 152 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 3:49.11 | |
39 | 166 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 3:57.67 | |
40 | 13 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | ||
41 | 101 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | ||
42 | 108 | Bregenov Silja | 2009 | IHF | 0996BC | 25 m | ||
43 | 109 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | ||
44 | 232 | Toftegaard Nova V. Støy | 2009 | AGF | 0936AH | 25 m | ||
45 | 244 | Nyborg Cecilie Anna | 2010 | AGF | 1012AG | 25 m | ||
46 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | ||
47 | 295 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | ||
48 | 341 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | ||
49 | 374 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:05.47 | |
2 | 68 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 25 m | 2:07.90 | |
3 | 182 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 2:13.32 | |
4 | 64 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:15.54 | |
5 | 322 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:16.02 | |
6 | 325 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:23.45 | |
7 | 213 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:26.54 | |
8 | 329 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 2:27.59 | |
9 | 314 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:28.52 | |
10 | 180 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 2:30.00 | |
11 | 80 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:32.87 | |
12 | 69 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 2:32.99 | |
13 | 65 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | LYSENG | 0329AG | 25 m | 2:38.35 | |
14 | 195 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 2:43.66 | |
15 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:44.20 | |
16 | 200 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 2:46.12 | |
17 | 43 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 2:47.04 | |
18 | 231 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 2:49.09 | |
19 | 267 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 2:49.61 | |
20 | 40 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 2:50.60 | |
21 | 254 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 25 m | 2:54.61 | |
22 | 145 | Pietrzak-Jakobsen Torri | 2006 | HEI | 0675AN | 25 m | 2:55.00 | |
23 | 273 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 2:57.45 | |
24 | 336 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 0887AI | 25 m | 3:03.84 | |
25 | 283 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 3:05.17 | |
26 | 41 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 3:06.61 | |
27 | 156 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 3:06.71 | |
28 | 237 | Guldbrandt Christian | 2007 | AGF | 0757AP | 25 m | 3:17.33 | |
29 | 53 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 3:20.99 | |
30 | 42 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 3:21.41 | |
31 | 169 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 3:31.37 | |
32 | 240 | Juhl Victor | 2007 | AGF | 0773AO | 25 m | 3:37.11 | |
33 | 167 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 3:59.43 | |
34 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | ||
35 | 7 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | ||
36 | 100 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | ||
37 | 119 | Jensen Jonas Golczyk | 2007 | HOLSTEBRO | 0731AK | 25 m | ||
38 | 126 | Skov Dan | 2006 | HOLSTEBRO | 0671AO | 25 m | ||
39 | 163 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
40 | 221 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | ||
41 | 222 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | ||
42 | 228 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | ||
43 | 238 | Juhl Mikkel | 2007 | AGF | 0771AO | 25 m | ||
44 | 241 | Jespersen Marcus K. | 2009 | AGF | 0959AE | 25 m | ||
45 | 242 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 0829AH | 25 m | ||
46 | 280 | Smajic Edvin | 2008 | AALBORG | 0835AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 26.13 | |
2 | 373 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 27.96 | |
3 | 135 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 28.08 | |
4 | 35 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 28.23 | |
5 | 36 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 28.23 | |
6 | 294 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 29.16 | |
7 | 83 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 29.19 | |
