Startliste for Fynske kortbanemesterskaber 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
28.09 |
|
Caroline Broholm |
2003 |
RSK (DEN) |
|
01-11-2019 |
|
|
Senior |
27.51 |
|
Karen Egdal |
1978 |
OSK-STO95 (DEN) |
|
17-03-1999 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
72 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
21 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
22 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
83 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
36 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Butterfly Herre |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
24.84 |
|
Marius D. Tholstrup |
2005 |
STO (DEN) |
|
19-12-2021 |
|
|
Senior |
24.71 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
27-03-2001 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
76 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Christian Landtved |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Christoffer R.S. Pedersen |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
26.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
26.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
27.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
84 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
65 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
14 |
40 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
33.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
33.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
14 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
32 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
26.18 |
|
Maja J. Pedersen |
2005 |
Nyborg (DEN) |
|
05-11-2021 |
|
|
Senior |
25.75 |
|
Laura Glerup Jensen |
1998 |
H2Odense (DEN) |
|
10-11-2017 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
75 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
27.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
30.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
30.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
31.52 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
34.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
38 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Ea Rosenkjær Bjørnholt |
2001 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Naja Terkelsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
22.94 |
|
Frederik J. Sørensen |
1997 |
OSLF-STO (DEN) |
|
20-11-2014 |
|
|
Senior |
22.65 |
|
Norbert Trandafir |
1988 |
STO95 (DEN) |
|
10-04-2010 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
78 |
|
Christian Landtved |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
23.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
24.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
25.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
25.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Jacob Schøler |
1998 |
Frem Odense |
DEN |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
27.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
47 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
29.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
16 |
51 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
30.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
30.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
64 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
32 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
32.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
87 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
37 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
34.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
31 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
125 |
|
Mathias Damsted Horvath |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
1:09.82 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
05-12-2004 |
|
|
Senior |
1:04.05 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM Odense (DEN) |
|
15-12-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
63 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Emma Nygaard |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:20.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
39 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:40.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
12 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Mathilde Mertz Andersen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:51.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Naja Terkelsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
1:00.01 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
12-12-2014 |
|
|
Senior |
59.84 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
11-12-2015 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
77 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
15 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:40.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:09.18 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
16-12-2001 |
|
|
Senior |
2:06.33 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
12-12-2004 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
17 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Hanna Ferchof |
2002 |
Frem Odense |
DEN |
2:59.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
3:10.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:04.21 |
|
Gustav W. Larsen |
1999 |
OSLF-STO (DEN) |
|
10-11-2016 |
|
|
Senior |
1:57.98 |
|
Mads Knoblauch |
1993 |
OSK-STO (DEN) |
|
06-04-2014 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
68 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:05.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:32.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:34.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:40.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
3:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:18.12 |
|
Anna Rønn |
2005 |
RSK (DEN) |
|
04-11-2021 |
|
|
Senior |
2:13.54 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
22-10-2009 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
75 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:20.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:34.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:02.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Julie Aagaard Christensen |
|
|
Swim Team Odense |
|
3:06.24 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:03.37 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
14-12-2012 |
|
|
Senior |
2:03.37 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
14-12-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
69 |
|
Magnus Tranekjer |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Jacob Schøler |
1998 |
Frem Odense |
DEN |
2:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:49.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
92 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:53.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
2:58.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
Mathias Jørgensen |
|
|
Swim Team Odense |
|
3:02.06 |
|
|
|
2008 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
|
|
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
|
3:11.28 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
