Startliste for Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
109 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:04.88 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:09.15 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:16:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Butterfly Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
52 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:14:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Breaststroke Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
97 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.74 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:14:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
92 |
|
Laura Mäki |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.22 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.73 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:16:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
106 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.88 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.75 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
96 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.74 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.95 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.00 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
104 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:45.62 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.04 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.13 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:16:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
108 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.31 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:16:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Individual Medley Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
99 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.80 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:14:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
97 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.04 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.28 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.50 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.95 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.85 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.54 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
800m Freestyle Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
38 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
8:34.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
8:46.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:00.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:24.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:27.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:54.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:00.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
10:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:21.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:40.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
59 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:46.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Julius Mäntylä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:52.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
57 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:03.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
9 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:17.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
31 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
12:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
14 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
79 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
23 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
45 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
53 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
42 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
85 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
39 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
13 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
10 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:14:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
800m Freestyle Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
99 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:15.91 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:23.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:31.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:40.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:02.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:04.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:27.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:32.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:35.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
11 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:40.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
78 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
102 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:52.72 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
17 |
54 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
58 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:16.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:17.33 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:21.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
63 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:35.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
55 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:37.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
71 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:51.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
65 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
11:52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
72 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
12:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
37 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
12:17.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
35 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
27 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
68 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
22 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
56 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
75 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
77 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
20 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
67 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
89 |
|
Vivi Metsälä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
87 |
|
Eine Färkkilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
76 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
47 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
33 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
83 |
|
Alla Voronchikhina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
88 |
|
Fiona Gardberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
800m Freestyle Masters |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
93 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
FIN |
10:06.11 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Kaarina Markkula |
1952 |
Cetus Espoo |
FIN |
13:48.39 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Alina Grodzka-Karhula |
1968 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1500m Freestyle Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
26 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
16:15.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
17:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
17:32.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
18:06.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
18:53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
19:24.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1500m Freestyle Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
43 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
34 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 28, 2023 to May 28, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 15:15:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|