8 | 183 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 29.24 | |
9 | 330 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 29.48 | |
10 | 113 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 29.58 | |
11 | 79 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 29.61 | |
12 | 216 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 29.79 | |
13 | 114 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 29.87 | |
14 | 297 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 30.17 | |
15 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 30.31 | |
16 | 321 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 30.88 | |
17 | 133 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 30.95 | |
18 | 328 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 30.95 | |
19 | 313 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 31.09 | |
20 | 363 | Lund Dicte | 2004 | SKOVBAKKEN | 0444AN | 25 m | 31.13 | |
21 | 87 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 31.56 | |
22 | 341 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 31.58 | |
23 | 70 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 31.59 | |
24 | 132 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 31.75 | |
25 | 174 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 31.84 | |
26 | 342 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 31.89 | |
27 | 327 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 32.00 | |
28 | 111 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 32.05 | |
29 | 129 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 32.10 | |
30 | 176 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 32.23 | |
31 | 37 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 32.28 | |
32 | 115 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 32.41 | |
33 | 81 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 32.59 | |
34 | 47 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 32.67 | |
35 | 72 | Andersen Emilie Winum | 2007 | LYSENG | 0796AW | 25 m | 32.75 | |
36 | 184 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 32.76 | |
37 | 293 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 32.79 | |
38 | 158 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 32.82 | |
39 | 48 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 32.83 | |
40 | 160 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 32.89 | |
41 | 197 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 33.03 | |
42 | 340 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 0718AU | 25 m | 33.04 | |
43 | 199 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 33.07 | |
44 | 102 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | IHF | 0668AE | 25 m | 33.31 | |
45 | 116 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | 33.32 | |
46 | 253 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 25 m | 33.35 | |
47 | 52 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 33.51 | |
48 | 175 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 33.51 | |
49 | 219 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 33.56 | |
50 | 192 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 33.70 | |
51 | 16 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 33.82 | |
52 | 360 | Kehlet Cecilie | 2009 | SKOVBAKKEN | 0932AF | 25 m | 33.94 | |
53 | 127 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 0706AL | 25 m | 34.01 | |
54 | 198 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 34.09 | |
55 | 361 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 34.23 | |
56 | 395 | Hansen Rosa Myrna | 2006 | VINDERUP | 25 m | 34.36 | ||
57 | 112 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 34.52 | |
58 | 150 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 34.84 | |
59 | 23 | Hou-Carleton Emilia | 2006 | STRUER | 0608AZ | 25 m | 34.89 | |
60 | 146 | Kvist Freja | 2006 | HEI | 0668AR | 25 m | 34.90 | |
61 | 154 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 35.13 | |
62 | 148 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 35.21 | |
63 | 206 | Friis Karoline | 2004 | HSK | 0462BD | 25 m | 35.23 | |
64 | 149 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 35.28 | |
65 | 159 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 35.29 | |
66 | 357 | Jørgensen Mia | 2006 | SKOVBAKKEN | 0688AT | 25 m | 35.39 | |
67 | 131 | Mathiassen Ida Holm | 2007 | HOLSTEBRO | 0782AR | 25 m | 35.42 | |
68 | 272 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 35.45 | |