1:01.79 |
|
Nikoline Andersen |
2003 |
H2Odense (DEN) |
|
14-12-2019 |
|
|
Senior |
1:01.46 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
19-11-2005 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
72 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
54.77 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
20-03-1999 |
|
|
Senior |
53.72 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
16-12-2000 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
79 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:00.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Gustav Bøttiger |
|
|
Swim Team Odense |
|
1:02.00 |
|
|
|
2008 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Mathias Mygind |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
1:10.87 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Mathias Møller Nielsen |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
1:12.24 |
|
|
|
2008 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
7 |
82 |
|
Anders Beier |
|
|
Swim Team Odense |
|
1:15.12 |
|
|
|
2007 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Martin Kjeldsen |
|
|
Swim Team Odense |
|
1:16.07 |
|
|
|
2007 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:17.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:18.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:01.90 |
|
Karina Høybye Olsen |
2001 |
Nyborg (DEN) |
|
12-11-2016 |
|
|
Senior |
1:57.11 |
|
Laura Glerup Jensen |
1998 |
H2Odense (DEN) |
|
11-11-2017 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
18 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:17.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:26.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:37.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
16 |
|
Mathilde Mertz Andersen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:48.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:48.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:53.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Naja Terkelsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
1:50.55 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
18-03-1999 |
|
|
Senior |
1:50.55 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
18-03-1999 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
78 |
|
Christian Landtved |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:17.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:18.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:23.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:23.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:25.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:30.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:33.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
32 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
2:43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
87 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
1:04.79 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
21-11-2004 |
|
|
Senior |
1:00.58 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
24-10-2009 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
75 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
94 |
|
Emma Nygaard |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
21 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
39 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
36 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
56.17 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
21-11-2014 |
|
|
Senior |
55.88 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
26-11-2015 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
70 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
14 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
86 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
41 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
55 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
8:51.52 |
|
Mathilde Sørensen |
|
Svendborg SK (DEN) |
|
25-03-2004 |
|
|
Senior |
8:48.30 |
|
Randi Nielsen |
1989 |
OSLF-STO95 (DEN) |
|
10-04-2010 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
1 |
|
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
11:46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
800m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
8:04.29 |
|
Simon J. Henriksen |
2001 |
H2Odense (DEN) |
|
07-11-2019 |
|
|
Senior |
8:04.29 |
|
Simon J. Henriksen |
2001 |
H2Odense (DEN) |
|
07-11-2019 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
80 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
8:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
8:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Magnus Tranekjer |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
9:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Jacob Schøler |
1998 |
Frem Odense |
DEN |
10:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
92 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4x100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
4:20.17 |
|
|
|
|
RSK |
|
12-11-2021 |
|
|
Senior |
4:03.06 |
|
|
|
|
STO95 (DEN) |
|
24-10-2009 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
98 |
|
STO Damer 1 |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Anna Rønn |
2005 |
DEN |
|
|
2 |
26 |
|
RSK damer 1 |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Sofie Bak |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
DEN |
|
|
3 |
24 |
|
RSK damer 2 |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
99 |
|
STO Damer 2 |
1997 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Emma Nygaard |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
DEN |
|
|
5 |
28 |
|
RSK damer 3 |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
DEN |
|
|
6 |
42 |
|
MSK Ladies |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
6:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
DEN |
|
|
7 |
111 |
|
Frem Frogs |
|
|
Frem Odense |
|
|
|
|
|
|
|
DEN |
|
|
1 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4x100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
3:55.47 |
|
|
|
|
H2Odense (DEN) |
|
30-11-2019 |
|
|
Senior |
3:44.14 |
|
|
|
|
H2Odense (DEN) |
|
16-12-2021 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
96 |
|
STO Herrer 1 |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Christian Landtved |
2004 |
DEN |
|
|
2 |
97 |
|
STO Herrer 2 |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
DEN |
|
|
3 |
100 |
|
STO Herrer 3 |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
STO Herrer 4 |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Magnus Tranekjer |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Anders Hansen |
2006 |
DEN |
|
|
5 |
25 |
|
RSK herre 1 |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
DEN |
|
|
6 |
27 |
|
RSK herre 2 |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
MSK Boys |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
5:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
DEN |
|
|
8 |
109 |
|
Frem Four |
|
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
102 |
|
STO Herrer 5 |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Besian Selaci |
2007 |
DEN |
|
|
10 |
121 |
|
STO Oldboys |
|
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
|
|
DEN |
|
|
1 |
|
Johan Wentorf |