69 | 262 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 35.54 | |
70 | 278 | Novin Frederikke | 2008 | AALBORG | 0868AI | 25 m | 35.60 | |
71 | 315 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 35.71 | |
72 | 39 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 35.90 | |
73 | 210 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 36.00 | |
74 | 356 | Willems Anna Katrine | 2008 | SKOVBAKKEN | 0816AL | 25 m | 36.01 | |
75 | 151 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 36.04 | |
76 | 8 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 36.07 | |
77 | 311 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 0716AY | 25 m | 36.09 | |
78 | 117 | Hansen Maja Mejls | 2007 | HOLSTEBRO | 0792AR | 25 m | 36.12 | |
79 | 266 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 36.21 | |
80 | 153 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 36.25 | |
81 | 137 | Krabbe Victoria | 2008 | HOLSTEBRO | 0852AE | 25 m | 36.26 | |
82 | 91 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 36.29 | |
83 | 105 | Bregenov Viola | 2007 | IHF | 0708AZ | 25 m | 36.31 | |
84 | 22 | Jacobsen Maja Lundhus | 2007 | STRUER | 0730AX | 25 m | 36.37 | |
85 | 118 | Jakobsen Mathilde Kongsgaard | 2007 | HOLSTEBRO | 0784AY | 25 m | 36.47 | |
86 | 359 | Stoltenborg Melissa | 2006 | SKOVBAKKEN | 0608AY | 25 m | 36.56 | |
87 | 12 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 36.60 | |
88 | 215 | Riis Stephanie | 2004 | DURUP | 0432BB | 25 m | 36.63 | |
89 | 44 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 36.65 | |
90 | 284 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 36.65 | |
91 | 274 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 36.77 | |
92 | 196 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 36.86 | |
93 | 136 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 36.89 | |
94 | 279 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 36.92 | |
95 | 95 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 37.02 | |
96 | 365 | Ipsen Frederikke Filskov | 2008 | SKOVBAKKEN | 0894AL | 25 m | 37.31 | |
97 | 379 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 37.36 | |
98 | 71 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | LYSENG | 0782AW | 25 m | 37.50 | |
99 | 227 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 0708AT | 25 m | 37.50 | |
100 | 230 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 0842AN | 25 m | 37.67 | |
101 | 306 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | GRINDSTED | 0742AR | 25 m | 37.70 | |
102 | 55 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 37.73 | |
103 | 211 | Holmgaard Katrine Ø | 2004 | DURUP | 0452BB | 25 m | 37.74 | |
104 | 88 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 37.76 | |
105 | 63 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 37.81 | |
106 | 277 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 37.91 | |
107 | 73 | Crone Rosa | 2008 | LYSENG | 0818AG | 25 m | 38.08 | |
108 | 232 | Toftegaard Nova V. Støy | 2009 | AGF | 0936AH | 25 m | 38.40 | |
109 | 15 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 38.46 | |
110 | 310 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 0718AY | 25 m | 38.61 | |
111 | 298 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 38.64 | |
112 | 155 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 38.93 | |
113 | 17 | Olesen Frida Møller | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 39.28 | |
114 | 375 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | 39.34 | |
115 | 281 | Nielsen Clara | 2009 | AALBORG | 0962AD | 25 m | 39.43 | |
116 | 21 | Lauritsen Lærke | 2005 | STRUER | 0512BC | 25 m | 39.46 | |
117 | 275 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 39.53 | |
118 | 398 | Kellberg Sillke Frederikke L. | 2008 | VINDERUP | 25 m | 39.55 | ||
119 | 378 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 39.67 | |
120 | 235 | Bork Anna Johanne Holm | 2008 | AGF | 0896AR | 25 m | 40.07 | |
121 | 130 | Hansen Freja Mollerup | 2007 | HOLSTEBRO | 0786AY | 25 m | 40.24 | |
122 | 181 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 41.18 | |
123 | 233 | Vestergaard Astrid Martinez | 2009 | AGF | 0902AG | 25 m | 41.43 | |
124 | 120 | Nørfjand Thilde | 2006 | HOLSTEBRO | 0646AX | 25 m | 41.51 | |
125 | 103 | Vinther Chili Rose | 2007 | IHF | 0706AZ | 25 m | 41.83 | |
126 | 38 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | 42.21 | |
127 | 99 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 42.63 | |
128 | 97 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 42.85 | |
129 | 76 | Stenderup Sille | 2008 | LYSENG | 0886AF | 25 m | 43.14 | |
130 | 166 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 43.26 | |
131 | 276 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 43.56 | |
132 | 165 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 44.56 | |
133 | 243 | Pape Merle Marie | 2009 | AGF | 0906AH | 25 m | 45.47 | |
134 | 18 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 0848AO | 25 m | 45.70 | |
135 | 24 | Mathiasen Josefine Bak | 2010 | STRUER | 1048AJ | 25 m | 45.70 | |
136 | 304 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | 47.15 | |
137 | 134 | Søby Laura | 2006 | HOLSTEBRO | 0672AV | 25 m | 47.34 | |
138 | 236 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 0888AM | 25 m | 47.41 | |
139 | 376 | Alkærsig Marie | 2010 | VILDBJERG | 1036AD | 25 m | 48.98 | |
140 | 377 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | 50.67 | |
141 | 258 | Naldahl Lilja Lyng | 2009 | ÅRHUS 1900 | 0966BD | 25 m | 51.67 | |
142 | 380 | Frank Stefanie | 2010 | VILDBJERG | 1078AJ | 25 m | 57.59 | |
143 | 20 | Mortensen Camilla Kolding | 2006 | STRUER | 0614AX | 25 m | ||
144 | 25 | Rizvanovic Ajla | 2007 | STRUER | 0726AZ | 25 m | ||
145 | 27 | Vang Caia | 2008 | STRUER | 0804AW | 25 m | ||
146 | 104 | Østrup Silke | 2008 | IHF | 0826AU | 25 m | ||
147 | 106 | Olsen Dicte | 2007 | IHF | 0720AY | 25 m | ||
148 | 108 | Bregenov Silja | 2009 | IHF | 0996BC | 25 m | ||
149 | 303 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | ||
150 | 305 | Nielsen Josefine | 2007 | GRINDSTED | 0734AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 30, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 23.90 | |
2 | 205 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 23.94 | |
3 | 314 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 24.35 | |
4 | 371 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 24.68 | |
5 | 349 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 24.80 | |
6 | 34 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 25.14 | |
7 | 372 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 25.51 | |
8 | 331 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 25.73 | |
9 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 25.95 | |
10 | 296 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 25.98 | |
11 | 69 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 26.02 | |
12 | 324 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 26.13 | |
13 | 202 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 27.12 | |
14 | 213 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 27.12 | |
15 | 292 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 27.27 | |
16 | 203 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 27.49 | |
17 | 172 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 27.63 | |
18 | 329 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 27.69 | |
19 | 256 | Andreassen Laurits | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0251AU | 25 m | 27.78 | |
20 | 316 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 27.99 | |
21 | 180 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 28.17 | |
22 | 2 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 28.18 | |
23 | 5 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 28.20 | |
24 | 179 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 28.78 | |
25 | 214 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 28.92 | |
26 | 1 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.01 | |
27 | 193 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 29.01 | |
28 | 178 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 29.09 | |
29 | 125 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 29.13 | |
30 | 84 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 29.31 | |
31 | 201 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 29.39 | |
32 | 218 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 29.57 | |
33 | 346 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 29.60 | |
34 | 157 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 29.88 | |
35 | 399 | Holm Nicolai | 2003 | IKAST | 0305AS | 25 m | 30.00 | |
36 | 177 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 30.01 | |
37 | 370 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 30.04 | |
38 | 33 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 30.11 | |
39 | 89 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 30.13 | |
40 | 6 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 30.17 | |