1999 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Christoffer R.S. Pedersen |
2004 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Damsted Horvath |
1999 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
28.40 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
15-12-2001 |
|
|
Senior |
27.26 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
10-12-2005 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
74 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
75 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
45 |
|
Hanna Ferchof |
2002 |
Frem Odense |
DEN |
37.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
41.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
38 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
30 |
|
Ea Rosenkjær Bjørnholt |
2001 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
26.63 |
|
Oliver Broholm |
1999 |
Ringe (DEN) |
|
27-11-2015 |
|
|
Senior |
25.46 |
|
Mads Knoblauch |
1993 |
OSK-STO (DEN) |
|
15-11-2013 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
68 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Christian Landtved |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
31.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
31.85 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
04-12-2004 |
|
|
Senior |
30.00 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM Odense (DEN) |
|
13-12-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
81 |
|
Thea Blomsterberg |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Emma Nygaard |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
34.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
75 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
37.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Naja Terkelsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
27.66 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
13-12-2014 |
|
|
Senior |
27.32 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
12-12-2015 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
77 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
30.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
95 |
|
Christoffer R.S. Pedersen |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
33.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
35.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
86 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
56.79 |
|
Karina Høybye Olsen |
2001 |
Nyborg (DEN) |
|
13-11-2016 |
|
|
Senior |
54.91 |
|
Laura Glerup Jensen |
1998 |
H2Odense (DEN) |
|
12-11-2017 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
13 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:02.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:04.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:08.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
|
|
Swim Team Odense |
|
1:09.43 |
|
|
|
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Julie Aagaard Christensen |
|
|
Swim Team Odense |
|
1:09.48 |
|
|
|
2009 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:12.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:13.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
61 |
|
Pia Irming |
1962 |
Frem Odense |
DEN |
1:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
50.03 |
|
Frederik J. Sørensen |
1997 |
OSLF-STO (DEN) |
|
22-11-2014 |
|
|
Senior |
50.03 |
|
Frederik J. Sørensen |
1997 |
OSLF-STO (DEN) |
|
22-11-2014 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
78 |
|
Christian Landtved |
2004 |
Swim Team Odense |
DEN |
50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
Frem Odense |
DEN |
53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
73 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
54.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
56.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
93 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
57.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Gustav Bøttiger |
|
|
Swim Team Odense |
|
57.33 |
|
|
|
2008 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Jacob Schøler |
1998 |
Frem Odense |
DEN |
58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
59.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
59.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
9 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
47 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:05.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
19 |
82 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:05.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
21 |
14 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
11 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
24 |
41 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
92 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
51 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:09.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
86 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
32 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:14.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
37 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
15 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:17.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:15.30 |
|
Julie H. Nielsen |
|
OSLF-STO95 (DEN) |
|
14-04-2007 |
|
|
Senior |
2:15.30 |
|
Julie H. Nielsen |
1991 |
OSLF-STO95 (DEN) |
|
14-04-2007 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
72 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
1:58.72 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
21-03-1999 |
|
|
Senior |
1:57.59 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
23-03-2000 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
79 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:07.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Gustav Bøttiger |
|
|
Swim Team Odense |
|
2:32.43 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Mathias Mygind |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
2:38.42 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
4:57.49 |
|
Anna Rønn |
2005 |
RSK (DEN) |
|
13-11-2021 |
|
|
Senior |
4:45.19 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
05-12-2010 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
85 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
6:53.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Anne-Sofie Pii |
1970 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
4:24.57 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
21-11-1998 |
|
|
Senior |
4:24.57 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
21-11-1998 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
76 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Magnus Tranekjer |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Jacob Schøler |
1998 |
Frem Odense |
DEN |
5:32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
59.56 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
23-03-2001 |
|
|
Senior |
58.51 |
|
Louise Ørnstedt |
1985 |
FREM-STO95 (DEN) |
|
23-01-2005 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
23 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Andrea Wagner |
|
|
Swim Team Odense |
|
1:17.87 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
|
|
Frem Odense |
|
1:23.32 |
|
|
|
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
1:25.07 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Caroline Søgaard |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
1:26.53 |
|
|
|
2006 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:30.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:31.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Hanna Ferchof |
2002 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
57.44 |
|
Mads Knoblauch |
1993 |
Svendborg (DEN) |
|
02-12-2010 |
|
|
Senior |
54.43 |
|
Mads Knoblauch |
1993 |
OSK-STO (DEN) |
|
17-11-2013 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
68 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
Frem Odense |
DEN |
59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:07.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:10.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
46 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:13.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
84 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:19.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:20.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
11 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
15 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:32.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
87 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:32.20 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
RSK (DEN) |
|
03-07-2022 |
|
|
Senior |
2:16.08 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
FREM Odense (DEN) |
|
16-12-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
94 |
|
Emma Nygaard |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:57.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
21 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
3:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
3:09.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:42.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
2:12.48 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
14-12-2014 |
|
|
Senior |
2:12.48 |
|
Christian V. Rasmussen |
1996 |
OSK-STO (DEN) |
|
14-12-2014 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
77 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:25.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:01.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Asbjørn Quaade |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
3:20.97 |
|
|
|
2009 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
3:21.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
4:23.05 |
|
Mathilde Sørensen |
|
Svendborg SK (DEN) |
|
21-05-2004 |
|
|
Senior |
4:08.43 |
|
Laura Glerup Jensen |
1998 |
H2Odense (DEN) |
|
09-11-2017 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
18 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:47.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
5:33.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
5:39.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
5:54.51 |
|
|
|
2008 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
3:54.31 |
|
Simon J. Henriksen |
2001 |
H2Odense (DEN) |
|
10-11-2019 |
|
|
Senior |
3:54.31 |
|
Simon J. Henriksen |
2001 |
H2Odense (DEN) |
|
10-11-2019 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
80 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Anders Hansen |
|
|
Swim Team Odense |
|
4:11.89 |
|
|
|
2006 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Magnus Tranekjer |
|
|
Swim Team Odense |
|
4:31.37 |
|
|
|
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Jacob Schøler |
|
|
Frem Odense |
|
4:48.22 |
|
|
|
1998 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Laurits Damsted Lund |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
5:01.03 |
|
|
|
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Martin Kjeldsen |
|
|
Swim Team Odense |
|
5:04.45 |
|
|
|
2007 |
DEN |
L |
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
5:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:21.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4x100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
3:54.26 |
|
|
|
|
Nyborg |
|
02-11-2017 |
|
|
Senior |
3:51.03 |
|
|
|
|
STO (DEN) |
|
17-11-2016 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
105 |
|
RSK Damer 1 |
|
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Bak |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
DEN |
|
|
2 |
114 |
|
STO Damer 1 |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mejse Vinther-Okholm |
2006 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Rønn |
2005 |
DEN |
|
|
3 |
106 |
|
RSK Damer 2 |
|
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
RSK Damer 3 |
|
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
DEN |
|
|
5 |
112 |
|
Frem Flyver |
|
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
DEN |
|
|
6 |
115 |
|
STO Damer 2 |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Nygaard |
2005 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
MSK Ladies |
|
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4x100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
3:28.81 |
|
|
|
|
H2Odense (DEN) |
|
03-11-2017 |
|
|
Senior |
3:27.37 |
|
|
|
|
STO95 (DEN) |
|
10-04-2010 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
130 |
|
STO Oldboys |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer R.S. Pedersen |
2004 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Phillip Gram |
2006 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
DEN |
|
|
2 |
129 |
|
Oldboys |
|
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aksel Ruby Larsen |
1999 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jacob Schøler |
1998 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Remigiusz Piotr Grudziecki |
1997 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
DEN |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
STO Herre 3 |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Anders Mosbæk Toft Johannessen |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Anders Hansen |
2006 |
DEN |
|
|
4 |
110 |
|
Frem Fyre |
|
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
DEN |
|
|
5 |
104 |
|
MSK Boys |
|
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
DEN |
|
|
6 |
108 |
|
RSK Herre 2 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
DEN |
|
|
1 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
DEN |
|
|
7 |
120 |
|
STO Herre 5 |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Besian Selaci |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
RSK Herre 1 |
|
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
DEN |
|
|
9 |
117 |
|
STO Herre 2 |
|
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
|
|
DEN |
|
|
1 |
|
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
DEN |
|
|
10 |
119 |
|
STO Herre 4 |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Tranekjer |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anders Beier |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
STO Herre 1 |
|
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Simon Juul Henriksen |
2001 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Christian Landtved |
2004 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:07.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|