41 | 138 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 30.26 | |
42 | 260 | Mikkelsen Nicklas Lorentsen | 2007 | AALBORG | 0725AI | 25 m | 30.29 | |
43 | 229 | Rasmussen Sebastian | 2007 | AGF | 0791AJ | 25 m | 30.51 | |
44 | 302 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 30.52 | |
45 | 269 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 30.81 | |
46 | 339 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 0633AR | 25 m | 31.02 | |
47 | 347 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 31.11 | |
48 | 255 | Nielsen Magnus Lenoire | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0597AM | 25 m | 31.19 | |
49 | 343 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 31.30 | |
50 | 270 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 31.70 | |
51 | 194 | Holm Laurits | 2006 | HSK | 0627AO | 25 m | 31.71 | |
52 | 273 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 31.77 | |
53 | 345 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 0701AM | 25 m | 31.88 | |
54 | 257 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0557AP | 25 m | 32.59 | |
55 | 126 | Skov Dan | 2006 | HOLSTEBRO | 0671AO | 25 m | 32.65 | |
56 | 128 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 32.68 | |
57 | 74 | Langvad Sebastian | 2006 | LYSENG | 0601AS | 25 m | 32.69 | |
58 | 338 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 32.71 | |
59 | 171 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 32.72 | |
60 | 300 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 33.50 | |
61 | 220 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 34.00 | |
62 | 119 | Jensen Jonas Golczyk | 2007 | HOLSTEBRO | 0731AK | 25 m | 34.11 | |
63 | 283 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 34.19 | |
64 | 11 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 0685AO | 25 m | 34.25 | |
65 | 46 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 34.32 | |
66 | 7 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 34.34 | |
67 | 93 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 34.48 | |
68 | 96 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 34.77 | |
69 | 122 | Maagaard Wiktor G. | 2006 | HOLSTEBRO | 0635AN | 25 m | 34.97 | |
70 | 14 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 34.99 | |
71 | 265 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 35.02 | |
72 | 301 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 35.34 | |
73 | 168 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 35.41 | |
74 | 94 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 35.51 | |
75 | 299 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 35.59 | |
76 | 164 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 35.62 | |
77 | 264 | Møller Ludvig | 2007 | AALBORG | 0735AI | 25 m | 35.62 | |
78 | 90 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 35.69 | |
79 | 121 | Toftdal Asbjørn Ottow | 2006 | HOLSTEBRO | 0645AQ | 25 m | 35.74 | |
80 | 10 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 35.91 | |
81 | 161 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 35.99 | |
82 | 212 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 36.26 | |
83 | 163 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | 36.75 | |
84 | 9 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 36.78 | |
85 | 309 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 37.09 | |
86 | 335 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 37.20 | |
87 | 317 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | KORAL | 0567AP | 25 m | 37.22 | |
88 | 226 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 37.41 | |
89 | 237 | Guldbrandt Christian | 2007 | AGF | 0757AP | 25 m | 37.61 | |
90 | 282 | Shishkin Anton | 2008 | AALBORG | 0831AL | 25 m | 37.81 | |
91 | 334 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 38.58 | |
92 | 77 | Fancello Simon | 2006 | LYSENG | 0685AI | 25 m | 39.25 | |
93 | 240 | Juhl Victor | 2007 | AGF | 0773AO | 25 m | 39.55 | |
94 | 285 | Brandt-Petersen Albert | 2008 | AALBORG | 0845AH | 25 m | 39.60 | |
95 | 75 | Føgh Gustav | 2006 | LYSENG | 0609AS | 25 m | 40.00 | |
96 | 42 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 41.15 | |
97 | 57 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | 41.17 | |
98 | 239 | Pedersen Frederik K. | 2008 | AGF | 0803AM | 25 m | 41.36 | |
99 | 234 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 41.64 | |
100 | 280 | Smajic Edvin | 2008 | AALBORG | 0835AL | 25 m | 41.86 | |
101 | 241 | Jespersen Marcus K. | 2009 | AGF | 0959AE | 25 m | 42.61 | |
102 | 238 | Juhl Mikkel | 2007 | AGF | 0771AO | 25 m | 43.75 | |
103 | 364 | Ropdrup Magnus | 2005 | SKOVBAKKEN | 0509AR | 25 m | 44.67 | |
104 | 167 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 45.35 | |
105 | 170 | Damgaard Hjalte | 2008 | HERNING | 0883AK | 25 m | 45.39 | |
106 | 271 | Cheng William | 2008 | AALBORG | 0837AL | 25 m | 58.63 | |
107 | 26 | Rasmussen Emil Risum | 2008 | STRUER | 0837AP | 25 m | ||
108 | 107 | Lindhardt Jeppe | 2008 | IHF | 0875AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Hsc Piger 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:57.11 | ||
2 | 384 | Aarhus Swim Piger 1 | 2004 | AAS | 25 m | 1:59.33 | ||
3 | 350 | Thisted Piger 1 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:01.54 | ||
4 | 307 | Grindsted Piger | 2003 | GRINDSTED | 25 m | 2:01.83 | ||
5 | 191 | Lodahls Disciple | 2004 | HERNING | 25 m | 2:03.81 | ||
6 | 141 | Hsc Piger 2 | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:06.07 | ||
7 | 351 | Thisted Piger 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 2:06.42 | ||
8 | 385 | Aarhus Swim Piger 2 | 2004 | AAS | 25 m | 2:10.05 | ||
9 | 249 | Agf Piger 1 | 2006 | AGF | 25 m | 2:11.72 | ||
10 | 142 | Hsc Piger 3 | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:11.84 | ||
11 | 59 | Ssk1 | 2006 | SILKEBORG | 25 m | 2:11.92 | ||
12 | 208 | Chicks With Kicks | 2003 | HSK | 25 m | 2:13.89 | ||
13 | 187 | Julias Disciple | 2006 | HERNING | 25 m | 2:15.84 | ||
14 | 286 | Aalborg Piger 1 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:16.70 | ||
15 | 386 | Aarhus Swim Piger 3 | 2006 | AAS | 25 m | 2:17.36 | ||
16 | 319 | Koral Piger | 2005 | KORAL | 25 m | 2:19.83 | ||
17 | 30 | Turbo Piger | 2004 | STRUER | 25 m | 2:20.67 | ||
18 | 352 | Thisted Piger 3 | 2007 | THISTED | 25 m | 2:20.84 | ||
19 | 387 | Aarhus Swim Piger 4 | 2006 | AAS | 25 m | 2:24.27 | ||
20 | 287 | Aalborg Piger 2 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:27.35 | ||
21 | 189 | Julias Disciple 2 | 2006 | HERNING | 25 m | 2:27.66 | ||
22 | 60 | Ssk2 | 2007 | SILKEBORG | 25 m | 2:28.80 | ||
23 | 388 | Aarhus Swim Piger 5 | 2006 | AAS | 25 m | 2:30.10 | ||
24 | 29 | Christians Diciple | 2007 | STRUER | 25 m | 2:30.71 | ||
25 | 250 | Agf Piger 2 | 2006 | AGF | 25 m | 2:33.10 | ||
26 | 389 | Aarhus Swim Piger 6 | 2006 | AAS | 25 m | 2:37.06 | ||
27 | 251 | Agf Piger 3 | 2008 | AGF | 25 m | 2:43.89 | ||
28 | 186 | Anders´ Disciple | 2007 | HERNING | 25 m | 2:52.53 | ||
29 | 383 | Vildbjerg Fisk 1 | 2008 | VILDBJERG | 25 m | 3:16.91 | ||
30 | 381 | Vildbjerg Fisk | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
31 | 394 | Aarhus Swim Piger 7 | 2007 | AAS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2000 | AAS | 25 m | 1:40.55 | ||
2 | 353 | Thisted Drenge 1 | 2001 | THISTED | 25 m | 1:42.61 | ||
3 | 391 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2001 | AAS | 25 m | 1:48.45 | ||
4 | 188 | Lodahls Disciple | 2002 | HERNING | 25 m | 1:50.21 | ||
5 | 207 | The Big Bois | 2003 | HSK | 25 m | 1:53.01 | ||
6 | 32 | Turbo Boys | 1993 | STRUER | 25 m | 1:55.56 | ||
7 | 354 | Thisted Drenge 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 1:56.91 | ||
8 | 308 | Grindsted Drenge | 2002 | GRINDSTED | 25 m | 1:57.27 | ||
9 | 190 | Lodahls Disciple 2 | 2004 | HERNING | 25 m | 1:59.46 | ||
10 | 259 | Aarhus 1900´s Drenge | 2002 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:03.38 | ||
11 | 288 | Aalborg Drenge 1 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:04.56 | ||
12 | 140 | Hsc Drenge 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:04.72 | ||
13 | 245 | Agf Drenge 1 | 2005 | AGF | 25 m | 2:05.17 | ||
14 | 58 | Ssk 1 | 2007 | SILKEBORG | 25 m | 2:06.25 | ||
15 | 320 | Koral Drenge | 2003 | KORAL | 25 m | 2:06.65 | ||
16 | 355 | Thisted Drenge 3 | 2005 | THISTED | 25 m | 2:07.00 | ||
17 | 392 | Aarhus Swim Drenge 3 | 2005 | AAS | 25 m | 2:07.61 | ||
18 | 246 | Agf Drenge 2 | 2005 | AGF | 25 m | 2:16.36 | ||
19 | 289 | Aalborg Drenge 2 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:16.60 | ||
20 | 31 | Christians Diciple | 2005 | STRUER | 25 m | 2:19.49 | ||
21 | 185 | Anders´ Disciple | 2008 | HERNING | 25 m | 2:25.35 | ||
22 | 393 | Aarhus Swim Drenge 4 | 2005 | AAS | 25 m | 2:34.48 | ||
23 | 248 | Agf Drenge 3 | 2007 | AGF | 25 m | 2:41.11 | ||
24 | 291 | Aalborg Drenge 3 | 2008 | AALBORG | 25 m | 2:57.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 januar 2020 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |